home
Street Kings

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

40/100

Toto je film, který se bude líbit spíš mužské části diváků. Mě jako ženu to moc nebavilo, neužije mne na ty přestřelky, pronásledování, obviňování a ten drsný život policistů na ulici v USA. Navíc jsem si tu nenašla takového toho kladného hrdinu, kterému bych fandila. Proto hodnotím, právě tak, jak hodnotím...

24. června 2012
avatar uživatele
60 %

Průměr

Žádná vyloženě kladná postava, ani postava, které byste drželi palce. Scénář ani herecké výkony také nejsou oslnivé. Jedno zhlédnutí jsem bez problémů dala, další bych si rozmyslela.

8. ledna 2012
avatar uživatele
40 %

Ulice jsou dneska tvrdé místo a v amerických filmemch je to ještě horší. Keanu Reeves měl asi nejlepší období v devadsátých letech, protože tyhle filmy se mi už nelíbí. Jako by se to pokoušelo napobit jiné filmy z tohoto prostředí, ovšem s vážnou a drsnou tváří a s výsměchem. Buď se ve filmu střílí nebo je tam nuda. Nezaujalo mě a mrzí mě to. Možná, že kdyby se film trošku odlehčil a nebyl tak vážný a ponurý, třeba by to dopadlo lépe.

27. srpna 2009
avatar uživatele
80 %

Dobrý film. Občas jsem byla sice tak trochu zmatená a znechucená, jelikož hodně lidí umře a krve je tam opravdu dostatek. Děj je takový spletitý... Potěšili mě vždy uchvacující Hugh Laurie a samořejmě Keanu...v neobvyklé roli. Námět filmu - korupcí bující policie- je dost propracovaný. Nutil mě přemýšlet, na které straně vlastně Keanu jako zdevastovaný policajt je. Prostě pěkná policejní akční dramatická přestřelka:)

9. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Film ze začátku nudil, ale pak to bylo spoko. Konec mne najak neprekvapil. Čekala jsem že to všechno bude práce jeho šéfa... Hodnotim kladne a nadprúmerne

8. dubna 2009
avatar uživatele
40 %

Ach jo. Takhle jsem si to fakt nepředstavoval. Proč sem jenom zase někdo cpe akční filmy bez duše. I tenhle byl naprosto o ničem. Když už jsem se musel dívat na akční film, mohl být aspoň tak dobrej jako 8 mm nebo Swordfish. O čem tohlensto bylo? Akční filmy mám rád jenom tehdy, když maj v sobě něco zajímavýho, ale tenhle film se nepokusil o nic novýho, než jenom o akční s krimi příběhem, kterej má vždycky nějakej neočekávatelnej konec. Prostě nic novýho. Celou dobu tu byla atmosféra, která mě od filmu doslova odpuzovala. Nebyla tu jediná zábavná či klidná scéna, kde by se jenom neřešil nějakej problém. Už zase jako třeba v Mizerech, tu jednu z hlavních rolí hrály drogy, peníze a nic jinýho. Tohle byl jenom pokus o serióznější Mizery. Fakt ubohá slabota. Příběh byl neuvěřitelně jednoduchej. Neměl absolutně nic do sebe, jak jsem říkal, byl nudnej, bez jakýhokoliv odbočení. Pořád to šlo tou samou cestou. Děj byl od začátku do konce nezajímavej. Žádná scéna tu neměla v sobě nic originálního. Jediný, co se tady dalo vidět, byly scény, kde propukly nějaký jatka a kde umírá jeden za druhým. Nevím, čím to je, věkem to určitě nebude, ale filmy Keanu Reevese poslední dobou ztrácejí na kvalitě. Kam se poděly ty, i když akční, tak zábavný filmy jako Matrix? Tady v tomhle filmu neukázal nic než svůj ustaranej výraz a strašně sobeckou necharakteristickou roli. Keanu mě, i když mě to moc mrzí, zklamal nejvíc. Jeho role zkrátka byl už přehnanej stereotyp. Hugh Laurie, o kterym tu každej něco píše, mě absolutně ve filmu nezaujal. Nikdy jsem se nedíval na Dr. House, ale tady to byla charakteristická tvář, která má ve filmu nejvíc zanedbatelnou roli. Dohromady tu byl asi dvě minuty. Ale asi ze všeho nejvíc jsem se těšil na Chrise Evanse, kterej si mě získal ve Fantastický čtyřce a v Sunshine, kde měl trochu důstojnější roli. Jeho konec se dal jasně předvídat. Na film bych se v životě nepodíval, kdybych věděl, jakej je. Jedno z největších zklamání roku.

19. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Na tenhle film jsem byl hodně zvědavý, převážně proto, že měl velmi dobré herecké obsazení. Keanu Reeves byl docela přesvědčivý a po skvělé roli v Matrixu mě znovu zaujmul. Také ostatní herci byli skvělí. Třeba představitel Dr. House Hugh Laurie to zvládl a ukázal, že dokáže zahrát i vážnější roli. Pak také Naomie Harris z filmu "Piráti z Karibiku" se mi velmi líbila, ve filmu působila rozhodně více než zajímavým dojmem. No, film samotný už tak dobrý nebyl. Převážná část na mě působila hodně zmateným a nejasným dojmem, trochu jsem se ztrácel a tak není divu, že jsem se do filmu moc nevžil. Pak taky ten námět, je to sice zajímavé, ale takových podobných filmů je opravdu hodně a tento rozhodně nepatří mezi nejlepší. Také vím, že mezi policisty se nemluví zrovna spisovně a padne tam hodně sprostých slov, ale tohle. Po této stránce je to ještě horší než Tropická bouře a to je co říct... No je to docela slušný snímek spíše pro náročnější diváky, rozhodně to není na relax a vypnutí mozku. Dávám 64%.

10. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Perfiš

Tento film bol podľa môjho názoru skvelý.Najviac sa mi páčil samozrejme Keanu,ale ešte viac The Game.Jeho chvíľkové vystúpenie v tomto filme sa mi velice páčilo.

24. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Ayer si na svém soukromém policejním písečku opět ukuchtil zábavnou, drsnou a hlavně neoriginální jednohubku. Nevěřím, že nepsal scénář. Reeves je jako ukázněnější Washington a Evans jako Hawke s menším štěstím v Training day. Přesto je to vizuálně přitažlivé, přestřelky plné zpomalovaček silně efektivní a herci parádní. Reaves, jako podlomený muž zákona, který pistoli nosí i když si jde čistit zuby, jen tak pro strýčka příhodu, je vážně super, Whitaker jako mocenská ukázka 90 % českých politiků taky super a opěvovaný dr. House? zbytečný, úplně, totálně a do puntíku. Pod Ayerem se pomalu začíná nebezpečně houpat stolička ... umí taky jiný žánr?

4. července 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Naprosto úžasný film, ale nejlepší byl proste Hugh Laurie, ale oholeného jsem ho snad jeste neviděl =) jo a nechci vypadat jako hnidopich, ale Keanu nemel Mustanga, používal Dodge Charger SRT8, na začátku filmu je vidět logo Dodge a na hlavové opěrce má napsaný SRT8 =)

24. června 2008
avatar uživatele
90 %

Připomínalo mi to styl Amerického gangstera a dost mě to zaujalo. Líbilo se mi sestavení herců oživené dr. Housem, který, přišlo mi, se nevymanil ze své doktorské role, což děj vůbec nenarušovalo.

19. června 2008
avatar uživatele
80 %

Keanu Reeves

Tento krimi film má zajímavý a docela propletený děj plný tvrďáků policajtů. Ale hlavně má dobrou zápletku a akční scény.

31. května 2008
avatar uživatele
pier
...
70 %

Street Kings

Tak po dlouhé době tu máme akční řežbu nevídaných rozměrů…Film, dnešního trendu, kde hlavní hrdina už není jen čistokrevným klaďasem a všichni okolo jsou zlí…Velmi slušně natočený drsný thriller o korupci a policejním podsvětí...Co se týče absolutně hvězdného obsazení, které tento film nabízí, rozhodně vás nezklame. Hugh se už asi nikdy nezbaví dojmu, že se koukáte na House…Hned od začátku film hodně navnadí parádní akcí v podání Keanu Reevese, kdy vystřílí jeden barák, pak to sice z téhle akční blamáže mírně sejde, ale o to víc se přidá na atmosféře a na příběhu, která je víc než slušně propracovaná, i když ne originální, krom toho jsou Keanu, a Forest Whitaker jsou naprosto parádní…Už jsem myslel že se Keanu zahrabal a náš starý známý Neo nebo Constantin se už nevzpamatuje ale teď dokázal že do starého železa rozhodně nepatří…

31. května 2008

Street Kings...

Film je především stylová podívaná - zkorumpovanost, drsní chlápci a spousta zbraní.
Výtečný výkon předvádí Keanu Reeves, který se po delší odmlce vrací do světel reflektorů a Hugh Laurie (s přízvukem, na který dostane každou) všem ukazuje, že umí i něco víc, než jenom kulhat a sypat z rukávů diagnózy... :o)
Zápletka se snaží být místy až příliš originální a neprůhledná do poslední minuty, i když v tomhle případě bych to i odpustila, protože Chris Evans a Forest Whitaker jsou ve svých rolích výteční. Nejhezčí "rekvizitou" na place byl ovšem ten nádhernej Dodge Charger SRT8 (díky, OndraK)

29. května 2008
avatar uživatele
90 %

skvělá práce

Tenhle film je vážně skvělá podívaná. Napínavý příběh od začátku až do úplného konce doplněný o úžasnou hudbu. Sice se mi moc nezamlouval konec, který, jak jinak, skončil opět happy-endem a všichni záporáci byli mrtví, přičemž Keanu zase přežil všechny přestřelky...Ale i přes tyhle drobné nedostatky, se mi film vážně moc líbil.

29. května 2008
avatar uživatele
90 %

konecne nieco nove od keanu reevesa..perfektne sa tam hodil a rozhodne nesklamal ani dr. house:)) vyborne akcie a prestrelky, slovnik vhodny k situaciam. ale bolo to aj trosku priehladne a predvidatelne. aspon pre mna.

24. května 2008
avatar uživatele
100 %

Králové Ulic

Tenhle film se mi hodně líbil Keanu se chová jako největší drsňák pod sluncem a rád láme kosti asi proto mi to trochu připomínalo Zběsilý Útěk občas se vyskytne i nějaká povedená hláška a tak to má být pro mě jasných 100%
PS:Keanovo mustang je skvělej.

12. května 2008

Tak co si budeme povídat.Street Kings je akční řežba se vším všudy.Absolutně bezchybné přestřelky kterým hlavně Keanu Reeves dodal úplně jiný rozměr.Trochu mi v některých situacích připomínal Bruce Willise ve Smrtonosné zbrani.Takhle má vypadat pořádnej tvrdej týpek a nééé jako v Gone baby gone Casey Affleck.Navíc se mi velice líbil scénář který byl velice propracovaný a ke konci kdy se to celé spiknutí odhalí jsem jen valil oči.Dále jsem zde měl možnost vidět svého oblíbence Foresta Whitakera který se opět(hlavně na konci snímku kdy má monolog) vytáhl.A koho také nesmím opomenout je seriálový představitel Dr.House Hugh Laurie který zahrál samozřejmě přesvědčivě ovšem furt jsem si nemohl zvyknout na to, že je to nějaký detektiv a néé Greg:D, ale to jsem ostatně čekal.Nebudu to rozvádět pro mě je to perfektní oddechovka pro každého.

9. května 2008