home
Strach.com

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Stephen Dorff

Trošku mi to připomnělo Saw, ale není to zdaleka tak napínavé ani propracované. Je to jen spousta záběrů hrůzy, které se snaží pospojovat do napínavého děje.

16. března 2009
avatar uživatele
70 %

Je to dost děsivý a tajemný. Člověk neví co se to pořádně děje. Nechtěla bych na takovoudle stránku narazit. nakonec to bylo chaotický že to pak strašně rychle skončilo.

24. května 2008
avatar uživatele
80 %

Spíš thriller

Bála jsem se, ale ne tak že bych chtěla od toho odvrátit oči. Je to spiš takove psycho a thriller než horor, ale jinak dobry film, stojí za shlédnutí.

30. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

trochu zajímavý,hororový...ale nic extra, další průměrnej snímek...ale jestli to chcete vidět...jen se koukněte:)

9. července 2007

...

Mno je to zajímavý horor s dobrý tématem alejsou i lepší, tak jestli se někdo chce opravdu bát tak ať zkoukne jiný horor...tohle je spíš takový thriller ale taky je dobrý...jinak docela stojí za zkouknutí ;oP

22. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Film se zdál jako zajímavý, ale nakonec to nebylo ono. Postupem času zažela být dějovost značně chaotická, propracování filmu mohlo být lepší.

22. dubna 2007

Strach.com se tváří jako thriller s dobře propracovaným scénářem.Možná to tak bylo,ale výsledek rozhodně nebyl tak dobrý jak se nejspíš původně zamýšlelo.Mno, koukat se na něj dá, ale kdo chce i něco víc než jen lehce nadprůměrný film, rozhodně sáhněte po jiném kousku.

15. dubna 2007