home
Strach nad městem

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Jedna z nejlepších Belmondových kriminálek (pokud vůbec ne ta NEJ) a strhující sled obdivuhodných kaskaderských kousků - nezapomenutelná je Belmondova jízda na vagónech pařížského metra, ale film toho nabízí mnohem víc, včetně automobilových honiček, šplhání po střechách a spouštění se z policejní helikoptéry.

7. ledna 2012
avatar uživatele
80 %

Na svou dobu superfilm, který i dnes se oceňuje. Při kaskadérských kouscích na střeše nepoznáte rozdíl studia a skutečnosti. A scéna na jedoucím metru je úchvatná. I přesto přese všechno mi to přišlo hodně rychlý, ukvapený, ale i tak výborný film.

16. dubna 2010
avatar uživatele
Lafi
...
90 %

Dirty Belmondo

Strach nad městem ano, strach nad Belmondem ne, na toho žadnej vrahoun nemá. Kombinace napětí a kaskadérských kousků se nečekně zdařila. Adalberto Maria Merli skutečně nahání hrůzu prostým telefonováním a to co předvádí Belmondo po fyzické stránce je neuvěřitelné. Natáčení filmu taky nebyla žádná prdel. Belmondo při "okapové scéně" málem zařval a scénu na střeše metra si dodnes kaskadéři pouští jako ukázku supernáročné a skvěle zvládnuté akční scény. Ústřední dvojice herců společně s PANEM Moriconem má za následek mou značnou nedůvěru k lidem se skleněným okem.

30. října 2007
avatar uživatele
80 %

Film jsem viděl určitě více nežli jednou, ale musím se přiznat, že už si děj moc nepamatuji, už to nějaký rok bude. Ale vzpomínám si, že to byl film zajímavý, jako ostatně většina filmů s Belmondem, takže si nenechám ujít příležitost se podívat znovu. To, že si děj dokonale nepamatuji je v tuto chvíli výhoda, kterou využiji při nejbližší příležitosti, jinak na filmy s Belmondem se zapomenout nedá.

15. března 2007