home
Stick It

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Na film som narazila náhodou a dostal ma. Akosi ma uchvátila tá kombinácia "rebelantstva" a gymnastiky. Najmä tej gymnastiky. Odvtedy ju milujem.

13. července 2013
avatar uživatele
90 %

Pěkné, moc pěkné. Vždycky jsem věděla, že gymnastky to mají těžké, ale až jsem musela koukat jak moc. Nikdy by mě nenapadlo, že ten trénink je až tak tvrdý. Jen je škoda, že ten konec nedotáhli do úplného konce. Buď aby se všechno změnilo (jak bývá zvykem), nebo aby to prostě skončilo smutkem, kdy se hlavní záporačka (ne tak úplně, ale někdo tuhle roli prostě plnit musí) nenapravila a dívky neskončili v klasickém slzavém objetí.

6. září 2012
avatar uživatele
80 %

Missy Peregrym

Je to hodně zábavný pohled do světa gymnastek a jejich tvrdého tréningu. Na konci je děj sice trochu sentimentální, ale celkově je to vydařená sportovní komedie.

21. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

....

bezvadnej film, fakt doporučuju. Myslím, že se u něj každý zasměje, nejen já. Sledovali jsme ho s partou a vážně se nám to líbilo. Skvělé hlášky, dobrá hudba, výborné herecké výkony a navíc dobře vymyšlený děj tvoří dohromady skvělou kombinaci pro filmové večery....

8. května 2009
avatar uživatele
100 %

Cool

Tak tento film je perfektne spraveny, hlavne dej a vystupovanie hlavnej postavy a naviac sa clovek aj dobre zasmeje.
Proste si ho musite pozriet

31. března 2007
avatar uživatele
100 %

Skvele

Na tento film som isiel viac-menej nedoborovolne, avsak nakoniec som bol velmi rad, ze som si ho pozrel. Ma vybornu temu, je super spracovany a tie baby. Osobne odporucam tento film kazdemu. Aj mladym aj starsim.

11. ledna 2007