home
S tebou mě baví svět

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Jedna z najlepších československých komédií vôbec. Dlho som sa jej vyhýbala, ale zbytočne. Je skvelá.

23. ledna 2016
avatar uživatele
100 %

Pro mě je to komedie, kterou jen tak něco nepřekoná. Velice vtipná, milá a opakovaně se na ni v televizi těšíme.

1. října 2012
avatar uživatele
100 %

Jedna z nejlepších českých komedií (dle mého názoru). Herci, příběh, prostředí, hlášky, hudba - prostě špička. A na YDYKSEB bych jel hned, i když zimu rád nemám.

10. února 2012
avatar uživatele
100 %

Česká komedie, která neomrzí. Viděla jsem ji tolikrát, že jí znám nazpaměť. Nejlepší scény na chatě, nejlepší hlášky dětí ale i Alberta, Pepy a Michala. Nemají chybu. Těch posledních asi 15 minut už nic moc, ale jinak skvělý film. Jeden z mála co mě od Marie Poledňákové baví.

25. července 2011
avatar uživatele
100 %

Určitě jedna z nejlepších komedií, kdy ještě filmy Marie Poledňákové stály za to. A jak o komentář níže - nikdy se tento film neomrzí. Jediná věc je, že samotný pobyt na chatě mohli ve filmu prodloužit, resp. na úkor konce komedie, kdy už to není tak zábavné.

26. června 2011
avatar uživatele
k1k1
...
90 %

Každý si můžete říkat co chcete a mně to bude vážně jedno. České komedie mám mnohem radši než kupříkladu americké. A samozřejmě komedie Marie Poledňákové. Strašně ráda se na tento film dívám a neomrzí mě, přestože ji v televizi dávají každý rok. Víc nemá cenu mluvit, 90%

13. ledna 2011

Komedie prověřená časem. I dnes jsou slyšet mezi lidmi citace z tohoto filmu.
Herci tu odvedli opravdu dobrý výkon.

22. října 2010
avatar uživatele
90 %

U tohoto filmu snad neexistuje střed. Buď ho lidé zbožňují nebo nesnáší. Mě se líbí. Hezká zimní komedie.

10. května 2010
avatar uživatele
0 %

Film mě vůbec nebavil.Vtipu hrozně málo (nechápu že to je komedie století,ale prej to byl podvod:),předvídatelný příběh a ještě do toho ten otravnej Matýsek kterej se posral.Jedině co bych připsal k dobru je že to Polednáková zvládla natočit s takovou spoustou dětí.

2. ledna 2010
avatar uživatele
50 %

Co na to říct?

Je to dobrý film, skvělá komedie.... Dřív jsem jí milovala...Ale bohužel, dávají jí tak často, že už totálně zevšedněla. Já se ne ní už 5 let nedívala a řekla jsem si, že letos se podívám- po tak dlouhé pauze by mě už mohl film zase bavit. A NEBAVIL! Je to prostě tím, že už od mýho útlýho děctví je v televizi každej rok...... Nevím, jestli tomuto snímku přijdu ještě někdy na chuť....

2. ledna 2010

Klasika na Vánoce

Jako všechny tisíckrát obehrané pohádky a české filmy se s až ohromující pravidelností objevuje i S tebou mě baví svět.
Upřímně nepatří české komedie a filmy mezi mé oblíbené, ale musím uznat, že jednou za čas se nám povede natočit i něco dobrého. Jedním z těch povedených filmů z dílny českého národa je i tahle komedie.
Musím říct, že se nedivím, že se stala Komedií století, protože humor jí nechybí. Je to holt jiný humor než ten, na který jsme zvyklý z komedií, které letí v dnešní době. Přesněji řečeno je to český humor z roku 1982. A tak se to musí i brát. Když sesedneme z toho zatraceně vysokýho oře a podíváme se na S tebou mě baví svět objektivně a nezaujatě (tzn. Bez toho, že ho před shlédnutím hodíme do škatulky 'Český filmy z roku raz dva), tak musíme uznat, že ačkoli jsme už od rodičů nespočetkrát slyšeli "Matýsek se pos*al!", stejně nás to pobaví.
A mě to taky pobavilo. Je hrozně jednoduché hodnotit americké koprodukce, protože těch je ja na...Matýskováno a všechny jsou na jedno brdo. Českých filmů je taky tucet, ale na rozdíl od těch amerických mají něco v sobě. Možná jakýsi osobitý a typicky český styl. Je to fajn klasika. Oddech, pobavení. A to, že je ohraný a všechny už pomalu začíná nudit není filmem, ale tím, že nám ho televizní stanice pouští stále a stále dokola. Jsme otroci televizních kanálů! Lidstvo! Povstaňme a započněme revoluci ve vánočním programu! :D Už žádné Co takhle dát si špenát a S tebou mě baví svět! Stačí to jednou. Ale ne jednou za rok. Jednou za pár let. A teprve potom se dá opravdu nezúčastněně ohodnotit film.
Pokusila jsem se na to jít tedy z téhle strany. A musím uznat, že nelituji. Zábavné a fajnové. Hlášky jsou skvost a Albertovy bojovky jakbysmet. Ale příští rok tenhle film vynechám. A přespříští možná taky. No... a za tři roky ode dneška budu sedět před bednou a užívat si S tebou mě baví svět, protože ho uvidím po dlouhé době znovu a znovu mě pobaví, přesně tak, jak to bylo prve.

27. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Komedie par excellance!

S tebou mě baví svět postupem času hrozí osud Mrazíka a Pretty Woman - pravidelná položka vánočního programu. Právem. Poledňáková tenkrát opravdu uměla. Nevím, jestli je možné um zapomenout, anebo se režisérka prostě nesžila se změnou podmínek, ale Jak se krotí krokodýli ani Líbáš jako bůh už zdaleka nedosahují kvalit předrevolučních záležitostí, u jejichž zrodu stála. Ač sama žena, dokázala vylíčit mužské hrdiny s takovým vhledem, že se zcela vyhnula hrozícímu zesměšňování a ztrapňování, naopak postavy jsou pojaty s excelentním vtipem, plně respektujíce odlišnosti mezi světem mužů a žen. Díky, paní režisérko, vysloužila jste si úctu, i kdyby se Vám už nic novodobého, co by sneslo srovnání, nevydařilo.

27. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

NEJVÍC

Tak tohle...tohle je česká klasika a právoplatně drží titul "Komedie Století" - fakt vyvedený, skvělý herecký obsazení, skvělá pointa...a především skvělá PANÍ režisérka!!! :-)

22. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Vynikající česká komedie! Spousta vtipných scén, které sice již notoricky znáte, ale stejně se znovu zasmějete:). Trefné herecké obsazení, nejraději mám však v tomto filmu V. Postráneckého:)..

12. února 2009
avatar uživatele
100 %

S tebou mě baví svět

Kultovní snímek totalitního režimu, snad není čolověka komu by se tenhle film nelíbil (((;+ jenom ten co ho neviděl ale je takový vůbec ? neexistuje (((;

15. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Některý filmy se vám už po druhým zkouknutí omrzí, ale tohle rozhodně není ten případ!!!! Na tohle bych se mohla dívat pořád a vždycky se budu smát.

14. ledna 2009
avatar uživatele
0 %

podle mě.

promiňte mi to, ale tohle je slabota. nevim, co dodat.
pokaždé se dá předvídat, co se stane. bohužel.

14. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Prostě klasika. Tenhle film je naprosto úžasnej. Můžu se na něj dívat pořád dokola a neomrzí mě. Tenhle film snad nic nepřekoná.

1. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

S tebou mě baví svět

A mě s tímto filmem taky docela dost baví svět.....Klasika, nádherná podívaná. Pamatuju si jako děcko, když jsem film viděla poprvé. Dodneška na něj ráda koukám. I když, vždy, když se objeví v televizním programu, tak si říkám, to už ho zase opakují? Ale přesto neodolám, zasednu k telce, se mnou zasedne rodina a báječně se bavíme.

6. listopadu 2008

S tebou mě baví svět patří do mích nejlepších filmů sou tam fakt dost dorý hlášky například:Pepa bude předjezdec operační středisko a pohotovosní vuz.:-)

28. září 2008
avatar uživatele
90 %

Heeej,dobrý

No tak tohle je pořádná komedie,miluju ji,taky je tam hodně dobrých hlášek.Dobrý sou ty děcka:)Myslím,že je to film,který by měl znát každý,protože fakt stojí za to.:)

6. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

bezva komedie

Bezvadná komedie, která nenudí (aspoň ne mě). Jsou tam super hlášky :-D. A musím ocenit, jak to ty děti dokázaly výborně zahrát, samozřejmě i ostatní.

6. července 2008
avatar uživatele
40 %

S tebou mě baví svět

tak musím říct že s tohodle filmu jem nebyla nadšená ani jako dítě natoš ted po tolika letech asi za to mohou ty časté reprízi v tv faktem ale je že k filmu mám za ty roky určitou averzi a jen když slyším Pavla Nového nebo Vaclava Postráneckého tak je mi zle ještě hodně dlouho vůbec nechápu jak tato ( komedie ) mohla být vybrána jako komedie století podle mého se film paní režisérce Polednákové zase tak moc nepovedl.Film je průměrný,okoukaný a z čáasti také nudný nezaslohuje více než 40%

5. června 2008
avatar uživatele
90 %

Film se mi velmi líbil. Byl plný vtipných situací a povedených hlášek. Velmi se mi také líbilo herecké obsazení. Podle mě, je to právem komedie století, Poledňáková opravdu boduje. Rozhodně doporučuji všem příznivcům dobré zábavy.

31. května 2008
avatar uživatele
80 %

...

Pohodový český film. Sice možná už trošičku ohraný, jak nám to televize neustále cpou při každé příležitosti, nicméně na DVD ho má doma nejedna rodina. Já také. Ale ne že bych se na něj každý večer vrhala. Ale pořád zůstane jedním z mých oblíbených českých pohodových filmů.

20. května 2008
avatar uživatele
60 %

Podle některých je to jeden z nejlepších českých filmu a i já jsem ho před lety měla velmi ráda, ale poslední dobou ho všechny stanice dávají stále dokola, takže už mě ani moc nebaví, když se objeví v televizi, tak okamžitě přepínám na něco jiného. Je to sice velmi povedený film se skvělými herci, ale neurazí a ani nijak zvlášť nezaujme, prostě obyčejný film.

23. ledna 2008

...

Tenhle film je povedený, vždycky se u něj zasměju :-D...Je tam pěkně ukázáno, jak se otcové starají o děti, i když si myslím, že takhle to většinou nevypadá ;-)

1. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle film mě nikdy nezaujal. Nevím, co na tom lidi tolik bere. Jsem zastáncem toho, že je to dobrá komedie, ale nemusím se u toho rozplývat každé Vánoce. Podle mě bylo natáčení opravdu vtipné a výsledek tomu odpovídá. Je to dobrý film, ale myslím, že je takových víc.

29. prosince 2007
avatar uživatele
0 %

Nechápem načo sa to natočilo.Však to bola úplná blbosť!Ludia sa strašne museli nudiť ked boli schopný niečo takéto natočit.No proste das is hrúza!!!

28. prosince 2007

Jeden z mála českejch filmů tohoto typu, kterej mam ráda. U toho se pobavim a ráda se na něj podívam. A k Vánocům tak nějak patří! ;)

27. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Přesně tak...tenhle film mě nikdy neomrzel a vždycky se na něj s chutí podívam :o)..Doopravdy skvěle udělané a právem je to komedie století.. Hlášky super, postavy také nemaj chybu, prostě super :)

23. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Můj skoro nejoblíbenější českej film!! Hlášky nejlepší!! Matýsek nemá chybu..Ačkoli všecky děti co tam hrly to zahrály na jedničku ;) fakt se to režiserce povedlo ;)

22. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Miluju tenhle film se všema těma perfektníma hláškama! Nedávno jsme se s kámoškou zvládly bavit výrokama z týhle komedie snad hodinu =D Já ani nevím, co bych k tomu filmu napsala...Všechno už bylo řečeno. Prostě komedie století, to mluví za vše. A už se těším, až ho zas uvidím.

17. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší česká komedie vůbec.Sranda od začátku do konce.Dovolená chlapů s dětmi v zimě na horách super zážitek.

15. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Výlet bez maminek

Super komedie kdy můžete vidět, jaké to je když se o pár dětí starají pouze chlapi. A že se teda zasmějete. Všichni tři mají poměrně šťastné manželství ovšem do doby než pojedou na každodenní expedici, kam smí jen muži. Ale manželky si chcou taky trochu užít tak s nimi pošlou všechny děti. Včetně malého Matýska. Jak si tatínkové s tímto nelehkým úkolem poradí, se dozvíte, když tuhle komedii skouknete. Určitě to stojí za to.

1. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Superbomba

Tak toto je ukázka té nej komedie. Toto nikdy nezklame. Prostě je to úplně goodový. Fakt tady se podle mě nic negativního nenajde...prostě úplně suprový. Prostě bomba,bomba,bomba. Já nevím co ještě suprovýho o tom říkat.Snad ještě že to nesmíte propásnout a jestli jste to ještě čirou náhodou ještě neviděli,tak se b¨na to určitě musíííííííííte podívat. A já už ooopravdu nevím co suprovýho o tom říkat,tak raději končím.Papáček

1. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Výborná rodinná komedie v tom nejlepším slova smyslu. Bavila mě jako dítě a baví mě dál. Odehrává se v našem prostředí a to je další plus. Opravdu se nevzpomenu na žádnou českou komedii, která by se mi líbala víc.

21. října 2007
avatar uživatele
70 %

Celkom dobrý film, hoci mi už lezie na nervy, keď ho dávajú dvakrát do roka... No strašná otrava.....

24. srpna 2007
avatar uživatele
10 %

Strasna nuda, uz je to ohrany, scenky jsou na jedno brdo, dej je predvidatelny, snad jen predstavitele davaji teto "komedii" 10%

29. června 2007

KLASICKÝ ČESKÝ FILM

prostě zábavný a vtipný, lidi se na to dokáží podívat vícekrát...já na to koukala jako malá a i ted si to ráda pustím a baví mě to stále ;o)

12. června 2007
avatar uživatele
70 %

Myslím že film je velmi dobrý, nevím ale, jetli bych ho označila za komedii století. Mě osobně nebaví se na něj dívat 100x. Některé momenty jsou dobré, ale rozhodně to není film, který mě "dostal"...

29. května 2007
avatar uživatele
100 %

Naše klasika... Ten se asi jen tak neokouká... Hodně se povedl... Mladí herci byli úplně úžasní...a ty hlášky tam :) prostě super... Snad nejde ani nic jiného než chválit

24. května 2007
avatar uživatele
30 %

Komedie století?? No, mě to zase tak úžasný nepřišlo. Viděla jsem tenhle film snad 20x a nikdy jsem se u něj nějak extra nebavila. Pár scén bylo vtipných, ale celkově nic moc. Na komedii století bych teda nominovala úplně jiný filmy, ale každý má jiný vkus....

24. května 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrá česká klasika

Skoro k němu ani není co dodat. Oslovil spoustu generací a mnoho dalších lidí jistě potěší. Je to jeden z nejvydařenějších českých filmů, který se u nás natočil, klidně by jich mohlo být více.

18. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film se paní Poledňákové velmi podařil. Obsazení bomba, děj ,při kterém se nikdo nenudí, suprové hlášky. Strašně mě baví a není k němu skoro nic dodat než jen- ´my vám ty medaille přivezeme .´=o)

13. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Nejúžásnější česká komedie. Od začátku do konce nemáte vůbce čas na nějaký nudění...Tolik vtipných okamžiků a hlášek snad v žádné jiné české komedii není....a malej Matýsek je roztomilej:)

9. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Perfektní česká komedie, vždy se na ní ráda podívám a pobavím. Moc se mi líbí filmy s dětmi, protože ty nic nehrajou a v některých scénách je to i vidět.

4. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Velmi vydarena komedia so vsetkym, co ma spravna komedia mat. Odporucam kazdemu, kto ju este nevidel. Moja najoblubenejsia scena je cesta vlakom, nezabudnutelne!

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je pravá česká klasika. Líbí se mi, že je více méně ze života. Lidé jsou reální, nic není přehnané, a herci jsou sami sebou.

13. března 2007
avatar uživatele
100 %

je to možno "to" najlepšie čo mohli Česi natočiť...neviem čo by som mohol k tomuto filmu povedať, snáď iba to, že ak ste ho nevideli kuknite a neoľutujete!!!

11. března 2007
avatar uživatele
100 %

Supr komedie

Jedna z nejlepších českých komedií vůbec. Nemám jedinou výtku, co bych mohl vytknout. Byla tam klasická česká sranda u které se člověk zasměje a ne jako nějaké trapné vtipy v Kameňáku. Labuda a Postránecký podali skutečně velmi dobré výkony.

5. března 2007
avatar uživatele
100 %

Jedna z nejlepších českých komedií! Děti o filmech jsou fakt super! A tohle zpracování nemá žádnou chybu. Herci taky dobří, Julius Satinský má hodně dobrých hlášek, a určitě to pobaví celou rodinu. Tohle je komedie jak má být...

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Jak se říká, nejlepší komedie 20. století... tak samozřejmě se přidávám. Každý rok, co to dávaj, to ráda shlédnu. Fakt jsem byla nadšená poprvý a pokaždý se bavím znova a znova. Nepřekonatelnej filmeček, něco jako novodobý kameňák nebo podobný blbosti tomuhle nesahaj ani po paty!

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tuhle komedii jsem už viděla asi milionkrát, ale věřím, že až ji budou v televizi znovu vysílat a já nebudu mít nic lepšího na práci, určitě si ji nenechám ujít. Myslim, že v České republice není dítěte, které by S tebou mě baví svět neznalo. Opak vykládejte holubům:)) prostě třída.

5. února 2007
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak tenhle filmeček bych už zařadila do klasiky české kinematografie. Obrovské množství vtipných scén a hlášek, nádherné prostředí zasněžených hor, snaha otců zabavit své ratolesti aneb co se stane, když svěříte děti mužům ;-)

28. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Rodinná komedie

Patří mezi mé nejblíbenější české komedie. Na tenhle film se můžu koukat každý rok a nikdy mě neomrzí. Nemám co vytknout. Pobavím se, zasměju se a nakonec jsem ráda, že nejsu chlap. (Přece jenom-mateřský cit k dítěti má svá plus. Ale nic proti pánskému pokolení:)

18. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jedna z nejlepších českých komedií, u které se upřímně zasmějete a zapomenete na starosti všedních dnů.

12. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Super film

Tak tohle je hodně dobrá komedie.Prostě praví čečtí chlapy a jejich nejčastejší potíže .Mě se tento film hodně líbil a doporučuji ostatním.

11. ledna 2007

tohle už je fakt klasika mezi českými filmy, výkony herců ani nejdou hodnotit, protože jsou naprosto dokonalé a celý film je fakt skvělý

3. ledna 2007

Tenhle film (komedii století) přímo miluji.Je tam spousta vtipných hlášek.Tenhle film jsem viděla mockát a můžu se na něj dívat zas a znova.Prostě super!

29. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Mno tak tuhle klasiku má rád snad každej. I mně se šíleně líbí, vždycky se u něj směju. Já mám stě český komedie nejradši...

29. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Komedii století teda dvakrát nemusím. Sice má děj, vtipné hlášky i vtipné scény, což je její plus, ale celkově mě nenadchla.

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Česká klasika

Tento film je nezapomenutelný. Jeden z mých nejoblíbenějších filmů, ani myslím nemám nic, co bych mu vytkl. Viděl jsem ho asi 10x a vůbec mě neomrzel.

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tato komedie mě vždycky bavila a pořád mě baví. Podle mě je to jedna z nej českých komedií, co znám.. :op

9. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

oblíbený film

Je to super česká komedie, která patří mezi nejlepší. I já se na ni vždycky znovu ráda podívám. A ještě mě neomrzel.

3. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

českej trhák

vynikající česká komedie, k jejímuž sledování se ráda usadí celá rodina s dětmi. I po tolika letech se stále vyhřívá na výsluní.

13. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

:-D

Skvělá česká rodinná komedie, která nemá chybu, pokaždé se u ní nasmějete, je nesmrtelná a neznám nikoho, kdo by ji neznal...o tomto filmu se dá hodně mluvit...mluvit o hereckých výkonech...přírodě...tématu...je toho spustu na komentování...ale u mě je to jednoduše jedna z nejlepších českých rodinných komedií....

8. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Je to české

Skvělý film, skvělé herecké výkony, ovšem vše takto můžu hodnotit, protože žiji zde ve středu Evropy v Česku. Obyvatelé jiných států možná tento film tak nepochopí. Ale jednu výhradu mám - nemusel by se v televizi objevovat tak často. Potom může ztrácet své kouzlo. Ale nemusím se na něj dívat pokaždé, to je také pravda.... Však už se také nedívám. Nechci ztratit to kouzlo, které při prvním sledování (a možná i při druhém a třetím) každý má.
A je to klasika a jestli mezi námi je někdo kterému je více nežli 10 let a tento film ještě neviděl tak to bych byl velmi překvapený. Myslím, že o takových filmech si může Hollywood nechat jen zdát. Ovšem je situovaný do našeho středoevropského prostředí a proto nemůže oslovit celý filmový svět...

24. září 2006
avatar uživatele
100 %

Když se na tuhle komču dívám s dědou tak to stojí za to. Vždycky sme oba počůraní smíchy!!! Nezapomenutelné výkony Satinského a spolku jsou super. Hlášky jak ušité! Prostě bezva.
A Matýsek se zase po...!

19. září 2006
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Tak tady musím souhlasit s tímhle: Veselohra století. Tak tomu opravdu je. I když tenhle žánr moc nemusím, tak u tohoto filmu sem se docela dost pobavila. A psst...Postránecký je moje tajná láska =DDD

12. září 2006
avatar uživatele
100 %

Komedie století?!

Jo!!! :) Jde o nesmrtelnou komedii, která bude bavit i další generace. Spousta nezapomenutelných scén a hlášek (viz bačkůrky, Matýsek se posral atd:)), legendy české kinematografie, svěžest a hlavně nadhled! Prostě oddychovka, která vždycky pobaví a spolehlivě zvedne náladu...

11. září 2006

...

Tady není o čem diskutovat - S tebou mě baví svět v české filmografii nemá konkurenci. Člověk se bezvadně pobaví i když ho vidí poněkolikáté.

9. září 2006
avatar uživatele
100 %

ekselentej

super česká komedie. tahle komedie se čechům povedla a ráda si ji pouštím dokola ( jednou za mesíc, to mi stačí ) je to dobrej rodinnokomedialní film. :)

3. září 2006
avatar uživatele
100 %

Pánové v sukni

Tak k téhle komedii snad ani není co psát. Satinský s Postráneckým nám zajistili několik desítek minut skvělého, českého humoru a malí prckové vyloudili úsměv na tváři svými nehodami a dětskou nevinností. Další klasika české kinematografie, kterou musíte mít naservírovanou minimálně jednou do roka.

28. srpna 2006

SUPER

Je to vtipná rodiná komedie, která je pro každou věkovou kategorii. Má srandovní příběh a pochází od českého režiséra.

23. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Stará česká klasika

Tak tenhle film se českym tvurcum opravdu povedl ... Je to takova rodina komedi a silně pochybuju že by se našel jediny čech ktery by ho aspon jednou nezahlédl.... ! Má i hodně dobré herecke obsazeni a dopry plac ...

31. července 2006
avatar uživatele
80 %

Komedie století

Pěkná česká komedie s předními herci. Dětské výkony také stojí za to, ale netuším, proš byl tento film zvolen komedií století. Myslím, že česká kinematografie má lepší filmy ke shlédnutí.

27. července 2006
avatar uživatele
100 %

prostě super

Nesmrtelná rodinná komedie, na kterou budou s velkým nadšením koukat i naše děti, možná i vnoučata!!!! Film, který se náramně povedl!!! Není k tomu již co dodávat, neznám člověka, který by to aspoň jednou neviděl :-), gratuluji! Dávám 100 procent!

22. července 2006
avatar uživatele
100 %

Nepřekonatelná komedie. Tomuhle filmu se nedá nic vytknout. Možná jen to, že vždycky, když mám možnost se dívat, tak se od té televize nemůžu odtrhnout.

31. května 2006
avatar uživatele
80 %

Super komedie! Baví mě se na to pokáždé dívat. Dobří herci, hlavně ti nejmenší herci, kteří tomuto filmu dávají to nejlepší a hodně ho "oživují"!
Super děj a spousta zábavných scén, které snad rozesmějí každého!

26. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Snad není nic, co by se filmu dalo vytknout. Je to úžasná komedi, která dokazuje, že češí jsou na komedie mistři. Mnoho věcí je z filmu tak známých, že člověk chtě nechtě tuhle komedii musí mít rád.

18. dubna 2006
avatar uživatele
gt23
...
100 %

Paráda....co dodat, jen že takový nějaký příběh je hodně realný a dá se prožít v životě.Musí to být hodně velká sranda.

12. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto skvělá česká komedie s chytrým humorem... Je to taková skvělá klasika. Tento film mě provází od dětství a pořád mě baví.

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film patří mezi českou kalsiku a kvůli jeho skvěléhu humoru se na něj velmi ráda podívám. Je zde vidět, že česi se umí bavit.

4. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Hmmmmmm.....

Komedie je to moc pěkná, už je to asi klasika, ale s tou komedií století bych to nepřeceňoval.....Vždycky mě pobaví a nebo alespoň nezklame....!

22. března 2006
avatar uživatele
70 %

Komedie století? Ani ne...

Tahle komedie se mi nikdy moc nelíbila, protože nejsem příznivcem komedií, u kterých tvoří většinu gagů nešikovnost dětí. Kromě toho se jedná o kvalitní komedii s celou plejádou známých československých herců. Ovšem dle mého názoru se o komedii století nejedná ani náhodou, znám desítky lepší čs. komedií.

18. března 2006
avatar uživatele
80 %

V poho

Tohle je taky jeden z legendárních českých filmů, který Poledňáková točila, když ještě měla dech. Povedl se, hlavně výkony děcek příjemně překvapí. Je to srandovní, ale když film znáte skoro nazpaměť, tak už vás prostě tolik nebaví...

26. února 2006
avatar uživatele
Pivo
...
100 %

Komedie stoleti

Ne nepravem se tsal tenhle film komedii století. Já jsem se u něho nasmál, vždycky jsem rád když ho dávaj a můžu se na něj podívat.

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

SuuPeeeR

Mooooc pekný film na který sa vždy rád podívám znovu a znovu... Je to fakt kvalitka, humorné scény sú celkem prepracované a Pán Satinský tam naozaj zažiaril. Mooooooooooooooooooc odporúčam pozrite si !!!!!! :)

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

supeeeer!

Tenhle film naprosto miluju a každé Vánoce se na něj moc ráda podívám.Super herci,zkrátka skvělý příběh,pěkné prostředí...SUPR KOMEDIE!

14. února 2006
avatar uživatele
100 %

NEJlepší česka komedie ktera se mi važně libi - je to takova vanočni klasika a kdo nevidel(nahodou)tak doporučuju.

12. února 2006
avatar uživatele
100 %

Nejlepší česká komedie. Je v ní plno humoru a skvělých hlášek. Prostě co se stane, když jsou chlapi sami s dětmi. Klasika.

29. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Prostě typická vánoční klasika, kterou nám v televizi omílají stále dokola, ale stejně se na ni občas ráda podívám. Některé scény i hlášky jsou nezapomenutelné a je až s podivem, že z tak primitivní zápletky vznikl fakt povedený film, který určitě patří k tomu nejlepšímu z české kinematografie.

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Neobyčejný zážitek

Tento film je jedna z nejlepších českých komediích, které jsem kdy viděl. Horské prostředí a spousta vinikajících hlášek.

21. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

...

Stará dobrá klasika. Ještě dlouho nebude mít konkurenci. Souhra otců s dětmi, nezapomenutelné hlášky, schopnost zaujmout a pobavit se. To je jen několik málo kladů, které tato rodinná komedie zahrnuje.

21. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

tahle chytlavá podívaná marie poledňákové patří zcela jistě mezi to nejlepší z české kinematrogafie.. svěží vtípky a styl humoru, který je blízký snad všem..

20. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Tahle komedie se mi moc líbila, viděla jsem jí už několikrát a vůbec mě neomrzela. Jen některé části bych klidně vynechala.

1. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Klasika...

Klasická, česká, originální, skvělá komedie... Neznám nikoho kdo by neviděl tenhle film... Ale bohužel se mi stejně jako jiné podobné filmy už mírně okoukal... Ale to neubírá na jeho kvalitě...

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

.......

Dokonalá komedie, která mě dovede rozesmát snad pokaždé, když si ji pusítm, i když je pravda, že už je docela okoukaná, protože je v televizi vícekrát, než by bylo vhodné. Ale to nic nemění na tom, že je to jedna z našich nejlepších komedií.

28. prosince 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

dokonalá rodinná komedie

Dokonalá rodinná komedie, která vždy dokáže potěšit a rozesmát. Krásně ukazuje, jak jsou otcové vynalézaví a dokážou z rutiny udělat velkou srandu. Jenom je škoda, že tento film dávají až moc často v televizi a tak se brzy okouká a už není tak příjemným zpestřením deštivých večerů.

10. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

nemá chybu:)

I kdybych měla výhrady proti tomuhle snímku, stejně by nezastínily můj obdiv. Film mého dětství, i kdybych ho viděla každý týden 1x stejně by mě to neomrzelooo:) Prostě nádhera!!!!!

7. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Pánská jízda

Suprová komedie, která nikdy neomrzí, alespoň mě! Ty hlášky, které padaly jsou perfektní! Vynikající herecké výkony! Určitě je to nejlepší komedie, která se u nás natočila!

4. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Je to klasika !

Určite tento film budú púšťať ešte našim deťom a vnúčatám. Je to pamätný film, ako sa ľudia u nás vedeli zabávať a baviť ostatných.

24. listopadu 2005

To se čechům opravdu povedlo. Nejlepší komedie kterou kdy natočily líp už to ani nešlo. Známou větu "matýsek se posral,, zná snad každej fakt bomba komedie.

22. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Bačkůrky?

To je bezkonkurenčně nejlepší česká komedie. Je vidět, jak to skončí, když se nechají chlapi s dětma osamotě.:) A věta: Tati, a prdí taky hadi? je prostě dokonalá

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

supeer!

Super film, už od malička se na něj koukám a mám ho moc ráda...... má skvělý scénář, režie, herci atd...... je opravdu skvělý..... vřele všem doporučuju...

5. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Klasika:)

Klasická, česká, fajn komedie. Skvělé obsazení, dobrý děj... U téhle komedie se zasměju pokaždé, když ji vidím. Dávám 90procent...:)

1. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Klasika

Tak tenhle filmeček patří k sříbrným filmům České filmotěky(Do zlata ani ň). Ja osobně české filmy moc nemusím, ale na tenhle filmeček se jednou za čas klidně podívám . . . !!!

28. října 2005
avatar uživatele
Lee
...
80 %

Klasika

Možná někdy dávno, když jsem ještě chodil v punčocháčích..to jo. Později, když už jsem nosil modrý tepláky s gumičkou na chodidlech...to taky. Ještě když nám ve škole ze dne na den zakázali říkat soudružkám soudružky..taky. Dnes to je taky hezký a příjemný film na odreagování. Ale lepší komedii bych určitě taky našel. Sladký rodinný film.

27. října 2005
avatar uživatele
80 %

Komedy století???

Myslim, že si to tenhle film jistě nezaslouží. V mém případě již je tak okoukanej, že už nemůžu ani vidět ukázku. Ale když sem to viděl prvně, tak se mi to líbilo, proto dám 80%.

24. října 2005
avatar uživatele
100 %

S tebou mě baví svět

Úžasná česká komedie na kterou se velmi rádá divám, vždy když běží v televizi. Typická rodinná akce muži a děti...je skvělá. A jinak pssst ale,...matýsek se posral!!!

16. října 2005
avatar uživatele
100 %

Jj..přesně tak

Nezapomenutelný snímek a film...Sestra se na to dívala dozblbnutí a to doslova.. .o) Pořád dokola, kočárek frrr dolů, no prostě to bylo něco.. .o) Otocové se pěkně starali, hlavně když nebyla bačkůrka...víte co myslím.. .o) NA věčné časy, toť, tento film.... .o)

9. října 2005
avatar uživatele
90 %

...

výborná rodinná komedie, kterejch u nás moc neni.. .marie poledňáková je na ně vlastně u nás taková odbornice.. .jediný co mi na tomhle filmu tak nějak vadilo, byl pavel nový.. .nemám ho v lásce.. .což je ale vlastně problém můj a ne filmu.. :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)))

jj taktéž jedna z mojich nejoblíbenějších komedií a zvlášť písnička s tebou mě baví svět ... ta mě taky dostala anebo ta kadibudka to mě vždy rozesměje

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Veselohra století

Tímto titulem se sice tato rodinná komedie pyšní, ale asi bych sám za sebe netvrdil, že to je to úplně nej v komediální oblasti, co jsme vytvořili. Ale jako malý jsem u toho taky proseděl nesčetně večerů a i teď mi dokáže trojice "zodpovědných" otců zvednout náladu. Věřili byste, že mi trvalo asi do mých třinácti let než jsem rozluštil, že expedice "ydykseb" je jen pozpátku Beskydy a "apalucha", že je zkomolenina chalupy? :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Srandicky

Klasika cesko-slovenskeho filmu ktora stoji zato.Ani za tie roky sa nezmenila a je satle na 100%.Najviac sa mi na tomto filme pacily postavy ktore mali srandovne hlasky

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-)

Dnes už klasická komedie, která rozesměje ještě několik generací. Mám tento film hrozně moc rád pro svou originalitu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Komedie stoleti?

Tohle mi jako komedie stoleti neprijde.Neprijde mi to ani jako komedie desetileti.Nektere sceny jsou vtipne,ale jinak nic moc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Július Satinský

Tradiční český humor v tradiční české komedii. Pojem rodinná komedie tady absolutně sedí. Je tam spousta vtipných situací a je zábavná pro děti i dospělé.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

opravdu nej

Tak tohle je opravdu jeden z nejlepších českých filmů, který jsem viděla. Úsměvný, se skvělými herci a dobrou hudbou. A i po letech nic neztratil na svém kouzlu. Prostě klasika.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

sladkee maaameniiiii

yoyo, dalsi skvost CS kinematografie, s radou skvelych hercov akomikov. tato komedia sa da pozerat niekolkokrat rocne, niekolkokrat za den a vzdy cloveku zlepsi naladu. nema chybu. snad len, ze podobnych filmov je velmi malo.

Kdysi dávno