home
Stav obležení

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

10 let od útoků na WTC jsem oslavil zhlédnutím tohoto filmu a rozhodně jsem neprohloupil. S podivuhodnou přesností je předvídán vývoj událostí v případě napadení Spojených států islámskými teroristy (přestože k závěrečné fázi – vyhlášení stanného práva – ještě nedošlo) Denzel Washington i Bruce jsou ve svých rolích vynikající, jedinou vadou na kráse je špatně napsaná (bez kapky předvídavosti a až dětsky naivní) postava Annette Beningové, která by se dala nazvat ostřílenou agetkou jen stěží.

7. ledna 2012
avatar uživatele
70 %

To už je tak starý film? Pamätám si ho chvíľu po premiére. Spomenul som si naň náhodou. Bruce Willis vyzerá aj po rokoch rovnako. Nie je to už taký prevratný film ako kedysi, vtedy by som ho hodnotil inak.

5. října 2011
avatar uživatele
100 %

Stav obležení

Napínavý film o terorismu v americe. Skoro jako by se Ti amíci rouhali, kdyby tak věděli v té době kdy byl film natočen, co se stane 11. září.......Možná by ani takovej film nenatočili.. Ale to by myslím, bylo škoda. Děj napínavý, atmosféra, dá se říct, že mě film do sebe vtáhnul. Skvělé herecké výkony. Dobrá " studie " hrůzy terorismu. Určitě doporučuju.

28. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Bruce Willis

Je to zajímavá předpověď teroristické hrozby z roku 1998, která je pro američany v současné době neustále na blízku. Ve filmu je vše hodně zjednodušené, ale samotné zpracování příběhu nenudí.

26. února 2007
avatar uživatele
80 %

Perfektní politický film, s perfektním Denzelem Washingtonem, promyšleně pracující teroristické buňky a hooodně tvrdá Annette Bening připravují plac pro příjezd "Generála" Willise.
Dobrý, propracovaný děj filmu vás nepustí ani při titulcích (parádní píseň) takže hurá na to!

9. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Vyborny

Velmi dobre spraveny film so vsetkym co ktomu patri.Skvele herecke obsadenie a stale daka akcia ktora na seba nadvezuje

4. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Stav ohrozenia +++

Perfektny film o teroristickich utokoch perfektna uloha "monka".Mne sa to osobne pačilo takže tomu dam 80%

Kdysi dávno