home
Star Trek: Vzpoura

NÁZORY K FILMU

Asi se všichni shodneme na tom, že na minulý, bombastický První kontakt to nemá, ale i tak je Vzpoura pro mě jeden z nejlepších Star Trek filmů. Efekty se opět o něco zlepšili a hlavně Brent Spiner tady opět výborně zaválel. Mě ten Dat baví... I příběh stál za to. Film upoutal, akční scény byly výborné a o hudbě už ani nemluvě. Opět mě také potěšil Jonathan Frakes jako režisér. Trekkies určitě nebudou zklamáni, ale ani nepříznivci ST by filmem nemuseli pohrdat. 85%. Když tenhle díl je tak strašně příjemný a odpočinkový s nejlepší ST hudbou, v režii Jonathana Frakese a s úžasnou Enterprise E a vyvedenou podobou vesmíru. Co víc si přát? Borgy!!!

19. července 2013
avatar uživatele
100 %

Picard, Data, Riter, ....

Já tyhle postavy tak zbožňuji. Star Trek není jen Sci-Fi film jako Star Wars, ale také poetický film plný nádherně charakterově propracovaných postav a plný zajímavých a vtipných dialogů, a v tomhle ohledu mě Vzpoura potěšila. Jinak je to jeden z nejlepších filmů Star Trek, který se řadí k tomu nejlepšímu co kdy na poly Sci-Fi vzniklo. Ono vlastně všechny filmy Star-Trek jsou výtečné vyjma Nemésis, který se tak nějak vzdálil celé sérii a stojí si tak nějak samostatně.

24. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Vzpoura

Je vynikají cí Star Trek. Je škodou, že Když je film dobrý Star Trek nebývá už dobrým sci-fi a naopak.

Zde je to i snad trochu vyjímka. Opětovně zde jde hlavně o vykreslení postav a o to jde přece vždy když předchozí díl měl mnohem více akčních prvků a na některé vztahy tak trochu zapomínal.

22. února 2009
avatar uživatele
50 %

Patrick Stewart

Toto byl můj první film Star Trek, který jsem viděl a dost mě zklamal. Dřív už jsem viděl několik parodií a komedií motivovaných takovými seriály a kvalita byla srovnatelná...

14. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Devátý díl dobrodružné vesmírné filmové série. Oproti předchozímu „Prvnímu kontaktu“ je méně akční. Nedočkáme se žádných megalomanských vesmírných bitev či velkého množství přestřelek z phazerů. Režisér Jonathan Frakes alias kpt. William T. Riker posunul dějovou rovinu do oblasti více dramatické a dokonce romantické (kpt. Picard se nám zamiluje). Působil na mě jako prodloužený celovečerní díl z televizního seriálu. Každopádně je tu opět jedno z klasických povedených pokračování.

6. července 2006