home
Srdcová sedma

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

kdyby

Tento film je pro mě velmi významný.Moc se mi líbí jak jediná vteřiina jí dokázala změnit celý život.Také mě potěšilo že obědvě (role) od sebe odlišili velmi dobře takže jsem se do toho nezamotal . tento film je prostě úžasný 100%

20. srpna 2010
avatar uživatele
80 %

z mé strany spokojenost

V životě se sice na kdyby nehraje, v Srdcové sedmě ale tohle slovo zaujímá klíčový význam. Je zajímavé sledovat, jak jedna vteřina rozhodla, zda Helen bude soběstačná a šťastná nebo utrápená a podváděná. Gwyneth se zhostila své dvojrole dobře, navíc s krátkými blond vlasy jí to sluší. John Hannah není prototyp hollywoodského playboye, ale má charisma a to se počítá. Na konci filmu jsem už málem tahala kapesník (strašné co se se mnou děje).

28. prosince 2009
avatar uživatele
70 %

Tehle film mám ráda, člověka při něm až mrazí, když si představí, kolik už má za sebou v životě takových rozhodujících sekund. Velice kvalitně zpracovaný originální nápad, co by se stalo, kdyby... Co se týče hereckých výkonů - Gwyneth Paltrow nebyla myslím úplně ta nejšťastnější volba, přestože není tak špatná herečka. Byla ale tak "bez života"! Někdo šťavnatější by se podle mě hodil lépe (a tím nemyslím neanorektičku, ač Gwynethina až nezdravá vizáž k tomu příměru přímo vybízí). Zato John Hannah byl výborný. Zatím se mi líbil v každé roli, ale tady mu to sedne, jako kdyby byl takový in natura... Srdcová sedma je lehce nadprůměrný film, i když nazývat ho komedií je celkem nadnesené. Určitě nelituji peněz za DVD.

4. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

duo

Dokonalej film. Libí se mi na něm vlastně vše. Herecké obsazení, prostředí, děj, postavy... Je to zajímavý pohled na jeden život obyčejné ženy, který se v jediném okamžiku může posunout různými směry...

30. září 2009
avatar uživatele
100 %

Sice herečku G. Paltrow moc nemusím, ale v tomto snímku mi sedla jako ulitá. I když musím konstatovat, že jako bruneta se mi líbí více. Moc se mi líbil námět filmu. Bylo to velmi zajímavé sledovat příběh odvíjící se když stihnete metro nebo naopak, když si musíte stopnout taxi, proto podzemní vlak vám ujel. Romantička rozhodně nejsem a miluju i trochu té dramatičnosti, kterou sem tvůrci také pravili, což mě úplně nadchlo. Celý film jsem koukala se zatajeným dechem a ani chvilku se nenudila. Takových filmů by mělo být více. Více by se měli tvůrci soustředit na scénář, námět a nádech filmu. To přesně jsem v tomto filmu našla. Rozhodně patří mezi mé dost oblíbené a bude- li někdy možnost, určitě doporučím dál.

2. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Opravdu brilantní námět se utápí ve snaze tvůrců, aby film zůstal romantickou komedií. Mohlo by to být perfektní, originální a nezapomenutelné drama, kdyby se tvůrci nebáli. Vzniknula tak "jen" zajímavá podívaná, která vám z hlavy rychle vyšumí a už se jí nemusíte zabívat. A to mě mrzí, protože rozdvojení jednoho života díky nepatrné změně, následované nejtěžšími životními volbami, by v podání pořádného štábu byla fakt podívaní... bohužel není.

12. července 2009
avatar uživatele
90 %

Film se mi moc líbil. Fajn nápad, pěkný zpracování, dobří herci, občas nějaká úžasná hláška...co víc si člověk může přát:-)

17. května 2009
avatar uživatele
100 %

Super

Další z mých velice oblíbených filmů. Skvělý nápad a dobré obsazení mě dost nadchlo. Celé se mi to líbilo.

20. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Co kdyby? Tahle otázka už napadla asi každého a film s ní moc dobře pracuje. Jinak Gwyneth mě nezklamala a velmi mě překvapil John Hannah.

2. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Takže...Nevím, jestli je John Lynch tak extrémně nesympatický vždycky, ale ten jeho zoufalý, provinilý výraz...no, měla jsem fakt chuť ho nakopat:P John Hannah zato hrál toho typického charisnmatického sympaťáka...k tomu není moc co dodat:) Gwyneth Paltrow byla taková suchá, nijaká... A děj byl místy takový suchý, pak se to zase rozjelo, pak zase nic. Ale myšlenka byla skvělá. To slůvko "kdyby" mně hodně ničí život...po tomhle filmu jsem zjistila, že lepší už to nebude:))

18. června 2008
avatar uživatele
70 %

Film pro milovníky otázek "co by, kdyby, jak by a proč by?". A přesto tomu všemu chybí nějaký náboj. Gwyneth možná nebyla tou správnou volbou pro ústřední roli. Chtělo by to někoho, kdo od pohledu vypadá trošku méně uťáple, pak by myslím bylo na plátně více živo a filmu by to jen a jen prospělo.

13. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle film má zajímavý námět a docela dobrý bylo i herecký obsazení. Jinak děj je taky docela v pohodě

27. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

Na tomhle filmu je skvělý jeho ústřední námět "Co by kdyby...", ale jinak už nic. Ve filmu se hezky prolínají dvě verze reality, což ale není nijak náročné na sledování, zvlášť po změně účesu, ale zbylá romantická výplň už není ničím originální. Nenudí, ale ani nijak zvlášť nedojme, je zkrátka skrz naskrz šedivě průměrná. Ale už jen za ten nápad si film pozornost zaslouží.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Co se má stát, to se stane..

Jestli jste někdy přemýšleli o tom, co by se stalo, kdyby jste (ne)chytli autobus nebo metro, a jak by to změnilo váš život, tak se koukněte na tento film. Mě se tento film rozhodně líbí – už pro ten nápad (i když propůjčený) a samozřejmě mě blízký anglický humor! Přestože to není žádný kasovní trhák, doporučuji!

12. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Ve filmu je vidět úžasný britský humor, kterej já teda miluju. Herecký obsazení na jedničku a výborná hudba. Zajimavý děj, jeho propletení a vyustění...tenhle film patří mezi mé oblíbené.

4. července 2006