home
Spongebob v kalhotách: Film

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Plankton

Tato výstřední animovaná pohádka ze dna oceánu dokáže zaujmout svou pestrostí a pobavit svým vyšinutým příběhem.

23. dubna 2011
avatar uživatele
90 %

Príjemná rozprávka na pobavenie. Veľmi sa mi to najprv nechcelo pozerať, ale som rád že som bol presvedčený aby som si to pozrel. Totálne bláznivý Spongebob a jeho kamoš Patrick vlastné priťahujú zábavne situácie ako na bežiacom páse. Pri tomto filme sa z chuti zasmejete.

29. prosince 2009
avatar uživatele
80 %

Já jsem blbý burááák:)

Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu a bylo se hodně překvapená, v pozitivním slova smyslu:-) Na začátku jsem přilepila oči na monitor a po těch 90ti minutách mi bylo líto, že je musím "dát pryč". Pokud se chcete pobavit, je Spongebob jasná volba!

28. září 2007
avatar uživatele
70 %

Mořská houba

Neznal sem vůbec Spongeboba dokud nebyla kabelovka, ale i tak sem mu nevěnoval pozornost. Teprve při vydání tohoto dílu na DVD sem měl možnost zjistit, kdo to jen je. To nadšení se vážně nedá srovnat a doporučil jsem ho snad každému. Je to príma oddech od ostatních starostí. Jediné co mi vadilo, byli ti herci. Trošku mi tam neseděli, proto dávám nižší známku. Jinak je opravdu príma.

1. května 2007
avatar uživatele
70 %

Ne, tohle není opravdu nijak extra zvlášť vyvedená komedie a je na tom opravdu vidět, kdo původně stojí za jejím vznikem, ale i tak se u ní opravdu pobavíte a zrelaxujete! :o))

15. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

SpongeBob Squarepants

Super kreslený film. Znám to z MTV jako serial, ikdyž moc anglicky neumim, tak se u toho furt směju. Ten film jsem viděl dabovaný a když vidíte Spongeboba pořád v angličtině, tak ten dabing vám moc dobrý už nepřijde. Ale i tak davam 100%. Určitě to ještě někdy zkouknu s titulky a tomu bych pak určitě dal i 200%.

6. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

žlutý trdlo

Divala jsem se na tu houbu na prázdninách v Austrálii a musím říct že je to dost "hustý".Doufám že tu lze sehnat dvd tohoto filmečku.Jestli umíte anglicky,puste si to v anglickém dabingu to je taky dokonalý!Sponge Bob a Patrik jsou moc povedení!

2. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

SpongeBob je nejlepší

Ta houbička mě naprosto dostala. Nejlepší byla písnička "Jsem blbý burák" a o tom, že jsou dospělí...
Doporučuji, a to jednoznačně! Je to zážitek na celý život.

29. března 2006
avatar uživatele
100 %

Číšníku!!

Je taková škoda, že u nás seriál SpongeBob nedávají! Vždyť je to taková sranda. A písničku Buráka nemůžu vytlouct z hlavy...

7. února 2006
avatar uživatele
100 %

Doporučje 4 z 5 houb

K tomuto filmu jsem se dostal přes kamaráda,který tento seriál přímo zbožňuje. Nechal jsem se inspirovat a pustil jsem si tento film a mohu řící, že je to nejvtipnější 2d film jaký jsem za poslední dobu viděl. Možná kde kdo odsoudil 2d animaci,ale pokud někdo vytvoří tak něco skvělého jako je mořská podmořská houba a jeho kamarád hvězdice, je jasné že celý ať už film nebo seriál bude "cáklý" v spárvném směru, Proto tento film mohu vřele doporučit, je zde plno skvělých hlášek, scének a skvlý Goofy Goober song :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

200%

Tomuto filmu, ale i serialu bych dal 200 a ne 100%. Je to sice serial urceny mladsi populaci, ale s inteligencni hladinou je na tom daleko vyse nez napriklad Teletubbies (to je vyplach mozku). Jestli se dostanete k tomuto filmu, vrele doporucuji obetovat neco malo pres hodku a pul!!! Stoji to za to.

Kdysi dávno