home
Nebezpečná rychlost

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Nestarnúci film. Dovtedy nie moc známa Sandra Bullock či Keenu Reaves. Napätie po celý čas, zaujímavý príbeh i keď niektoré chvíľe sú mierne prehnané ale dá sa to prekusnúť.

24. června 2011
avatar uživatele
90 %

Nebezpečnou rychlost mám fakt moc ráda, tady je Sandra Bullock fakt skvělá a Keanu Reeves zvládl svou roli raké dobře, i když rozhodně nejsem jeho fanynka. Akce je perfektně propracovaná. Děj má napětí a spád (aby neměl když se to jmenuje Nebezpečná rychlost). Film je prakticky rozdělený na 3 části: výtah, autobus a vlak. Ovšem podle mě, by neuškodilo, nějak prodloužit a zakončit film v autobusu, vlak se mi zdál poněkud navíc. Jinak jde určitě o nadprůměrnou záležitost v akčním žánru.

6. května 2011
avatar uživatele
50 %

Tak je vidět, že se dá natočit akční film i bez litrů krve. Že se dá ta strašná tragédie podat i jinak. I když film jaksi spoléhá na Sandru v hlavní roli, tak vás přesto neunudí. Jsou lepší filmy, ale tenhle zavrhnout nemusíme.

9. února 2011

Co je to zase za blbost? Děj je strašně nudný-tak rychle jedou-a co z toho? Sandra Bullock není taky zrovna moc přesvědčivá.

26. října 2010
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je klasika. Jeden z těch filmů, které sandru Bullock vyšvyhly do oblak. Svou roli zvládla výborně. Co se týče děje, nebyl moc originální, ale ani ohraný. Bylo to zase něco nového. Už jsem ho viděl mnohokrát a vždy se rád kouknu znovu, i když vím, jak to dopadne.

20. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

Další příklad toho, jak občas v hodnocení filmu pomůže odstup a kouknutí se na film po letech. Čučela jsem teď od začátku jak vyjevená, o čem všem že ten film je! Ten výtah jsem si fakt nepamatovala, ani metro. Musím říct, že ačkoli se mi kdysi film moc nelíbil - asi proto, že měl super recenze, a to mě vždycky odrazuje od toho se na film dívat objektivně (resp. vždy koukám skrz prsty a málokdy jsem příjemně překvapená). Ale on je vážně napínavý :-) Dobrý akčňák se sympaťákem Keanuem.

24. prosince 2009
avatar uživatele
60 %

Nebezpečnou rychlost jsem viděl ještě před docela slušnou řádkou akčních filmů. Tehdy jsem neměl ponětí, co to je kvalitní film (možná, že občas ani teď), proto mám před očima tu chvíli, když jsem se na něj díval. Moc Tehdy bych dal tak 90%, ale nyní se to trochu změní, protože film na tom není tak dobře, i když byl určitě obrovskou inspirací v akčních scénách pro mnoho dalších akčních thrillerů. I Začátek moc originality nepobral. K. Reeves dostal roli policisty, který jedná i v ohrožení životů, jako by se nic nedělo. Je krativní, inteligentní, zkrátka dokonalý policajt. Začáteční scény jsou jenom předehra, to beru v úvahu, až to následující to pořádně rozfajrovalo. Ano, rozhodně nejsem v právu hanit nějak takto originální zápletku. I když jsou do příběhu zatáhnuty výbušniny a člověk, který je v nich expert, jsou naaplikovány velmi originálním způsobem, na který se rozhodně nedá zapomenout. Já se naposled díval tak před čtyřmi roky a stejně jsem měl úplně celý film před sebou, jako na běžícím pásu. Nicméně, scény film provázející… Pane Bože! Jak dlouho jsem se takhle nezasmál. Film je stoprocentním představitelem automobilových honiček. Rychlá jízda, zběsilé manévry, obrovské finanční škody, a ani tentokrát tvůrci neodolali skoku přes díru. Nudit se u filmu prostě nedá. Když už nejste napjatí, můžete se alespoň smát jako já. Měl jsem k tomu velmi dobrý důvod. Všechny honičky jsou beztak nereálné, ale Nebezpečná rychlost s nereálností ční snad na samém vrcholu (tedy, když si nevzpomenu také na Smrtonosnou past 4). Jedno se ale tvůrcům musí nechat. Alespoň za ty velké peníze pořídily spoustu scén, které se tehdá nemohly nahradit vizuálními efekty. Příběh si nedá pauzu ani po skončení autobusového šílenství. Já se také na začátku divil, že má film bezmála dvě hodiny. Nadcházející akce dokonala hříšné dílo, zkrátka akčnější film se v té době dal těžko sehnat. Herecké obsazení je působivé, jen mi vadí Reevesův dabing, ale S. Bullock zde zůstala sexy celou dobu. Nesmyslné, naivní a směšně stupidní scény ale hrají roli, takže snad nebudu až přes příliš přísný.

29. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

Akční film

Tento film byl dle mých očekávání dobrý, jak výkony herců, námět, tak i zajímavá zápletka. Keanu Reeves podal super výkon. Moc se těším na další díl.

24. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

Tento díl se moc líbil je bezpochyby jeden s filmů který se můžou vydět pořád a Sandra Bullock a Kean Reeves jsou bezvadná dvojka kterým to jde bezvadně dohromady

7. září 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle film bych ještě ráda viděla, ale v poslední době mi furt nějak unikal. Strašně se mi líbil. Keenovi to tam strašně slušelo. Nechyběl děj ani napětí :)

23. května 2008
avatar uživatele
50 %

Nebezpečná rychlost

je dost blbý a dost nudný film od začátku do konce se ve filmu dá li se tomu tak říkat neděje nic jiného než že porouchaný autobus jezdí po městě s bombou a s cestujícími.Tomu teda říkám film haha.Pořád jsem čekala od toho filmu víc a nic víc nepřišlo a 2 hodiny utekly a bylo to pořád ta samá nuda s tím samím obrázkem že autobus jezdí jako zplašený po městě.Kdyby jste si místo filmu na televizi namalovaly autobus a koukaly na něj vyšlo by to na stejno jako když koukáte na film.Nic by se tam nedělo nic by se nezměnilo.A nic na tom hloupém filmu boužel nezměnil ani Keanu Reeves.Ač se snažil boužel někdy ani snaha nestačí.A jen kvůli němu dávám filmu 50%

12. května 2008
avatar uživatele
80 %

Výborný film. Skvělý děj, hvězdné herecké obsazení, parádní akce, zajímavý námět, výborná hudba. Je to jeden z mých velmi oblíbených filmů. Ve filmu se mi velmi líbil kromě S. Bullock, hlavně Keanu Reeves, který svoji roli zahrál velmi dobře. Doporučuji všem fandům skvělé akce.

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

Keanu Reeves a Sandra Bullock- to je opravdu dobrá kombinace, ve filmu je správná dávka akce,malinko napětí,šťastný konec,hl. role=autobus..fakticky dobrý:)

28. dubna 2008
avatar uživatele
Elik
...
60 %

Výsměch.. film je sice dobrý, celkem vtipný a akční, ale musela jsme se smát, Keanu Reeves v roli policisty, který se snaží dostat autobus plný lidí ze spárů psychopata? A u toho se zamiluje do cestující? Příjde mi to opravdu levné.
Myslím, že se s tímhle námětem se nic víc dělat nedalo, takže to beru na vědomí, ale přece jen by se dala spousta věcí vylepšit.

12. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Jan de Bont natočil jediný dobrý film. Přesto se na něj díky Nebezpečné rychlosti asi hned tak nezapomene. Plytká zápletka je hooodně zábavná a Keanu Reeves v hlavní roli je výborný. Hopper jako záporák klasika a mladá Sandra Bullock méně protivná, než je jejím zvykem. Jen škoda, že film potřeboval tak vleklý úvod a celkem nudný, natahovaný závěr, protože adrenalinové scény z autobusu, dokázaly napnout moje nervy jako strunu.

7. dubna 2008

SUPEEEER!!!! Tak tohle je vážně bomba film. Nejdřív jsem si myslela, že mě to bavit nebude, ale pak jsem byla ráda, že jsem se rozhodla se něj podívat. Už se těšim na dvojku! ;) Bylo to fakt super. Napětí, láska....sice víte dopředu jak to zkončí, nebo aspoň tušíte, ale nevíte co se do konce filmu stane.....prostě bomba!;)

5. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Speed

Film Nebezpečná rychlost je jeden z mála filmů, který se Sandře Bullock povedl. Ale vedle hvězd jako je Dennis Hopper a nebo Keanu Reeves by bylo velmi podivné, kdyby se to nepovedlo. Celý film se rozhodně nebudete nudit (alespoň to byl můj případ), v každé minutě na vás čeká nějaká ta akce :o), což se u moc filmů nevidí. Sice již předem víte, jak to celé dopadne, ale u takovéhoto snímku mi to ani nijak zvlášť nevadí.

4. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Musím přiznat, že sem si zpočátku myslel, že to bude pěkná volovina, ale když sem se na to podíval od začátku do konce, změnil sem názor o hodně stupňů. :-)

27. března 2008
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

No, že by to byl nějaký zázrak... to zase ne, ale rozhodně je to dobrý film, který nenudí... Na jedno-dvě použití skvělý. Hlavně - autobus pádící dálnicí je sakra cool. Keanu je prostě vyvolený a Sandra prostě vykulená. Co dotat... akčňák, který stojí za to. Nenudí a může nadchnout. Navíc plno vtipných hlášek. Moc povedené.

11. března 2008
avatar uživatele
90 %

Jeden z nej akčňáků

Tak tohle je akčňák jak vyšitý. Celý snímek má výborné tempo, hned od začátku chytne a nepustí až do konce. Keanu i Sandra odvedli dobré výkony, oba je však spolehlivě přebil šílený záporák v podání Dennise Hoopera, kterého považuji za za jednoho z nejlepších filmových záporáků. Akce je na špičkové úrovni, i když některé scény jsou mírně přitažené za vlasy. Humoru je tu sice pomálu, ale ten co tu je stojí zato. Jen škoda zbytečného pokračování, které tomuhle filmu zkazilo renomé. 90%...

8. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Celkom príma film, myslela som, že to bude zase nejaká kravina, ale celkom milo ma prekvapil... Škoda, že som si nechala ujsť začiatok.

13. září 2007
avatar uživatele
90 %

Hodně dobrá a docela originální akční jízda. Možná, že některý scény nebyly zrovna věrohodný, ale to je fuk. Navíc Keanuvi to nehorázně seklo.

27. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nebezpečná rychlost

Zábavný akční film se Sandrou Bullock a Keanu Reeves v hlavní roli...Podle mě je lepší než dvojka 100%

12. srpna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Hodně povedenej akčňák. určité se mi líbí víc než nebezpečná rychlost dvě. Reevs a sandra bullock v hlavní roli se mi dost líbili.

20. července 2007
avatar uživatele
70 %

Nadprůměrný akční film. Herecké výkony K.Reevese a S.Bullock jsou slušné, stejně jako děj. Co se mi ale moooc líbí, je úžasný záporák.

17. července 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film patří k mím hodně oblíbeným a to nejen kvůli dobrému scénáři,ale hlavně kvůli mému oblíbenému herci:.Keanu Reeves .No a i Sandra byla dobrá .Hlavně se mi líbil ten konec .Jinak to bylo všechno v pohodě a v klidu dávám 100%

7. července 2007
avatar uživatele
100 %

Paráda

Doufám, že si Keanu uvědomuje, že jen kvůli němu jsem tentokrát opustila prostory zla a zcela nečekaně držela pěsty hysterické posádce busu i policistům. Ale je toho víc k obdivování, pokud nepatříte mezi hysterické fanynky hollywoodských krasavců:-D Třeba zdařilý děj, slušná hudba nebo slizký záporák a jeho celkem pochopitelný motiv.

20. června 2007

Dobré herecké obsazení. Film vcelku napínavý, ale ne nic extra. Nedá se nijak moc vychválit, ale určitě ne pomluvit.

30. května 2007
avatar uživatele
70 %

nooo takže zase sa raz prekonali...takéto niečo napadnúť natočiť...aaale veru dobré to bolo, aj na hercov sa dalo pozerať, aj zápletka bola dobrá. možno nejaké tie detailíky sa nepodarili ale dalo sa to.

7. března 2007
avatar uživatele
70 %

Film, který kdykoliv běží v televizi, tak se na něj rád podívám. Nechybí mu akce, napětí, ale také překvapení a úzkost. Velmi dobré téma, velmi dobře zpracováno, film se stává klasikou. Každý člověk zná rychle jedoucí autobus, "Divokou kočku" za volantem a statečného policajta. Kromě závěrečného boje, který se mi již zdál trochu protáhlý, to je dobré.

11. února 2007
avatar uživatele
90 %

Jednička je narozdíl od svého pokračování dobrej film. Sandra a Keanu jsou dobře sehraná dvojice. Celému filmu ještě přidává šťávu nadšený a potrhlý turista z autobusu. Jeden z nejlepších akčních filmů.

28. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Stojí za shlédnutí

Moc pěknej film, kterej se vám na pár hodin postará o zábavu. Jeho nevýhoda je celkem jednoduchej děj - jestli jste ho už někdy viděli (jako já), tak to už není úplně ono.
Docela mi vadilo, že ve filmu často říkali, že nesmí spomalit pod 50. Pak asi s rychlostí 70 přeletěli most... Brala bych to jako dost blbou chybu/nebo jak to nazvat. Jak jsem se ale dočetla v infu, jejich 50 (něčeho) je asi 100 km/h - to už by bylo logičtější. Mělo by to bejt trochu srozumitelnější pro českého diváka, který se v takových věcech nevyzná.
Herecké obsazení je skvělé, Keanu Reeves mě mile překvapil - s ním to myslím byla trefa do černého. Jak už tu někdo psal - žádnej namakanej hezounek, spíš takovej sympaťák.
Celkově hezkej, nepřeplácanej film s dobrým hereckým obsazením, na kterej se hezky kouká.

3. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Alan Ruck

Dennis Hopper hraje šílence velmi přesvědčivě, ale napětí se z filmu brzy vytratilo a pak to bylo jen čekání na způsob ukončení filmu.

2. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Klasika

Milujem Keanu Reaversa. Je skvelý herec.
Tento film však nepatrí k tým jeho najlepším, ale každý musí nejak začínať, nie?
Osobne nemám proti tomuto filmu nič, ale ... ide o akčný film, akých americký filmový priemysel vyprodukoval tisíce.

9. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Bezvadný akční film, plný strhujícího děje. Při prvním sledování je to opravdu skvělá zábava od prvního do posledního okamžiku. Je to ten z filmů, na který se podle mne nedá už koukat podruhé, dějová linka je celkem jednoduchá, ale akce stíhá akci.

3. října 2006
avatar uživatele
70 %

Jen tak...

Klasický americký akčňák. I když tenhle je celkem dívatelný =) Ale abych řekla pravdu tak tohle je jeden z těch filmů, na který se stačí podívat jednou za x let. Teda aspoň podle mě. Ale i tak 75%

19. září 2006
avatar uživatele
100 %

Úplně skvělý film. Děj se postaral o to, aby ste si nemohli odskočit ani na záchod! PRostě napínavý super film a ke všemu skvělé herecké obszení!

16. září 2006
avatar uživatele
80 %

Kdo by neměl rád filmy Jana de Bonta?Tenhle film opravdu dobrý.Je tu akce,napětí,pomsta a láska vznikající při extrémní situaci.Sandra a Keane opravdu k sobě patří.Prostě akční film jak má být.

28. srpna 2006
avatar uživatele
tese
...
100 %

Film, který nenechá vydechnout nikoho od začátku do konce. Skvělí herecký obsazení, tak není co řešit. Film, co bych mohla taky vidět furt.

28. srpna 2006

Celkově vzato nenáročný, ale přesto velice napínavý film od začátku do konce. Většina filmu se odehrává v autobusu, takže autoři ani moc "neutratili" na efektech. Přesto je výkon Keanu Reevese a Sandry Bullock skvělý. Tento film patří mezi mé oblíbené.

27. srpna 2006

autobus!!!

Docela hezký napínavý akční thriller. Sandra Bullock a Keanu Reeves zde ze sebe vydávají skoro všechno (nebo aspoň to tak vypadá). Dennis Hopper hraje svého záporáka tak dobře, že jsem mu místy dokonce i fandil... I když se zdá, že dvouhodinová jízda autobusem bude nuda, je tomu právě naopak. A to hlavně díky již zmíněným hlavním představitelům.

4. července 2006

Super filmek a taky mě naštvalo,že do dvojky nedali Reevse....ale v jedničce byli oba - aj Sandra Bullock aj Keanu Reeves supeeer!!!!:)

29. června 2006
avatar uživatele
100 %

Film se odehrává skoro celý v autobuse, ale i tak je plný akce a nepětí, jak to se všemi dopadne. Podle mě se opravdu povedl a zaslouží si 100%. Hlavně Sandra Bullock se mi tam líbila, podle mě je to jeden z jejích nejlepších filmů.

25. června 2006
avatar uživatele
90 %

Až na přílišné řvaní hlavní hrdinky velmi povedený film, na který se můžu kouknout i za 10 let. Sandra Bullock a Keanu Reeves jsou skvělí herci a zde se to potvrdilo.

10. června 2006
avatar uživatele
70 %

Tenhle film je mooc pěkný, i když jsem ho viděla jenom jednom upoutal mě. O to víc mě štve že do dvojky obsadili Sandru Bullock a ne Keanu Reeves, protože ten v tom filmu byl nepostradatelný.

7. června 2006
avatar uživatele
70 %

Speed

Když jsem se včera na tenhle film dívala, zjistila jsem, že jsem ho už vlastně kdysi viděla, takže mě nepřekvapil, spíš mi vždycky docházelo co dalšího tam bude. Navíc jsem dříve viděla jeden díl Kobry 11 a ten byl sice točen možná inspirací z tohohle filmu (je mladší, takže to ani jinak být nemůže:-), ale prostě mi to připadalo, že kopíruje Nebezpečná rychlost Kobru, jelikož to je můj oblíbený seriál. Keanu a Sandra nehráli špatně, film taky nebyl špatný, byl akční a napínavý, ale ke konci pořád a pořád oddalovali jeho konec a to mi krapet vadilo.

20. května 2006
avatar uživatele
50 %

Zajímavé, ale hafo chybné...

Rozhodně hodně zajímavý snímek, který naprosto mění od základu zákony fyziky a moderní vědy... a někdy se, tak může stát, samozřejmě nechtěně, že i ta nejvypjatější scéna může být absurdně komická, až vtipná... už jenom ten přejezd/přelet přes díru v dálnici, ha, ha...(70km/h, zatáčka... a další informace, které divákovi nabídnou) a přesto to dokázali a všechno dobře dopadlo... prostě absurdní až hanba. A těch chyb je tam fakt hafo moc a jsou jako pěst na oko pro zkušeného diváka, nebo filmaře... Pro mě to mělo výhodu, že mě berou věci, který maj pořádnou dávku napětí a svůj osobitej styl... a kdy prostě musíte fandit klaďasovi, kterej jde proti zákeřnýmu, chytrýmu a nechutnýmu zločincovi... toto všechno tohleten snímek splňuje a navíc Keanu nepůsobí ani moc hezounsky, nebo dokonce tvrdě/měkce... a Denis Hopper je krásně ohavný a zahrál to pěkně. U jeho dabéra mám výhradu k utržení jeho hlavy, ale nechci se vracet k chybám, za tohle stejnak může načasování scény a chtíč režiséra... chyb je tam prostě hafo a basta! Kamera občas taky hodně zakolísá, ale vyvažuje se to pěknými záběry z busu. Není to ten klasický krimi/katastrofák, ale něco do sebe to má... to všechno: bus, bombičky, vlak v metru... jsou velice pěkné, až na zmíněné velké množství chyb. I přes ty díry ve scénáři si to drží svoji kvalitu a kouzlo. Konec vypadal vcelku zajímavě, až na ten úplný závěr, kdy opět všechno dobře dopadlo, i přesto, že to fzikální zákony neumožňují. A romantika a všechny ty řečičky se...

20. května 2006
avatar uživatele
50 %

...se sice snažily vykompenzovat zvědavci s foťáky, ale furt mi to, tak nějak vadilo... dobré, romantické konce je pro mě jako diváka ta nejhorší věc, vám se to možná líbit bude a budete spokojení, je to pouze můj názor... já jsem nucen dát maximálně 54%... kdyby se tvůrci snažily odstranit chyby... určitě by bylo moje hodnocení vyšší, protože mě to bavilo a rozhodně nenudilo... takže 54%...!

20. května 2006
avatar uživatele
70 %

Moc dobrý. Kamera sice občas zabrala dost divně, ale pár záběrů se povedlo. Hudba hodně dobrá. Keanu Reeves a Sandra Bullock jsou prostě úžasní, ostatní lidé z toho autobusu ale dost průměrní, jen se snažili nastavit takové bezvýrazné - vystrašené pohledy, i ti z toho výtahu. Nechybí ani vtipálek : "To je letiště... Tam jsem byl...". Napjatá jsem byla až ke konci, když všichni vystupovali z autobusu. To mě fakt dostali.

19. května 2006
avatar uživatele
90 %

Nebezpečná Rychlost

Jeden z nejlepších akčních filmů s touhle tematikou. Dobré herecké výkony a člověk je napnutý od začátku až do konce. Sice jsem tenhle film viděla už několikrát, ale vždy se na něj ráda s chutí znovu podívám:)) A Keanu v něm vypadá fakticky dobře:))

19. května 2006
avatar uživatele
70 %

Souhlas...

V tomhle případě souhlasím s názvem film...děj ubíhá velice rychle...je to tak vážně rychlost.Chvílemi to je ale přecijen to je chvílemi trochu nuda.Jinak ale v podstatě souhlasím s prohlášením,že to je jeden z nějlepších trillerů...

18. května 2006
avatar uživatele
40 %

Nikdy jsem se na to nedodívala do konce. děj mi přišel dost nudný, protože dívat se celý film na jedoucí autobus, to není nic pro mě.

18. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Filmy takového typu miluju. A tento se mi taky moc líbil. Je zajímavý a plný napětí. Sice ho nemusím mít doma a dívat se na něj každý týden, ale když je v televizi, tak se ráda podívám.

12. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

I když ve filmu hrál Kenu reeves, který je oblíbený herec, film sám o sobě mě vůbec nezaujal. Snad proto, že celé je to jen o jedoucím autobusu.

12. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Akčňák

No tak tohle je fakt super filmík. Nemám co dodat. Sice se u toho filmu dost nervuju jak to dopadne, ale pak si přeci jen řeknu, je to jenom film. A jsem strašně ráda, že tam jsou zrovna moji oblíbení herci. Sandru Bullock mám strašně ráda jako herečku a Keanu Reevese taky zbožňuju. Fakt super film, takže mu přiděluji 100%. :-)

14. března 2006
avatar uživatele
90 %

Prima

Suprovej akční film s nejhezčím hercem :). Má pěknej děj a akce plný scény. Je to jeden z těch starších dobrejch snímků.

13. února 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikajúce

Perfektný film so skvelím hereckým obsadením,výborná akcia,pekné prostredie LA,dobrý koniec-Jednoznačne 100%,a somozrejme každému tento film doporučujem,je naozaj vynikajúci.

4. února 2006

Další

kvalitní akční filmeček. Film mě zaujal svými triky a příběhem. Sandra Bullock a Keanu Reeves jsou dobrá dvojka a docela jsem jim fandil.:-) Ale nechtěl bych bejt v kůži cestujících v tom autobusu.:-)

25. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bombovej film. Moc krásnej. Herci byli taky suprově obsazený. Neni co dodat. Jen dvojka už se mi tolik nelíbila.

25. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

UJDE

Je pravda, ze pri prvnim shlednuti se mi film docela libil, ale kdyz jsem se na nej divala podruhe, uz to tak skvele nebylo. Mozna ze to je docela povedeny akcni film, ktery me dokonce zaujal, ale videt znovu bych ho uz tedy rozhodne nechtela. Keenu tu hraje typickyho americkyho hrdinu a nektery casti jsou fakt tezko uveritelny. No nevim, tenhle typ filmu uz me dnes nejak nebere

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

MAZEC!

No prostě mazec film...mazec mazec mazec... Jen málo filmů mě dokáže tak vynervovat, mělo to všechno co by to mělo mít, samozřejmě happyend, ale zase nepřežily všechny postavy takže to nebylo až tak přehnaný... Jinak samozřejmě některý efekty trochu přehnaný byly, a chvílema to bylo až moc americké, ale to jsou (alespoň pro mě) pokud jde o tento film naprosto zanedbatelné věci... Já tento film prostě zbožňuju a nechápu jak jsem se poprvé mohla dodívat až do konce a neohryzat si všechny nehty... :) Prostě MAZEC...

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Klasika

Tento film je vynikajuci.Skvele efekty,dej a halvne hlasky vsetkych protagonistou.Musim uznat ze tento film vysiel

20. listopadu 2005

super

tento film ma zaujal nielen výborným hereckým obsadením ale aj vtipnými hláškami, akciou a trochou romantiky.

17. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Tenhle film je naprosto super. Podle mýho názoru v něm Keanu Reeves vypadá líp než v Matrixu. Zápletka je úměrně nabytá akcí a napětím. Jediný co mi přišlo trošku mimo, když ke konci už podruhý nebya dokončená dráha- tetokrát metro. Mohli tam dát normálně že končí, ale když člověk už podruhý slyší, že neni dokončená je to trochu moc. Jinak na něm nevidim větší chybu.

7. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Reeves a Bullock.

Fajn taktika pri obsadeni hercov pre upútanie diváka. Myslím si, že pre nasadenie a akčnosť filmu to nebolo až tak nutné, ale určite trafili do čierneho. Výborný film a samozrejme doporučujem !

9. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
80 %

Celkem fajn.

Akčňák. Honička v autobuse, skákání na auta z aut při padesáti a více kilometrové rychlosti. No, když nemáte nic lepˇ´siho na práci, koukat se na to dá...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Sandra & Keane

Tento film pomohl nastartovat hereckou kariéru Sandře Bullock tak i herci Keanu Reeves. Skvělý film, ačkoliv se odehrává pouze v autobuse - dokonalé načasování a v neposlední řadě i větší akčnější scéna na konci.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Klasika

Dnes už patří film do klasiky v akčních snímcích. Je správně svižný, promyšlený a celkem inteligentní. Vztah mezi Reevesem a Sandrou Bullock není nijak rozpitváván a nezastiňuje příběh, což je jen a jen dobře. Téma násilníka co vyhrožuje zabitím nevinných rukojmích se obejvuje často a občas se to už táhne k jisté šablonovitosti. Nebezpečná rychlost si ale zachovává osobitost a je tu pár dobrých nápadů... kamera v autobuse a podobné. Mám rád oba hlavní hrdiny takže dávám těch 80-90...

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Docela dobrý

Keanu a Sandra - skvělý!!! Dobrej páreček , nemám ale ráda když někoho kdo nikdy neřídil autobus( letadlo) posaděj za volant daj mu ho do ruky a řiď - tato americká skutečnost která se objevuje ve filmech až moc mi prostě vadí - i když tento celý film byl vlastně jen o tom nevadí - koukala jsem se hlavně na Keana :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

fakt rychlost

dokonalej a klasickej akční film se vším všudy, honičky, bomba, policie, výbuchy, přestřelky, čas ubíhá...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Rychlý

První velká role Keana Rievse, která se fakt povedla.K tomu ještě Sandra Bullock, a pak ta nebezpečná rychlost v autobuse.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

podle mě patří nebezpečná rychlost ke špičce v žánru akčních filmů, tady je akční vlastně všechno od kamery, střih až po hudbu ..k tomu sympaťák keanu, rozkošně vyjukaná sandra a ďábelskej dennis..prostě bomba:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lush
...
90 %

Akce!

Jeden z nejakčnejších filmů, co jsem viděl, ne-li nej vůbec. Keanu Reavse patří mezi mé oblíbené herce a zde pouze potvrzuje svůj um pro akční filmy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Je to velice povedený film.Podle mě nejlepší akční film všech dob!Navíc má hvězdné obsazení:Keanu Reeves,Sandra Bullock a Dennis Hopper.Co k tomu dodat?Asi nic!:))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Ten film mě úplně dostal. Je naprosto skvělí. i když musím dodat, že bez Keana by to nebylo ono. Prostě 100% skvělí film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Speeed!!!

Uznávám,že bez Keana Reevese i Sandry Bullock by ten film asi nebyl takový jaký právě je...Podali oba sakra dobrý výkon!!!Překvapilo mě, že film,přestože je konstruován na klasické honičce mezi hodným sexy policajtem a zlým bývalým policajtem,pojali scénaristé i režisér docela zajímavě...dost zajímavě na to,abych se k tomuto filmu ráda vracela...Akorát scéna s výtahem na samém začátku filmu se mi moc nezdá :0( Ale nic nemůže být dokonalé...Konec scény (postřelení) je zase na druhou stranu opět nevšední!!!Zaujme,pobaví,postraší...prostě nic nechybí!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Fajn

I když je to film staršího data vždycky se na něj rád podívám. Herecké výkony taky fajn. Dnešní filmy jsou někdy až moc nereálné. Pa

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

-_-

Dobrej film. Na to, že je točenej z velké části v autobuse. Moc se mi líbil děj, kterej mě držel celou tu dobu u televize. Hrozně moc se mi v tomto filmu líbila Sandra Bullock.

Kdysi dávno