home
Specialista

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Sylvester Stallone

Je to klasický kladný akční hrdina devadesátých let v podání klasického Sylvestera Stalloneho. Ale přesto film nenudí.

10. února 2012
avatar uživatele
100 %

celkem povedený akčním film se Stallonem. Jako každý americký film místy přehnaný. Děj se točí kolem stare dobre pomsty. čekal sjme trochu víc, ale když to vezmu kolem a kolem tak na oddech docela dobry akční film, který se obešel bez přehnaných přestřelek.

10. února 2012
avatar uživatele
40 %

The Specialist

Sylvestera Stallona zrovna dvakrát nemusím, není to žádný dobrý herec a podle mě navěky zůstane věrný béčkovým filmům. Ale celkem vzato ten film docela ušel, dávám tomu 40% a to je fakt až dost.

9. března 2008
avatar uživatele
60 %

Specialistu jsem viděla poprvé celého a musím říct, že mě zrovna moc nenadchl. Na to, že to byl akční film jsem se chvílemi, hlavně na začátku, celkem nudila. Až druhá půlka obsahovala trochu víc těch akčních scén. Herecké obsazení nebylo špatné akorát mě tam vůbec neseděl Woods – tenhle herec mě nijak zvlášť nevadí ale v tomhle filmu mě hodně lezl na nervy.

9. března 2008
avatar uživatele
80 %

Tohle je jedinej film se Sylvestrem, kterej mám ráda a vždy se na nej koukám. Eric, Sly a Sharon byla dobrá kombinace...Skvelej film

6. března 2008
avatar uživatele
70 %

hmmm....najprv som myslel, že S. Stone a S. Stallone to nebude dobrá dvojka vo filme...a práveže ani to moc nebola dobrá voľba, podľa mňa to vyzeralo tak "umelo". Stallone to zahral parádne, ako sa to od neho čakalo, ale Sheron ma nejak neoslnila...smola...

10. května 2007
avatar uživatele
60 %

Tohle vytáhlo a zachránilo od béčkových stupidit jen dvě slavná jména. Už jen přítomnost Erica Robertse to naznačuje. Dále tu máme jedno velké pozadí Sharon Stone a svaly Stalloneho a hlavně hodně výbuchů. U titulků a chytlavé písně od Glorie Estefan si zajásáte, že to máte za sebou.

1. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

No tak S. Stone i S. Stallone tady měly takový průmerně trapňoučký roličky, který jim fakt sedli. Sylvester zase ze sebe udělal velkýho ochránce a spasitele, který se ohlíží jen za dobrem a Sharon - no její role byla fakt vtipná. Hlavně když tady vypadala jako dost přestarlá třicítka a přitom její uhlávní nepřítel ji zabil rodiče jako malý holce, takže by měl bejt aspoň o kousek starší :) ale nevadí. Mohlo to bejt i horší.

1. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

V tomhle filmu Stalona uplne miluju (jeste taky v Najemnych vrahach). Je to to fakt skvelej film! Poustim si ho casto!

30. března 2007
avatar uživatele
90 %

Jen tak...

Zase jeden z filmů, které sem moc nemusela, ale jakmile sem pochopila oč de začal se mi líbít. Stallone ukázal, že ještě napatří do starého železa a to je jen a jen dobře. Jen tak dál =) 90%

13. září 2006
avatar uživatele
80 %

ok.

Dost dobrej film,který je hodně akční a obsahuje taky několik fajn efektů.Přesto je co vylepšovat,ale stojí za zkouknutí.

14. února 2006
avatar uživatele
80 %

joooo:)

Dá se říct, že je to můj oblíbený film. Není to DOKONALÉ, ale mě se to prostě líbí. Akčních scén nebylo poskrovnu a byly celkem cool:) Njn i ta erotic scéna nebyla špatná:-D

26. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Cool

Velmi posobyvy akcny film s velmi dobrym hviezdnym obsadenim a skvelymi specialnymy efektamy.Mohla by byt aj dvojka

26. ledna 2006
avatar uživatele
dris
...
40 %

26. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Docela pohodový akční filmeček a hlavně good obsazení. Scény jsou skvělé a děj docela taky. Každopádně jsou i lepší filmy se Stalonem!!Třeba Formule

26. ledna 2006

Silvestr

Tak tenhle filmeček se mi moc líbil - fajn herci, fajn děj a průprava - ty bomby byly dokonalý - byl to machr...A hlavně se jim povedla ta erotická scéna :-)

26. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

Především otřesné herecké výkony

Film sice není zas až tak stupidní jako mnoho jiných podobných akčních "spektáklů", ale dvojka SS a SS opravdu nepředstavuje nijak kvalitní herecký tandem - a na filmu je to samozřejmě znát. Zvláště ve scéně, kdy utíkají ze Slyova domu po zaminované podlaze - a Sharon najednou šlápne, kam neměla. Chudinka, málem mě z toho napětí trefil šlak!

26. ledna 2006