home
Sopka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Katastrofa je pro filmaře vždy velkým soustem a pak už záleží jen na tom, jak se to povede. Tohle se ale moc nepovedlo. Co se efektů týče, tak to nebylo tak nejhorší, ale jinak mně to přišlo prázdné.

20. ledna 2008

Efekty byly opravdu slušný, ale mě se líbil i ten děj. Mě se to teda fakt líbilo ;). Mělo to děj, efekty, napětí a na druhý straně lásku! ;) Takže takovej normální dorbej film. Klidně bych se na něj ještě někdy podívala, kdyby to šlo v telce a já měla čas.;)

20. ledna 2008

Hezké efekty. To je asi jediné, co můžu napsat hezkého o tomhle "skvostu". Proč vždy, když se objeví nějaký bezva námět na katastrofický film, se přiřítí parta amíků a zabijou to tunou klišé a nelogičností. A pak to nazvou velkofilm. Fuj...

19. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

sopka

Film je průnměrně poutavý, ale určitě ne zcela dopracovaný v některých detailech. Slušelo by mu trochu víc napětí.

12. září 2007
avatar uživatele
100 %

Meggga

Já si nemůžu pomoct, ale tyhle katastrofické americké "trháky" prostě žeru. A nejvíc o sopkách, protože je to živel, který mě už od malička fascinuje ze všech nejvíc. Její majestátnost a ohen........ A proto at´ je tenhle film jakýkoliv na děj a hrdiny, tak se mi prostě líbil, protože sopky žeru. A to je zkrátka ten jediný důvod!!!!!!! (jo jo, je mi jasný, že většina mě pošle dívat se na dokumenty, ale co už)

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Sopka

Efekty se v tomto filmu opravdu moc povedly. Přestože tenhle film nevyniká žádným extra dějem, dá se na něj koukat...

6. března 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikajuci film

Tommy Lee Jones tu zahral podla mňa jednu so svojích najlepších rol.Perfektne sa vžil do svojej roli a človek by si myslel ze bol skutočne šéf zachranárskeho strediska.Velmi dobre vizualne a špeciálne efekty ktoré ma na tomto film asi nejviac zaujali.

5. března 2006

úchvatné

Neuvěřitelně vynikající film, ve kterém je nádherně ztvárněná spolupráce lidí, když o něco jde - a to že je to třeba Sopka, je vedlejší. Tomy Lee se své role zmocnil podle mě ohromně a už mi docházejí pocvalná slova, snad ještě dodám, že občasné hlášky jeho kolegy, stály také za to!

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

Supeeer

Tohle je prostě vynikající film,co dodat,Tommy Lee Jones hrál perfektně a i ta blondýnka(nevím jak se jmenuje)Vždycky když sem film viděl tak sem se uplně do toho zařral a nemohl jsem pustit oči z televize Takovýhle filmů by mělo být víc, snad se někdy někomu povede takovýhle film,a kdo neviděl,MUSÍTE VIDĚT!!!!!!!!!!!!!!!!

5. března 2006
avatar uživatele
20 %

blbost

Během tohoto celého filmu jsem se stále smála . Přišlo mi to jako ohromně velká blbost , která je poněkud více nedopracovaná ... jako většina katastrofických filmů ...

5. března 2006
avatar uživatele
20 %

Béčko jako vyšité

Bohužel se jedná o silně podprůměrný snímek. Zaměření se na nedůležité detaily v ději, nesmyslné zvraty a nicneříkající herecké výkony degradují rádoby katastrofický megafilm na úroveň filmů, které jdou cca do týdne od premiéry na videokazety. Kdo chce vypnout mozek a podívat se na béčko, u kterého nemusí přemýšlet, ten ať se na to podívá, kdo očekává od filmů více, ať dá rychle ruce pryč!!!

5. března 2006
avatar uživatele
50 %

???

Gradáciu deja autori filmu vôbec, ale vôbec nezvládli. Film, pri ktorom sa nudíte tak, že televízor radšej vypnete a idete na pivo. Slabých 50 %.

5. března 2006
avatar uživatele
60 %

Efekty

Tak, tenhle film, kdyby neměl tak dobré efekty, tak by se na něj asi moc nedalo dívat... Děj, jako u většiny amerických filmů... Amerika je nejlepší...:( Takže 60procent je na místě.

5. března 2006