home
Někdo to rád horké

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

To, co Tom Curtis a Jack Lemmon předvádějí, je naprosto bezchybné, úžasné. Sice měla být hvězdou filmu MM, ale ti dva pánové ji vymazali. A tango Dafne a velkohubého Osgooda nemá chybu (krom jiných scén). Dabing v podání pánů Brabce a Cupáka - to je další paráda.

17. února 2012
avatar uživatele
100 %

Potlesk!!!

Nej komedie.Navíc sestřih krásné jazzové huby,akčních scén a jízdy vlaku se nedá s ničím srovnávat.U tohoto filmu se nemůžete nudit.Bud´ sledujete romantické scény nebo se (většinou) řechtáte u báječně vtipné zápletky možná se i někdy bojíte že vaše hlavní hrdiny zastřelí.Tohle říkám těm co to chtějí v barvě:
Černobílá tomu dává takové kouzlo.

Dávám 100 jen protože jsem nemohl dát více :-) .

12. května 2011
avatar uživatele
100 %

Nádherná komedie. Má skvělý děj, hudbu, výpravu, zápletky... Prostě není co vytknout. Dobrý nápad byl i natočit film černobíle.

23. října 2010
avatar uživatele
100 %

Skvělý film. Jeden z prvních, kde se odvážili ukázat homosexuály-i když jsem četla, že přece jen některé scény neprošly cenzurou.

17. května 2010
avatar uživatele
100 %

Some Like It Hot

Nezapomenutelná komedie, která i po letech stále neztratila nic z té své krásy a slávy no hlavně ze zápletek (;

15. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Nobody´s perfect...:)

Když jsem byla malá, tak kdykoliv v televizi běžel nějaký černobílý film pro pamětníky, okamžitě jsem přepínala, protože tehdy mi ty filmy přišli naprosto nudné a vpodstatě jsem jim ani nedala šanci aby se mi zalíbily...tak jsem dlouhá léta žila v tom, že jak film není aspoň z devadesátých let, tak se mi nemůže líbit...chyba lávky! :) naštěstí už jsem (jakš takš) dospěla a nemám žádné předsudky vůči starším filmům a to je jedině dobře, jelikož se mezi nimi najdou opravdu brilantní kousky a tento je dle mého názoru ten nejbrilantnější. Stydím se, že jsem se na jeden z nejslavnějších filmů vůbec podívala až nyní, v mých 18-ti letech, v roce 2009... byl pro mě obrovským překvapením... od začátku do konce má takový příjemný nádech, koukáte na něj s neustálým úsměvem a nedá vám jedinou příležitost nudit se... Námět je (minimálně na tu dobu) veelmi originální a zpracování prostě skvělé, stále mi zní v hlavě afektovaný smích Jacka Lemmona, který si podle mě toho oscara za tuto roli zasloužil...škoda, nevyšlo to... Konečně jsem měla tu čest vidět na plátně idolku mnoha mužů, která ještě teď zdobí stěny mnoha bytů a nezklamala mě. Nevím, jestli byla bůhvíjak skvělá herečka, každopádně sex-appeal z ní přímo srší a role pro ní byla jak vyšitá.
Some Like It Hot je prostě něco milého, zábavného a velice převratného. Jestli jsou tu ještě nějaké ostudy jako já, co se filmu dlouhou dobu vyhýbali, vzkazuji: neblaaazněte, stojí to za to!

2. října 2009
avatar uživatele
100 %

No tak u tohoto filmu se nejde nebavit. Řekl bych, že je to taková klasika filmu. Marilyn Monroe byla opravdu geniální herečka a megahvězda.

21. července 2009
avatar uživatele
80 %

Klasika filmu

Můžu si ze svého seznamu plného filmů, které prostě musím vidět, zase jeden odškrtnout. Někdo to rád horké je klasika nejen mezi komediemi, ale taky mezi filmem jako takovým. S Marilyn jsem na plátně zatím neměla až takovou čest, neříkám, že není špatná, ale spíše na mě působila jako taková ta herečka, kde je důležitější vzhled a ne talent. To ale nic nemění na tom, že toto je vtipný, sarkastický a šťavnatý film, který si člověk prostě musí užít. Kousky obou pánů/dam jsou úžasné, všechno to má šmrnc, lehkost. Není to tuctový film, na který po chvíli zapomenete, ale dvouhodinová jízda, ve které si budete libovat.

24. června 2009
avatar uživatele
0 %

Podla niekoho klasika no mne sa tento štýl humoru nepáči. Marilin sa mi zdala velmi povrchná a nemala by sa montovAT do herectva ked to neviem....inak som sa dost nudila

13. února 2009
avatar uživatele
70 %

Skvělá komedie pro celkem nenáročného diváka. Film jsem viděl několikrát a vždy jsem se pobavil.
I když některé scény jsou divné a nic moc pro efekt,ale jsou i dobré je pěkný.

29. září 2008
avatar uživatele
100 %

Někdo to rád horké

Film Někdo to rád horké se mi strašně vryl do srdíčka, je zkrátka jedinečný, neokoukaný a báječný. Strašně se mi líbí původní dabing, ale mám ráda všechny. Skvělá a nezapomenutelná ''Sugar'', legendární Jack Lemmon a velký milovník Tony Curtis v nenahraditelné trojici. : ) a spousta dalších vynikajících herců, kteří ve filmu hrají. : ) Je to strašně prima vidět ho znova a znova ... : ) Tak nevím, jestli se mi víc líbí Joe nebo Jerry .. ? : ) už je to zase trošku dýl, co ho nedávali a mě už se zase stýská. : ) zkrátka,.. kdo by to neměl rád horké?.. : ) a kdyby se náhodou někdo takový našel, inu, nikdo není dokonalý. : ) ...

28. září 2008
avatar uživatele
80 %

Někdo tu rád Marylin

První film s Marylin Monroe, který jsem viděla.Vždycky jsme ho měla ráda, milovala jsem ten konec s tím milionářem a krásnou blondýnkou( teď nevím, jetsli to byl Larry, to už si nepamatuju :-D) a ta krásná blondýnka mu řekne : Jsem chlap! a jemu je to úplně putna.Prostě klasika, na kterou se podívám mnohem radši, než na podělanýho Harryho Pottera.

3. července 2008
avatar uživatele
100 %

Vážně klasika černobílého filmu. Spousta vtipných dialogů, krásný střelený příběh. Bylo by fajn, kdyby takových komedií bylo i v dnešní době trochu víc. Někdo to rád horké je komedie, která se neokouká a zůstává pořád vtipnou.

2. července 2008
avatar uživatele
100 %

klasika mezi komediemi,jedinej film s Marilyn,který sem doposud viděla...opravdu legrační film...líbí se mi jak ty dvě slečny/páni zažívají různý újetý průšvihy(např. jak se líbí chlapům) :D

28. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Určitě velmi povedený film. Viděl jsem už dvakrát divadelní zpracování, které mě uchvátilo stejně jako samotný film. Zápletka je zcela orignální a proto si i vzhledem k výkonu hlavní představitelky a zejména díky výkonu chlapů v sukních zaslouží skoro absolutorium.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Musím uznat originalitu príběhu, i když vše vypadá realističtěji když je to černobílé, v barvě by to mohlo působit trapně. Výborná komedie, která se musí vidět, je to trochu jiný film, než na který sme zvyklí.

17. února 2007

Někdo to rád blond.

Jsem uchvácený nad genialitou režiséra, toto musí být jeho nejlepší film. Omlouvám se Stalagtu 17. a klaním s před Někdo to rád horké. (Holt ta Marlyn).

20. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Je to určitě originální nápad-nebo aspon v té době byl,ted bych dokázala z fleku vyjmenovat alší filmy,kdy se chlap převlíkal za ženu.
A skvělá je scéna,kdy Josefína přišívá na záchodě Daphne prsa...:)

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Jack Lemmon

Film jsem viděl poprvé jako malý chlapec a pamatuju si, jak pro mě bylo zajímavé sledovat slavnou Marilyn Monroe. Ale ještě víc než ona mě ve filmu zaujal Jack Lemmon, kterého jsem si tehdy oblíbil a sledoval pak vše co s ním šlo v televizi.

22. října 2006
avatar uživatele
90 %

Skvělá komedie pro celkem nenáročného diváka. Film jsem viděl několikrát a vždy jsem se pobavil. Je pravda, že jsem to už viděl tolikrát, že se asi ještě dlouho zatím dívat nebudu. To ale nesnižuje vůbec hodnotu vtipných zápletek. A samozřejmě, na Marylin Monroe je potěšující se dívat pokaždé.

10. října 2006
avatar uživatele
100 %

Tohl je opravdu skvělý, starý film, který mě nikdy nezklame svými trapasy, vtipy a halvně dobrým hereckým obsazením. Je jasné, že hlavní hvězdou tady je Marylin Monreo, ale to se dalo čekat a na to, že byla zpěvačka zvádla svou roli velmi dobře.

28. září 2006
avatar uživatele
100 %

Film někdo to rád blond se od tohohle malinko odvíjí názvem i zápletkou, že dva kamarádi se převlečou za dvě holky. Tady je však Tady je však uplně jiný děj a proto filmy nebudu srovnávat v žádném případě. Toto je naprosto jedinečná komedie. Co na tom, že je černobílá ne? Prostě humor a bezva scény nemají chybu. Herci jsou bezvadní. Všechno je takové jednoduché. A při tom vážně k popukání. Nejvíc se mi líbí scéna, kdy John Lenon (myslím, že Dafné) přijde na hotel po večerním tanci s tím dědouškem a leží v posteli a celou dobu sebou ještě škube a hází. Tu scénu prostě miluju! A celý film!

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto famózní komedie, plná skvělích hereckých hvězd..a hlavně nezapomenutelná Marilyn Monroe, která je ve filmu sice naivní, ale sladká....Doporučuji.............

25. června 2006
avatar uživatele
100 %

Prima komedie..

Senzační komedie.. Tendle film se jim fakt poved.. Herecké obsazení vynikajcí.. Prostě komedie každym coulem.. Doporučuju určitě se pobavíte..

17. května 2006
avatar uživatele
100 %

Komedie komedií

Je to má nejoblíbenější komedie, dá se vidět mnohokrát a stále se člověk baví; nezevšední. V tomto žánru ji stavím na první místo.

17. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Boží

Jedna z nejlepších komedií. Nedá se jí nic vytknout. Od začátku do konce je to nepřetržitá smršť gegů a výborných hlášek. I když, nikdo není dokonalý ... :-))

14. března 2006
avatar uživatele
100 %

Slovo geniální je slabé slovo...Tohle je skvost. Minimálně nejlepší komedie minulého století :-)))))

14. ledna 2006

Ale jo tenhel film teda ušel. Nezdálo by se mi že by byl něják úplně výjmečnej ale ani to neni nějákej špatnej film. Ale stojí za to ho vidět.

31. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděla. Naprosto geniální. Šarm hlavních protagonistů bije do očí. Je vidět, že nepotřebovali ani silnou zápletku.

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Ježíííš!!to je žůžo!!!

Tenhle film úplně miluju!!!i když kvalita není nic moc vzhledem k roku výroby!!!,tak je to tak neuvěřitelná prča,že teda málo filmů,a to i současných,na něj má!=o)

20. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Bacha na větrák!

Marilyn Monroe je v tomhle filmu fakt dobrá a ty chlápci převlečený za ženský no to je prostě bomba. Jak je to starý, tak je to dobrý!

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Supeeeeer!

Bezva, super, krásnej, skvělej motiv, super obsazení...... prostě úplná bomba, je jedinečnej a moc krásnej film....

5. listopadu 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Dobrý

Už je to teda hodné let, co jsem to viděl, ale moc se mi to líbilo. Je to fakt dobrý a doporučuju to každopádně vidět

21. října 2005
avatar uživatele
100 %

geniální

jeden z mojich oblíbených těch starých filmů s dobrými scénami a nápadem prostě doporučuji je to fakt dobré

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nikdo není dokonalý

Začínam podivně od konce, ale když ona ta závěrečná scéna tak hezky charakterizuje celý film. Myslím tu, kdy Dafné (Jerry) oznámí, že on ani není muž a Fielding na to jen: "nikdo není dokonalý". Lehký humor spojený s nadsázkou, to je to na čem stojí tato dnes již klasická komedie. Mám ji moc rád, pro tu poťouchlost dvou hlavních představitelů a všemožné kousky, co ti dva předvádí. Jasná stovka a doporuční na podívání.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

tenhle film miluju od dětství, kdy mě vždycky hozně rozesmívali ti chlapi v sukních:) je to prostě klasika a úplně úžasnej film (což vždycky nejde ruku v ruce)..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Ten film sem poprvé viděla ráno v televizi asi v 9 hodin a musim říct, že takhle ráno sem se ještě nesmála. Geniální komedie:-)

Kdysi dávno