NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Nuda

Docela mě mrzí, že to o tomhle filmu musím napsat, ale bohužel je to tak. Byla to naprostá nuda a ztráta času. Člověk od začátku neustále doufá v nějakou akci, napětí, zápletku, ale bohužel v tomto snímku se ničeho takového nedočká. Sice jsem to skoukla do konce, ale jednou a naposled.

28. července 2009

:(

No abych řekl pravdu, u tohodle filmu jsem se docela nudil. Měl jsem tendenci se na to nedodívat, ale pořád jsem doufal, že se to nakonec nějak rozjede. Ten film nemá vůbec spád. Tématika nebyla špatná, i když důvody odstřelovače, byly opravdu klišojidní. Bylo tam pár pěkných momentů, ale celkové zpracování nebylo nic moc. Mnohem povedenějším kouskem s podobnou tématikou je film Telefonní budka, mrkněte radši na tu, protože tohle mě zklamalo.

7. prosince 2007

jo,tenhle film je nenáročný, co se týče kulis, ale musí se u něj opravdu přemýšlet. Je to moc povedený film a Wesleyho sniperka je naprosto dokonalá, v záběrech na ní jsem slintala jako bernardýn

21. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film mě totálně zaujal. Akční moc ráda nemám a Weslyeho Snipese už vůbec ne. Ale film si mě získal a vůbec mě nenudil i když celou dobu se jednalo o to samé. Mě se to líbilo. Mám ráda takové filmy na delší přemýšlení!!

21. září 2006
avatar uživatele
60 %

Většina filmu je hodně podobná Telefonní budce...tam šlo skoro o to samo. Sniper je ale delší a už mě to ke konci přestávalo bavit. Nakonec jsem to ale vydržela a dopadlo to podle očekávání...ve finále celej film nic moc.

8. srpna 2006
avatar uživatele
dris
...
70 %

29. června 2006