home
Sněženky a machři po 25 letech

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Proč??? Ptám se, je opravdu nutné, opakovat 100 let staré vtipy, které v jedničce ještě pobavily, ale každý je zná a nikdo netouží, vidět vlastně úplně to samé, jen když už hlavní hrdinové nejsou 17 letí kluci, ale staří chlapi, kteří se prostě jenom opakujou... Scénář??? Nepoznanej, děj??? stále to samé, Herci... špatní. Čekala jsem to horší, chtěla jsem hodnotit hůř, ale za Prachaře, kterej mi jako jedinej nelezl na nervy, musím přidat... bohužel ani průměr. Jsem zvědavá kdy bude trojka... za dalších 30 let?

7. října 2011
avatar uživatele
20 %

20%

Upřímně hodně slabé pokračování... Čekala jsem rozhodně víc, než mi tenhle film dal. Určitě si ho víckrát nepustím. Na "Sněženky a machři" nemá ani náhodou.

25. července 2011
avatar uživatele
100 %

Pôjdem proti prúdu, ale mne sa tento film páčil. Sněženky a machři sú založené na komédii a vtipe, ale Sněženky a machři po 25 letech skôr na realite. Okrem hercov, postáv a názvu veľa podobnosti nenájdete, to je fakt. Príbeh len voľne nadväzuje na "jednotku". Ale na rozdiel od amerických (a iných) filmov neviete po úvodných 5 minútach ako to skončí. Žiaden happy-end, žiaden nadpriemerný hrdina zachraňujúci svet. Nie vždy sa všetko v našom živote končí šťastne, oveľa viac padáme na hubu, a to ukazuje tento film. U žiadne postavy nemôžeme povedať, že sa jej "filmový život" vydaril, skôr každý prežil ďalšie sklamanie (presne ako to chodí aj v skutočnom živote)

20. února 2011

Otřesný film. Když hlavní roli tu hraje "úžasný" nápad, že postavy budou inspirovány osudy herců, mohli rovnou říct, že jsou jen parta zkrachovalců a netočit o tom film.

23. října 2010
avatar uživatele
0 %

Příšerný film. Horší to snad už ani být nemohlo. A lestli postavy mají být obrazem svých herců, jsou na tom opravdu žalostně.

13. května 2010
avatar uživatele
20 %

No nic moc

Hrůza, děs běs. Čekala jsem od filmu zábavu a legraci a odpočinek. Ani jedno se bohužel nekonalo. Film mě neskutečně zklamal. Nuda, trapné scény a nudné hlášky, které se snaží navázat na předchozí díl, bohužel neúspěšně. Ani hudba a prostředí film bohužel nezachrání. Sice nápad dobrý, ale vůbec nedotažený do konce, takže pro mě ztráta času.

16. prosince 2009
avatar uživatele
40 %

Sněženky a machři jsou dnes již kultovním filmem, který mají poslední tři generace určitě rádi jako já. Ale dělat pokračování? Je to hodně rozpolupné. Nekdy už neseženete tu samou dobrou partu a ani ti lidé nebudou stejní. Film se snažil jet v zajetých kolejích prvního filmu. Proto se zde setkáváme s celou řadou hlášek, které již byly použity. Bohužel nemůže to vyznít nikdy tak dobře jako poprvé. Prakticky se jednalo o opakování s pár přidanými scénami navíc. Někteří nám stoustli, jiní mají plastiku a někteří mají děti. Pokud by se jednalo o sraz, měli být alespoň spolu. Někdy si film hrát až na příliš poetický, filosofický a smutný, jenom to do nás zanáší pochybnosti a melancholii a při závěrečných titulkách nevíme, co si máme myslet.

3. prosince 2009
avatar uživatele
joda
...
40 %

Škoda peněz

Neříkám, že je to odpad, ale typický zbytečný film.. točit ho nebylovůbec třeba, protože nám nedává nic nového; v horším případě zkazí dojem z prvního filmu. Což se u mě tedy nestalo.. Inspirování se částečně skutečným životem herců mi nepřijde jako zrovna štastné řešení. Jediné, co mi snad utkvělo v paměti je to typické pomlouvání úspěšnějšího spolužáka.. viz ztrhané neúspěšné sněženky pomlouvající též ne moc úspěšnou Mariku.. Škoda peněz investovaných do filmu.. Sice neurazí, ale už vůbec nenadchne...

29. listopadu 2009
avatar uživatele
0 %

Tragédie- ztráta času i peněz

Opět jsem se utvrdil v tom, že novodobý český film je na 99% katastrofický propadák. Ještě že jsem na to nešel do kina. Stručně a rychle několik zásadních věcí co film pohřbily:
- většina neherců (kromě Brzobohatého a Freimanové to byl propadák)
- trapné opakování hlášek
- zbytečně dlouhá stopáž
- žádný děj
- trapné upozorňování na sponzory (vím, je potřeba je do filmu zakomponovat, ale jde to udělat i méně okatě)

Nechápu jak se pod tohle mohl třeba John podepsat, za to by se styděl i leckterý puberťák, publikující svá trapná videa na youtube. No jo, holt prachy nesmrdí...

27. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

zklamání

Tak u tohohle filmu byla dobrá akorát tak hudba... To snad opravdu radši ani nestojí za hodnocení. Vtipy furt stejný, herecké výkony mnohem horší až na Brzobohatého. Nápad absolutně žádnej... Podle mě to musel být propadák roku. Nehodnotim nulou a to jen díky hudbě.

27. listopadu 2009
avatar uživatele
0 %

Úděsné

Bez jakéhokoli nápadu, bez vtipu, bez děje a na úplné prdlajs vynaložené úsilí o pokračování fakt dobré jedničky. Nechápu, jak v TV mohli tento film označit jako - Mega film. Snad jedině proto, že to byl Mega propadák.

24. listopadu 2009
avatar uživatele
40 %

Budu schovívavá. Sama nevím, kde se to ve mě bere... Ale budu. Sněženky a machry miluju a i když jsem ze všech stran slyšela, četla, viděla, že to bude propadák, usoudila jsem, že názor si dělám zásadně sama a tak se (ze zásady) prostě kouknu. A dokonce jsem se i těšila. Do sledování filmu jsem vstoupila, značně skepticky a vlastně jsem nic nečekala. A to se mi vyplatilo. Musím říct, že celý film má jednu zásadní chybu-nemá vůbec žádný děj, pointu, nic. Někdo by třeba řekl, že život mnohdy taky nemá pointu, ale já odporuju, od čeho pak filmy jsou, že? Kdybych chtěla vidět něco ze života, pustím si homevideo... Musím připustit, že ze začátku mi opakování hlášek, které vyslovili 16letí puberťáci, z úst čtyřicátníků přišlo vážně nemálo trapné. Ale ta jedna to tam dobře zhodnotila "Myslíte, že se vzmůžem taky na něco jinýho?" a Jeníčková sekundovala slovy "opakuješ se". To sedělo, ale potom jsem si uvědomila, že vlastně úkolem srazů je vzpomínat. Ale s herci... To bylo horší. Předně, ty tři bývalé splužáaky (Kolomazníková a spol.) tam byly jaksi navíc. Občas se objevily na scéně a prohodily něco rádoby vtipného, jinak nic zvláštního. Ten pár tam byl opravdu do počtu, parkrát se prošel v záběru, Hužera působil taky maximálně trapně. Už proto, že se to logicky všechno točilo kolem hlavní trojice, Mariky, Kardy a pak také učitelky. Jako celek to působilo dost uměle. Ani ne jako sraz po těch 25 letech, ale spíš jako víkend, kdy se náhodně sejde pár lidí co se zná, ale jinak jedou všichni za sebe. Herecké výkony nic omračujícího, ale občas jsem se i pousmála, především teda těm pesimistickým kecům Kopty. Konec byl na můj vkus až moc smutný... Ale pár kladných věcí by se i našlo. Docela se mi líbila kamera... A hlavně, ať to bylo čímkoliv, docela mi těch dva a půl hodiny uběhlo. Jako zpestření soboty, proč ne?

22. listopadu 2009
avatar uživatele
40 %

První díl byl sranda, ale toto mi až tak vtipný nepřijde. Starý český filmy mám moc rád, jsou takový bezprostřednější. Ty nový nestojí z 95% za nic. Režiséři se je snaží dělat rádoby umělecký, přitom nudí. Není pravý umění bavit lidi? Navíc toto byla taková repríza hlášek z prvního dílu. Toto nebylo nic moc.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
60 %

Michal Suchánek

Pokračování Sněženek a machrů není žádná velká tragédie. Zájezdy mladých studentů jsou určitě zajímavější, ale i takovéto dovyprávění příběhu mělo něco do sebe. Ale samozřejmě jen díky kvalitě předchozího filmu.

22. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

Říkala jsem si, že když tam hrajou v drtivé většině ti samí herci co v jedničce, tak to přece nemůže být tak špatné..ale ono je. Děj je natočený ve stejné linii jako jednička, opakují se podobné situace, padají proslavené hlášky, na kterých je zřejmě vtip filmu postaven, ovšem je to spíš trapné, než vtipné. Naprosto zbytečně natočené pokračování v podstatě vyčerpaného tématu z jedničky.

21. listopadu 2009
avatar uživatele
30 %

Jelikož jsou Sněženky a machři jeden z mých nejoblíbenějších filmů, na pokračování jsem se velice těšila. Sice jsem tušila, že stejně dobré jako jednička to nebude, ale že to bude až tak HROZNÉ, to mě nenapadlo! Herecké výkony byly příšerné (a přitom v prvním díle hráli celkem dobře), děj byl naprosto o ničem, vlastně se tam celou dobu vůbec nic nedělo, vtipné scény – no možná tak jednu bych našla, a konec, nad ním mi zůstává rozum stát! V prvním díle to sice taky skončilo trochu depresivně a s "otevřeným koncem", ale v tomto filmu to kapánek přehnali. Vlastně mě ani nenapadá nic, co se mi na tom filmu líbilo... Možná jedině ti stejní herci, že jsem se mohla podívat, jak moc se za tu dobu změnili. Jinak zastávám názor, že kdyby žádné pokračování netočili, udělali by možná lépe...

21. listopadu 2009
avatar uživatele
0 %

Hruza

Sněženky a machry mám docela ráda i když nejsem fanda těch starších filmu takže jsem se docela těšila na pokračování.Chtěla jsem na to jít do kina ale ted když jsem to viděla jsem ráda že jsem ty prachy nedala za lístek.Sneženky a machři po 25 letech je podle mě uplnej propadák a jak tak čtu komenty nejsem jediná co si to myslí.Samé staré hlášky jedna situace trapnější než druhá a ani nové postavy film nějak nevylepšily.Film byl docela velkou ztrátou času

19. listopadu 2009
avatar uživatele
10 %

...

film sněženky a machři miluju a můžu se na něj koukat pořád. doufala sem tedy že i pokračování po 25 letech bude stát za to...a nestalo se. po celý film jsem se docela nudila a celkově mi ten film připadal docela "splácaný" dohromady ze všeho možnýho.
příště ať se radši filmaři nepouští do pokračování....ne vždy to vyjde

20. září 2009
avatar uživatele
Meky
...
40 %

**

Jelikož jsem věrným fanouškem "jedničky" a kultovní hlášky z ní znám na jedničku, tak jsem si prostě nemohl nechat ujít "dvojku"! I když už jsem předem byl skeptický a nečekal jsem od toho nic extra. Překvapení se bohužel nekonalo! Nezbývá, než souhlasit s drtivou většinou ostatních... pokračování této komedie se nezdařilo! Prvnímu dílu nesahá ani po kotníky! Pochopitelně je těžké navázat na takhle úspěšný předchozí díl, ale takové tragické provedení jsem nečekal ani já! Náplň filmu neobsahuje zhola nic, žádná dějová linie! Téměř celý film tvoří jen kopírování známých hlášek z "jedničky" a uznejte sami, je to trapné a mnohokrát stupidní! Je jasné, že je zde sice reálná, melancholická a nostalgická atmosféra lidí, starších o 25 let, kterým nezbývá nic jiného, než jen vzpomínat, ale tohle do filmu nepatří! Na tomhle se nedá stavět!! Ani zdaleka se u toho divák nepobaví jako v "jedničce" a převládá spíše nuda a spoustu hluchých momentu, takže říct, že díky zajímavým záběrům je film více akčnější, není na místě! Střih filmu je divný a působí to pak amatérsky! Ostatně, stejně jako celý film! Obsazení rolí je samozřejmě stejné, ale kromě toho, že jsou všichni o 25 let starší, nikdo nepřináší nic nového. Žádný pokus o kreativitu, nic! Určité zpestření vhánějí do děje dvě nové postavy, děti hlavních postav, zahrané Jakubem Prachařem a Andreou Skálovou, ale to je málo. Závěr? Nostalgie, kterou se film vyznačuje bohužel přechází i na diváka a to je špatně! Snímek absolutně nemá co nabídnou (až na Veroniku Freimanovou, která zůstala i po 25 letech pořád velmi sympatická a také Evu Jeníčkovou, která je pořád velmi přitažlivá, ale nebýt těch tun make - upu na tváři, tak nevím nevím) a pouze paběrkuje nad svým mnohem úspěšnějším předchůdcem!

5. září 2009
avatar uživatele
10 %

Obrovské zklamání

Takhle mizerné pokračování jsem absolutně nečekal. Když už se jednalo o pokračování, měl se klást důraz alespoň na zachování atmosféry, která lidi bavila v jedničce. Udělat z komedie naturalistickou tragédii, občas opepřenou trochou černého humoru mi přišlo jako přiliš velká změna. K horšímu. Další věcí, která mi od prvních minut ležela v žaludku, bylo neustálé vykonstruované narážení na hlášky z jedničky. Místo nenucených situací, kdy by obdobné hlášky vyplynuly nějak samy, trapně se pořád odkazovat na : "Hele jaks to tehdy říkal ?" to byl vrchol nevkusu. Charaktery hlavních hrdinů se taky hezky vybarvily. Kurva, ožralej násilník, obtloustlej povaleč + dětské role feťáka a slité arogantní mrchy. Dějově film dosti stagnoval, celá zápletka byla tak obecná, zkrátka sraz na chatě po letech, ale jinak žádnej vývoj, nikdo nikam nesměřoval, kromě neustálých odkazů na první díl. No a k té kritice na závěr, nikdy se mi to ještě nestalo, v žádným filmu, ale ačkoliv jsem kuřák, pohled na Radka jak měl furt zapálený cigáro mě dosti odpuzoval. 5 procent za Máchu a zejména za jeho hlášky. dalších 5 za sem tam povedenou kameru.

9. srpna 2009
avatar uživatele
0 %

Hrůza

Film Sněženky a machři je klasika a tak, když jsem se dozvěděla, že se bude točit pokračování, nemohla jsem se dočkat a byla jsem zvědavá, jak se tvůrci poperou s popularitou jedničky a předsudky, že se pokračování nikdy nevyrovná prvnímu dílu. Ale musím říct, že místo toho, aby dvojka tyto předsudky vyvrátila, tak je ještě podpořila, protože horší pokračování jsem v životě neviděla!! A o to více to nechápu, když vím, že scénář napsal Radek John, kterého jsem vždy považovala za chytrého člověka, kterým jistě bezesporu je. Ale pokud se dá scénář - pokračování napsat pouze jako vzpomínání na to, co bylo ve filmu před 25 lety, tak si myslím, že by ho zvládl napsat úplně každý, protože nevím kdo z vás si hlášky typu "Dřepkins" (vůbec nejpopulárnější tady..a proto taky nejtrapnější) nepamatuje. Nevím, jestli si scénáristé chtěli nostalgicky zavzpomínat na to, jak tehdy napsali vtipný film, ale prosím je, ať si příště radši zajdou na pivo a poklábosí o tom tam a my na to nemusíme koukat a utrácet v očekávání vesele stráveného večera peníze v kině..Ano jistě nikdo mě nenutil se na to podívat a byla to jen moje svobodná vůle. Ale už jenom proto, že jsem si stále říkala: no tak..z toho se něco vyklube, jsem u toho zůstala. A pro ty, kteří se na to ještě nedívali: ne nevyklube se z toho vůbec nic, takže to klidně s čistým svědomím můžete vypnout..

19. června 2009
avatar uživatele
100 %

Realita života

Já si myslím, že tento film, byl pěkný, ukazuje realitu života, tak jak to je,bylo a vždycky bude. Jenom pár opravdových přátel ale také lidi, kteří můžou být pěkný krysy. Jedinou věc bych podotknul, tohle neni komedie, je to nostalgický,melancholický a trochu pesimistický film, určitě vzbuzuje silné emoce. Mě se ten film líbil, protože ukázal svět jakej je.

1. května 2009
avatar uživatele
60 %

Opravdu slabota. Tady film může těžit jen ze svého "prvního" dílu, jestli vůbec něco vytěží. Nostalgický film, ponurý děj, tragikomedie až do konce. Možná je zde pár zajímavých zvratů, že film nekončí happyendem, ale celkově se tady člověk nepobaví. Točit filmy jenom proto, že kdysi dřív měly své výborné předlohy se tvůrcům moc nedaří. Navíc ke všemu přihrává současný fakt českého filmu - ponuré tragikomedie.

10. dubna 2009
avatar uživatele
3d!t
...
50 %

Děs běs

Na Sněženky a machry po 20 letech, jsem se strašně těšila. Čekala jsem, že to bude stejně skvělý (nebo třeba i lepší) jako jednička. Ale dost mě to zklamalo. Když jsem na tento film šla do kina, tak jsem už šla trochu s takovou pesimistickou náladou. Protože jsem slýchávala od ostatních, jaká je to blbost, ale pořád jsem se snažila přesvědčit, že nemají pravdu, protože jednička byla naprosto suprová. A je to přece "vyhlášenej" film, tak by to mělo bejt dobrý. Hm, právě. Právě že je "vyhlášenej", takže se mi líbit nebude a bude to propadák jako všehcny český "vyhlášený" filmy. A taky že byl. A pořádnej. Docela to filmaři spackali. A stejně tak Radek John, který napsal scénář. V podstatě se tam nic neděje, jen si vyprávějí o jedničce. Ještě na začátku, jsem si povídala, že to třeba půjde. Ale jak se film vyvíjel, šlo to z kopce. Viki byl pěknej hajzl, ten spolužák taky a Marika děvka. Už se mi ztratilo z mysli, co jsem všechno chtěla napsat. Možná je to lepší, jinak bych začla bejt pěkně sprostá:D Prostě a jednoduše: BLBOST A ZKLAMÁNÍ.

18. března 2009
avatar uživatele
50 %

NEVIM NEVIM...

Na tento film jsem se hodně těšila, ale už po prvních záběrech bylo jasně vidět, že na jedničku prostě nemá. Myslím si, že každý asi čekal něco víc. Byla to dobrá oddechovka, ale to je tak všechno. Trochu mě mrzelo že to tak dopadlo, čekala jsem od tvůrců mnohem víc :-(

15. března 2009

Hrozně sem se těšila až tenhle film uvidim.... Ale musim říct že mě opravdu zklamal.... Už od první půlhodiny tohoto filmu sm věděla že to nebude to nejlepší..... Když sem věděla Sněženky a machři mooc se mi líbili a byla sem spokojená s tim jaký to je... ale tohle....;(

15. března 2009
avatar uživatele
60 %

No...

Nebylo to až tak špatné...i když jsem čekala víc (ale to asi skoro každý). Mně to spíše připomínalo nějaký dokument:-D Pár hlášek tam bylo dobrých, ale že bych z toho byla až tak nadšená to ne :o))

10. března 2009
avatar uživatele
50 %

přehnané očekávání

sněženky a machři po 25 letech je docela nudný film. Podle mě byl až moc protlačovaný v různých reklamách a samotnými sponzory a přitom je to jen pouhá imitace jedničky, která byla mnohem lepší. Jak se říká na jedničku nidky dvojka nemá natož rojka doufám že nebude

9. března 2009
avatar uživatele
50 %

Velké sklamanie! Bolo to strašne nostalgické a po zhliadnutí som mala pocit, že sa musím isť vyplakať. Vlastne ani neviem prečo. Jednotka 4ever.

6. března 2009
avatar uživatele
100 %

Vločka tančící

Po dvou měsících jsem podruhé zhlédl film a i když si myslím, že tvůrci to tak možná ani nezamýšleli, natočili smutný, reálný život. Jasně, určitě to není komedie jak film prezentují. Film je to ovšem pěkný a hodně smutný.

1. března 2009
avatar uživatele
40 %

Nad jedničku není!

Těšila jsem se, jak bude pokračování vypadat a jak se budou vyvíjet postavy z filmu, který mám moc ráda. Bohužel, vyvíjení postav skoro žádné, děj také nic moc. Občas jsem se sice zasmála, ale jinak mě to velmi zklamalo. Ale dávám plus za hudbu.

26. února 2009
avatar uživatele
30 %

Sněženky a Machři

Z počátku jsem měl velkou radost, že se natáčí pokračování jedné z nejlepších komedeií české kinematografie, ovšem to co jsem dnes viděl, určitě není pokračování hodné, teď už, prvního dílu. Když pominu délku filmu, nemohu nijak osvětlit prázdnotu celého děje, prakticky se mi ztrácí důvod natočení filmu. Je sice hezké zavzpomínat, ale žít z toho celý film opravdu nejde. Dál tu máme herce, kteří jsou prakticky nepoužitelní a táhnou film dolů, zejména "hvězda" prvních sněženek, pan Duchoslav. Ani pan Suchánek, kterého mám rád, nijak neoslní a co stáhne film ještě níž, je ukázka z videoklipu "Nám se daří". Takže závěrem se dostávám pouze k přesvědčení, že je sice hezké vidět starou skvadru, ale nudit se 2 hodiny už opravdu nechci. Těch pár procent je za snahu a nebýt prvního dílu, pak jasná 0.

22. února 2009
avatar uživatele
60 %

Mám dost rozporuplné pocity. Moc se mi líbila hudba a kamera, ale pořád přemýšlím jestli je to vlastně jen opakování jedničky - to neustálé omýlání starých hlášek mi už vážně šlo docela na nervy, nebo to je něco úplně jiného. Postavy se za ta léta hodně změnily, ale v jádru zůstaly stejní. No jako samostatný film by to možná bylo lepší, i když nevím, jestli by z něho odproštěním od jedničky něco zbylo...?

18. února 2009
avatar uživatele
40 %

bejvávalo líp

Můj prvotní názor byl, že jedna rovná se dva.
Teďka se mi to nějak nezdá. Přece jenom jednička je, dá se říct, klasika, sice z ní neskáču ke hvězdám, ale lepší mladí na lyžáku, než staří napodobující nepříliš fajn stylem své mládí na lyžáku.

1. února 2009
avatar uživatele
50 %

Cabadaj

Na to, že jsem čekala, že tenhle film bude dělat jedničce ostudu, ji podle mě nakonec nijak neurazil. Není to nucený kýč našroubovaný na originál, jak jsem si myslela. Zapůsobil na mě lehce melancholicky i realisticky. Je pravda, že náboj tenhle film podle mě nemá. Prostě si tak plyne bez větších zvratů. Můj celkový dojem ale dokresluje i hudba, která mi s filmem ladila a líbila se mi.

27. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Moc se mi líbila jednička a tak jsem stála o pokračování. Hlášky byly sice dost ohrané, ale líbila se mi replika hry
" O Mariku" leč tentokrát v režii dam " O Máchu".

20. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Na tenhle film jsem se hrozně těšila, ale zároveň jsem se i bála, aby češi nevyplodili zas ňejakou příšernou blbost, jak je jejich zvykem. A po shlédnutí traileru sem si fakt myslela že to blbost bude. Ale nakonec mě to fakt mile překvapilo. Bylo to dobře navázaný na ten první díl a nový příběhy se jim povedly. A musim taky pochválit že nezůstalo jen u těch o 25 let starších herců a jejich nynější součastnosti, ale že tam dali i příběh jejich dětí. Ale ten konec byl takovej rozpačitej no... Vlastně takovej nijakej... Že by se plánovalo další pokračování?

17. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Sněženky a machři po 25

Byl jsem v kině celkem unešen hudbou ale kamera stála,,, no někdy jsem měl pocit že se spíš moc hýbala... jo nikdo a nic není dokonalý... Humorně laděný, pěkně zapracovaný jakože pokračování,,, v tomhle je nápad skutečně originální, ani by jsem filmu nic nemohl vytknout,, no ale přece jen je TO kopie,,, i když povedená, ale stále jen kopie (((; "best of hláška" konec cabadaje v čechách (((; ale po druhé, když TO tam řekl nabyl jsem dojmu že vše je dvakrát (; nevadá snad trojka už nebude po patnácti letech (((;

15. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

Vždyť už se pořád jen opakujeme

Tuhle větu pronesla Marika, a myslím, že by se klidně mohla stát mottem celého filmu. Hlášky již vyřknuté v prvním díle vyznívají úplně naprázdno a ztrácejí svou vtipnost. A myslím si, že právě to neustálé opakování dávno řečeného filmu pořádně škodí. Nečekala jsem že dvojka bude nějaké veledílo, ale tohle byla naprostá nuda. Když se film blížil k vymodlenému konci, říkala jsem si teď už se přece musí začít něco dít. Bohužel film mě stejně jako hlavní hrdiny připravil o ideály, se kterými jsme na tohle dílko i přes záporné ohlasy z nostalgie šla.

12. ledna 2009
avatar uživatele
20 %

Děs

Šla jsem do kina docela fakt natěšená. Věděla jsem, že 1 to určitě nepředběhne, ale až takový propadák jsem nečekala. Pro mě to nemělo skoro žádnou šťávu a bylo to vážně o ničem. Byla jsem hodně zklamaná.

2. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

ach jo!

Tak k nám konečně dorazil, film, na který jsem byla natěšena, jen realita mě zaskočila. Když jsem viděla prvních pár minut, přemýšlela jsem, komu jaký "xichtík" patří, dámské osazenstvo jsem, až na Jeníčkovou, vůbec nepoznala, Převrátila jen proto, že ho vídám na televizní obrazovce. Občas se tam vtipné chvilky našli, ovšem, moc jich nebylo. A vtipy z prvního dílu mi také nepřišly tak vtipné jako dříve. Bylo to tak trochu bez děje. Jediné, co se mi snad líbilo byla konečná, titulková píseň.

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Sněženky a machři po 25 letech

Na úvod patří pochvala tvůrcům, že se dali do takto těžkého úkolu. Už od začátku mi bylo jasné, že volné pokračování 25 let starého filmu nemůže oplývat takovou bezstarostností a optimismem jako první díl. Byla to prostě realita. Žádný Hollywoodský "slaďák". V životě nejsou happyendy. Šlo zde nádherně vidět to, jak se lidé mění, a to k horšímu. Když je člověk mladý, je pro každou standu a dobrodružství, ale jak stárne má více starostí a už přestává být tím dobrodruhem. Ovšem když se najde příležitost jak na vteřinu zapomenout na starosti. Každý jí využije... Tohle není film, jehož skutečnou myšlenku každý pochopí.

30. prosince 2008

celkem fajn...

Pokud čekáte filmový megatrhák, tak do kina raději opravdu nechoďte. Myslím si, že tenhle film čelí takové kritice hlavně proto, že je označován jako komedie. Zazní tam sice několik dobrých hlášek, ale podle mě je to spíše reálně vykreslený snímek o tom, jak lidi stárnou a taky o tom, že život není pohádka. Celkovou atmosféru ještě dokresluje moc pěkný soundtrack.

30. prosince 2008
avatar uživatele
20 %

Nuda!

Na film jsem se těšila, ale teď jsem zklamaná.Celou dobu jsem v kinosále jen tak seděla a trpěla ( a taky se omlouvala kamarádce která vypadala že každou chvíli usne). Absolutně mě to nezaujalo, pasáže kde se čtyřicátnice chichotají mi připadali strašně trapné, stejně tak Cabadajovi "vtipné" hlášky. Pár věcí se mi líbilo, třeba Cabadajův a Máchův potomek.Pak jsem ale nepochopila co měl být ten chlap s foťákem co na sebe leje feromony.Nevim vůbec kdo to měl být.... Nejradši mám konec protože : Se tam stalo konečně něco stalo a taky protože jsem mohla odejít z kina.

28. prosince 2008

Ztracený večer

Tak jsem se tedy s rodinkou vydala na Sněženky. Věděla jsem, že to nebude žádná sláva, ale že to bude až taková nuda, to bych nikomu nevěřila.
Staré hlášky se vrací v nevtipné podobě, Jeníčková je ještě ošklivější než tenkrát a celkově je to o ničem.
Jestli takhle vypadají srazy po 25 letech, tak radši na žádný nikdy nepojedu.

Příběh: 20%
Herci: 30%
Hudba: 40%

28. prosince 2008
avatar uživatele
20 %

Tohle se nepovedlo

Na tehle film jsem se těšil s lehkou obavou jak tvůrce dokáže navázat na kvalitu dřívějších Sněženek. Bohužel se to moc nepovedlo.. Pár vtipných a zajímavých chvilek nestačí. Velká nuda a chvílema i docela trapné, když si čtyřicátnící/padesátníci hrají na puberťáky.

28. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

FEŠNÝ

Film Sněženky a machři po 25 letech se mi moooc líbil... Všechno co bylo v jedničce se objevilo i ve dvojce, ale úplně jiným způsobem: nezapomenutelný humor, fylozofické otázky, i zbrklé řešení problémů.... Moooc pěkný film.. Nejlepší byl Michal Suchánek!!!

23. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Zklamání

DOcela jsem se na to těšil, ale zbytečně... Je sice pravda že tam byly pěkné a ftipné pasáže, i hodně hlášek se povedlo... Ale prostě celou dobu mi tam něco chybělo... pomalu jsem odpočítával každou minutu... A celé mi to přišlo takové pesimistické...

23. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

po 25 letech..

Na tenhle filmek jsem se dost těšila,možná proto mě tak trochu zklamal. je jasný, že to nemůže být komedie jako první díl, ale mě tenhle film přišel prostě nudnej.. Možná byl spíš zvláštně pojatý, ale nijak zvlášť mě neuchvátil.

22. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

:D

takze.. je to peknej film... dobra sranda... hlavne Suchos to tam hlasi jak svin .. akorat ten konec nekonci moc pozitivne.. ale tak uz to v zivote bejva :D .. takze ja davam 9/10 ... hodne se mi to libilo .. stoji to za to! :)

19. prosince 2008
avatar uživatele
Budy
...
90 %

18. prosince 2008