home
Smrtící léčba

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Tak suhlasím s tým čo povedal Mikex ale asi len tak na polovicu. Je pravda, že podobne "napínavých" filmov je asi až moc. Herecké výkony sú tiež také priemerné ale jedno je treba vyzdvihnúť u tohto filmu a to je jeho samotná pointa. A na tú si ja dosť potrpím. Dokážem totiž prehliadnuť menšie chybičky ak hlavná myšlienka filmu stojí za to. No tu si myslím, že ide o dosť zásadnú myšlienku, ktorá sa dotýka asi každého z nás a to je: ČO VŠETKO JE ČLOVEK SCHOPNÝ OBETOVAŤ ZA ŽIVOT? Je to len taká rečníčka otazka ale je do tohto filmu zakonponovaná a aj sa na ňu odpovedá, že "všetko". No zároveň je tu aj naše svedomie, ktoré nám bráni spáchať niečo čo je nemorálne. A niečo také nerozoberá každý film. Takže nepovedal by som, že je až taký plytký a ja by som si ho ešte raz pozrel:

1. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Docela dobrý film. Ze začátku mě docela vyděsil svou předvídatelností , ale nakonec to dopadlo docela dobře. Bitka ve výtahu byla opravdu dobrá a ani ten docela předvídatelnej konec film nezkazil. Nicméně je to další film na jedno použití a znova už se na něj určitě nepodívám.

16. července 2007
avatar uživatele
50 %

Šlo by to i bez něj

Další film, který by se ani nemusel natáčet, nepřináší nic nového, scény jsou nereálné, "hvězdné obsazení", jak bylo propagováno se taky jaksi vytratilo a víceméně kdokoliv jiný by to zahral stejně. Prostě takový ten další průměr, který jsme měli možnost shlédnout v TV. Znovu prosím ne.

16. července 2007
avatar uživatele
80 %

Příběhy z nemocničního prostředí jsou mé oblíbené, takže tento film mě zaujal. Některé scény mi připadají trochu přehnané a nepravděpodobné, ale jinak celý film byl napínavý a plný překvapení, ostatně jména obou hlavních představitelů jsou zárukou kvality.

6. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Sarah Jessica Parker

Začátek filmu je klasický nemocniční seriál. Potom začne zápletka a film je docela napínavý i zajímavý...ale posledních 30 minut, kdy má film vrcholit, je to nuda.

25. září 2006