home
Smrt jí sluší

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Bruce Willis

Je to starší černá komedie, která má spoustu vtipných průpovídek, výborné herce a i děj je stále zábavný.

30. srpna 2010
avatar uživatele
50 %

Smrt jí sluší je podobně jako Muži, co zírají na kozy velmi zajímavý název a stejně na tom je i neuvěřitelně bizardní obal i plakát. Jako jedna z černých komedií, které mám hodně rád, měla ukázat prvotřídní černý humor spojený také s bizardními scénami, což ukázala, ale celý film jsem si představoval trochu jinak a čekal o dost více. Neříkám, že bych chtěl film podobný jako dětská komedie Sám doma jen s tím rozdílem, že se tu nepomlátí zloději, ale chodící živí mrtví, ale něco na ten způsob by myslím, neuškodilo. Prostě mi vůbec nepadlo do noty, že hlavním účelem tu bylo předvést, jak některé starší ženy se nedokážou smířit s jedním šedivým vlasem a neviditelnou vráskou. Život věčný získaný nějakým elixírem je pěkná nuda zvlášť, když se tu dvě ženy přetahují o jednoho muže jen okrajově a pak náhle změní důvody. Podle mě je věčné mládí pro film dobrý nápad, ale těžko s ním vymýšlet kvalitní film s určitou úrovní, takže když se využije k černému humoru plného někdy až nechutných efektů, mohl by v zásadě mít úspěch. Ale já mám problém ohledně zápletky ohledně „uhnívání“ zaživa. Kdo by mohl o takový život stát? Dají vám elixír, naslibují věčné mládí a další hory doly, a pak se z vás začne stávat chodící zombie, jen pořád s vlastním rozumem? Podle mě je to velmi divná zápletka, která nemá hlavu ani patu. Byla u filmu tedy nuda? Byla, ale ne ze 100%. Goldie Hawn jako tlusté monstrum nebo s upíříma očima vypadala dost vtipně i výkon zmateného a vystrašeného Bruce Willise stál celkem za to, ale to hlavní tvůrci dost odflákli. Meryl Streep a Goldie Hawn měli mít více než deset minut trapných „bojových“ scén. O jejich konfliktu s nezranitelným tělem měl být celý film a těch závěrečných asi 20 minut tu nemělo vůbec být. Když se ve filmu střílely, mlátili a lámaly vazy, mělo to být vtipné, ale nebylo, protože to nemělo délku a příliš se tu řešila příčina jejich rozhodnutí. Co k tomu ještě dodat? Smrt jí sluší má prostě a jednoduše dost jednoduchý příběh, ve kterém je humor někdy dost trapný, naivní a nemá dostatečně vysokou hodnotu a to ani na úplném konci.

14. března 2010
avatar uživatele
100 %

Dobré odreagování

Tenhle film mě vždy bavil. Když jsem byla mladší vždy mě určitým spůsobem děsil, ale to asi ta hudba,která je prostě dokonale se hodící. Nápad jako je Elixír života, z toho se nedá udělat jiná věc než Smrt jí sluší.

28. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Death Becomes Her

Bruce, Meryl a Goldie pod vlivem elixíru od nádherné Isabelly v skutečně komických fantasy zápletkách (; odlehčení samozřejmě přinese jako vždy nečekaný konec (;

15. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Já už moc nevím, co k názorům k filmům, kde hraje Meryl, psát. Jí ji prostě zbožňuju odjakživa, takže jakmile je nějaký její nový film, jdu na něj, nebo si jej půjčím na DVD, jakmile je v TV, pustím si ho... Kromě asi tří filmů, co v TV snad ani nikdy nešly, jsem viděla všechny její filmy a Smrt jí sluší je mezi nimi skutečně velká výjimka už jen kvůli žánru fantasy komedie. Nejenže to je - podobně jako Ďáblice - naprosto praštěný film, ale je to film neskutečně vtipný (Už to vstalo?), s geniální myšlenkou, skvělými triky (na tu dobu mimořádnými!) a naprosto jedinečným castingem - Bruce a Meryl pohromadě, to je prostě lahoda! Kdykoli to jde v televizi, kouknu na to, protože na Meryl se můžu v čemkoli dívat pořád dokola. Navíc tady je opět krásná a ty její gesta... No super. PS: ty triky jsou skvělé pořád... zlaté modré pozadí. A ano, Meryl tuhle roli vzala i kvůli tomu, že chtěla ukázat, že umí i něco jiného než dramata... a v každé scéně dokazuje, že umí prostě všechno. Perfektní je film od začátku až do konce.

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Smrt jí sluší

Film jsem viděla už kdysi dávno, a jediné, co jsem si zapamatovala, byla Goldie s dírou v břiše, plus celková pohodová atmosféra filmu. I po letech to bylo stejné. Film mě pobavil, taková pěkná pohádka pro dospělý. Příjemná oddychovka, ke které se rádi vracíme...

10. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Smrt jí sluší

Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak se to rozjelo a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Vážně moc povedenej film. Černej humor se mi moc líbí.

15. září 2008
avatar uživatele
90 %

Tak to mě dostalo

Tak tenhle film mě dostal!! Bruce Willise mám rád a tady opět nezklamal... Příběh skvělej, a hlášky taky dost dobrý!! Viva Elvis :D

15. září 2008
avatar uživatele
90 %

Božská Meryl byla opět božská. Ten příběh sice ze začátku nic moc (stárnoucí krásce odloudila manžela jiná), ale jakmile Madeline zabili, nabralo to obrátky. Prostě velmi zdařilá černá komedie o ženách, které touží po věčné kráse.

15. září 2008

život věčný

Černý humor a mále šoufky ze smrti. Tuhle komedii jsem měl vždycky rád a pokaždé se na ní podívám a potěší mě! Co dodat k herecké trojici. Meryl a Goldie tvoří skvělé duo a jdou si skoro celý film pěkně po krku. A Bruce Willis, jako jejich prostředník je hodně komickej a mě ve filmu dokonale sedí! Spousta vtipných scén a hlášek. Děj je jednoduchý, ale diváka dokáže výborně zabavit. Jinak slušné efekty a hudba jsou jenom dalším plusem. Je to fajnová komedie s velice dobrým hereckým obsazením a malou ironickou otázkou, kterou si položil v životě jistě každý člověk a to- bylo by lákavé žít věčně, ale doopravdy byste to chtěli, mělo by to cenu?

14. července 2008
avatar uživatele
90 %

skeve komedia aj ked so starsim datumom. vyborne herecke vykony hviezdnych hercov. da sa na nej skvele pobavit, a moze byt aj vystrahov, kam az su ludia schopny zajst, aby vyzerali stale mlado. ale v prvom rade je to skvela komedia.

23. března 2008
avatar uživatele
80 %

Zemeckis je experimentátor co se týče triků a jejich možností a díky tomu nám naserviroval tuhle vyloženou lahůdku, která ještě v současnosti ohromuje právě trikovou úrovní (stejně jako BTTF, Falešná hra s Králíkem Rogerem, Forrest Gump). Příběh samotný je pak naposto jednoduchý, snad až přizpůsobený trikařům, aby mohli ukázat svá kouzla. Vznikla tak megahvězdně obsazená bizarní taškařice se záhrobním nádechem jak od Burtona, která stále dokola baví!

21. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

dobrá komedie..černej humor přímo miluju,hereckej výběr taky dost dobrej,celkově je film dost povedenej

20. ledna 2008
avatar uživatele
Pony
...
100 %

Naprosto super!

Výborná komedie s trošku černějším humorem. Hrozně moc se mi líbila a hodně jsem se u ní nasmála, zvláště pak u poslední scény. Nevím co bych ještě psala, protože bych musela začít popisovat film a to se tu nesmí. Nezbývá než vám tento film vřele doporučit.

14. července 2007
avatar uživatele
70 %

Smrt jí vážně sluší!

Hodně ulítlá, zato originální a svěží komedie, kde je černý a velmi povedený humor všudy přítomen. Film zobrazuje i posedlost krásou, která zaplavuje moderní svět. K tomu vynikající herci a zručný režisér - dobrá práce.

13. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Docela dobrá komedie. Sice se docela pomalu rozjížděla a konec byl trochu přehnaný, ale koukat se na to dalo. Obě herečky v hlavních rolích se postarali o dobrou podívanou. Díky nim je můj celkový dojem mnohem lepší. Některé momenty mě vážně dokázaly pobavit.

13. července 2007
avatar uživatele
70 %

Velice vtipná komedie s kvalitním scénářem a výbornými herci. Ale nemůžu se zbavit dojmu, že to bylo nějaké...vyšťavené...

13. července 2007
avatar uživatele
80 %

Jo, dobrý film. Na konci jsem byla hodně napnutá, jestli to Ernest taky vypije, ale myslela jsem si, že ano. Více se mi líbil herecký výkon Meryl Streep, kdežto Goldie podle mě měla pořád hrát jenom nenávist k Madeline...

13. července 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Film nebyl špatnej. Byla to taková pěkná slátanina u které sem se docela i smál. Překvapil mě Bruce Willis.

15. února 2007

Smrt jí sluší

Trochu zvláštní komedie. Na druhou stranu jsem se u ní hodně zasmál a doporučuju ji. Ve filmu září Bruce Willis, Meryl Streep i Goldie Hawn. Jako oddychovka na víkend je to dobrá volba.

15. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

:-))

Opravdu skvělá komedie na kterou bych se chtěl podívat ještě alespoň jednou, protože se mi hodně líbí. Smál jsem se u toho od začátku do konce. Bruceho Willise jsem ještě v žádném filmu neviděl hrát milujícího manžílka bez poskvrny a s brýlemi. Je to spíš drsňák. Ale zpět k filmu. Naprosto bezvadná komedie ze které sálá vtip plná skvělých hlášek. Musel to vidět snad každý fanoušek do komedií a kdo ne, tak o hodně přišel!!

7. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Heh....

....no jako co říct......tahle komedie je docela hodně stará no a jediné co si pamatuju je, že se mi fakt kotel líbila, takže to vám musí stačit :-)

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

...

další z těch ulítlejch filmů, který člověk buď nesnáší nebo miluje... .patřim do druhý kategorie.. :) podle mě prostě nejde goldie hawn s dírou v břichu a rozkládající se meryl streep odolat :)

20. května 2006
avatar uživatele
60 %

Tak tohle vážně velice šílená komedie. A pěkně drsná černá komedie!!! Je to už starší film, ale nic tak šíleného sem asi ještě neviděla! I když to není nijak moc skvělé, nasmějete se nad všemi těmi hloupostmi.

17. května 2006
avatar uživatele
90 %

tak tohle je dost brutální komedie. Mamka mi o ní kdysi vykládala, a proto jsem jí hled musela vidět. Humor tu byl dost černý a drsný. Nejlepší bylo úplně na konci, jak se hlavní hrdinky rozpadly na kusy.

18. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Drsná komedie

Ano, je to komedie, drsná komedie, kde některé scény jsou trošku morbidní, ale mi se líbily, docela jsem se u nich smála. Goldie s dírou v břiše, odlupující se kůže... taky docela zajímavá představa, když víte, že nemůžete zemřít. A scéna na konci (jsem zvědavá, jak to stihly posbírat:-)). Trošku mě překvapila Meryl, že vzala takovou roli, připadalo mi to, jakoby si ze sebe v tom filmu dělala srandu. Ale jinak dobrý.

5. února 2006
avatar uživatele
50 %

Hm...

Abych pravdu řekla, nevím, co si mám o téhle morbidní komedii myslet. Některé věci jsou fakt dobré, ale... není to prostě "šálek mé kávy".=o)))

1. února 2006

Skvělá

komedie se skvělými herci. Je pravda, že v určitých scénách je to trošku morbidní, ale to tomu dodává grády.

26. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Morbidne

Velmi posobyva cierna komedia so skvelym hereckym obsadenim a skvelymi hlaskamy a podla mna Bruce Willis tu nemal chybu

22. ledna 2006
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Hustý!

Fakt docela dobrej film, zajímavej námět a úžasnej závěr .). Jako, viděl jsem to asi třikrát, znova bych to vidět nemusel, ale vy byste to měli alespoň jednou vidět určitě..

20. října 2005