home
Smoochy

NÁZORY K FILMU

Smoochy...

Tento ,,scifi" film o úžasném, pohádkovém nosorožci, jež rozesmává miliony dětí po celém světě, ztvárněném Edwardem Nortonem, by se dal nejlépe definovat jako velmi...barevný! Což dodává vzhledu i celému ději hrůznou, až děsivou intonaci a člověka to naprosto vtáhne do děje a nepustí! Chvílemi jsem nevěřila vlastním očím, protože vše, co představuje tento film je až neskutečné... lásku, pohádkový příběh, nenávist v podobě duhového Rudolfa (Robin Williams), nevědomost, hloupost a touhy po dokonalosti dětského světa! Je to opravdu zvláštní příběh a jen tak se někomu nepovede něco takového natočit jako Dannymu DeVito, jehož charakter z filmu přímo srší! Jsem zvláštně nadšená a zároveň hrůzně vyděšená, ale přesto, bych si Smoochyho pustila znovu a znovu a znovu…i když to není zrovna nejlepší dílo, nadchlo mne! Scény byli fantastické a nejvíce se mi líbila ta na ledě-opravdový zážitek!... Zároveň bych hned na začátek filmu dala velký nápis DĚTEM NEPŘÍSTUPNÉ ! Jelikož se na tomto díle nešetřilo sprostými slovy... tak tedy: pro diváky pouze po 10hod.vecer!

20. května 2008
avatar uživatele
90 %

Edward Norton-to je elita mezi herci:), a tenhle filmik byl docela slušnej úlet.Když k tomu přidáme další skvělé herce(Danny DeVito atd.) tak je to vcelku supr/ pohodová komedie:)

13. května 2008
avatar uživatele
90 %

Můj vlastní názor

Edward Norton je pro mě skvělý ať už hraje tajemného Eisenheima, nebo trochu jednoduššího Sheldona. Tahle komedie sice nepatří mezi to úplně nejlepší, co kdy natočil, ale pro zasmání a odpočinutí je fajn. (Komu se tady Edward Norton "celkem líbil", doporučuju zhlédnout Kult hákového kříže - trochu drsnější, jinak třeba Prvotní strach nebo Kdo s koho.)
Na kvalitě Smoochymu taky samozřejmě dodávají herecké výkony jak Edwarda Nortona, tak i Robina Williamse, Dannyho de Vita i pro mě doteď neznámé Catherine Keener.

13. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Pro mě velmi povedený film. Hodně jsem se u toho zasmál, hlavně R.Williams je skvělý. A E. Norton hraje neuvěřitelného slušňáčka.

11. ledna 2007