home
Smlouva s ďáblem

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Po niekoľkých rokoch znova pustím fajn film. S odstupom času ale už trocha inak hodnotím. Neviem ale že by som bol toho "prežraný" nemôžem povedať, skôr asi že som z toho vyrástol, som náročnejší a toto je skôr taká komédia pre deti ktorým som kedysi pri prvom pozretí bol tiež.

28. března 2012
avatar uživatele
60 %

Smlouva s ďáblem zněla na první pohled nezajímavě, ale po pár minutách jsem si myslela, že to bude celkem fajn film. Nejlepší bylo druhé přání, kdy se hlavní hrdina stane Kolumbijcem. I další přeměny byly vtipné, ale postupně to začalo ztrácet kouzlo. Na mě jednotvárný děj s celkem nesympatickými herci a velmi předvídatelným koncem.

14. února 2010
avatar uživatele
100 %

Celkem povedená ptákovinka na zasmání. Hezčí čertici jsem ještě neviděl. Navíc to jak plnila přání, též nemělo chybu. Po dějové stránce je to dobrá originální komedie. Jak dokáže ženská udělat z chlapa úplnýho blbce, kterej zaprodá i duši, to už je celkem omleté téma, jen ne vždy je to brano doslovně. Trikově je to dobrý, herecké obsazení sedlo. Takže jasná 100

3. února 2010
avatar uživatele
70 %

Náhodou jsem se dívala a dost překvapeně zírala! Velice příjemná a chvílemi nadmíru vtipná komedie s excelujícím Brendanem Fraserem - vážně mě překvapil! Zatím jsem ho měla zařazeného jako "toho z Mumie", ale tady tak přesvědčivě zahrál všechny ty rozdílné typy mužů (nejvíc mě pobavil jako nejcitlivější chlap na světě a jako velký blbý basketbalista s malým... mozkem), že jsem šla do kolen. Výborně! Elizabeth Hurleyové to velice převelice slušelo a můj afroobíbenec Orlando Jones se zde mihnul v pár zajímavých roličkách také. Moc ráda jsem tenhle film viděla a vřele doporučuji. :)

1. února 2010
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

I přes to, že jde o v podstatě o průměrný film s moc nápadným mravním poselstvím se mi něčím zamlouvá. Je taková pohodová alternativa, jak strávit devadesít minut.. Dobrá komedie s dobrými herci. Co víc si přát? Některé momenty byly vážně vtipné, což není zas taková samozřejmost a i když je to jen hovadina na jedno použití, nebojím se hodnocení trochu přestřelit.

4. května 2008
avatar uživatele
-JD-
...
90 %

Tento film mohu jenom doporučit, zábavný, se skvělým obsazením, Brandon umí dobře pobavit i zahrát a Liz roli ďáblici taky zvládla dobře...

8. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Vyborny film slvelo som sa zabaval.Tento film ma skvely dej a aj srandovne scenky a je aj dobre obsadeny.Radim vštkym aby si ho pozreli.

5. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Barvitá komedie

Má to švih, má to nápad, opravdu jsem se dobře bavila. Když přemýšlím nad dobrou americkou komedií, napadne mě tahle na jednom z prvních míst. Nudu nepřipouští především kumulace "subzápletek", kdy se hlavní hrdina dostává díky přáním do stále nových situací, které se vyvíjí naprosto nepředpokládaným způsobem k naprosto předpokládanému nezdaru.

28. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Super...

Liz Hurley - těžko si představit v roli ďábla někoho lepšího. Ďábel jako žena - pokušitelka a proti ní bezmocný zamilovaný muž - no úžasné. Oba si své role užili a byly jim šité fakt na míru. Další z filmů, které člověk může vidět víckrát a vždycky se při tom zasměje znovu a znovu stejným věcem a rád. Navíc myšlenka filmu - jak prostá a přitom tak skvěle ztvárněná a zdůrazněná. Možná to někdo nehodnotí tak vysoko, ale když se mi něco prostě líbí, nemusím nad stovkou přemýšlet.

28. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

tento film mne mile prekvapil, je to dobra komedie s kvelim hereckym obsazenim a ponaučenim na konec.

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

Fraser jede

V tomhle filmu měl Brendan Fraser možnost ukázat všechny svoje podoby a to doslova:-) Byl úplně neuvěřitelný! Dokázal tu, že zahraje úplně cokoliv ( i když hororem si nejsem jistá) - at už byl překupník drog, uhlazený intelektuál nebo nejcitlivější chlápek na zeměkouli, byl prostě kouzelný! Po jeho boku si parádní roli vystřihla kočka Elizabeth Hurleyová a tahle dvojice bohatě stačila k tomu, aby se film opravdu povedl. Děj byl pěkně vymyšlený a ještě lepší bylo, že jste nikdy nemohli předpokládat, co se zrovna stane, protože čertice vám všechny vaše předpoklady vždycky zničila. Fakt super

5. února 2007
avatar uživatele
80 %

Hlavní věc co jse mi zdálo nejlepší je samotná myšlenka filmu: I kdyby člověk mněl možnost aby jse mu splnila jeho přání neznamelo by to že by i dosáhl svého štěstí. Protože člověk vlastně ani sám neví co by vlastně chtěl a právě na to tenhle film z části poukazuje a proto je podle mně dost dobrý.

22. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Výborná komedie s trouchou toho ponaučení nakonci. "Životy" jsou naprosté skvělé a každý je v něčem směšný a originální.

1. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film je fakt dobrej, dost jsem se u něj nasmála, už ta zápletka je zábavná - no, Brendanu Fraserovi se ta role povedla, a i Liz Hurley mě celkem překvapila.

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií... viděl se ju asi 5x a můžu se ňu dívat furt... navíc moc pěkná elizabet tomu dává šmrnc a skvělé zjišťující informace po proměnách sou fakt krutý :)))

19. února 2006
avatar uživatele
90 %

juuj

som sa celkom uspesne narehotal na tejtok komedii..sice trosku presladeny koniec, ale inac vynikajuuuuce. obidvaja hlavni predstavitelia sa tam celkom solidne vyblaznili, a viac gagov tam stalo za znovupozretie....velmi prijemne

17. února 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely

Velmi podarena komedia otom ako sa moze uplna nula vdaka diablo zmenit na cool clovek aj ked to bola trosku bolestna cesticka ale oto zabavna

16. února 2006