home
Slez ze stromu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Chyba je v Gondrym, který si moc hraje a neudrží niť. Vše ostatní by rozhodně mohlo fungovat. Samotný Kaufmanův scénář rozhodně.

26. dubna 2011

Pafe Slez ze stromu!!!

Charlie Kaufman, scénarista, který napsal takové bijáky jako,: snovou hříčku s poněkud delším názvem, Věčný svit neposkvrněné mysli, s Jimem Carryem v hlavní roli, nebo Milujte svého zabijáka, tentokrát v režii Georga Clooneyho který do hlavní role obsadil šaškouna Sama Rockwella no apak je tu toto Slez ze stromu. Jo a mimochodem, víte co mají společného Věčný svit neposkvrněné mysli a Slez ze stromu??? No ano správně Michela Gondryho, režiséra, který právě nedávno vpustil do kin svůj nejnovější snímek Nauka o snech.
Tento snímek (Slez ze stromu), se liší snad jen v ději, jinak má s těmito filmy společného víc než dost, prostě Gondry je vysazenej na kebule, v tomto snímku, se jednalo o napravení lidské psychiky, v Nauce a Věčném svitu šlo o její sledování.
Tento film skvěle kombinuje komedii s psycho-thrillerem, zapojil do děje i bílé myšky a pekvapí i správný Fincherovsky avšak předvídatelný konec, tešim se na jejich další spolupráci.

9. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Senzace!

Human Nature je z jedné strany skvěle rozpracované dílo... to všechno... ta hra z minulostí, budoucností, součastností... prostě krása a na druhou stranu vynikající komedie, plná úžasných hereckých výkonů, to zejména Mirandy Ottové a Tima Robinse...a rozhodně musím pochválit Rhyse Ifanse, který svého "Paffa" zvládl na výbornou. Dobrou komedii dále skvěle dotváří srandovní hlášky, kterými se tu také nešetří... hudba je také pěkně zvolená... a například jedna věc, která se mi nelíbila... byla animace testovaných myšek... Do kterých ale dali tvůrci tolik nápadů, že vám to rázem přestane vadit... Nápadů je tu hodně moc a jsou fantastické a velmi povedené, což je dobře... Navíc má film nadměrně skvělý konec... Který je naprosto předvídatelný, ale přesto vás neuvěřitelně překvapí... bombice, která rozhodně potěší... dávám 75%...:-))!

13. července 2006