home
Slečna Marplová: Mrtvola v knihovně (TV)

NÁZORY K FILMU

Proč když se něco točí podle knihy, není to nakonec podle knihy?
Tenhle film se tak zuby nehty drží knižní předlohy a nakonec změní vraha-ovšem motiv apod je stejný. To je naprosto nepochopitelné a jen to kazí jinak skvělou detektivku.

23. října 2010
avatar uživatele
70 %

Celkem hezký film, ale nechápu, proč když se celou dobu děj drží knihy má naprosto jiný konec.Myslím,že je to zbytečné.

5. května 2010
avatar uživatele
50 %

Agatha Christie

Musím se přiznat, že na filmové zpracovní této detektivky jsem se moc těšila. O to víc mě zklamala. Jsem vášnivou milovnicí Agathy Christie a proto mě mrzí, že nemohu na toto zpracování napsat příliš kladný názor. Myslím si, že mnohé překvapí konec filmu. Jiné filmy se slečnou Marplovou a H. Poirotem jsou mnohem lépe udělané.

14. října 2009

Mám ráda detektivky a Slečnu Marplovou obzvlášť... :-) Viděla jsem všechny díly a se všemi jsem stejně spokojená, dávám 100%

1. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Řekla bych, že detektivky od Christie je klasika. Film není vůbec nudný a je zajímavý tím, že člověk sám může přemýšlet, kdo je vrah. Konec mě velmi překvapil.

22. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Mám ráda filmy s Poirotem a slečnou Marplovou, ale u tohoto jsem nějak nepochopila konec - tedy proč ji zabili, ale asi sem nedavala pozor. Ale bavilo mně to

19. května 2007
avatar uživatele
60 %

Jane Marple

Tento detektivní příběh mě příliš nezaujal. Film je dějem dost podobný příběhům slečny Fletcherové a i kvalitou zápletky nebyla slečna Marplová lepší.

16. května 2007