home
Sky Fighters: Akce v oblacích

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

:-)

V tomto filmu jsou skvělý letecký záběry, takže já jsem velice spokojena. Příběh to v celku dobrý. Takže mě se moc líbil...:-)

26. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Vcelku ujde

Kedye som zvyknuty na americku tvorbu,bol zo zaciatku nudny ale potom sa mi celkom zapacil.Nejde tu o znicenie co najviac veci a najviac akcie,bolo to zamerane hlavne na pribeh o bojovych pilotoch francuzskeho letectva.Aj akcie bolo dostatok a dost dobre boli zabery lietadiel Mirage 2000.Ked vas bavia filmy z vojenskeho prostredia,odporucam pozriet.

27. března 2007

no, na to že to je film z francouzské produkce,tak docela ujde, ale i tak se na něj musím podívat aspoň ještě jednou, protože při prvním shlédnutí jsem tak docela úplně nepochopila děj. Tak snad se mi to povede příště. Ale jinak je to opravdu dobrý. Ovšem víc se mi líbil film Stealth

10. března 2007
avatar uživatele
80 %

Mám rád filmy z leteckého prostředí, takže když jsem se na tento film docela těšil. A ikdyž děj je z velké části předvídatelný, celkově musím říci, že jsem zklamaný nebyl, hlavně díky leteckým scénám. Děti samotnému bych dal takových 30%, ale celkově mi to vyšlo na 80%.

2. února 2007
avatar uživatele
40 %

Tenhle film je půl na půl. Předvídatelný a tím pádem nudný děj, které za sebou má ještě nudnější scénář. Ta lepší stránka jsou ty letecké akce, při kterých kamera je nejlepší na tomto filmu. Už jenom to, že vidíte stejně jako piloti, ty všechny manévry, tu rychlost, tím vás film zaujme. Ze začátku se to rozjelo a já jsem byl nadšený, říkal jsem si: "Jo zase jeden dobrý film od francouzů!" Ale asi v polovině mi došlo, že to asi tak dobrý film nebude. Ano ve vzduchu je film opravdu kouzelný, ale na zemi se úplně totálně propadne. Je to škoda. Je tam jenom jedná dobrá scéna na zemi a to ta, když ty piloty napadnou na tom letišti. Herečky které ve filmu hráli, byly kouzelné a bylo fajn se na ně dívat. Na Sky Fighters jsem nechtěl jít do kina, měl jsem takovou tu zlou předtuchu, že vyhodím peníze za úplnou hovadinu. Jakmile to bylo ve videopůjčovnách, tak jsem to hned bral. Nebyla to až taková blbost (díky kamerám), ale ujistilo mě to v tom, že jsem do toho kina nechtěl bezdůvodně. Z pohledu diváka 40 %.

29. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

unylý děj, skvělé záběry

Tak dějem a dialogy by mě tento film rozhodně neuchvátil. Přestože se jedná o francouzský film, je v některých okamžicích snad ještě patetičtější a předvídatelnější než některé hollywoodské výtvory. Jediné, co bych fakt pochválila je fantastická akrobacie stíhaček (když si uvědomím, kolik ten film musel stát, tak je mi skoro líto, že mu chybí lepší scénář a že ty dialogy "zprasili"), celkově kameru a taky sympatický herecký projev postavy kapitána Marchelliho.

3. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Akce v oblacích

Tak toto je film s úžasnými efekty a s docela dobrým dějem. Moc se mě líbil únos Mirage 2000. "Honička" ve vzduchu. Mám sice francouzštinu ráda, ale když jsem ji slyšela hodinu a půl v kuse, začala mě lézt krkem. A hudba nic moc.

4. září 2006