home
Skandál v katolické škole

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Dobře napsaný film. Celou dobu jsem očekával, kdy se film zvrhne v klasickou teenagerovskou blbost, ale tady se to nekonalo. Doplňky s komiksem jsou skvělé, a činy čtyř mladých také. Jen jich mohlo být určitě víc. Konec je pak opravdu nečekaný.

1. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Wow

Toto je úžasný film,s neuveriteľným hereckým obsadením.Výkony podané Emilem Hirschom,Kieranom Culcinom a pravdaže nemôžme zabudnúť na úžasnú Jodie Foster.Dá sa povedať,že Kieran s Emilem sa predbiehajú kto to zahrá lepšie.Aj keď musím uznať,že sú obi dvaja skvelý Kieran má trochu navrch.A aby som nezabudol,strašne sa mi páčil nápad s tým,že pocity hlavného hrdinu a vlastne jeho život bol zobrazený v tých komixsových príbehoch.Po pozretí tohto filmu som si iba pomyslel,že sa musím tešiť na ďalšie Kieranove a Emilemove filmy a keďže som ich pár už videl tak môžem povedať,že sú obaja vynikajúci herci.Len mi je ľúto,že Kierana chytil komplex tých mladých hviezd ako jeho brata.Natočí pár dobrých filmov a potom sa stopne,ale ja mu verím,že sa v najbližších dvoch rokoch vráti späť na vrchol.

29. června 2009

Povedená podívaná

Opravdu dobrý film o mladých rebelech, je celkem členitou mozaikou, u které se bude smát, přemýšlet a možná dojde i na slzy. Povedené jsou komiksové vložky, ve kterých alter ega hlavních postav více odhalí jejich pocity. Herecké výkony a hudba se mi líbila. Celkově podívaná bez zbytečných klišé, která stojí za to.

26. června 2007
avatar uživatele
50 %

Jena Malone

Film mě příliš nezaujal. Grafická stránka komiksové části tohoto dětského dramatu je sice zajímavá, ale celkově mě film vůbec nevtáhl do děje...

10. června 2007
avatar uživatele
80 %

Komix

Tento film je docela hezký, konec odtušíte dopředu, ale to komixové zpracování se mi nelíbilo...bylo to jednoduché a primitivní.Zato se mi velice líbili herecké výkony obou chlapců.

10. června 2007
avatar uživatele
70 %

Solidní příběh o strastech dospívání především dvou přátel. Provázání příběhu s komixovými sekcemi, ve kterých jeden z hlavních postav píše příběh doslova z vlastní duše bylo pěkně vymyšlené a příjemné překvapení. Dalším velkým kladem filmu je herecké obsazení v čele s jeptiškou Jodie Foster, Emilem Hirschem a Kieranem Culkinem, kteří předvádějí nadstandartní podívanou. Vážně velké překvapení. Skvělý film se silným koncem. Doporučuju.

10. června 2007