home
Sissi a Yetti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Co to sakra...?

Tenhle film rozhodně není nic pro děti, ačkoliv je to animák. Spousta dvojsmyslů a sexistických narážek, trochu vulgární a vtipy jsou hodně prvoplánové. Přesto je to taková roztomilá oddychovka, kterou jsem si nakonec i oblíbila.

12. srpna 2011
avatar uživatele
nati
...
20 %

Nic moc

Animace sice hezká, dabing byl taky vtipný, ale jinak to nestálo za nic. Nevim čim to bylo, ale bylo poznat, že to je německá tvorba. Suma sumárum, 20%.

14. července 2010
avatar uživatele
0 %

Strašnej animák.....bylo to tak sexistické a odporné. Nic zajímavýho jsem na tomhle "animáku" nevidela. Proste Nemci jsou čunata!!!!

8. dubna 2009
avatar uživatele
10 %

uaaaa

tak toto bol asi najhorsi animak, ktory som videla... dej nemal ani hlavu ani patu, v celom filme boli asi dve dobre hlasky, cele mi to pripadalo ako keby sa tvorcovia silou mocou snazili napodobnit shreka... 10% davam len kvoli Ignacovi a tej babke co stvarnila GPS, to je jedine na co sa dalo v celom filme pozerat... a este by ma zaujimalo, preco daboval Sissi chlap? to malo byt ako vtipne??? hm, nebolo...

11. září 2008
avatar uživatele
100 %

Výborná komedie

Výborný film který pobaví úplně každého!!! Jednoduchý ale zábavný příběh, výborné vtipy... legrace až do konce!!! Všem doporučuji!!!

22. července 2008
avatar uživatele
100 %

Odporúčanie

Film ktorý si zasluhuje pochvalu a odporúčam na 100%.Dej je taký zaujímavý že som jedol popkorn ako divý.Prosím vás ak ho budete mať možnosť vidieť určite ho pozrite.

11. června 2008