home
Silný kafe

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Opravdu obyčejný příběh. Film mě ale nijak nezaujal, spíše mi připadal, že se tvůrci ve filmu hledali. Role nijaké, nezáživné.

1. března 2011
avatar uživatele
70 %

Markéta Coufalová

Příběh ze života, který je i přes ty hysterické scény vtipný. Děj je plný dialogů, které baví svým sarkasmem, humorem a nakonec i těmi hysterickými výstupy.

17. listopadu 2010
avatar uživatele
80 %

Hurá,konečně jeden opravdu povedený český film.Silný kafe je černá komedie a hlavní síla tkví v naprosté obyčejnosti a civilnosti.Prostě všechno co postavy řeknou a udělají je úplně ze života a při sledování jsem měla pocit,že postavy snad sedí a hádají se u mě v obýváku.Ve filmu se vlastně nic moc nestane-hlavní hrdinové se pohádají,usmíří,jedou na výlet,znovu se pohádají-ale divák se nenudí.Naopak,velmi dobře se baví.Islandský režisér se nebojí v mluvě postav použít silnějšího výraziva,ale daří se mu nepůsobit vulgárně.Některé hlášky se povedly fakt na výbornou(např."to jsem tady v ňáký Barmě,nebo co?").V podstatě není poznat že je to debut a jako jeden z mála současných českých filmů můžu s čistým svědomím doporučit každému.

11. června 2008