home
Silkwoodová

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Vynikající Streepová v dost utahaném a nudném dramatu. Opravdu mě to naprosto nedokázalo zaujmout - přitom námět je sám o sobě dost atraktivní. Nicholse bych v tom nepoznal.

19. dubna 2011
avatar uživatele
80 %

Karen

Opět pomaličku doplňuji kinematografii své oblíbenkyně Meryl. Bohužel, starší filmy se shánějí těžko a televize si na ně také nevzpomínají, takže jsem vděčná za každý další, na který se můžu podívat. Na Silkwoodovou jsem se těšila jak malá holka - silný příběh podle skutečné události a opět skvělá Meryl, a to v jedné z nejlepších jejích rolí. A ano, příběh silný a jímavý, Meryl skvělá jako vždy a zároveň trochu jiná. Cher mě taky překvapila, ani jsem si neuvědomovala, že to je ta plastiková zpěvačka s bílými vlasy, jak ji mám zafixovanou. Opět jeden skvělý film, u kterého vám pomalejší tempo nebude vadit a film si užijete.

6. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Dobrý napínavý film, viděl jsem ho už před lety a určitě se na něj ještě jednou, až bude příležitost, podívám. Výborné herecké výkony a zajímavá zápletka, myslím, že problém ohledně jaderné energetiky je stále aktuální a proto film nikdy neztratí na své zajímavosti.

3. října 2006
avatar uživatele
90 %

Strhující snímek se skvělými výkony Meryl a Cher, navíc, když si uvědomíte, že je natočený podle pravdivé události! Síla, hrůza - lidi jsou prostě svině! Říkám to pořád!

1. ledna 2006