home
Šílenci na prknech

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Skvělá zábavná komedie. Samozřejmě neobsahuje hluboké poselství, ale o to teď nejde. Sranda je to parádní, některé scény se vám zaryjí do paměti a budete si je ještě dlouho přehrávat.

9. února 2011
avatar uživatele
Heir
...
80 %

Dobrá komedie u které sem se moc nasmála . Super soundtrack , fajn prostředí , snowboarding miluju , takže velký plus ale děj snadno předvídatelnej . Prasík snad ani nepotřebuje komentář x) . Na pohodu film , na který se sice nemusíte nějak extra soustředit , ale třeba hláška "Carpe diem" je nezapomenutelná .

17. dubna 2009

joo tak tenhle film je celkem v pohodě... Je to taková oddychovka... Děj tam teda skoro žádnej neni no, ale zato sem se u toho nasmála´...

2. února 2009
avatar uživatele
50 %

Tak žádná světoborná komedie to není, prostě nečekejte nic duchaplného... ale najde se tam několik málo scének, při kterých se buď zasmějete, nebo alespoň ironicky pousmějete ;) ... no, nejvíc mě asi pobavila ta scénka, jak toho spícího opilého fousatého strčili do auta za volant, roztočili a ... :D, tak celkově asi 55%.

15. ledna 2009
avatar uživatele
3d!t
...
100 %

:)

Další skvělá americká komedie. Někdo by možná mohl říct, že je to komedie jako kažká jiná, to sice ano, ale mě se líbila i tato. Je to taková oddechová komedie na zasmání. Prostě americký komedie jsou nejlepší.

12. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Super komédia

Je to super komédia, najviac sa mi páčili tie hlášky a taktiež sa odohráva v peknom prostredí. Určite sa oplatí pozrieť.

30. října 2008
avatar uživatele
80 %

To to je správná komedie je super asi nejlepší z herců je prasík ten mluví za celí tento film,ale je i o odvaze lásce a nenávisti.
Zachrání svou horu a všichni jsou šťastný.
Opravdu super komedie
Doufám že takových to filmů se natočí více

7. října 2008
avatar uživatele
70 %

Taková jednoduchá odpočinková potrhlost. děj je samozřejmě slabej, ale aspoň je tam nějakej ten sport. =)

24. května 2008
avatar uživatele
90 %

Dobrá oddechová komedie. Smála jsem se většinu filmu. Ráda se na něj kdykoliv podívám znova.90% je podle mě akorát

23. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

:o)

Ale jo, celkem dobrá komedie. Děj nebyl moc na přemýšlení, tím líp. Krásný prostředí na horách, hezký snowboardisti a triky ;-). V poho film.

5. února 2008
avatar uživatele
80 %

odreakce

Prasík mluví za vše. Primitivní zábava bez přemýšlení. Jednoduchá komedie, která nezatíží mozek a ponaučí, jak narábať s ožratými :)

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Šílenci na prknech

Dlohou sem měl tenhle film uloženej v počítači a nechtělo se mně na něj koukat , protože sem si myslel ze je to nějaká krávovina...litoval bych toho kdybych si ten film nekouknul...Dobrá komedie...podobná SKI AKADEMII...
100%

27. července 2007
avatar uživatele
60 %

Skvělý hlášky fajn příroda ale děj o ničem. Je to film spíš pro pobavení než na nějaký pozdější přemýšlení o něm.

27. května 2007
avatar uživatele
20 %

Kristova noho, proč já koukám na podobné krávoviny.Na rovinu musím říct, že nejsem fandou podobných komedií, podle mě neobsahují NIC dobrého.
Takže pro mě protrpených - nekonečných 90minut, které osvětlila snad asi na půl minuty scéna, kdy přichází opravdu hezká (na což jsme všichni z podobných filmů zvyklí) modelka (nee herečka, ale modelka)!!!
Takže radím, zvolte si něco jinčího ... :@)

10. dubna 2007

Suprová komedie při který se směje snad každej.Dobrý hlášky,skvěle zahraný postavy.Komedie nijak zvlášť nevyhledávám,ale tahle za to stála.

2. března 2007
avatar uživatele
80 %

Není to špatné, takové to, co bohatě stačí k rozptýlení, něco jako Ski-akademie nebo něco podobného. Hlubší význam zde nemá žádný prostor. Film je v pohodě. Proložen známou a chytlavou hudbou, obsahuje slušné herecké výkony a hlavní souboj mezi "dobrem a zlem"

27. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Super filmík. Ten Rick byl hezký a ta blondýnka se k němu hodila, narozdíl od té brunety. Byly tam moc hezké písničky, ta co Rick nesnášel hlavně :). Dobrá komedie.

24. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Myslím tak průměrná komedie, určitě stojí za to, se na ni podívat někdy znovu. Líbila se mi hudba k filmu, myslím že ta k filmu neodmyslitelně patří.

8. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Jakmile film začal, myslela jsem, že ho vypnu a ani se nedodívám. Ale teď už vím, že by to byla chyba. Ne, že by byl nějak výjimečně úžasný nebo tak, to opravdu není, ale je to taková pohodová zimní komedie o partě kluků, kteří mají svoje místo a nechtějí o něj přijít! Ty akce na snowboardech jsou fakt úžasné a super!!! A hudba taky ujde ;)
A oblíbená scénka??? - otáčející se auto :D

26. září 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je nejlepší komedie co jsem v poslední době viděla. Asi se nebude líbit všem generacím ale ti co mají smysl pro humor se určitě zasmějou, tak jako já. Fakt super film a skvělí hlášky

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

u tohohle filmu se fakt zasmějete, ale žádný hlubší dojem si určitě neodnesete a pravděpodobně na něj brzo zapomenete...

16. července 2006
avatar uživatele
60 %

"Americký humor"

Tak narovinu řeknu, že jsem se zasmála. Nijak oslňující film to ale není. Zase typicky americký humor. Drsnější pojetí humoru a ke slušnusti vůbec má tenhle film dosti daleko:) Ovšem některé scény jsou natolik okouzlující svou (ani nevim jak to říct) hlupostí a absuruditou že se válíte smíchy...Ale zápletka je slabšího ražení, takže je mi líto, ale jen 60%

29. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Býčí hora

Když film začínal, říkala jsem si: proboha, další stupidita na filmovém nebi. Ale do svého konce mě stihl překvapit, a to příjemně. Protože nejen, že jsem měla šanci zhlédnout snowboarďácké umění, taky mě pobavily některé opravdu vtipné (i když přece jen někdy stupidní) scény a hlášky. Samozřejmě jsem dopředu přesně věděla, o co půjde, kdo s kým skončí a jak to dopadne, protože toto téma ze sněhového prostředí, kdy přijde někdo, kdo chce změnit již zavedený stereotyp, bylo odehráno několikrát, ale stejně jsem se zasmála...

22. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Myslel sem že to bude nějaká suchá komedie ale nakonec to nebylo zase tak zlý... celkem sem se u toho aji zasmál narozdíl od komerčíních filmů s vynuceným smíchem... jo děj sice nebyl tak silenej ale byl to takovej pohodovej odlehčovák a zase něco jinýho než ty klasicý slátaniny...

3. března 2006
avatar uživatele
Lee
...
70 %

Ušlo

No od tý komedie jsem čekal maximálně že mě dobře uspí. Ale po pravdě není zase tak bláznivá jako některý jiný komedie toho typu. Takže se tam objeví dobrá parta lidí, navíc někteří i inteligentní. Celý film je proskládán dobrou hudbou a dokonce i humorem, kterému se průměrně inteligentní člověk i zasměje.

3. března 2006
avatar uživatele
30 %

Film jsem viděl nedávno na kazetě a musím říct, že do konce jsem ho shledl jen z nechutí. Naprostá šaškárna, kravina, bez dějové blbost, kde je jen jedna dobrá scéna. A to v roztočené auto! Navíc ten trapný konec, kdy tam stříká šampaňské před americkou vlajkou je ...

22. února 2006
avatar uživatele
40 %

Pro koho ?

Nevim, komu je tenhle filmík určen, zda puberťákům nebo naprostým vymaštěncům. Je to trošku tvrdé, ale od začátku do konce srší film trapnými opileckými vtipy. Děj skoro taky žádný. Jediný na co sem dosud nezapomněla byla scéna v bazénku, ta stojí za schlédnutí.

22. února 2006
avatar uživatele
70 %

Mě se film, narozdíl od ostatních názorů, docela líbil. Nejvíc se mě asi líbila scána, kde sjížděli kopec s pivem v ruce ->paráda...

22. února 2006
avatar uživatele
50 %

Out Of Cool

Šílenci na prknech jsou pro mě moderní verze všem známé ski akademie. Mladí herci, hory....jen ty lyže se vyměnily za snowboardy!!!

12. října 2005
avatar uživatele
70 %

__()__

Je to celkem dobrá komedie. Jen škoda, že jsem se musel chvílama nudit. :-( a taky škoda, že je to komedie, kterou podruhé vidět nepotřebuji - a to je u komedie velký mínus.

12. října 2005