home
Signál

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Klasika

Na to, že mám český filmy vcelku ráda, tenhle mě moc nenadchnul. Byla sem na tom na MFF 2012 a z kina sem odcházela docela zklamaná. Jak už tu napsal někdo přede mnou, film je plný zvráceností, který se dějí každý den v reálnem světě, takže na to nemusim koukat ve filmu. Sice sem před zkouknutím četla recenci, takže se to dalo i čekat, ale co je moc to je moc. Ani děj nebyl nějak ohromující, takže ač nerada, dávám malé hodnocení.

25. července 2012
avatar uživatele
70 %

Eva Josefíková

Je to příjemná letní komedie, kde více než samotný děj dokáží pobavit povedené výkony herců ve vedlejších rolích.

8. července 2012
avatar uživatele
100 %

Signál

Film se mi moc líbil, je dost zdařilý. Rozuzlení bylo dost překvapivé, nečekala jsem ho. Je pravda, že mě trošku zklamalo, že tu ženu s dítětem tam nakonec nechali, ale jinak opravdu super filmeček.

22. června 2012
avatar uživatele
100 %

na www.svetfilmu.eu uvadi hodnoceni 60 procent.Podle mne si zaslouzi alespon o 10 procent vic. Fimu nechybi vtip ani skvele herecke vykony.

20. února 2012
avatar uživatele
30 %

Tak to vidím já...

Dva hajzlové jsou v českém filmu zase za největší drsňáky a Jiří Menzel postaví za necelých sto tisíc nukleární reaktor (a rozdává moudra o tom, že se nemáme pokoušet nic měnit). Dokonale zabité dvě hodiny. Nejde se na to vyloženě naštvat - na to je to moc prázdné a hloupé. Bylo by to jako vysmívat se postiženému člověku. Tenhle film je prostě produkt naší perverzně zvrácené kinematografie a jen "se to nepokouší měnit".

12. února 2012