home
Showtime

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Tak zase raz trošku s odstupom času - fajn komédia, trochu priblblá, ale človek sa zasmeje, len tých opičiek mohlo byť menej.

29. prosince 2012
avatar uživatele
50 %

průměr

Nemůžu si pomoct, ale já z filmu příliš nadšená nebyla. Je to takové nemastné-neslané. Průměrná akční rádoby komedie s dobrými herci, kteří se moc extra nepředvedli.

7. září 2012
avatar uživatele
50 %

Na první pohled dobrý film, na další hrůza. Obsazení ještě neznamená úspěch filmu. De Niro a Murphy jsou v tomto filmu strašně nepřirození, někdy až trapní. Je to jen další americký druhořadý film, leč s dvěma hvězdami v hlavních rolích, za což přidávám procenta.

3. července 2009
avatar uživatele
90 %

Film na který se docela rád znovu podívám, komedie z policejního prostředí moc nemusím, vyjímkou je Policejní akademie ( první dva díly ), Polda z Beverly Hills ( taky první dva díly) a právě Showtime. Řekl bych, že je vždy třeba přijít s originálním nápadem, aby se z filmu nestala jen serie přestřelek a honiček po městě. A proto bych řekl, že Showtime si zalouží nadprůměrné hodnocení už jen kvůli scénáři. Navíc do hlavníc rolí byli obsazeni skuteční "Páni herci" - De Niro s Murphym byli perfektní a navzájem se skvěle doplňovali. Vtipnými hláškami se nešetřilo a tak jsem si film zkrátka užil. Samozřejmě, náročný kritik by filmu vytkl spoustu chyb a snad i slabších míst, ale proč nadávat na něco, co svůj účel splnilo: Bavil jsem se.

7. února 2009
avatar uživatele
70 %

Showtime

Když jsem si tak pročítala názory na tenhle film, zjistila jsem, že se vcelku líbil a to je dobře. Podle mého názoru se to povedlo, je to taková typická murphyovská komedie, která byla tentokráte obohacena o skvělého herce Roberta De Nira a herečku Rene Russo. Netvrdím, že je to Eddieho nejlepší komedie, to rozhodně ne. Eddie natočil mnohem povedenější filmíky, ale i tento stojí za zkouknutí.

8. března 2008
avatar uživatele
60 %

No neviem...

Si nemozem pomoct ale ten film sa mi az tak nepacil ale ja celkovo nemam rad Eddieho Murphyho taze aj toto zavazilo

6. března 2008
avatar uživatele
100 %

Je to fakt super úúúžasný film. Eddie a Robert se fakt báječně doplňovali. Byla tam akce a o vtip tam nebyla nouze.

30. listopadu 2007
avatar uživatele
Lafi
...
100 %

Božský Robert

Film skvělý hlavně díky De Nirovi, který se tu šklebí jak může a de mu to fakt skvěle a Eddie je jeho rovnocenný parťák.

18. října 2007
avatar uživatele
90 %

Já tento film beru jako takový pohodový, zábavný a odpočinkový. Eddie je jako vždy skvělý a s Robertem tvoří takovou zajímavou dvojku.

24. června 2007
avatar uživatele
80 %

Fajne

Zařazuju si do škatulky oblíbených komedií.Opravdu povedená dvojka i ten nápad s policejní reality show je dobrý.Myslím, že vtipně vystihli tenhle žánr,a vlastně že media do všeho strkají nos,a nedají nikomu pokoj.

25. února 2007
avatar uživatele
70 %

No,taková odpočinková komedie.DeNiro a Murphy opravdu skvělá dvojka.DeNiro ukázal,že je dobrý i v komediální roli.Pokud se zrovna nudíte tak doporučuji.

4. září 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá dvojka v akci. DeNiro a Murphy si to střihli bravurně. DeNiro tam zahrál skvělého mrzouta, a to nemělo chybu.

18. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

RDN

Není to první film, kde je naštvanej a ukecanej polda, ale tenhle mě bavil o něco víc. Hlavně díky hercům, protože Robert De Niro a Eddie Murphy pobavit umí.

3. února 2006
avatar uživatele
60 %

Tenhle film jsem viděl před dlouhou dobou a co si tak vybavuju, byl jsem rad, ze uz je konecne konec...jsou daleko vtipnejsi filmy

3. února 2006
avatar uživatele
100 %

Super

U tohohle filmu jsem se fakt pobavil bily tam super hlasky a vtipy ,hlavne se mi to libilo kvuli hercům:Robert de Niro a Eddie Murphy,kteří to zahralií vyborně,doporučuji všem zkouknout

3. února 2006

Showtime je tady. Dost dobrej film má dobrej říz. Nikdy se nenudíte. A špičkové jsou také herecké výkony.

3. února 2006