home
Sexy ptáci

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Nemoc povedená verze francouzských Prciček. No americký humor se nedá s francouzským moc srovnávat. Bylo tu pár dobrých vtipných scén, ale vcelku nic moc. Čekal jsem trochu víc.

11. února 2010
avatar uživatele
konz
...
30 %

...

Film mě teda moc nechytil. Čekal jsem asi něco víc. Jako že pár scén bylo povedených, ale moc jich nebylo. A ty jejich trapne scény mě někdy vysloveně štvali. 30% ato jen že jsem se sem tam zasmál....

10. února 2010
avatar uživatele
100 %

sexy boys

perfektní odvaz když se člověku nechce nad ničím přemýšlet... heheh určitě nejlepší scéna je se "špagetovým užíváním" a taburetem" perfektní skladba náhod a celkem velký podíl sentimentu... prostě pro pěkně pořádně prokalenom víkendu jednoznačně nejlepší lék na unavenou mysel ((((; a taky plus návod na romantickou neděli... ps : nejsou TO prcičky, ale určitě by v porovnání s nimi nebyli vůbec pozadu (((; parta přátel pařících a hlavně vytvářejících perfektně trapné situace

15. října 2008
avatar uživatele
40 %

Nic moc

Film mě moc nebavil.. přímo jsem odpočítávala minuty do konce.. francouzský film.. to asi nejde, aby to bylo zábavná aspon trochu jako třeba právě Prcičky.. tohle daleko zaostává.. prostě nuda.

23. července 2007
avatar uživatele
40 %

Ano, je to tak. Tohle je pokus francouzů natočit něco jako američani slavné prcičky. Ale stejně jako němci se svýma holkama to chtěj a kluci to chtěj se jim to moc nedaří. Film nemá dobrý děj, ani dobré herce, je rozvláčný, místy nudný a místy samozřejmě nechutný. Jsou tu sice pokusy o vtip, já jsem se ale nezasmála.

25. března 2007