home
Sexy Pistols

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Oh...

No paráda! Fakt dobrý film - teda aspoň pro mě jako pro lajka. Jsou tam jasné charaktery postav i jejich chování v určitých situacích. Krásný, vtipný film, na který se můžu dívat pořád dokola.

16. května 2011
avatar uživatele
100 %

najlepsi

Najlepší film aký som kedy videla,super herečky,prostredie,dej a vtipné situácie ako ked sa učili strielat a ked viseli tam na tej tyci nad riekou a vela inych situácii no jednoducho by som tento film mohla pozerať dookola stále.

20. července 2009
avatar uživatele
20 %

Dvojice chodících dekoltů se prohání Mexikem, dlouze žvatlá o svobodě a spravedlnosti, přepadá banky a oblizuje hňupa newyorského detektiva. Vše doplněno o hloupoučké dialogy, pár přestřelek a jeden nebo dva výbuchy. A to asi tvůrci čekali, že budu slintat nadšením. Bohužel... Jediné, za co je snad můžu obdivovat, je skutečnost, že i když měli spoustu příležitostí pokusit se z filmu udělat něco hodnotnějšího, vždy se jim podařilo vybrat tu nejpředvídatelnější a nejpitomější možnost, čímž totálně ubili jakýkoli náznak originality, který film mohl mít.

3. července 2009
avatar uživatele
30 %

Hlavním lákadlem byly zřejmě dvě hlavní hrdinky, v sexy kovbojských oblečcích, které se snaží bojovat proti bezpráví, atd... Upřímně, film mě nebavil. Nemám ráda filmy z tohoto prostředí a nemohlo to spravit ani to, že místo mužů tam máme ženy. Film se snažil být vtipný, ale já jsem se hobužel nesmála. Nemohu hodnotit jinak, než negativně. Bylo to opravdu velmi nudné.

22. ledna 2009
avatar uživatele
10 %

Nelíbil se mi... divný film, natáčet jej byla ztráta času. Dvě dobré herečky a dostaly tak mizerné role... bylo to naprosto o ničem, hlavně ta scéna s líbáním je snad jediná vtipná, jinak se mi to vůbec nelíbilo. Propadák!

19. ledna 2009
avatar uživatele
10 %

To snad ani neni možný... Jak tohle někdo může natočit. Začneme pěkně od začátku. U hodně filmů se vyjadřuju, jak se to po něčem opičí a tady to rozhodně musím zmínit, jinak by to ani nešlo, protože to má úplně stejný námět jako Zorro, pak se to změní na Dannyho parťáky a zakončí se to ve stylu Matrixu. Větší trapárnu jsem asi neviděl. Nechápu, co si tvůrci o sobě myslí. Proč nám takovouhle blbost cpou, vždyť si musí být vědomi, že stvořili jeden z nejhorších filmů všech dob. Možná je to tím, že to byla prvotina dvou režisérů, ale co se týče námětu, tak od Luca Bessona jsem čekal mnohem víc, tohle dílo tvoří velkou kaňku v jeho skvělém seznamu výtvorů. Oni si asi řekli, že když do toho obsadí Salmu Hayek a Penélope Cruz, tak se to všechno zachrání... veliký omyl, tyhle dvě dámy mě velice zklamaly. Vůbec nic nepředvedly, jen se dětinsky hádaly, jediné co nám tam pořád cpaly, byl jejich dekolt, ne že by mi to vadilo, ale čeho je moc toho je příliš. Pořád si to hraje na western, kde mluví o hodnotách, o tom, jak chtějí zachránit svůj lid a pak, aby si fanoušci přišli na své, Salma poodhalí své bujné poprsí. Tohle se prostě nedá brát vážně. Vyskytují se tam i takové podobné nesmysly, jako že kůň cválá po žebříku, pak je tam taky pro změnu jedna z nejúchylnějších blbostí, a to scéna, jak si zlodějky cvičí techniku líbání na zajatci. Nezbývá, než si položit otázku: "Jak hluboko jsou schopni klesnout." Zkrátka jeden z nejdebilnějších filmů, co jsem kdy viděl a to se mi líbí i podobné věci jako Tohle je Sparta. Nevím, jestli se vůbec přemůžu, abych tomu dal nějaké to procento, ale za nějaký ten drobný žertík a hezkou krajinu dávám něco málo přes 5%. Nulu tomu dát nechci, ale 10% je pro tenhle snímek až moc.

9. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Hmm

Takovej film vcelku o ničem, možná tak o správném způsobu líbání. Jinak místama vcelku nezáživný, ale místama i hodně vtipný. Hereckému obsazení ale nic vytknout nemůžu. Dávám tudíž takových 60%.

12. září 2008

Hola !

Tento film je prostě oddechovka. Líbilo se mi jak se z Marii (chudé Mexičanky) a Sáry (dcery bohatého bankéře) - dvou úplně odlišných povah a odlišných rodin, stanou nejlepší kamarádky doslova na život a na smrt. Na začátku filmu jsem si myslela, že Sára je taková nafoukaná bohatá slečinka, která myslí jenom na sebe, pak se ale ukázalo, že když chce, tak umí také pomáhat druhým lidem. Také se mi líbily kostýmy a krajina tehdejšího Mexika. Myslím, že Penélope Cruz a Salma Hayek i tak trochu vypadají jako slečny z té doby. Bylo zde mnoho vtipných scén, které mě pobavily (např.jak se učily přepadat banky). Také hudba byla pěkná a k jednotlivým scénám se přímo hodila. Toť vše!

16. června 2008
avatar uživatele
60 %

Nemyslela jsem si, že Sexy Pistols bude nějaký super film, takže jsem nebyla zklamaná, když jsem se dívala. Vlastně byl ještě o trochu lepší, než jsem si myslela. Ale celkově na mě nijak nezapůsobil, nic si z něj nevezmu ani na něj nebudu vzpomínat - spíš na něj hned zapomenu, jen co dopíšu tenhle názor. Herecké výkony nejsou nijak překvapivé, nemám nijak v oblibě ani jednu z hlavních hereček, tady se mi ale Penelope Cruz líbila více než Salma Hayek. Myslím, že nikdy nezatoužím podívat se na tenhle film znovu.

31. března 2008
avatar uživatele
50 %

Mírně pitomé, naivní, ale celkem zábavné. Salma Hayek a Penelope Cruz propůjčily své tváře filmu s takovou ,,zorrovskou" zápletkou, kde atmosféra je stále taková veselá, takže při scénách, které mají být dojímavé, pak vyznívají trochu trapně. Nenudí, ale to je asi tak všechno.

30. března 2008
avatar uživatele
40 %

Nonono... Celkem jsem se na tento film těšila, Penelope Cruz je mi celkem sympatická, Salma taky ujde... Dobrý, ten začátek ujde. Líbilo se mi, jak Marie (Penelope Cruz) mluvila s tím koněm a ten jak jí poslouchal. Ale... Ty scény, kdy ty dvě řeší líbání (a kdoví co ještě) to bylo něco tak hrozně trapného! Podruhé bych to už vidět asi nemusela...

30. března 2008
avatar uživatele
Elik
...
50 %

Tomuhle filmu dávámopravdu veliké mínus, děj by byl dobrý, herečky se snažily, až na neustálé s dějem nesouvisející řeči o líbání! Kdyby to ve filmu bylo jednou, nevadí, ale řešit to v každé druhé scéně? To bylo opravdu trapné.. tohle mě na filmu opravdu zklamalo...

30. března 2008
avatar uživatele
80 %

ale jo, tenhle film celkem ušel... vtipné dialogy, jen to, že se tam děvčata prala mi připadalo poněkud ohraný /co se filmů týče/

30. března 2008
avatar uživatele
50 %

Jako film pro zasmátí a naprosté oddechnutí to bylo dobré. Scénář, ale nestál za nic. Naštěstí film nebyl tahavý a nudný. Takže půl na půl.

30. března 2008

Ale jo, nebyl to tak strašnej film. Chvilkama jsem se i bavila. Herečky super a děj to taky mělo. Mno takže myslim, že ok. Ale asi už bych to podruhý vidět nemusela.

29. března 2008
avatar uživatele
60 %

Dobrej filmík. Penelope je podle mě jedna z nejlepších hereček i když v tomhle filmu ani tak o hraní nešlo. Byly tam vyloženě zvláštní situace až sem si říkala, že to ani ve filmu není možný.

29. března 2008
avatar uživatele
30 %

Tohle je hodně pitomej film. Dost jednoduchý, přehnaný a pitomý. Kdyby tam nebyla Salma a Penelope, tak se na to vůbec nedá koukat.

16. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Na sobotu večer celkom dobrý film... Nebolo to také hrozné a nejaké vecičky boli aj celkom dobré....

16. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Další produkt Luca Bessona, akorát škoda, že se na to použili špatní režiséři. Film samotný není zas až tak špatný, je trochu nudný, ale sem tam jsem se občas zasmála. Nejlepší byla asi postelová scéna, kde jsem se docela i bavila, jinak film nepřináší nic nového. Konec je opravdu velmi šílený tak jak u takových to filmech bývá. Ale koukat se na to dá...

7. září 2007
avatar uživatele
90 %

Bandidas

Nemám ráda Penelope ani Salmu a přesto jsem se na to koukla. A co? No je to trošku utažený za pačesy,ale jinak dobrá komedie pro rodinný večer.

14. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Musim říct, že mě to překvapilo a i pobavilo, koukal sem na to už pozdě večer, pustil sem si to jako takovou oddychovku a účel to splnilo. Obě dvě krásné dámy tomu samozřejmě hodně pomohli.

9. června 2007
avatar uživatele
60 %

no...nevím

Je to celkem pohodovej film, ale upřímně musím říct, že nic skvělýho to teda není. Občas jsem s zasmála, ale to bylo tak všechno...navíc nevím jestli má cenu v tomhle případě točit další díl, čemuž nasvědčoval otevřený konec. Nejlepší mi na tom přišla ta rivalita obou hlavních hrdinek :).

27. května 2007
avatar uživatele
40 %

Jako nápad mi to přijde docela dobrý,herečky obsadili celkem dobře..občas se člověk i zasměje, ale jinak to je uplna blbost.nevim jak vy, ale u mě by se to nevyšplhalo ani na 50%. Dávám 35% ,ale tady to nejde.. + 5% že jsem to neviděla v kině a neutratila ani korunu :)

9. května 2007
avatar uživatele
60 %

Dějově úplně průměrný a místy trapně holčičí (fackandy atd.) "western" o tvrdých holkách, který ale stojí za zhlédnutí kvůli obsazení - logicky. Díky němu si film asi budete pamatovat. Kromě asi pěti vtipných scén (většinou s Penelopiným koněm) jsem si odnesla z filmu poznatek, že opravdu nemohu říct, která z těch dvou bab je hezčí - každá má něco do sebe.

1. května 2007
avatar uživatele
20 %

Když se doslova a do písmene tragický scénář dostane do rukou tvůrců, kteří o sobě asi mají vysoké mínění a nevědí, že nic neumí, vyleze z toho bezduchá, plitká a nudná podívaná tohoto formátu. Obě hlavní hrdinky ve mě vyvolaly doslova antipatie a co na tom, že jsou obě pěkné. Kdybych chtěl jenom tohle, můžu si prohlídnout pár fotek a budu spokojenější, protože fotky alespoň neotvírají pusu. Ještě horší úlohy než Cruzová a Hayeková však měl věčný přihrávač Steve Zahn. Jeho hrdina trpí doslova všemi idiotskými neduhy, které se osvědčily v další, stejně pitomých a zbytečných filmech jako je tento. Jestli se kdokoli chce připravit o hodinu a půl života, nechť si pustí Bandidas.

28. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Ale jo...

Film, který jsem nechtěla vynechat, ale zároveň jsem se na něj těšila jen tak trochu. Salma a Penelopé mu samozřejmě dodávají šťávu a i když nejsou skvělé herečky, mají šarm, kouzlo osobnosti a sluší jim to. Potěší sice především pány, ale i ženské se mají na co dívat. Ale jak říkám, o hereckých výkonech to tady moc není... Westerny jsem ráda nikdy neměla, avšak tento film je spíše komedie založená hlavně na úvodním duu hereček, proto se to dalo překousnout. Film, který je pohoda, nenudíte se, ale rychle se na něj zapomene...

14. dubna 2007
avatar uživatele
30 %

Jeden z pripadov,kedy ukazky slubuju vela a film vas sklame. Chcela som to vidiet, lebo mam rada Salmu Hayek, ale asiv polke filmu som zaspala (a to sa mi teda nestava)...

12. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Vtipná komedie s prvky westernu. Fajn odpočinkový film, u kterého nemusíte nad ničím přemýšlet. Fakt se mi líbilo, jak se ty dvě přetahovaly o Steva:)) Pokud od tohoto filmu nečekáte hodně, určitě vás pobaví.

8. února 2007
avatar uživatele
90 %

"Sexy Pistols" je rozhodně povedený dobrodružný a odpočinkový film s trochou humoru. Na nedělní odpoledne jako ušitý, ale jak už bylo psáno v recenzi na tento film, cestu Oskarem rozhodně neprošel. Skvělé obsazení myslím, že Penelope a Selma asi věděli už dávno jak jim to ve filmu spolu sedí. A Steve Zahn je taky skvělá volba. (Docela mu závidím tu scény v hotelu, jak si na něm ty dvě zkoušeli líbání. Kvůli takovýmhle scénám bych chtěl být herec. :-)) Takže můj názor v jedné větě: Skvělý a pohodový film na nedělní odpoledne, který vás zaručené pobaví. Z pohledu diváka 90 %.

14. ledna 2007

podle ukázek to vypadalo na zajímavej film, ale ve skutečnosti to byla blbost. Asi nejzajímavější je rvačka mezi Penelope a Salmou, ale jinak nic moc

30. listopadu 2006
avatar uživatele
20 %

Jít na tento film byl skutečně fatální omyl.Marně pátrám v paměti,co kladného bych o něm mohla zmínit.Jsem heterosexuální žena,takže i bujné vnady deroucí se z výstřihů hlavních hrdinek mě nechávaly chladnou.Rozhodně nedoporučuji.

4. září 2006
avatar uživatele
80 %

Mám rad tieto filmy a síce to nebol klasický western, tak som sa na ňom pobavil. A určite spestrením tohto filmu boli dve krásavice Salma Hayek a Penélope Cruz.

2. září 2006
avatar uživatele
90 %

Mám ráda tyhle akční filmy a Sexy Pistols patří mezi takové akční komedie. Takže mě nezkalamal a opravdu jsem se pobavila.

29. července 2006
avatar uživatele
80 %

Western?

Musím uznat, že mi to přijde spíše jako komedie a western v tom vidím jen díky tomu prostředí divokého západu a a některé scény byly docela 'přehnané', ale na druhou stranu jsem se u toho pobavila, takže jako film pro odreagování je to fajn.

21. července 2006
avatar uživatele
80 %

Penélope Cruz

Radši mám westerny klasické než ty komediální, ale i tak se mi tento film líbil. Některé scény sice působily až trapně, ale pak jsem si na slečinkovské držení zbraní a rvačky zvykl...

11. července 2006
avatar uživatele
90 %

Pekná pekná pekná

Tak tomuto sa hovorí filmík pre divácke oko.
Dve z najsexi žien sveta sa stretnú na divokom západe. Tak takéto filmy by mohli točiť častejšie.
Dej je výborný a ešte lepšie herecké výkony hlvných predstaviteliek. No proste zábery lahodice vášmu oku.

13. června 2006