home
Sex ve městě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Sex v meste, the movie, bol jedným z lepších sequelov seriálov, a tak si 80 % zaslúži. Potom však neodporúćam pokračovať na "dvojku", skazí vám dojem.

22. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Lituju, že jsem na tom nebyla v kině. Tak dobré, jak to bylo, jsem nečekala, že bude. :D Lepší než seriál. Dobrý děj, dobrá hudba.

3. srpna 2011
avatar uživatele
60 %

Původně jsem byl ke sledování donucen svou spolubydlící, ale nakonec jsem nelitoval. V této společnosti žen najdete odraz chování mnohých lidí, je to velice poučné :)

9. února 2011
avatar uživatele
100 %

*Sex and the City*

Ač se film seriálu nevyrovná musím říct, že mě moc bavil. Děj nenudil, lokace skvělé - hlavně Mexico, hudba super a vše umocněno všudypřítomnou, úžasnou módou. Určitě si film ještě pustim.

9. října 2010
avatar uživatele
100 %

Sex And The City

Seriálu se to jen tak hodinou a půl nevyrovná...ale dobrý...ráda zase kouknu!!! Carrie niky nezklame...miluji New York, miluji módu, miluji sex...co víc si přát, když v tomhle filmu je vše... :-D

14. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

moje uvědomnění...

seriál jsem nesledovala, neměla jsem nějak věk na jeho sledování,ale film jsem si nemohla nechat ujít, a nelituju toho!!!!!!!!!!! byl dokonalej už jenom díky botičkám, oblečkům a hláškám...:D i když jedinou chybu to mělo - a to ten PŘÍŠERNEJ pták v Carryiných vlasech ke svatebním šatům... mohly jí vlasy nechat rozpuštěný jako při focení, ale jinak to nemělo chybu... Ale jinak na něj nedám dopustit, díky němuý sem si uvědomila doosot věcí...

24. července 2009
avatar uživatele
100 %

Film vs. Seriál?

Seriál Sex ve městě jsem nikdy neviděla. Jednak když běžel v TV, tak jsem byla dítě školou povinné, takže něco podobného mě fakt nezajímalo a taky byl pro mě v nekřesťanskou hodinu, kdy jsem už spala. Ale vraťme se k filmu. Ano, jsem nadšená, hlavně co se týče Sarah. Nějak si nepamatuju, že bych ji v nějakém jiném filmu viděla, tak mě docela překvapila. Navíc - v žádném jiném filmu jsem neviděla tolik krásných - většinou pro normální smrtelníky nenositelných modelů...

4. června 2009
avatar uživatele
90 %

nejsem fanynka seriálu sex ve městě....viděla sem pár dílů ale pokaždý se u nich bavila, proto sem to samé očekávala i od filmu...nezklamal mě. bavila sem se od začátku do konce...jen mě svým způsobem zklamal konec i když bez něj by to asi nebylo ono...

21. dubna 2009
avatar uživatele
70 %

Film nebyl špatný, i když na můj vkus dost přeslazený. Nemohl se rovnat seriálu, ale pro romantické holky je film to pravé ořechové ;-).

16. března 2009
avatar uživatele
40 %

Reklama umí divy...

Nemůžu říct, že bych se na seriál dívala pravidelně, to vůbec ne. Ale těch pár dílů nebylo vůbec zlých. Čekala jsem, že film na to mít nebude, ale že to bude tak hrozné... to jsem opravdu nečekala. Jde vidět, že to jen propagovaná komerční sračička. Která navíc trvá hrozně dlouho... A hlavně!!! Je to absolutně o ničem!Předvídatelné!Komerční... prostě tfuj

24. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Seriál mám ráda, když mám příležitost, podívám se na něj. Ale u filmu jsem se i vysloveně nudila. Pár scének mě hodně pobavilo. Někdy jsem se vžila do jejich NY života, ale nestačilo mi to. Prostě mi to přišlo natahovaný, občas nudný, sem tam vtipný.

24. ledna 2009
avatar uživatele
90 %

Opravdu jsme čekala, že to bude nudné, blbé - no prostě klasické nastavování seriálu, jak všichni psali. Myslím si, že jsem hodně kritická, ale tenhle film mě rozhodně nezklamal - neboť byl zcela přirozeným pokračováním seriálu, který zbožňuju! Je tam všechno, co bylo v seriálu tak skvělé a zábavné - jsou zachovány hlavní charakteristiky postav (trochu pipinkovatá Charlotte, přísná a kritická Miranda, sprostá sexistická Samantha, kterou mám ze všech postav nejraději, a její skvělé hlášky..., Carrie, která je skvělá, ale sem tam protivná zároveň), samozřejmě na DVD je i skvělý český dabing... Výborná je i Jennifer Hudson, její postava skvěle do všeho zapadá... myslím, že se nedá vytknout i nic tomu, jak se vyvíjejí vztahy všech čtyř ženských... je to naprosto očekávané, přirozené a opravdu "sexuveměstěovské". Nemám co vytknout, byla to super zábava!!!

PS: Myslím si, že lidi, co film neznají a chlapi vůbec, by se měli rovnou vzdát negativní kritiky :-))

10. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Zklamání.

No, ze seriálu jsem viděl asi 2 díly a po téhle zkušenosti jsem si myslel, že by to mělo být opravdu skvělé a hodně zábavné. Bohužel film mě hodně, hodně zklamal. Ze začátku to sice stálo za to, ale s přibývající dobou se začaly ukazovat slabé stránky. Tak především to bylo neuvěřitelně předvídatelné. Ta laciná zápletka byla až do nebe volající. Co to jako bylo? Milujou se, chlap zazmatkuje a nechce před oltář, pak nastoupí uklidňující četa v podobě kamarádek a vygraduje to tím, že se k sobě zase vrátí. To je prostě hrůze s velkým H. Tohle se s tím seriálem vůbec nedá srovnávat, je to tak o 2 třídy horší. Taky ten Pan Božskej, už jenom to jeho pojmenování nemůžu vystát a jeho role je snad ještě horší. A ten herec, který ho ztvárnil, Chris Noth, se mi maximálně hnusil. Nechápu jak ho můžou mít ženský za idol. No, nebudu jenom kritizovat. Pochválil bych nějaké ty vtipné scény a pár slušných hlášek, ale to je asi tak všechno co můžu pochválit. Naštěstí jich tam nebylo málo, takže se to trochu vyvažuje. Teď k těm našim holkám. Carrie, Samatha, Charlotte a Miranda, tyhle dámy jsem si opravdu oblíbil. Všechny ty jejich příhody jsou velmi humorné a dá se od nich ledasco přiučit :-). Jinak ty jejich představitelky, Sarah Jessica Parker docela ujde, to jo, ale nijak zvláště neoslní. Za to nymfomanka Kim Cattrall opravdu překvapí. Její role je určitě nejlepší, ta jediná drží tenhle film nad vodou. No a ty ostatní, Kristin Davis, Cynthia Nixon to slušně doplňují. Představují spíše takové křoví, jejich scény mě moc nebavili, jenom vyplňovali čas. Jo, teď jsem se dostal k dalšímu závažnému problému a to k té hrozně protahované délce filmu. Přes 2 h., to je opravdu výkon, ale měli to zapotřebí? Já se teda přidávám k ostatním a souhlasím s tím, že si to akorát zkazili. Takových 30 min. bych rozhodně vypustil, dělalo to z toho hrozně nudnou záležitost a proto tomu nemůžu dát nic jiného než průměrných 50%.

24. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

:)

Seriál Sex ve městě naznám celý, ale jeho první řady a musím říct, že ho mám ráda. Je z 30% bezprostřední, z 20% typicky ženský a ze zbylých 50% absolutně nereálný. Možná to na něm mají holky ve věku 15-20 rády. Každá, co ho slediuje a zná, by chtěla být jako Carrie, mít svého Božského a kráčet s ním životem:D.
V tomto duchu se nese i celý film. 3 z dam ve filmu nevidím pracovat déle než 10 vteřin ( a že je film opravdu dlouhý).:) Jen se baví ve svých krásných šatech:).
Film (i když na to na první pohled nevypadá) je hodně návykový. Sama nejsem fanynka filmů tohoto typu a kdybych neznala seriál, ani se na film nepodívám. Jenže jsem ho po prvním shlédnutí prostě musela vidět znovu a znovu, i když má spoustu chyb.(délka, "typical happyend"...). Ale pořád má více kladů (nové postavy, možnost snít...:) ).

16. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Jízda New Yorkem

Ze seriálu jsem viděla asi tři díly a moc mě nezaujal, takže jsem neměla potřebu dívat se na další. Přesto jsem se na film těšila a musím říct, že mě překvapil. Připadal mi lepší než původní seriál. Začátek měl velice slibný rozjezd, jiskru a šťávu. Sice se to na chvíli pozastavilo, ale ke konci film opět gradoval. Nenudila jsem se, hrdinky i jejich epizody mě bavily, kochala jsem se módními výstřelky, botami, ač jsem na tohle nikdy moc nebyla, na chvíli jsem zatoužila být jejich newyorskou kamarádkou a lítat po obchodech a shánět značkové botičky a šatičky. A užívat si. A o tom ten film asi je, pobavit, na nic si nehrát a na chvíli ukázat newyorskou pohádku (ač je taková asi jen ve filmu)...

25. října 2008
avatar uživatele
kin
...
60 %

.... Čekala jsem podobnou jízdu jako seriál, ta se bohužel ale nekonala... Zdá se mi, že hlavní hrdinky ztratily svou jedinečnost (o šarmu se to, ale v žádném případě říct nedá...). Upřímně říkám, že kamarádi, kterým se tv verze docela líbí, přežili tyto dvě hodiny jen tak tak......

25. září 2008
avatar uživatele
90 %

V životě jsem se nekoukala na seriál protože jsem si myslela že je to kravina pro baby po čtyricítce...Byla jsem na tom v letním kině a musim říct, že jsem byla celkem překvapéná, bylo to vtipný, smutný, a hlavně realistický ale 100% tomu nedám protože jsem se v nějakých částech vážně nudila a těšila když už bude sakra konec na mě to bylo prostě dlouhý ale kdybych mohla dát 95% tak dám ale musim dat 90%

27. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Ale jo

Seriál jsem zprvu -z donucení- sledoval s přítelkyní, poté jsem si ho také oblíbil, tento film skutečně ukazuje ten Seriál z 90. let, ženy a jejich vztahy i problémy, sex, zábavu, smutek a pochopitelně módu, tohle všechno najdete i ve filmu, jen v "modernějším" vydání. Nezklamala ani oblíbenkyně Samantha v podání Kim Cattrall. Co zklamalo je asi režie, M.P.King byl brilantní na show o délce do 40minut, ne na film o délce 2hodiny a 40 minut. Hudba také není nejhorší. Celé to pobaví, neurazí. Dvojka snad bude ještě lepší... (Jediné, co doteď nechápu: Jak si může dovolit novinářka, která napíše týdně jeden článek a vydá 3knihy, také kupovat oblečení Haute Couture a hlavně ty boty od Blahnika:*)

7. srpna 2008

Realistické

Co se týče hudební stránky, tak to je skvělá volba. Už jsem si pořídila i soundtrack a dá se poslouchat skvěle, je živý a zajímavý. Co se týče filmu, tak SJP je moc hezká ženská a ty oblečky jí sluší. Děj se mi zdál zajímavý a jde vidět, že každá z holek či žen má názor na nevěru různý. Seriál jsem neviděla, možná kdysi nějaký díl, ale film mě přesvědčil o tom, že je o co stát, a že se nedá nudit :o)

30. července 2008

Vůči žánru zvaném "romantická komedie" jsem zaujatý a nikdy to prostě nebude můj šálek čaje!Jenže na co vzít svojí slečnu do kina?:DA tak se nakonec stalo, že tady píšu na Sex ve městě názor:D!Hned ze začátku říkám, že seriál Sex ve městě jsem nikdy nesledoval, ale po shlédnutí filmu musím říct, že bych si i jeden, dva díly s chuťí střihnul:)!Co jsem na tomto snímku odcenil byl inteligentní humor kterému pomáhali asi nejvíce vynikající dialogy a vůbec celá čtveřice hlavních představitelek z níž ovšem nejvíce vynikala paní padesátnice a nymfomanka Kim Cattrall jako Samantha která mě v průběhu celého snímku nesčetněkrát upřímně rozesmála!Film řeší, ale také vážně věci a v některých chvílích je dokonce i k zamyšlení což u filmů tohoto typu asi nejvíce postrádám.Bohužel tady s chválou končím!Co bylo asi hlavním kamenem úrazu byla ta stopáž, 135. minut na takovýto žánr je vážně požehnaně a to co se dělo v některých chvílích na plátně nemělo šanci dostatečně udržet mou pozornost!Co byla další věc která mě trošku zklamala byla, že jsem celý film v koutku duše doufal v nekýčovitý a neklišovitý konec filmu bohužel k mému očekávání se dostavil nefalšovaný happyend!Na druhou stranu nebudu dělat nějakého rejpala...u těchto filmů je to prostě na denním pořádku.Závěrem bych řekl, že je Sex ve městě povinností pro znalce seriálu a pro milovníky tohoto žánru.Pro mě to byl jen mile strávený čas v kině který mi kromě pár vážně zdařilých momentů nedal zhola nic.Nicméně nelituje, že jsem si na snímek zašel...čekal jsem to horší!

7. července 2008
avatar uživatele
90 %

Zdařilé navázání na seriál

Seriál Sex ve městě jsem měla vždy ráda a během let, kdy byl uváděn, jsem viděla poměrně dost dílů, i když některé mi utekly. Proto jsem velice nadšeně vyrazila do kina na první filmový "Sex". Nešla jsem do kina s nějakým velkým očekáváním-filmy podle seriálů to je vždy velká nejistota. Ale nakonec jsem z kina odcházela příjemně překvapena. Film se mi moc líbil, především mi připadal moc vtipný-opravdu jsem nečekala, že se při něm tak moc nasměju. Nic z atributů seriálu v něm nechybělo. Samozřejmě že děj byl trochu klišé a vpodstatě předvídatelný, ale vtipně napsané dialogy, dokonale odpozorované ženské i mužské jednání ve vztazích a skvělé herecké výkony to vynahradily. Samozřejmě, kdo čeká hluboké poselství, tak ať na tento film nechodí:-) Ale v rámci svého žánru a filmového pobavení je film prvotřídní a všem ho doporučuji. I když.....možná to byl jen zrakový klam, ale při odchodu z kina mi připadalo, že jsem se ocitla ve sci-fi filmu Sexmise-nikde žádný muž! Tomu také odpovídala pořádná fronta na dámských toaletách, takže -že by mužům nepřístupno!:-))))))))))))

21. června 2008
avatar uživatele
70 %

Noooo...tal ma serial to teda nema! Vubec mne to nebavilo a konec se mi vubec nelibil...jedna scena se mi libila a nic vi! skoda

11. června 2008
avatar uživatele
70 %

Sex v meste je príjemná romantická oddychovka, dobré zakončenie seriálu. Hlboký umelecký zážitok ale nečakajte :-) Záver a vlastne celý dej je celkom predvídateľný, niektoré hlášky sú vydarené a dá sa na nich zasmiať.. Kto má rád módu, pravdepodobne si to vychutná.

10. června 2008
avatar uživatele
90 %

Sarah Jessica Parker

Do filmu se podařilo dostat vše specifické pro tento seriál. Módu, romantiku, humor a vše co tento svět ženského pohledu na sex a New York tvoří.

9. června 2008