home
Sex ve městě 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Hrôza des

Nechápem, ako po celkom uchádzajúcom seriály a fajn prvom filme mohlo vzniknúť niečo také.
Skutočne to nemá čo ponúknuť, možno tak zašlý lesk epizód.

30. prosince 2011
avatar uživatele
20 %

Po fajn jedničce, přichází pokračování... a s ním až neuvěřitelně moc chyb, nudných scén a vtipů co nejsou vtipné. Prostě neuvěřitelně špatný film, které už móda nezachrání, a ani by nemohla. Když vám Sex ve městě 2 ujde, nic se nestane, protože je naprosto ZBYTEČNÝ!!!

20. května 2011
avatar uživatele
70 %

Dvojka se povedla snad ještě víc, než jednička. Příběhy z jiné společnosti, které však řeší ty samé problémy jako my. No jistě, to už tady bylo tolikrát.. ale proč ne, když vás to zabaví.

9. února 2011
avatar uživatele
70 %

Sarah Jessica Parker

Opět je to velmi načančaný film. Sice nepobaví tak jako ten předchozí, ale děj je pestrý a drží si svůj styl.

24. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

I am woman

Doháním své filmové resty z léta, teď přišla řada na Sex ve městě 2. Seriál mám zkouknutý celý, znám lepší, ale líbil se mi a užívala jsem si ho. První film byl také fajn, neohrnovala jsem nad ním nos jenom proto, že pro filmové fajnšmekry to není. S filmem číslo dvě to je horší. Doufám, že je také filmem posledním, připadá mi, že holky si své prožily a další příhody jsou jen takovým umělým natahováním děje. Tady to bylo znát. Přiznejme si to, Carrie a spol. jsou za zenitem, už to prostě nikdy nemůžou být ty svobodné holky, na jaké jsme zvyklí ze seriálu. Zestárly, zmoudřely, usadily se. A věci, které pro ně byly příznačné kdysi, teď působí uměle. Tady to bylo samá reklama, sem tam vtípek, u kterého jsem se uchechtla, jedno velké ách nad Abú Dhabí (a to asi bylo i účelem), jiné odůvodnění, proč holky musely jet zrovna tam nebo proč vůbec někam musely jet, nevidím. Spíše to lahodilo divákovu oku. Nebyla to taková katastrofa, na jakou jsem se podvědomě připravovala, ale přesto bylo znát, že je to uměle natahované a s chatrným scénářem. Škoda, myslím, že by už holky měli nechat být, aby nám zbyla nostalgie, ale abychom náhodou díky sestupné kvalitě filmů o nich neztratili mínění.

13. listopadu 2010
avatar uživatele
50 %

Dvojka filmového Sexu je bohužel dvojka se vším všudy. Jednička vydělala prachy, takže ji chtěli tvůrci udělat bombastičtější, filmovější, nabušenější. Jenže, Sexu ve městě bohužel sluší jeho seriálová image - epizodovitost, útržkovitost, věčné tlachání děvčat u stolu někde v nóbl restuaraci či bistru, jejich problémy s chlapy... Jednička se mi v tomhle ohledu hodně líbila, protože splnila moje očekávání. Prostě mi připadalo, že sleduju jen další, delší, díl seriálu. Dvojka má hodně chyb na kráse, bohužel. Vyjmenovala bych naopak prakticky jen jednu přednost - Carrie se naštěstí nechová tak, že bych jí jednu natáhla (narozdíl od šesté řady seriálu a filmové epizody se svatbou, kdy mě fakt štvala tak, že bych ty scény nejraději vystříhala). Ty vady: doretušované tváře všech hlavních postav. Dle traileru jsem si myslela, že mají všichni plastiku, ale Chris Noth ji má asi těžko. Dospěla jsem tedy k závěru, že vyretušovali gesichty všech 4 dam a Božského až v počítači. Hrůza. Většina příběhu o jejich dokonalé cestě do Abú Dhábí je jedno velké hrané óch a ách nad krásami země/města/hotelu a zbytečně se tu řeší střet civilizace s východem - to fakt do tohohle příběhu nepatří! Jediné, co stojí za to, je Samanthin problém si zaš.kat, který jediný odpovídá jejich charakterům. Scéna s Aidanem - ok, prima, zajímalo mě, jak to dopadne, ale bylo toho málo... Co sex!? Ona scéna, kdy si Miranda s Charlotte vyplakávají své maminovské duše, by skvěle seděla u toho zmíněného stolu někde při snídani NY, ale tady působí strašně strojeně a hraně. To musely jet až do Emirátů, aby si řekly a uvědomily, jak je jejich děti občas štvou? Co dál? Nelíbila se mi ani rozehrávka filmu s reminiscencí do 80. let - prostě museli vymyslet, jak film uvést. A co nejvíc - humor. Kromě vtipu na začátku při svatbě v posteli ("Božský: Nevím, co je horší. Carrie: Samantha. To dítě se jednou unaví.") si vlastně nevybavuju moc hlášek, které by mi utkvěly v hlavě.
Myslím, že ten názor tady bude mít většina fandů seriálu - filmu chybí (ta pověstná) jiskra, náboj, důvod, proč vznikl. Jednička byla příjemným a logickým pokračováním seriálu, bonusem pro nás fandy, kteří by chtěli další díly. Dvojka je nastavovanou kaší a nepovedeným pokusem přinést do života těch čtyř něco nového. Stačí už jen to, že se jim omrzel New York a děj byl z více jak poloviny někde jinde!!! Proč?! Film jsem viděla už poněkolikáté a vadí mi čím dál víc. Hodně vypovídající je například scéna v baru, kdy děvčata pějí společně píseň I´m a Woman - a my se jako máme posadit na zadek. Kromě toho ách a óch coby efekt luxusu a kouzla Emirátů by se totiž očekávalo ách a óch i od diváka, který asi má obdivovat róby, pevěcký um, duševní spřízněnost holek... To prostě k těm 4 nesedí. Samozřejmě, jelikož ten seriál zbožňuju, i tak hodnotím vysoko, už jen kvůli Samanthě (kterou mám nejradši už od začátku) a jejímu skvělému psíkovi, ale vlastně na poměry Sexu ve městě je padesátka hodně velké zklamání.

31. října 2010
avatar uživatele
100 %

*Sex and the City 2*

Seriálu se to samozřejmě nevyrovná, ale co by jste taky chtěli?? Jednička i dvojka naprosto splňuje mé očekávání. Jde tady hlavně o módu a kamarádky, které módě naprosto podléhají. Za všech situací jsou stylové - ikdyž jedou na velbloudu! Až někde daleko, daleko za tím, se řeší nějaké jejich osobní problémy a to taky od tohoto typu filmů očekávám, vůbec né řešení nějakých velkých témat, ale zábavu a pokochání se na krasných šatičkách a botičkách a užít si osobnost každé ze čtyř dam. Jinak ja osobně mám nejraději Samanthu a v tomhle filmu mě opravdu bavila. Taky soudtrack byl vybrán celkem zdařile. Lokace nádherné, hlavně na "Novém Středním Východě". Děj byl o trošku pomalejší, než v jedničce, ale mě to nevadilo, film jsem si užila a určitě zase užiju. Jo a co se týče hereček, je jasné, že nikdo z nás nemládne, ale o to ve filmu přece jde, ikdyž je vám 52, můžete vypadat na 40, a to, že tu někdo psal, že měly na sobě obrovské množství makeupu, no a? Mě to nevadilo a můžu říci, že kolikrát, když jdu venku po chodníku, koukají na mě daleko, daleko zmalovanější 15ky, což si myslim, že vypadá hůř. Prostě Carrie a spol. to sluší a slušet bude.

22. října 2010
avatar uživatele
30 %

Přišla jsem, viděla jsem...

Zbytečně přehnané, zbytečně dlouhé...a v podstatě zbytečné. Seriál i první film mám ráda, ale chtě nechtě musím konstatovat, že čtyři hlavní hrdinky již poněkud zestárly, "zesnobatěly" a odešly z New Yorku - byť jen na chvíli, přesto to byla zjevně chyba:) Už ten nesnesitelně kýčovitý začátek, který postrádal nějaké zlehčení...a v tomto duchu se to táhlo až do konce. Carrie dělající věci, které k ní vůbec nesedí. A nebyla jediná. Prostě to už nebylo ono. Nemělo to žádný nádech, jiskru...nebylo to ono.

9. října 2010
avatar uživatele
70 %

Do kina jsem šla s přesvědčením, že to bude úplná blbost, ale dlužila jsem to kamarádce za Piráty na vlnách, na něž jsem ji vytáhla. Kupodivu jsem byla mile překvapena. Což o to, blbost to byla, ale lepší, než jsem čekala. Nikdy jsem neviděla asi jeden díl seriálu, ani první celovečerák Sexu ve městě, takže jsem silně nezasvěcená. Musím říct, že jsem se zasmála, ale vtip byl docela špatně rozdělený. Na začátku mě pobavila pouze chůva bez podprsenky a výraz Charlotte, když si to se vším všudy uvědomila. Pak dlouho nic a pak až ke konci, když byla čtveřice vykopnutá z hotelu. Co se týče příběhu, tak zpočátku se mi zdálo, že to bude nuda nuda šeď šeď a usínala jsem. Lepší to začalo být, až když odjely do Abu Zabí. Ohledně hlavních představitelek bych řekla toto: Miranda mi přišla zbytečná, neustále pouze opakovala několik frází arabsky a poučovala o zvycích. Charlotte poskytla několik vtipných chvilek. Carrie je sice tou "nejhlavnější", ale moc mě nebavila. Taková naivka. Ale díkybohu za Samanthu, protože ta z toho dělala komedii pro ženy, ne rádoby komedii pro třináctileté holky. Celkově je to film, který je hodně nenáročný a silně předvídavý. Když Carrie vyndala na pult na trhu koření a pak ho tam nechala, asi bylo všem jasné, že tam něco důležitého zapomene. Takových chvílí bylo víc. Ale i tak se na to dá docela dobře koukat. Pokud to ovšem někdy budou dávat v televizi, tak asi budu koukat až od půlky, protože ten začátek je vážně na usnutí.

5. září 2010
avatar uživatele
50 %

Ačkoli mě nabubřelé důkazy nadbytku peněz, supermoderních výstřelků, dokonalých vztahů a všeobecně života v blahobytu a ještě k tomu v USA, poněkud odpuzují, tak musím uznat, že Sex ve městě by bez nich neměl šmrnc. Sice jsem stále musela myslet na poněkud příběhově bohatší a celkově daleko lépe podanou předchozí dávku sexu ve městě, ale i přesto se mi pokračování tak, jak bylo naservírováno, prostě líbilo. Strhující zážitek se nekonal, ani strhující hodnocení se konat nebude, poněvadž by to přeci jenom byla urážka skutečných filmů s velkým F. Zábava byla, to mi tentokrát stačí. Čtveřice kamarádek a jejich maléry v osobním, rodinném či profesním životě jsou ztvárněny tak, že by se v nich i člověk docela viděl, pokud by pominul nadmíru okolního luxusu. Nežiji sto let před opicemi, ani se na strom vracet nehodlám, avšak navzdory tomu některé z modelů, které během dvou hodin vzaly představitelky hlavních rolí na sebe, bych já sama rozhodně nevzala ani na výlet do kravína, natož pak bych v nich nepřistoupila ke krávě za účelem dojení. Evidentně jiný kraj, jiný mrav. Pokud plánují další pokračování, navrhuji tentokráte točit pouze s představitelkou Samanthy Jonesové (Kim Cattrall). Ať si říká, kdo chce, co chce, tak ona je ta, která má skutečně grády a bez níž by celá záležitost byla snad jen ukázkou toho, jak i usedlé paničky mohou pěkně vypadat. Podle mého skromného názoru opravdu neváhejte a jedním vrzem zahřejte v přehrávači oba „sexíky ve městě“ a věřte, že když nebudete očekávat monstrozní zážitek, neuvěřitelně si u nich odpočinete. Navíc pro dámy vhodné opravdu místo jakéhokoli časopisu pro ženy zabývajícího se módou, vztahy a luxusními dovolenými.

19. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

....

Vše, co jsem o tomto filmu četla, ať už to byly názory či recenze, měly negativní obsah. Proč?? Miluju seriál, Carrie a spol. a všechno, co se Sexu ve městě týká a musím říct (napsat), že i když to nebylo tak dobrý jako seriál a Svm1, tak to prostě mělo pointu, děj i všechno ostatní, co Sex ve městě kdy měl. Těším se, až si to pustím znovu. Líbí se mi to. Moc. =))

5. srpna 2010
avatar uživatele
90 %

Sex ve městě 2

Na tenhle dílko mě dotáhla kamarádka,i přesto že mi chybí návaznost na prvni díl,který jsem neviděla...přesto nebylo těžké si domyslet souvislosti.Velice zábavná byla svatba,ale největší dojem na mě zanechala Samantha...:-D pokud se objevila v záběru mohla jsem očekávat vtipné komentáře (viz. tržiště :-)).Hodně se mi líbil i flashback,i když některé módní kreace mi hlava nebrala.Vůbec nelituju toho,že jsem šla a určitě se podívám na první díl...;-)

20. července 2010
avatar uživatele
50 %

SEX AND THE CITY 2 BY 2MIG1

viz recenze...

4. června 2010