home
Sestry v Londýně

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
10 %

Trapas všech!!!

Film s Olsenkama = zbytečný, nudný a zoufale nevtipný. Sestry v Londýně (nebo kdekoli jinde na světě, protože jejich filmy se vždy odehrávají v nějakém úžasném městě, vždy jsou na jedno brdo a vždy stojí za hov*no), patří k tomu nejhoršímu co sem kdy viděla. Kdyby jim to už někdo vysvětlil, že na ty jejich skvosty se nedá koukat, aniž by přitom člověk pernamentně nezvracel a nepřišel o rozum. Byl to prostě NUDA a ty opakované a zpomalované záběry??? Bylo to nutné??? Doteď jsem nepochopila jejich účel...

14. září 2011

Aaaaa další film s olsenkama... Musim přiznat že se i moc nelíbil ale tak jako koukat se na to dalo.... Moc sem se u toho nezasmálo no...

31. ledna 2009
avatar uživatele
10 %

Winning London

No prostě Olsenky, co k tomu říct. Viděla jsem s nimi sice asi jen 3 filmy, ale i to mi bohatě stačilo, a proto mohu říct již nikdy více. Ježiši, zajímalo by mě, kdo takovou kravinu napsal. Olsenky prostě pro mě nejsou žádný herečky a měly by se věnovat tomu návhářství, či co to dělají. Jejich filmy můžu doporučit takovým 12-14ti letým holčinám, ostatním radím zvednout nohy na ramena a utíkat pryč seč jim síly stačí.

13. února 2008
avatar uživatele
90 %

super

tak tenhle film se mi hodně líbil..a asi je to proto, že šanci dostali i ostatní postavy a ne vše se točilo kolem mary-kate a ashley..i herecký výkon byl mnohem přesvědčivější a umístění děje do takovéto soutěže se mi taky dost líbilo..zkrátka dost povedenej film..

31. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

tenhle film od Olsenek je můj nejoblíbenější(ještě mám ráda Dohazovačky a Paříž),jinak stará známá klasika...dvojčata v cizině,zamilují se atd. atd.

20. ledna 2008
avatar uživatele
0 %

Opět stejně špatný film, jenom s jiným pozadím. Nevím už, co k tomu mám dodat, snad jen to, že na čtverku bych už neměla nevulgární slova.

20. června 2007
avatar uživatele
30 %

V období rané puberty pro mě byly Olsenky vzorem číslo jedna a všechny filmy s nimi jsem prostě hltala. Dneska se jenom rozpačitě usmívám. Holkám jako jsem byla já se to ale určitě asi líbí..

18. února 2007
avatar uživatele
80 %

Sestry v Londýně...

Pro mě jsou filmy se sestramy Olsenovými takovým maličkým zpestřením ve světě filmu. Nejsou kdovíjak herecky nadané a ani jejich filmy a role kdovíjak úžasné, ale je v nich přece jen něco, co mě "přinutí" se na to občas kouknout! Jinak velkým plus je poznání Londýna, kdy hlavní hrdiny opravdu navštíví nádherná místa a už jenom proto stojí za to Sestry v Londýně vidět ;)

28. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Viděl jsem to jen kvůli Olsenkám (páč jsou pěkný a ne zrovna herecky nadaný) a pak kvůli Londýnu. Je to fakt pěkný město, jinak ten děj > pro mě mínus.

29. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

tenhle film je docela super jsou tam hlavně moje oblíbené
herečky. tenhle film je natáčeněj v londýně tak jsem aspon přes kameru nakoukla na dopravu.(jak můžou jezdit na druhé straně?). :))

2. září 2006
avatar uživatele
20 %

mno...

No ne že by to bylo zas tak špatný. Hezkej byl pohled na Londýn.To se asi tak nějak dalo. Jinak jako koukat se na hezký ksichtíky..no možná jim závidím,ale já prostě tyhle dvě krasavice nemám ráda. Jsou to trapky, ne herečky. A toť můj názor. Těch 20% je (jak jste nejspíš všichni pochopili) za ten krásnej Londýn.

12. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Náhodou

Jak už jsem psala u sester v akci, já mám filmy s olsenkama celkem ráda. Teda jak které, ale tento podle mě patří k těm lepším. I když teda je to možná tím, že jsem si Londýn zamilovala když jsem tam byla. Ale film se mi prostě celkem líbil...

12. července 2006
avatar uživatele
40 %

Nevím, ale pořád mám dojem, že hrají ve filmech, které jsou pořád o tom samém. Tam jde jen o to, že tak trošku cestují po světě. Sestry v New Yorku, Londýně.....chtělo by to změnu.

26. června 2006
avatar uživatele
0 %

Bože!!

Totální nuda!Otravnej film s Olsenkama!Koukat se na to dá jen když nikde nic jinýho nedávají a vy nevíte co jinýho dělat.Já nechápu co na nich všichni vidí, to jejich hraní je fakt hrůza a tenhle film to opět potvrdil.

21. května 2006
avatar uživatele
10 %

Filmy Olsenek jsou pořád o tom samým a tenhle film bohužel není výjimkou. Jejich herectví fakt není nijak úchvatný, a taky nesnáším ty trapný scény, kdy se obrátí na kameru, a řeknou něco ve smyslu: " Tohle ve scénáři nebylo!", to je fakt strašný...

19. května 2006

..

Naprosto se ztotožňju s níže uvedenejma názorama!!tydlety dvě sou facht trapný..žerou je akorát tak stupidní nácky kerý nemaj na práci nic záživnějšího než je vysedávání u stupidních filmů a hltat jejich fankluby..přesně pro takovýhle lidi sou jejich (tedy i tenhle) film udělaný..prostě dvě dvojčata, který jsou hezký, "tipný", oblíbený a bohatý odjedou do ciziny, kde najdou kluka svých snů..všechny filmy sou o tom samím..

19. května 2006
avatar uživatele
0 %

och..

Súhlasím s Marketickou. Mali by zakázať výrobu filmov s touto tematikou. Dokonalé slečny s dokonalou postavičkou, dokonalým oblečením, dokonalým make-upom a dokonale umelým úsmevom, ktorý očarí každého dokonale sladkého chlapca. Sestry v Londýne nie sú výnimkou. Prosím, osloboďte nás od olseniek!!!

19. května 2006
avatar uživatele
30 %

Přesně. Pokud nejste skalními fanoušky těchto "hereček" a viděli jste Sestry v akci, Výlet do Říma, Sestry v Londýně (a mnoho dalších), aspoň jedno z toho, nemá cenu dívat se na tenhle film. Je to pořád to samé, jen se změní místo. Ale něco vtipný bylo...

19. května 2006
avatar uživatele
80 %

Zase jeden stejnej film od olsenek.. Ale nevadí. Sice to má pořád stejnej děj, ale zase jsou jiný místa. Jelikož se tenhe film odehrává v Londýně, tak se mi celkem dost líbí. Jsou to dobrý hlášky a tak nějak celkově, to není zas tak špatný.

19. května 2006
avatar uživatele
0 %

...

až budou tyhle dvě rádoby herečky opět chtít natočit nějakej film, ať mi brknou a já jim řeknu co jsem dělal o prázdninách, aby měli inspiraci... tohle je děsný, někdo by jim měl zakázat filmy točit...

18. května 2006