home
Sestry v akci

NÁZORY K FILMU

Jo tak tenhle film celekm ujde, ale viděla jsem lepší filmy s olsenkama... Ale i tak dalo se na to koukat takže moje hodnocení je 70%

31. ledna 2009
avatar uživatele
20 %

na první pohled docela dobrý ale jsou i lepší filmy na který se dá koukat vždycky. Tohle ale není ten tip filmu.

19. července 2007
avatar uživatele
70 %

Olsenky jsou fajn, když sem byla malá nutila sem rodiče aby mi kupovaly všechny jejich DVD. Teď už na ně moc nekoukám. Ale film pobaví, ne?

5. července 2007
avatar uživatele
30 %

Sestry Olsenovy mají produkční firmu která jim na míru chrlí jednu nesmyslnost za druhou. S velmi jemně pozměnenými scénáři jde v podstatě stále o to samé, holčičky jsou ale mezi mládeží školou povinnou populární takže proč ne. FULL HOUSE jim byl už moc malý.

1. července 2007
avatar uživatele
0 %

Hrůza

Nevím, kdo takový film vymyslel. Je naprosto nesmyslný, nechci urazit fanoušky sester Olsenových, ale nechápu, jak se mohly k něčemu takového propůjčit, pokud mají alespoň trochu zdravého rozumu.

20. června 2007

Taky dobrý

JJ tak to je taky docela fajn filmík! Olsenky sou prostě strašně roztomilý, i když občas je toho culení až dost! Docela fajn děj, takže pro tentokrát 80%! ;)

13. května 2007
avatar uživatele
Elik
...
0 %

neee....

tak tohle fakt nemusim, přeplácanina všech věcí, rodinej film kříženej s nepovedenou komedií, ropozhodně nedoporucuju, opravdu to nestojí za nic....

22. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

:)

tak tenhle filmek se mi líbil :o) Myslim si, že se asi líbil docela dost lidem a hlavně mladým holkám něco jako jsem já :o) Prostě je to super film :) A hlavně ty dvě :o)

15. února 2007

tenhle film se mně moc líbí olsenky mám moc ráda a tohle je jejich nejlepší filmeček fakt se jim povedl

13. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Kdo se chce dívat na ideální puberťačky a mít legraci z toho co zase vyvedou, tak pro toho je tento film jak dělaný. Opravdu nenáročná zábava.

11. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

tenhle film s Olsenka ma se mi líbil nejmíň. podivné zakončení, no moc mě tenhle dííl nebavil ale i tak ušel. :)

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

Nevim...

Já mám filmy s Olsenkama celkem ráda už odmalička, ale tento film mi přišel takový... obyčejný a celkem předvídatelný a některý věci dost neoriginální a ohraný... Ale jakože zas ho nechci nějak shazovat, klidně bych se na něj ještě jednou podívala...

12. července 2006
avatar uživatele
100 %

Me se líbí vsechny filmy s Olsenkama.Ale vsechny jsou v podstate o tom samym.Trochu jiný námeti by neuskodili, ale stejne patrí mezi mí nejoblíbenejsí...

28. května 2006
avatar uživatele
60 %

Ak ste zatúžili pozrieť si film pri ktorom viete že sa skončí happy endom a že mozgové závity si pri ňom nepoškodíte tak ste si vybrali správne. Veď filmy v ktorých hrajú sestry Olsenové sú témou a spracovením takmer identické ale zrejme výnosné.

6. května 2006
avatar uživatele
70 %

Filmy s Olsenkama jsou dobré všechny, ale musím říct, že všechny mají tak trochu podobný děj. Mohly by se nějak odlišovat, ale i tak je tento film dobrý.

6. dubna 2006
avatar uživatele
40 %

akčňák pro malé slečny.. ty se budou nadšeně dívat třeba i pětrát za sebou, protože na olsenky je vážně pěkný pohled..

6. března 2006
avatar uživatele
50 %

No, dívala jsem se na to se sestřenicí, které je devět... Jí se to fakt líbilo, ale já nevím, nebylo to zas až taak hrozný, no ale zase to nebylo nějak dobrý... Řekla bych tak trošku slabší průměr...

22. února 2006

...

Mno..jak huž jsem řekla u filmu Sestry na Bahamách, tak jsou tyhle filmy oba dost podobný..akorát SnB dost těží z tohohle filmu..ale na tomhle filmu mě nic moc nezaujalo,a spíš mi přijde trapný, že celý film zaflákali "bláznivíma" honičkama po městě, který měly bejt zřejmě extrémně vtipný,ale svůj účel to mohlo splnit možná tak u desetiletých dětí..sorry, ale tohle je taky slabej průěr..

22. února 2006
avatar uživatele
50 %

Já bych řekla, že je to docela sranda a není to špatný. I když se mi zdá, že takhle vypadají všechny filmy s Olsenkami.

18. února 2006
avatar uživatele
100 %

Jo filmy se sestrami Oslenovými jsou fakt úplně super. Je to vtipný a má to super děj. Holky jsou úžasně krásný:-))

18. února 2006
avatar uživatele
0 %

...

filmy těchto jednovaječnejch dvojčat jsou všechny stejný kvality... .mix videoklipu a reklamy mě nezaujala...sorry holky.. :)

18. února 2006