home
Šest medvědů s Cibulkou

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Výborný film, který dnes již tolik nemusím, ale zná ho snad každý a dříve jsem ho přímo zbožňoval. Především Filipovský je perfektní, ale i ostatní, samí výborní herci. A navíc scenáristický nápad je také vynikající.

15. prosince 2012

Pohodová komedie. Pan Lipský se s trojrolí „popral“ dokonale. Cirkusáci by si nemihli přát lepší film ze svého prostředí.

23. října 2010
avatar uživatele
100 %

Skvělá česká komedie, jedna z nejlepších. Pan Lipský je jeden z nejlepších českých herců. Jeho trojrole je úžasná.

18. května 2010
avatar uživatele
80 %

Klasika

Další klasika českého filmu. Rozhodně není naškodu to sem tam vzhlédnout. Taková neškodná blbost která se českému člověku vryje pod kůži. Má to svůj nápad.

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Geniální

Opravdu na tu dobu vydařený český filmík. Baví mě nesčetněkrát a bavit bude. Líbí se mi triky, které předvádí jakoby pan Lipský, převleky uklízečky a školníka jsou naprosto luxusní. Vždycky mě pobaví a vždycky se zasměju. Tohle je naprosto geniální komedie.

31. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

...

Krásnej film. Jako málé se mi zas až tolik nelíbil, ale dnes vždy žeru obrazovku, když se tam objeví krásní medvědi, kteří umí nejlepší kousky. Také jsem totiž dnes pochopila různé souvislosti ve filmu, které jsem jako malá moc nechápala. Prostě krása. Nemám slov.:)

30. prosince 2008

No tak jako tenhle film je celkem pěknej,sou tam dobrý triky se zvířaty,někdy to je docela vtipný ale určitě bych to nedala jako komedii

28. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Jedna z mých asi úplně nejoblíbenějších českých komedií vůbec. Geniální film, skvělé fórky a scény se zvířaty se moc povedly. Ať žije cibulka!

15. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Co dodat, starý ale klasický film na který se jednou do roka na ty Vánoce rád podívám. Jak já říkám není nad České filmy a komedie.

7. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Šest medvědů s Cibulkou

je skvělá komedie která ani po tolika letech nepostrádá nic co by nemělo v dobré komedii chybět.Je vtipná,humorná,mile zpracovaná má příběh,skvělou režii a neméně skvělé herecké obsazení.Je to přesně ten tip komedie u které se pobavíte a zasmějete.

30. března 2008
avatar uživatele
100 %

Pořád řikam, že český komedie jsou nejlepší. Tuto komedii sem vyděl nesčetněkrát, ale musím ji vidět alespon jednou za půl roku. U této komedie mi vždycky tečou slzy, jak se směju.

16. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Lubomír Lipský

Je to veliká show Lubomíra Lipského a zábavné dětské představení s cirkusovými hrdiny a jejich artistickými čísly.

28. září 2007
avatar uživatele
40 %

martas

jo toz to sem videl asi tak pred deseti minutama v televizi,a jako docela to byla sranda.ale cesky komedie me zas tak moc neberou.

28. září 2007
avatar uživatele
70 %

Koukám, že scéna na školní chodbě, kdy Cibulka skáče ze šprušle na šprušli a bruslí na kartáčích se vštípila do paměti nejen mě. Byla to taky asi nejvybroušenější pasáž filmu, ta ve škole. Jinak je Šest medvědů s Cibulkou mile trhlá komedie s výborným hereckým obsazením.

14. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Jako malá jsem se vždycky těšila, až tenhle film poběží v televizi. Vždycky se mi hrozně líbilo, co Cibulka provedl se školní chodbou. Od bruslařského umění, leštění, až po posypání pylinami. Hrozně roztolitý byly i medvědi a hlavně Cibulkova opička.

27. února 2007
avatar uživatele
70 %

Medvědi, co nic nevědí

Kdysi jsem se u filmu strááášně nařezala a pokaždé mě to bavilo a opravdu jsem tenhle film milovala, ale dneska se bohužel obávám, že právě to, že jsem ho viděla tolikrát a znám ho takřka zpaměti, mu ubírá na kouzlu. Možná časem se zase kouknu, ale momentálně mě to opravdu nebere. I když pan Lipský, Sovák, Kopecký, Libíček a další jsou herecké legendy a tady v tomto filmu byli opravdu skvělí, dneska mi ten film zkrátka nepřipadá tak úžasný. Avšak převlek muže v ženu, myslím, že v tomhle filmu to bylo jako v jednom z prvních, a to je zase plus...

31. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Když jsem byl ještě mladší a viděl jsem tento film poprvé, tak jsem se opravdu pobavil. Kdo má rád cirkusové prostředí, přijde si asi na své. V dnešní době bych docela rád věděl, jak tento film přijmou například děti v dnešní době desítek technikou a stovkami triků nabitých superfilmů.

30. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Je to velmi dobra česká rodinna komedi která nikdy neomrzí.je to jeden s mých nejoblíbenejšich českých filmu.

30. listopadu 2006