home
Seriózní muž

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Coenovka

S bratry Coeny jsem samozřejmě měla nekolikrát tu čest. Jejich nový počin bodoval ve scenáristických kategoriích, téma nebylo úplně nezajímavé, takže jsem se podívala. Po zhlédnutí bych film zařadila spíše k jejich slabším kouskům, často to bylo takové nijaké a místy nudné, na druhou stranu ale musím vyzvednout atmosféru, už dlouho jsem se u nějakého filmu necítila kvůli hlavnímu hrdinovi tak blbě - když se se.e, tak se se.e. Sice jsem úplně nepochopila, co tam dělala ta počáteční scéna, místy si to fakt neužívala, ale ve výsledku to nebylo úplně špatné. Jen takové jiné, než jsem byla od Coenů zvyklá.

5. září 2010
avatar uživatele
30 %

nuda

Nic jiného, než co jsem napsal do nadpisku by snad tento film ani očekávat neměl.. Nudný příběh, výkony herců nulové, hudbu jsem ve filmu ani nepostřehl. Nudnější film jsem už dlouho neviděl... 30% za výkon hlavního herce..

16. července 2010
avatar uživatele
80 %

Richard Kind

Film rozehrává celou řadu výborných životních epizod, které jsou zajímavé už tím, že jsou a není potřeba je jakkoli uzavírat. Děj ještě dále oživuje celá řada vedlejších postav, které pobaví.

7. července 2010
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Coeni začínají být do sebe zahledějí jako Tarantino s Kellym dohromady. Plácají páté přes deváté a přitom nejsou schopni dát svému filmu ani pořádný konec. Jen mírně nadprůměrný film bych od držitelů Oscara nečekal. přitom své silnější chvilky má. Omylů je ale mnohem víc. Je to o to větší škoda, když vím, co od Coenů můžu čekat. Každopádně ne všechno v tom filmu je na odpis a nejvěrnější fandy asi nezklame. 60%

1. března 2010
avatar uživatele
pier
...
40 %

Pier

Nelze očekávat příběh který zapadne mezi klasické žánrové hříčky, vždyť to mají na svědomí Coenovci...Nicméně, se ukázalo že tito svérázní režiséři nejsou pro mě, Farga jsem neocenil, Tahle země není pro staré byla vyjímka, Po přečtení spalte mě nudilo a toto???Toto bylo to nejdivnější co jsem viděl, ovšem má to své osobité kouzlo, bohužel příběh je břitký a už v první polovině filmu víte, že tento příběh se nedá zavřít klasickým "The End"...A to mě právě mrzí, když už to začíná být k světu, film skončí...Co si tím bratři slibují, netuším...Příběh o židovi, který učí na univerzitě matiku a hroutí se mu život, zní zajímavě, ale jen zní...To ostatní je na hlavu a většinou zíráte na obrazovku s tupým výrazem nepřítomnosti...Vyjma některých scének mě tento film vůbec nebavil...Dvě hodiny ničeho o ničem...Nejspíš jsem nepochopil pravou podstatu tohohle filmu!!!

26. ledna 2010