home
Šeptej

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Na tento film mě upozornili teprve nedávno a jsem z něho příjemně překvapen! Náladou mi velmi vyhovoval a je to začátek jak režiséra tak některých herců. Předchůdce Samotářů a dalších...

16. června 2011
avatar uživatele
70 %

Na to že je film nízkorozpočtový, možná až studentský, je celkem slušně zpracovaný. Poklidný, příliš nenudný děj. Řekl bych i oddechový film. Líbil se.

23. února 2011
avatar uživatele
60 %

Abych se přiznal tento film mi chvílemi nepřipadal jako z reálného života. Ale zřejmě to byl záměr tvůrců. Také bych řekl, že je to docela propaganda drog (možná tam byla zmíněna i "taneční" droga extáze?). Připadali mi tam všichni zfetovaní a vzhledem ke kvalitě pronášených dialogů a flegmatického chování asi byli. Ale jinak nejznámější a nejvíce zapamatovatelná z tohoto filmu je zajímavá hudba. Procenta dávám hlavně kvůli jedné hlavní hrdince, která mi byla sympatická, ale jako herečka, ne jako postava, jinak by to bylo slabší.

23. března 2007
avatar uživatele
80 %

...

takovou depku jako z tohodle filmu jsem snad ještě nidky neměl..:) .zvláštní, působivá atmosféra.. dobří herci i neherci - obzlášť jan p.muchow mile překvapil... .a taky dost dobrá muzika od collorfactory..

18. února 2006
avatar uživatele
40 %

Bohužel, stejně jako další kult Trainspotting nebo Samotáři, filmy o feťácích a mládeži mi opravdu nic neříkají a skutečně je nepovažuji za kdovíjak převratná, natož kultovní díla (kterýžto status všechny tyhle filmy mají). Asi to bude tím, že jsem od narození zapřísáhlý nekuřák a nefeťák a mlaďoši typu Jan P. Muchow mě už vůbec neberou. To už bych radši šla na pívo fakt s tím plešatým Brucíkem. Jediné plus: Muchowova hudba.

17. února 2006
avatar uživatele
60 %

Tatiana Vilhelmová

Když už se točí film, který zachycuje poflakování pražáků v jejich pohodové bublině života, tak se nedá
filmu asi nic vytknout. Bezduché dialogy a určitá prázdnota k takovému stylu života patří a tady to jen autoři natočili...

17. února 2006