home
Sejměte Cartera

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Get Carter

Sylvester v trošku brutálnější formě zabijáka ale proč ne ? když na TO má , předse nenechá jen tak smrt svého bratra, jjj tak takovou kriminálku já můžu. Souboje a vymáhání informací fakt na úrovni, skutečně nic pro jemné povahy

15. července 2009
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Pro mě v celku milé překvapení. Čekal jsem další typickou mlátičku ala sylvester a el musím říct že jsem se dost sekl. Film se mi dost líbil dějově.

16. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

No teda musím říct, že film se Silvestrem Stalonem už jsem neviděl pěkně dlouho. Já jsem s nim viděl akorát tak všechny díly Ramba a s těmito filmy se to nedá vůbec srovnávat. Tak především už Sli není takový mladíček, ale ještě pořád nevypadá jako "opuchlý burák", vousy a bradka mu náramě sluší a to přidává na charizma. Jinak film samotný má strašně jednoduchý a předvídatelný děj až na pár maličkostí, které jsem sice nečekal, ale i tak ději nijak na poutavosti nepřidaly. Musím se přiznat, že jsem to sledoval v televizi asi v 23:00 a čekal jsem, že mě ten film bude bavit a né, že u něj budu usínat. Bylo to totiž neuvěřitelně nudné a těch několik akčních scén, co se tam objevily, trvaly zhruba jenom 10s. Proto jsem usoudil, že raději pudu spát. Opravdu mě to velmi zklamalo a ostatní herci v čele s Mickeym Rourke, který po plastice vypadá opravdu "velmi přitažlivě", mě také nijak nenadchli. Bylo to prostě takové nedoladěné, sice se ve filmu vyskytlo pár klasických, drsných hlášek, ale ani ty mé hodnocení nijak valně neovlivnily. Dávám 45%.

29. října 2008
avatar uživatele
80 %

No čekala jsem jen další film Stalloneho, ale tenhle mě velmi překvapil. Není to až tak bezduchý film a má rozhodně své kouzlo. Rozhodně to není oscarový film ale na odreagování je ideální. Nemusíte moc přemýšlet vše je předem jasné ;-)

21. června 2006
avatar uživatele
60 %

Sejměte Stallona

Film mě nenudil, ale ani výrazně nezaujal. Prostě se jen promítl. Stallone pořád chodil, mlátil lidi, ale nic zajímavého se tam nestalo. Je možné, že můj pohled ovlivnilo to, že jsem před tímto filmem vyděl Match point od Woodyho Allena a to je úplně jiná třída...ale i tak si myslim, že Carter je o ničem.

22. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Jedna z ralších dobrých rolí Sylvestera Stalloneho. Sejměte Cartera byl zajímavý film z dobrým rozřešením.

1. března 2006
avatar uživatele
50 %

Podle mého názoru by Sylvester udělal lépe, kdyby filmy Sejměte Cartera a Formule vůbec nenatočil...vůbec se do těch rolí nehodí...

16. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

???

Sylvester Stalone ako zabijak? Čo to má znamenať? Nie že by mu to nesedelo, práve naopak, ale akosi... nevie diváka presvedčiť. Vidieť, že je to druhotriedny film.

3. ledna 2006

Řek by sem že je to v celku povedenej film. Sice neni úplně dokonalej, kterej ovšem je že jo. Ale koukat se na něj rozhodně dá.

27. prosince 2005