NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Po prvním shlédnutí mě o genialitě tohoto filmu přesvědčil až nečekaný konec .S dalšími shlédnutí ale nadšení přibývá a přibývá až je tento film jeden z mých oblíbených. Výborný scénář s výbornými hereckými výkony a bravurní depresivní atmosférou. Ale i přes to všechno mám od Finchera radši Fight Club. Divím se že tento film nedostal ani jednoho Oscara.

29. října 2012

Setkání s Fincherem

Fincher mě zde potěšil. Výborný příběh, který se plynule rozvíjí až k překvapivému konci (mě osobně však film nejvíc baví do nástupu Spaceyho). Celou noc po zhlédnutí filmu jsem si přehrával všechny vraždy a přemýšlel, kdo se čeho dopustil. Freeman patří mezi oblíbence a ani zde mě nezklamal. Pitt mi znovu dokázal, že patří k nejtalentovanějším mladým hercům.

17. prosince 2011
avatar uživatele
100 %

Senzační thriller

Ponurý, temný, depresivní, znepokojující... to vše je tento film. Ale zároveň je něčim tak úžasný, že jsem si ho zamilovala a rázem se dostává do mé top 100. Nevím, jestli je to senzačním Bradem Pittem, nebo slizkým záporákem Kevinem Spaceym který vás dostane, ale vše se mi tu líbilo. Výborná režie Davina Finchera vás pořád tlačí a nedá vám chvíli vydechnout. A jak tam furt prší... bóže mám pocit že depku budu mít ještě hodně dlouho. Celou dobu mi běhal mráz po zádech, a jakožto člověk při smyslech mám chuť 10 % ubrat, protože proč by sme měli mít depku, jenom z toho že koukáme na filmy? Ale tady je vše přivedeno do takové dokonalosti že prostě musím dát stovku

23. července 2011
avatar uživatele
70 %

Ač mě moc filmy jako detektivka moc neberou. Najdou se mezi nimi takové, na které se rád podívám. A to nejen díky ději, ale i díky skvělému hereckému obsazení.
Tento film je jedním z těch na který se rád podívám. Sice jsou tam chvílemi drsnější záběry, ale to asi k práci detektivů, kteří pracují na vraždách patří.
Proto když se budete chtít na tento film podívat, tak s tím počítejte.

15. února 2011
avatar uživatele
90 %

BREATHE

Filmy, v ktorých vidíme sled vopred premyslených vrážd, bolo v kinematografii natočených už viac. Najmä tých, v ktorých šialenci trestajú hriešnikov. I v tomto filme pán "dokonalý" trestá všetkých, o ktorých si myslí, že ich smrť je nevyhnutná, samozrejme z jeho rozhodnutia. Až potiaľto je to klasický scenár, ktorý by vás nemal prekvapiť. Tento film je však iný. Nie je o neustálej akcii, obrovskom napätí a o hororových scénach. Premyslene stavaný dej, napätie a najmä psychológia postáv vás však vtiahnu do deja a podvedome Vás budú držať v napätí. Takmer dokonalý krimi film s vynikajúcou kamerou a skvelými hereckými výkonmi všetkých postáv vás nenechajú na pochybách, že sa dajú natočiť aj filmy, ktoré Vám vyrazia dych.

14. února 2011
avatar uživatele
90 %

Super

Skvělý film, který mě doslova nadchnul. Herecké obsazení bez chybičky, děj neobvyklý, plný nápadu, akce, překvapení a zvratů. A konec? Nejlepší!!! Nezbývá mi nic jiného, než tento snímek doporučit vysokými procenty.

5. ledna 2011
avatar uživatele
80 %

Nečekané konce jsou nejlepší, i když jsem to čekala trošku jinak, nemělo by to pintu, kdyby to dopadlo podle mých představ. Velice ojedinělý film, který je velice promyšlený.

25. prosince 2010
avatar uživatele
90 %

Pro mě jeden z těch lepších filmů, který zaujme svým dějem a zápletkou, pro mě jasných 95%...

21. září 2010
avatar uživatele
70 %

Tak nevím, jak film ohodnotit a neprozradit pointu. Snad jen konec je jen pro silné nátury. Asi bych udělala lépe, kdybych to vipnula před koncem. Přesto hodnotím 70% za herecké obsazení a dobré zpracování.

18. září 2010
avatar uživatele
70 %

sedmička..

Hvězdně obsazený film, z toho se také snaží čerpat (daří se to), jinak nenese žádné zvláštní poselství, prostě detektivka, po které si zapamatujete na nějakou dobu pouze pár nechutných scén.

30. května 2010
avatar uživatele
80 %

Se7en

Velice chytrý filmík. Ovšem pro mě vpodstatě takové malé zklamání. Nejprve ve mně zanechal skutečně silné dojmy, každopádně po pár týdnech shlédnutí si vybavuji jen pár scén, což neznačí nic dobrého. Ale sama to nechápu. Asi mě nechytil tak nějak za srdce jako jiné filmy, co se mi z paměti rozhodně nesmažou. Každopádně John Doe je jeden z nejodpornějších vrahů, co se na filmovém plátně kdy objevili. Na konci mi z toho jeho "díla" bylo vyloženě na blití. Něco tak hnusného (ani né tak na pohled) jsem vážně nečekala. Toto už ze své paměti asi nedostanu :) Konec je každopádně vynikající a jinak by to asi ani nešlo... No, musím sesbírat dostatek odvahy a podívat se na se7en minimálně ještě jednou. Filmy jako tento si to skutečně zaslouží.

22. května 2010
avatar uživatele
70 %

Film na mna pôsobil dosť nadčasovo, až po vzhliadnutí filmu som si pozrel recenziu a zistil som že ten film je z roku 1995. Jediné čo mi na tú dobu pripadalo boli autá v uliciach no i tak by mi to nenapadlo. Celkom dobre spravené, Brad Pitt i Morgan Freeman vyzerali pred 15 rokmi takisto ako dnes :) Velké prekvapenie bolo koniec filmu ked Joa predsa len zastrelil. Myslel som si ze nakoniec ho napadne nech sčerná v base.

1. května 2010
avatar uživatele
90 %

Na tento film je pro mě strašně těžké psát názor. Líbilo se mi prostředí filmu i nápad na něj. Výkony Morgana Freemana i Brada Pitta jsou opravdu skvělé. Vyloženě se mi tam nelíbila Gwyneth Paltrow. Ale stejně mě konec zakočil. Bylo to jiné než by se dalo očekávat (nechci nic prozrazovat, myslím tím reakci Brada Pitta). To jsem opravdu nečekala. Kdo se na tento film opravdu kouká, nedělá u toho něco jiného a soustředí se, musí na něj opravdu zapůsobit.

21. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Film mě zaujal. Ale chtěla bych okomentovat jednu chybu. I když je osmý měsíc, může mít Brad Pitt na sobě šálu, protože děj filmu se odehrává ve fiktivním městě, kde pořád prší a tudíž tam může být chladno. A navíc to může být jeho image.

21. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

mrazivá hudba

Mám vyjmenovat plusy filmu?? Takže - naprosto dechberoucí konec, který překvapí podobně jako v Šestém smyslu. Herecká sestava v čele s dostatečně vyšinutým Kevinem. Mrazivá hudba. Ponuré, deštivé počasí. Vynikající myšlenka nápravy zkaženého lidstva. A teď zápory - měla jsem husí kůži a v jedné scéně náběh na infarkt :) 100

17. ledna 2010
avatar uživatele
60 %

Rozpaky

Asi současnému filmu přestávám rozumět. Po tak vysokém souhrnném hodnocení jsem čekal tutovku, která musí být něčím velikým výjimečná. Bohužel jsem nic takového neobjevil. Mravokárný základ v podobě původních hříchů, ze kterých jsme si v moderní společnosti učinili přednosti, je sám o sobě zajímavý dost. A teď, jak s ním naložit. Nanicovatě. Když už to tak bereme, zasloužilo by si prostředí jako střižené podle Sodomy a Gomory, odsouzení KOLEKTIVNÍHO hříchu lidstva, protože ruku na srdce... To my všichni, nejen ti brutálně potrestaní obětní beránci, si toto prostředí láskyplně pěstujeme. Mladou generaci nevyjímaje, jen toho prozatím mnoho nestačila, takže si připadá ctnostnější. Ale pilně se připravuje. Bacha na to, život je delší (obvykle) než pět teenagerských let, takže lecos se dá stihnout, na to vemte jed. Začít by se tedy mělo pokorou, ke které však bez výjimky opuštěním vlastní sebestřednosti dospějí až ti starší. Přitom je to základ. Pokora k přírodě, pokora k vědění, pokora ke štěstí, pokora k tomu, čemu nerozumím.. Morgan Freeman je dobrý, řekl bych standardně dobrý, protože on vlastně hraje jen jediný typ postav - ale zato fakt dobře ;o) Brad Pitt také zahrál se ctí, role mladého ambiciózního detektiva mu padla na míru. Thriller vzbuzuje zdání čehosi velkolepého, přitom jde o komorní kriminálku, jen v nástinu se dotýkající zásadních věcí. Zpracování je pitomé. Styl á la Saw, který má nahradit hlubší znepokojení povrchním znechucením. Nějak nemám potřebu slyšet pětkrát ve dvou minutách, jak vypadal žaludek oběti. To pak celý jinak zajímavý motiv degraduje do povrchní roviny první signální soustavy. Čekal jsem opravdu něco chytřejšího.

12. září 2009
avatar uživatele
70 %

Sedm je dobrý psychologický thriller, který se mi líbil, hlavně díky výkonu Morgana Freemana. Brad Pitt teprve začínal a tady ještě hraje mladému frajírka, který na konci neovládne svoje city. I když, těžko byje asi někdo ovládl. Nápad se zabíjením podle sedmi sprtelných hříchů je dobrý námět a přiznám, že napřiklad Lenost bylo odporná. Možná mohl být film malinko kratší, ale dá se to zvládnout. Jediný, kdo mi tam vůbec neseděl byla Patrow, nemám ji ráda, ale je tam potřebná pro konečnou scénu.

2. září 2009
avatar uživatele
80 %

Opět jeden z vysoce hodnocených filmů. Já bych to neviděl až na takový trhák. Jediné, co tento film má, jsou dva výborní herci v hlavních rolích a hlavně autentičnost. Nicméně jsem se místy nudil, ale i místy trochu, ale jenom trošičku, bál. Škoda, že to hodnocení je po desítkách. 80 procent je málo a 90 zase moc. Takže něco mezi.

27. července 2009
avatar uživatele
80 %

Se7en

Tenhle film je údajně klasika a já všechny filmy z označením "klasika" vždycky velmi rád zkouknu. Tady byly navíc i různé bonusy. Jaké? Brad Pitt ve své průlomové roli, pod režií Davida Finchera, jednoho z nejtalentovanějších režiséru přítomnosti, Kevin Spacey v roli geniálního (avšak hodně sadisticky zvrhlého) záporáka a ještě velmi kvalitní a originální námět. Kdyby někdo po těchle informacích nemačkal hned "play" myslel bych si, že je blázen. Teď ale už k samotnému filmu. Začátek je hodně zajímavý. Žádné úvodní titulky (ty se objeví až v průběhu filmu) a hned přecházíme k první vraždě. Hned u první vraždy poznáváme jaký asi bude film. Oběť a místo činu tak temně a přitom hodně autenticky natočené, že jsem hned Finchera vynášel do nebe. Ten se mimochodem filmu zhostil opravdu skvěle. Ve filmu se v průběhu celého příběhu diskutuje ohledně zkaženosti a násilí ve světě a Fincher tenhle "apokalyptický svět" a jeho případnou atmosféru dokázal přenést na obraz, takže nejen slyšíme o tomhle světě, ale my ho i vidíme, což přispívá k temné atmosféře a tak trochu i k depresi. :) Když je tohleto všechno jako kulisa k hlavnímu příběhu, působí to na diváka přesně tak jak má a i když se divákovi ještě před tím, než se na film podívá může zdát, že tohle bude jen jedna z dalších kriminálek, přesně tenhle fakt jí vystrkuje z řady a dělá tak vychvalovanou. I když už jsem viděl ve světě filmu jakkoli brutální vraždy i já se u vraždy za obžerství nebo za lenost pěkně otřepal. Opravdu velmi pěkná práce režiséra. I scénáristu Walkera musím pochválit. Mimo to, že vymyslel tenhle bezesporu úchvatný námět, tak také si pěkně pohrál s postavou Johna Doea, s jeho charakterem, pohledem na svět i nevyspytatelným jednáním. Nejzajímavější postava ve filmu a taky nejlépe zahraná. Jenom škoda, že konec ztrácí to své jedinečné tempo. Přišlo mi, jako by to scénárista chtěl už nějak rychle ukončit. Na film, co chce diváka celou dobu jen šokovat mi přišel konec takový nedůstojný. Čekal jsem nějaké velké vygradování, nějaký šok! A film mi přinesl jen slabý odvar toho, co jsem čekal. Škoda. Teď k hercům. Ačkoli to prý byla Pittova průlomová role, mě se nezdálo, že by tady nějak válel. Jasně, svojí postavu rozhněvaného detektiva zahrál skvěle, ale nijak nepřevyšoval jiné herecké výkony, takže takový průměr. Morgan Freeman to samé. Úplně mě ovšem dostal výkon Kevina Spaceyho. Jeho podání záporáka bylo perfektní a takové jak film požadoval. Byl klidný, chytrý, ale přitom nesmírně slizský a na facku. Prostě asi nejlepší herec ve filmu. Jedním dechem: "Perfektní kriminálka se skvělým záporákem, která v závěru ovšem ztrácí dech." Dávám 80 %.

9. července 2009
avatar uživatele
70 %

Až tak vysoké hodnocení filmu nechápu. Námět byl opavdu dobře vymyšlený, vynikající hrecké obsazení, zpracování se taky povedlo, obzvlášť poslední půlhodina je napínavá jak kšandy, ale přes to všechno se na to už asi znova nepodívám. Za všechno může ten konec, ten konec...na mě moc depresivní, úplně jsem si vzpomněla na Salome Otterbourneovou ze Smrti na Nilu : "V mém srdci je místo pro velkou nehynoucí lásku, ne vraždu" :-) Nepotřebuju ve filmu vidět za každou cenu happy end, ale tady jsem po něm po všech těch nechutných mordách prahla. A nakonec tohle....

8. července 2009
avatar uživatele
80 %

Tak jsem zabrousil do mého oblíbeného žánru krimi a lépe jsem si vybrat nemohl. Sedm je perfektní krimi thriller s ještě lepším námětem. Píše o tom sice skoro každý, ale náboženské motivy vždycky v sobě skrývají něco zajímavého. Sedm smrtelných hříchů není výjimka. Pro vraždy je to jak stvořené a jejich samotné provedení rozhodně nepatří k těm příjemnějším. Rozlučte se s tím, že objeti budou pouze zastřeleny. Vítejte ve světě násilí, který vyhlíží velmi potemněle. Tak trochu mi přijde, že budoucí Saw si z filmu toho trochu vypůjčilo. Atmosférou se to pro změnu podobalo Purpurovým řekám. Oba dva zmíněné filmy mám rád a Sedm se k nim směle může řadit. Důvod proč ale dám míň procent než těm výše uvedeným? Ze začátku přílišná roztáhlost, což by však nevadilo, nejvíce mě totiž zamrzel konec. Celé to šlapalo jak hodinky a konec… Očekával jsem něco více… jak bych to řek… šokujícího. Neříkám, že ukončení bylo úplně špatné, to rozhodně ne, avšak filmy, které si mě naplno získají, to dokazují právě tím závěrem. Většinou závěr rozhoduje, jestli se pomyslné váhy překloní k lepšímu nebo horšímu procentuálnímu ohodnocení a proto dávám pouhých 80%, podotýkám, že s „lepším koncem“ by to bylo za 90%. Nedá mi to a zmíním se ještě o hercích. Nezmínit se o hercích takových to kvalit, by byl pomalu hřích, naštěstí ne ten smrtelný :-). Nejprve Morgan Freeman. Morgana mám, coby herce opravdu rád. Je to sympaťák a skoro vždy hraje role správných mužů. Tady svojí pověst znovu potvrdil. I Brat Pitt nezklamal, i když jak už to bývá, v žádném filmu mě plně nepřesvědčí o jeho úplném hereckém umění. Souhrnem: herecky mírně nadprůměrné, dějově mírně geniální, ale na úplný vrchol to podle mě nemá.

30. března 2009
avatar uživatele
100 %

7

Sedmička je magické číslo. A tomuhle se jisté temné kouzlo rozhodně upřít nedá. Děj se odehrává v neznámém městě, zcela očividně plném zločinu. Hlavní role představuje zasloužilý detektiv a jeho nástupce, jeho "učeň". Pátrají po tajemném nepříteli, který vraždí zdánlivě nevinné lidi...Film, který ve mně zanechal spoustu otázek, film, jehož závěr jsem nějaký čas nemohla úplně vstřebat (nakonec jsem dospěla k názoru, že lepší vyústění neexistuje). A v některých momentech jsem si říkala "tohle asi byla inspirase pro SAW" :-)

1. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

No nevím. I když musím uznat, že mi při sledování filmu několikrát přeběhl mráz po zádech, tak si stejně myslím, že to nebylo tak skvělé, jak jsem čekal. V tomhle žánru pro mě tedy nadále zůstává film Vraždy podle Jidáše. Ale abych jen nepomlouval - skvélá ústřední dvojka a pár vyloženě nechutných záběrů jen k dobru.

19. října 2008
avatar uživatele
90 %

Legenda

Legendární detektivka, jeden z nejlepších filmů tohoto žánru, kterýžto já opravdu nemusím, ale tenhle film nebyl nudný jako obvyklé detektivky. Film měl vždy výbornou pověst a rozhodně stojí za zkouknutí.

18. října 2008
avatar uživatele
70 %

Sedm je jedna ze špiček svého žánru a mám nejistý dojem, že i nejlepší film režírovaný Davidem Fincherem (někdy myslím i na Zodiaca), ale řadit ho svým hodnocením mezi filmové špičky si opět nezaslouží. Příběh plyne souvisle s novými vraždami a čekáním na nějakou stopu. Místy je toho čekání dost a když začne tempo příliš upadat, připraví nám film nečekaný zvrat, uvede nás do nejistoty a zvědavosti, a nakonec naše čekání odmění šokujícím koncem, který mě při prvním zhlédnutí nepříjemně dostal a je to asi jedna z hlavních věcí, která zaručila úspěch filmu spolu s filozofií vraha, deštivým a špinavým prostředím, atmosérou snímku a nakonec detektivní dvojicí, která je dobrá, ale jejich zásluhy za úspěch filmu nejsou tak velké, jak si může někdo myslet. Skvělý film, který při prvním zkouknutí nezklame a který vás časem přitáhne i podruhé, i když to možná nebudete chtít.

18. října 2008
avatar uživatele
100 %

Hodně povedený film. Hlavně se mi líbil konec. Moc co dodat nejde, ten film se musí vidět. Hodnotím 100%

8. října 2008
avatar uživatele
70 %

Nejlepší film poslední doby svého žánru. Vynikající scénář, nadupaná atmosféra, skvělí herci a nezapomenutelný závěr filmu. Těžko se dá zapomenout.....

7. října 2008
avatar uživatele
90 %

Tak konečně jetu nějakej krimi film, kterej stojí opravdu za podívanou. Možná, že jsem ani lepší krimi film neviděl. Myslím, že film měl perfektní námět, protože takovej o sedmi smrtelnách hříších je bezvadnej. Zezačátku byl film dost nudnej. Měl příliš jednoduchej začátek, doufal jsem, že to chvilku potrvá, než se dají dohromady a začnou spolupracovat, ale to bylo to nejmenší. Na film jsem se chtěl hlavně podívat kvůli Morganu Freemanovi a Bradu Pittovi, protože když dali dohromady takhle perfektní herce, tak z toho mohl vzniknout jenom perfektní film. A to se taky stalo. K mému překvapení se tu neoběvily žádné sci-fi prvky, které bych u tohohle motivu očekával. To dávám jako pozitivum. Jako negativum hodnotím soundtrack, kterej mi ve filmu příliš nesedl. Bylo tu i pár dost hnusně vypadajících brutálních okamžiků, který ale ve filmu zase sedí. Hodnotím 94%.

2. října 2008
avatar uživatele
100 %

Se7en

Když jsem TO viděl prvně, seděl jsem v kině u holky nebo u dívky nepamatuji si přesně, v kině byla dost tma (; hodně velkých rozměrů, která zabírala jedno svoje a pak ještě půlku sedadla na levo ana pravo kdejsem seděl já myslím i více než půlku ); a měla v ruce minimálně hodně popcornů a jídla a v druhé colu... si říkám TO snad ne a vzhledem k faktu, že kino bylo narvané taxem musel sledovat v takových těžkých podmínkách... jaké neuvěřitelné pak bylo zadostučinění, když vyšetřovali první případ... no pak už jsem jenom sledoval s dychtivým očekáváním dalších hříchů! sedm doslova smrtících věcí na mně dolehlo docela dost a musím uznat i když jsem kromě Brada neznal skoro nikoho ); v tudobu prozatím nadchnul mě výkon psychouše Kevina i úplně perfektního vyrovnaného a klidného Morgana... film nestačí vidět jednou pokud si člověk chce vychutnat dialogy, akce a taky tvrdost ideovo - morálneho kodexu, který se ve filmu přímo nabízí k přemyslení a hlavně k přemýšlení...

15. září 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

No po "Jehňátkách" to je snad nejlepší krimi - thriller co sem kdy viděl. Vynikající herecké obsazení v čele s Freemanem a Pittem, zajímavý námět (sedm smrtelných hříchů), celkem svižně běžící tempo a fakt brutálně udělané "oběti". Kevin Spacey mě taky nezklamal, ač se objevil až nakonci filmu a nestihl toho moc předvést, tak byl vynikající... Sice jsem se místy nudil, ale to plně nahradil velmi strhující a napínavý konec, ten se fakt povedl...

14. září 2008
avatar uživatele
100 %

Sedm smrtelných hříchů

Kdo zatím neviděl, ten přišel o hodně. Jedinečný, kultovní a nejlepší mezi nejlepšími. Spousty novodobých filmu kopíruje právě Sedmičku. A nelíbí se mi přirovnávání jiných thrilleru( jako třeba Saw) k tomuto veledílu, jakým tento film skutečně je! Vrah, který trestá své oběti neuvěřitelně brutálními způsoby a je dokonale precizní. Policistům nabízí postupnou skládačku svého úmyslu. Naprosto děsivý a přitom pochopitelný smysl jeho díla. Napínavý děj, který se po celou dobu nezastaví. Film je přesně nasáklý tou pravou atmosférou a to, že je tento dnešní svět úplně zkažený, plný utrpení a ničeho dobrého. Bravo! pane scénáristo. Dokonale depresivní dílo. Výtečné, hvězdné obsazení. Brilantní krimi thriller, který má snad ten nejluxusnější závěr jaký jsem kdy viděl. Veliká třešnička na výborném dortu!

1. května 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je úžasný. Výborně napsaný (a taky výborně zahraný) psychologický thriller. Když jsem ho viděla poprvé, dostal mě, myslím, že jsem zapomněla i dýchat :-) A přiznám se, že když ho po několika měsících opakovali, tak jsem ho nemohla dokoukat do konce, protože je to prostě síla, některé scény jsou opravdu drsné, nejen drsné na pohled, ale hlavně na mysl. No pak jsem ho viděla ještě asi dvakrát, tak to už jsem si zase z tohohle mistrovského dílka nenechala ujít ani vteřinu.

1. května 2008
avatar uživatele
90 %

námět filmu se skutečně povedl, jen doufám, že se jím žádný maniak inspirovat nebude... Morgan Freeman je opravdu skvělý herec a kam se na ztvárnění jeho detektiva hrabe Pitt. ale zpět k filmu... celkově temná atmosféra a děj napjatý k prasknutí už sám o sobě stačí jako magnet ke zkouknutí... o to víc, že každý máme své stránky

1. května 2008
avatar uživatele
100 %

se7en - klasika

Tak člověk, který neviděl tenhle thriler, tak asi nemá o světě filmu ani ponětí. Řekl bych nejlepší psychothriler všech dob. Děj je naprosto úžasný, který Vás přibije ke křeslu a nepustí. Myslím, že hlavním 'hřebíkem' bude atmosféra, která ve filmu opravdu až bere dech. Žádné zbytečně rozházené kusy masa a hektolitry krve, ale děj, který do sebe opravdu zapadá!!! DOPORUČUJI!!!!

30. března 2008
avatar uživatele
70 %

Se7en

Jo v celku v pohodě. I když při chvilkách jsem málem usla. Freeman perfektní. Pitta nemusím či-li se nebudu vyjadřovat.

21. března 2008
avatar uživatele
100 %

seven

vynikajuci film s bradom pittom spolu s morganom freemanom. dej je dost pochmurny,vrazdy realizovane brutalne,ale po cely cas drzi divaka v napati ako to skonci..a ten koniec naozaj stoji za to.jednoducho skvely david fincher.

16. března 2008
avatar uživatele
100 %

Mno tak Sedm již považuj za absolutní klasiku a myslím si, že také hodně trillerů po něm si z tohoto filmu hodně vzalo!A opravdu i kdyby jste chtěli být za děsně přísného kritika, škarohlída a hledali chyby na tomto veledílu?Stejně byste žádné nenašli!V čem snímek asi nejvíce vyniká je stránka atmosferická kde vážně nemá obdoby a doslova vás pohltí!Co je dalším obrovským plusem je perfektní zápletka, inteligentní vrah a prostě celý scénář který je originální a na konci - snad budete všichni souhlasit, dechberoucí!Mno a zlatým hřebem jsou herecké výkony jak Morgena Freemana tak Brada Pitta a také nesmíme zapomenou na Kevina Spaceyho který ač měl v porovnání s výše zmíněnou dvojkou mnohem méně prostoru...zapamatujete si ho možná o to víc!Takže kdo má rád možná i trošku hororové thrillery a tento skvost neviděl tak ať to hodně rychle naproví a pro ty kteří se v tomto žánru ostatně jako já přespříliž nevyžívají?Stejně to musíte vidět!!!:)Za mě

14. března 2008
avatar uživatele
80 %

Super

Zajímavý, tajemný film, který Brad doplnil vtipnými hláškami. Konec byl docela zajímavý. Ale znovu to vidět nemusím.

9. února 2008
avatar uživatele
pier
...
90 %

Temný thriller od D.Finchera s přesvědčivými hereckými výkony. Freeman s Pittem tu tvoří zajímavé detektivní duo. Podařilo se zde navodit velice depresivní až hororovou atmosféru v tom pozitivním slova smyslu. Těžištěm příběhu je série rituálních vražd jakýchsi "představitelů" nejhorších lidských vlastností a pronásledování fanatického vraha, který se sám dopouští mnohem horšího hříchu, ale jehož charakter by chtěl trochu víc dopilovat.Ale přesto Kevin Spacey je přesvědčivý zloduch který se snaží doběhnout oba detektivy a nakonec se mu to i povedlo a dopadlo to podle něj...Vyvrcholení filmu je skutečně mrazivé a překvapující. Jasných 100..

23. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Trochu to se mnou otřáslo, protože to na mě působilo dost skutečně. Maniak sem Maniak tam, ale tohle bylo opravdu dost krutý. Stačí mi to vidět tak jednou za rok, je to fakt silný...

13. ledna 2008

Sedm

Bezpochyby jeden z nejlepších filmů z kriminálního prostředí! Kombinace Freeman - Pitt zde opravdu nemá chybu, konečně jednou film s dějem který Vás vtáhne a nepustí!! Všichni co zde píšete názory už ste film viděli proto nemá cenu děj rozebírat ale nemohu si odpustit konec! Ano to je to co mě uspokojilo nejvíc ze všeho a nadchlo že to tak dopadlo!! Kdyby Vám zabili ženu a ona byla těhotná a vy toho parchanta měli u nohou a měli na něj namířenou zbraň tak ať ste policajt nebo ne a ať Vám raděj ať to neděláte protože on tohle přesně chce, tak toho zmetka prostě odděláte a sem mooc rád že to taky v tomto filmu tak udělali! Žádné zbytečné procitnutí mysli a uvědomění si sám sebe a happyend v podání všech ostatních filmů, ne přesně tak jako celý film tak i konec byl takový jaký má být = surový, impulzivní, bez slitování! opravdu skvělý film

4. prosince 2007

Tak tohle je ale doopravdy bomba. Tohle bych mohl klidně místo oběda, Sedm prostě nemá chybu. Noo, asi by se nějaká našla, ale žádnou vidět nechci...

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

SUpr!

Tenhle film naprosto zbožňuju, a to rozhodně není proto, že v něm hraje zrovna Brad Pitt. I když ten to zahrál opravdu výborně. Moc se mi líbilo celkové zpracování děje, ty vraždy a tak, uplně geniální. Nemám co vytýkat!

26. září 2007
avatar uživatele
100 %

Hodně dobrý film, připomíná mi dost i Vraždy podle Jidáše. Vraždy tam byly hodně nechutné a závěr ještě nechutnější. Ale tak to má být:-)

25. září 2007
avatar uživatele
100 %

no tohle je absolutně geniální filmeček,suprový herci-jak detektivové,tak "hlavní záporák" :)...prostě skvělý:)

17. září 2007
avatar uživatele
80 %

Tyhle typy filmů mě vždycky bavili. Vrah není jen vyvražďovač bez mozku ale dává detektivům pořádně zabrat a vypadá to že je stále krok před nimi. Nenápadné indicie které luštíte spolu se sympatickými detektivy. Prostě sázka na jistotu.

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

Nápad výborný, herci výborní, děj paráda. Jasná stovka, i když nemůžu říct, že bych tenhle film měla tak ráda jako ostatní tohoto typu - Vraždy podle Jidáše, Lovci myšlenek, Sběratel kostí, Tah jezdcem atd. Tam, kde se jde po masovém vrahovi a ještě se přitom skládá stopa ke stopě ve formě hádanek, to je moje. Tohle je prostě kvalitní snímek. Ale nevím proč mi stačí vidět dvakrát na rozdíl od těch ostatních.

6. září 2007
avatar uživatele
90 %

Tohle je zatraceně dobrej film. Je chytrej, hodně depresivní, s nečekaným koncem a skvělými hereckými výkony.

29. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nemám čo dodať

Tento film je najlepší triller,aký som kedy videl.A tie herecké obsadenia a výkony.Konečne im niečo vyšlo.Nemám čo dodať,ten film si treba pozrieť.

23. července 2007
avatar uživatele
100 %

Špicka ve svém "oboru"

Jedno z Fincherových vrcholných děl, ne-li to vůbec nejlepší. Film vás vtáhne do děje a nepustí, atmosféra je frustrující jako nikde jinde. Velmi zajímavý konec, herecké výkony, dokonce i Brada Pitta jsou exceletní a jako perlička na dortu se nám představí charismatický vrah Kevin Spacey, všechno klape a nám se ke shlédnutí dostává jeden z nejlepších filmů nejen ve svém žanru, ale také ve filmové produkci vůbec. Kultovní záležitost

7. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Skvělá a napínavá kriminálka. Hvězdné obsazení se netlačí před děj, což je dobře. Tajemná stmosféra cražd je o to víc povedená, že tvůrci se drží reality, ani se nepouští do nějakých konspirací. To se mi líbí. Celkově jde rozhodně o povedený film, který mi ale stačí vidět jednou. Podruhé, když už budu znát pointu, mě už film tolik nenadchnul.

5. července 2007
avatar uživatele
100 %

7

Úžasní herci, skvělý děj, co víc si přát. Napínavý do poslední minuty, celý film je propracovaný do nejmenšího detailu. Atmosféra špinavého města přesně sedí k ději. Jásných 100%

9. června 2007
avatar uživatele
100 %

Super filmík, patrí medzi moje obľúbené. Určite má niečo do seba. Pitt a Freeman to zmákli na výbornú.

31. května 2007
avatar uživatele
70 %

Vkusná detektivka

I když z tohoto filmu vsichni delaj bombu zas až taková síla to nebyla dny připadaly uspěchané a některé vraždy sem ani nestihl postřehnout a navć Pitt se mi tam příliš nehodil 70%.

18. května 2007

Můj nejoblíbenější film. Technicky i dějově jde podle mě o nejgeniálnější film všech dob. Mistrovský scénář zpracován řemeslně zručným králem režisérů Davidem Fincherem. Kamera, střih a hudba vás dostane do naprosto temné, mrazivé a depresivní atmosféry. Každá scéna je vyšperkovaná do jedinečnosti, a to díky standartně skvělému Freemanovi, kterému uvěříte každý pohyb a každé slovo. Brad Pitt podává podle mě svůj životní výkon a to hlavně v závěru. Pokud jde o Spaceyho, tak ten je jasnojasným ztělesněním herecké geniality.

14. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tahle kriminálka se opravdu povedla, naprosto skvělé zpracování, prostě super, doporučuji všem, kteří mají rádi tuto tématiku.

19. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film miluju. Jak vůbec někoho mohlo napadnou natočit trhriller o vraždách podle sedmi smrtelných hříchů? A samotné provedení taky obstálo na jedničku. Navíc se tu představili samí moji oblíbenci Freeman, Pitt, Paltrow a geniální Spacey. Nemůžu říct, že mě nešokoval závěr filmu;)

17. února 2007
avatar uživatele
100 %

tento film se velmi poved je to vážně skvělá kriminálka a jestě třešničkou na dortu je Brad Pitt :-))

26. ledna 2007

Brat Pitt a sedm hříchů

Téměř dokonalý film, téměř dokonalého režiséra s dokonalými herci. Brad, Morgan, Gwyneth, Kevin, R Lee Ermey, všichni ti podávají skvělé herecké výkony ve vyváženém filmu, připomínjící Nováckou Kriminálku.

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Hříchy

Tenhle filmík jsem mviděla poprvé asi před 3 rokama a od ty doby si ho poštim vždycky, když nemám co dělat(a to je hodně často). Vím že už z toho nic nemůžu mít - ono koukat na detektivní film, když víte jak dopadne je asi nic moc, ale mě to pořád baví... Tohle je pro mě prostě "klasika"

19. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Gwyneth Paltrow

Je to docela vydařená detektivka. Ale přišla mi spíš zajímavá než napínavá. Děj hodně stojí na dvojici detektivů Brad Pitt a Morgan Freeman.

2. ledna 2007

Hodně povedený film se skvělým výkonem obou hlavních představitelů. Morganovi skvěle sedla jeho role i Brad se mi libil, co by cholerický detektiv. Ponuré až nepříjemné interiéry, dost tíživá atmosféra z tohoto snímku vyloženě sálá. Myslím, že bych nenašel výraznější chybku jak v posloupnosti tak v logice. Záporňák byl pořád o kus napřed a jeho konečné přicupitání na policejní stanici sice dělá z obou detektivů tak trochu "telata" a lehce kompromituje jejich důležitost ve filmu. Jinak nápad geniální!! Filmy broucí pasáže z bible, jsou většinou předem vynikající! Nyní nedošlo k výjimce, dávám 90%.

27. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

7 hříchů, 7 vražd

Přiznávám, že jsem do Sedm čekala hodně, a taky sem to "hodně" dostala. Celou dobu jsem byla tak nějak napnutá, ikdyž konec jsem čekala a dal se přepovídat. Ale nevadí... Ačkoliv se mohlo něco zdát divákům odporný, mě se to celý líbilo. A Brad si to prostě dával :-D

23. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Skoro dokonalost sama :) Herecke vykony vyborne. Trochu myslenkou mi to pripomina SAW, kde taky Jigsaw trestal podobnym zpusobem ruzne provinilce. :)

17. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Fajn

Tleskám. Morgan Freeman ani Brad Pitt nezklamali. Navíc to u mě byla trochu změna, protože jsem na Brada zvyklá z jiných rolí, a tato poloha se mi u něj líbí. I u většiny herců mám ráda drsňáky než napomádované hrdiny. Film to byl taky hezký. Ten děj vás vtáhne a nepustí a baví, což je hlavní. Cítíte takové to příjemné napětí a vzrušení. Myslím, že tenhle film se povedl!

16. prosince 2006

u tohoto filmu jsem se místama i bála. Bylo to fakt docela krutý. Ale někdy si ho příběhově pletu s Vraždami podle Jidáše. Ale jinak se mi to líbilo

16. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

100% je víc než jasný

To je asi nejlepší detektivka, kterou jsem kdy viděl. Celej dlouhej film sem od něj nemoh odtrhnout oči fakt supr. Vrah si hraje, jak kočka s myší a Morgan Freeman s Bradem Pittem společně září.

15. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Zvláštní film, netradiční pojetí vyšetřování vražd, dobré herecké obsazení. Určitě film na který se nezapomíná, protože byl opravdu filmařsky netradičně natočený a to velmi poutavým způsobem.

6. října 2006
avatar uživatele
80 %

Hustý

Tenhle film neměl chybu.Napínavé od začátku až do konce.Někomu se tento film líbí jen proto, že tam hraje Bratt Pitt.K těm já rozhodně nepatřím.Bratt,jo ujde, ale zas tak úžasný herec to není.Film opravdu dobrý.

16. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý film

Skutečně napínavá a hodně drsná podívaná. Konec mě doslova šokoval, ale co nadělám. Velmi přesvědčivý herecký výkon obou hlavních představitelů.

1. srpna 2006

Seven

20. června 2006
avatar uživatele
100 %

Chválím

Film sedm je velice povedený detektivní příběh, s velmi dobrým hereckým obsazením, zajímavou kamerou a hlavně s dějem, který snad uspokojí kadého, kdo se chce podívat na pořádně promyšlenou a napínavou "detektivku". Konec mě trochu sklamal, přiznávám - čekala jsem alespoň malinko větší happyend a když by z toho najednou byl klasický americký film s "heppáčem" na trochu vyšší úrovni... Kdyby bylo něco mezi, dávám 95% hodnocení...

31. května 2006

Tak jsem včera konečně shlédla tenhle snímek úplně celý... A povím vám, že to byla jedna z nejlepších detektivek, co jsem kdy viděla. Už jméno Morgana Freemana znělo víc než slibně a film celkově nezklamal v jediném detailu. Vřele doporučuju;)

31. května 2006
avatar uživatele
80 %

Sedm

Kevin Spacey - podle mě zahrál skvěle geniálního šílence. I když se ve filmu moc neohřál, když se tam objevil, jakoby vnukl filmu další rozměr. Jinak další představitelé Pitt-Freeman se skvěle doplňovali a ačkoli je Pitt známý spíš pro svojí pěknou tvářičku, je to skvělý herec, což v každém filmu jen a jen dokazuje. Jediné, co bych mohla vytknout, je hudba, která se mi moc nezamlouvala. Jinak film měl pěkný námět a byl pěkně zpracován.

13. května 2006
avatar uživatele
90 %

Naprosto okouzlující téma. Celou dobu jsem prostě zírala. Úžasná, mystická podívaná. Tajemný Morgan Freeman a komický Brad Pitt. Výborně propracovaný, temná atmosféra a obzvlášť déšť se mi líbil.

7. května 2006
avatar uživatele
90 %

Morgan Freeman a Kevin Spacey, dva moji oblíbenci a světe div se, sešli se v jednom filmu :-) Díval jsem se na tento film s očekáváním, jak to asi skončí, závěr mě absolutně šokoval. I když je tento film 10 let starý, patří ke špičce...

7. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tento film se opravdu povedl vyborný děj ale také skvělé herecké obsazení a výborná režie ten to film se opravdu povedl.

26. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Detektivka jak má být

Sedm pro mě je už dávno vzorem pro detektivky. Možná jsem trochu drsná, ale mě to zase tolik nechutné nepřipadá, podívejte se třeba na Sin city, pak se můžeme bavit o nechutnostech. Morgan a Brad jsou skvělou dvojicí. Je to napínavé, poutavé a drsné. Na podobné filmy typu: Vraždy podle Jidáše či Mlčení jehňátek se můžu dívat kdekoliv a kdykoliv. Podle mě je to detektivní klasika.

17. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Ten námět je zajímavej a hodně propracovanej, ale občas to vypadá jako kdyby některý scény vymýšleli sadističtí vrazi s hodně bujnou fantazií. Fakt se mi z toho zvedal žaludek, což se mi teda u filmu stalo skoro poprvé, ale stálo zato se dívat už kvůli hereckým výkonům, zpracování a rozuzlení... Takže je to sice fajn thriller, ale všechny scény z toho fakt není potřeba vidět.

13. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jsem ohromena... Bylo to drastické, nechutné, napínavé, úžasné. Nebyla tam obvyklá klišé, která jsem čekala, herecké výkony byly opravdu obdivuhodné. Ještě teď se mi třesou ruce:))

30. března 2006
avatar uživatele
100 %

Špička a absolutní vrchol mezi krimi filmy, kde je výtečně skloubena drsnost záběrů se zajímavou zápletkou a ještě zajímavým rozuzlením. Geniální počin!!!!

18. března 2006
avatar uživatele
100 %

Kvalitní

Tenhle film je velice kvalitní. Má zajímavý, i když mnohdy drsný děj, ale je na co se dívat...a to až do konce.

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

...

Jo..tenhle film byl dovbrej..akorát dost nechutnej ale to k tomu patřilo..fakt mi věřte, že dyž si to pustíte, tak neprohloupíte!!skvělí herecký výkony, a tohle všechno snad dokážete ocenit..

5. března 2006

7

dost dobrej film. Sedm smrtelných hříchů. Tenhle film ve mě nechal dost hluboky dojmy. Téma je dost dobře zpracované a herci jsou taky velmi přesvedčivý. Jen škoda, že to skončilo tak jak to skončilo.

26. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Sedem

Sedem je skvelý film. Nič tomu nechýba, je napínavý až do konca. Čerešničku na torte dotvárajú herecké výkony Brada Pitta a Morgana Freemana. Jednoducho je to klasika thrilleru. Odporúčam pozrieť.

24. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

hezký

filmeček..skvělý herci..ani není co vytknout.líbil se mi..až na ty vraždy..sakra jak já můžu být zdravotní sestra???!!!!:-D
Vždyt bych se měla dívat na jiný filmy...o zachráněných životech,ne o zabíjení:-D

15. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Noo...

Tenhle film jsem chtěla vidět už dlouho, ale těžko říct, jak na mě zapůsobil...Na jednu stranu se mi to líbilo, prostě ten nápad, ale to provedení bylo chvílema takový...zmatený...nevím no...

9. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Pán Morgan Freeman.

Tento žáner môžem. Pozrel som si ho jedným dychom a prežíval som ho dosť intenzívne. Film kde hrá Freeman sklame asi málokoho a tu ho výborne doplnil tiež výborný herec B.Pitt.

31. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

..tento film patri ke skutecnym skvostum sveho zanru a filmu neni temer co vytknout..od prvnich okamziku az do konecnych titulku zcela pripouta k obrazovce a predvede jednu z nejpoutavejsich podivanych, jake jsem kdy videl..proste krasa..

21. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Sedm

Tenhle film je opravdu skvělý, dominuje mu dobrý scénář i výborné herecké výkony. Film vás postraší i pobaví a z atmosféry je vám celkem nevolno. Jediné, co mě mrzí, je to, že pokud někde řeknu film Sedm, lidé ho neznají. A to je škoda, rozhodně stojí za shlédnutí.

15. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Dobry namet

Velmi dobry film so skvelym dejom a zapletkou.Vrazdy boli perfetkne spravene a herecky vykon tiez stal za povsimnutie

4. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Perfekt

Tak takhle by podle mě měl vypadat pořádnej thriller, tomu nemám naprosto co vytknout, zvlášť, když tam hraje Brad Pitt.

13. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Vážně super thriller. Napínavý, s překvapivým koncem, který je navíc hvězdně obsazen a svou roli zde bravůrně hraje Brad Pitt a Kevin Spacey.

10. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Jedinečný

Jedna z nejlepších detektivek nebo thrileru co znám. Skvělé herecké výkony hlavnbích hrdinů. A taky perfektní příběh fakt super perfektně zpracovaný. Dávám zasloužených 100%.

31. října 2005
avatar uživatele
Lee
...
80 %

:o)

Myslím, že byl velice kvalitně natočen. Osobně mi ale neseděl Brad Pitt. V tomhle případě ho herecky převálcoval Morgan Freeman. Plus dávám za scénář, byl mimořádně originální.

27. října 2005
avatar uživatele
cuba
...
100 %

Zasa Perfektný!

Už ma to bolí ked musím stále písať to slovo perfektný, ale o tomto počine sa ani ináč písať nedá! Ten brutálny záver ma úplne dostal! Chcem viac takýchto filmov, paráda!

21. října 2005
avatar uživatele
90 %

velmi

dobry film, velmi nevsedna tema, velmi dobre natoceny. sedel som ako prikovany, sem tam ma trhlo ze az no..ale tento film si nepozriem druhykrat..dovod , to ALE sa vola Brad Pitt, cize hlavna postava filmu. neviem precco, ale ten clovek mi v celom filme neskutocnym sposobom vadil, zavadzal a robil vsetko mozne, len nehral..bol tam len ako taka babka co sa tmolila po zaberoch..oproti Morganovi, alebo Kevinovi to bol cisty uboziak, na ktorom bolo vidno, ze nama ani stipku talentu..mozno keby druhe dve hlavne ulohy neboli obsadene takym hereckymi esami par excelance, bol by z toho vyviazol nie tak strasne..ale na tychto panov skratka Brad nedorastol a v zivote nedorastie...

skratka skvely film, dodrbany jednym hercom

9. října 2005
avatar uživatele
100 %

Dost temný film

A dost napínavý. A skvěle natočený. Určitě jeden z nejlepších thrillerů vůbec. Ač není moc příjemné na některé scény koukat, stejně to funguje. PS: Po včerejším znovuhlédnutí filmu musím bohužel říct, že na tenhle film se už hodně dlouho nechci dívat - jestli vůbec ještě někdy. V noci mě akorát někdo pořád zabíjel, pronásledoval... to nemám zapotřebí!!! :o) Co víc může být znakem kvalitního thrilleru - než noční můry diváků... PPS: Ten konec je opravdu brutální...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

BOMBA!!!

Jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl! Nejvíc mne dostává věta : Motiv pro vraždu je jen do filmů, aby byli lidi uklidnění, že je VŽDYCKY důvod pro vraždu. Amatéři:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jednou a dost

Vazeni, reknu vam ze tenhle film je dost silna kava, kam se hrabou nejake horory... ritualni vrazdy podle smrtelnych hrichu, to byl napad ;-) Po "lenosti" jsem to chtel uz vazne vypnout :-) tento film mi staci videt jednou, vickrat radsi ne, jeste se chci nekdy vyspat... hlavne ze mi mama rikala, vazne si to chces pustit v sobotu vecer?... ach jo, proc jsem to jen delal :-)) Ale film je to skvely a vsem ho doporucuji :-)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Krystalická hrůza

Měřeno mírou děsu, který je schopen vyvolat, velmi dobrý, ba vynikající film. Z návštěvy kina jsem odcházel bez nálady a v hluboké depresi. Není to film pro slabé povahy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

skvelej film

Thriller jak ma byt. Nebetycna hruza. Skvelej napad. Vytecne herecke obsazeni a straslivej konec...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasný thriller

I když je to už dávno, co jsem tenhle film viděl, ten ve mně zanechal velmi silnou vzpomínku. Výborný kriminální příběh, výtečně vypointovaná legedna založená na sedmi smrtelných hříších a koneckonců i Brad Pitt s Morganem Freemanem si dodnes velmi dobře vybavuji.

Kdysi dávno

jojo jo

Opravdu thriler jak má být. Povedenej film, při kterém jsem se opravdu bála a ve kterém jsem vůbec nečekala tak drastickej a smutnej konec. Tenhle film je opravdu povedenej a těším se, až ho budou dávat konečně v televizi:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

Učitě jeden z nejlepších thrillerů jaký jsem kdy viděl. Z úvodní zápletky přímo mrazí (to ani nemluvím o tom, když se ke vraždám dostane kamera) a po celý film nejspíš budete jen napjatě sedět díky zručně budované temné atmosféře. Démoničtí Brad Pitt a Morgan Freeman jsou prostě skvělí. Jen se mi zdálo, že film nebyl moc dotažen do konce- ten je sice opravdu děsivý, jenže já sám jsem ho celkem vytušil (myslím to, co obsahuje onen balíček) a taky byl hodně netypický a náhlý, na což u amerických filmů opravdu nejsem zvyklý... Ale stejně dávám stovku, protože jsem se noc po shlédnutí opravdu klidně nevyspal...

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

VÝBORNÝ patří k nejlepším

Už téměř 20 roků si soukromě klasifikuju filmy podobně jako ve škole pohledem dost přísného profesora. Stupnice je následující: 1 - výborné, opravdu jen ty špičkové, 2 - velmi dobré, chci ještě jednou vidět, 3 - dobré, viděl jsem, víc už nemusím, 4 - dostatečné, vlastně dost špatné, vůbec jsem nemusel vidět, škoda času, 5 - nedostatečné, na propadnutí neboli propadák. ***** Hodnocený film patří ve své kategorii thriller jednoznačně mezi nejlepší - hodnocení VÝBORNÉ, přestože oproti mým pravidlům si ho mockrát pouštět nebudu, závěr filmu je pro silné nátury. Jinak děj napínavý od začátku do konce, skvělé herecké výkony Pitta a Freemana. *****

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Sedm je klasika!!

takže já vám tedy řeknu,že tento film je nejlepší thriller,který jsem viděl!!a co ten konec!?no něco úžasného!! od začátku až do konce jsem se nenudil!!no a brad je supr ne??dávám 100%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Maras

Opravdu dobrý filmeček. Brad Pitt, mrtvoly,dobrý děj a docelá nechutné záběry.Pokud vám nevidí záběry na docela slušně zavražděné mrtvolky....tak jděte do toho!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

na tenhle film musí mít člověk odvahu a žaludek..ale pokud oboje má, tak zažije svym způsobem neopakovatelnej filmovej zážitek ...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Se7en

Často označován jako jeden z nejlepších filmů posledních let. Celé to je způsobeno neuvěřitelné vypracovaném scénáři, změnou psychologie postav. Opravdu dobré číslo. Lepší než film "ŠEST" a než film "OSM" :))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Nejlepší film poslední doby svého žánru. Vynikající scénář, nadupaná atmosféra, skvělí herci a nezapomenutelný závěr filmu. Těžko se dá zapomenout...

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Nadupaný

Totálně nadupaný film. Je tam plno krve, psycha ale nechybí ani láska sex a přátelství. Zase nějaký horor, který nekopíruje kdysi slavný teenegerovské vyvražďovačky typu vřískot.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Naprosto skvělý film. Skvělá atmosféra i scénář. Trochu stresující, ale všem vřele tento film doporučuji.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

wow

sice mě běhal mráz po zádech když jsem se na něj dívala ale byl to super film až moc strašidelný ale nechtělůa bych dopadnout jako ti zavraždění či odsouzenci vlastních hříchů ale doporučuji to

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Se7en

Wow, to je filmík. Horor ako má byť. Veľkým ťahákom filmu je herecké obsadenie, ktoré je fakt premyslené. B.Pitt a M.Freeman, ale hlavne geniálny K.Spacey, ktorý snáď uhrá všetko...Len trochu nechutné:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

Musim říct, že když sem to viděla poprvé což je docela dlouho tak mě to přišlo nechutný, hlavně ta první oběť. Jinak je to dokonalej nápad těch 7 hříchů. Nejvíc se mi líbíl Kevin Spacey coby psychopat. Konec filmu hodně smutnej.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

7!

...další skvělej film, kterej si zaslouží stovku, i přesto, že nemám moc ráda B. Pitta, podívala bych se na něj znova...jo a jinak: nevim jak vy, ale ja spala jako nemluvně a měla sladký sny...nikdo mě nevraždil :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika

Moc skvělý film,na který se dá dívat i poněkolikáté.Především skvělý výkon Brada Pitta a Morgana Freemana stojí za zmínku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:}

je to dost dobrej film, ale některý ty morbidní scény se mi zrovna nezamlouvaly no ale hraje tam Brad Pitt takže má u mě film jedno velký plus ;).

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Jeden z nejlepších konců co jsem viděl. Jako by to ani nebyl americký film. A herci si to vyloženě užívají.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

100% je zoufale málo..

Tenhle film je ve svém žánru jednoznačně nejlepší.. Nechybí mu originalita.. Herci předvádí téměř dokonalé výkony.. Perfektní střih a režie.. Já smekám..

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Překvapivé

Moc podařený a překvapivý film... herecká přednost -Freemen! Skvěle vymyšlený... dobře do sebe zapadající- překvapivý konec! Trochu nechutný... :o/

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Film

Skvělý herecký obsazení scénář prostě všechno asi nejlépe natočenej film o sériovým vrahovy jakej sem kdy viděl promyšlenost těch vražd a trpělivost vraha bere dech prostě film kterej se jen těžko bude někým překonávat .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nepřekonatelné

,,No páni..." řekla jsem si, když běžely závěrečné titulky tohohle jedinečného filmu. Výborné herecké výkony, úžasně promyšlený scénář, závěr, který doslova bere dech...a to nejsou zdaleka jediná superlativa, která by se dala u takto perfektně promyšleného filmu použít. Je to jeden z filmů, který jsem sledovala se zatajeným dechem, žádné přehnané nechutnosti, všechno akorát, jak má být! Myslím si, že tento vyjímečný film, ještě hodně dlouho nenalezne dostatečně silného filmového protivníka!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Tenhle film jsem viděla asi před třemi měsíci. Hrozně se mi líbil, má naprosto perfektně vymyšlený děj a obsazení. Po skončení se mi klepaly ruce, celý film jsem očekávala, kdy na mě vybafne nějaká mrtvolka, přesto patří k mým nejoblíbenějším. Víc už nemám co dodat,prostě PERFEKTNí!:)

Kdysi dávno