home
Scary Movie 4

NÁZORY K FILMU

Hluboký pokles do toho bláta z kterého se dvojka nemohla vyhrabat. Není to parodie a sází na fakt že divák je naprostý idiot. A je rozdíl medzi tím občas vypnout mozek a užít si něco hloupého a dívat se na minutovou prdící scénu.

28. ledna 2014
avatar uživatele
70 %

Tohle je jeden z "hororů" na který se může dívat i strašpytel. Je to vtipné a dost ujeté. Samozřejmě je velkou výhodou, když jste danou smíchaninu filmů viděli. Jinak to není takový zážitek. A spousta věcí nedává smysl.

30. ledna 2013
avatar uživatele
100 %

Znám ho skoro nazpaměť... Ty hlášky prostě, Horác McKoziáš je v celym filmu naprosto na jedničku - když jsem na tom byla v kině, v tý konečný scéně jsem se málem po.. smíchy :D Nejoblíbenější ze všech čtyř :)

16. srpna 2011
avatar uživatele
70 %

Takové filmy jsou tak na jedno zkouknutí. Tento díl se mi z nich líbil asi nejvíc, ale to neznamená, že ho "žeru". Vlastně mi celá série Scary Movie příjde vadná.:-D

28. července 2011
avatar uživatele
30 %

Nic moc teda. Některý scénky byly dobré, ale chybý mi tam děj. Není to nic moc. Krom pár dobrých scének a dobrému hereckému obsazení je to nuda. Nejlepší byl první díl. Tohle je už jen nepovedené pokračování parodie.

24. února 2010
avatar uživatele
90 %

Fajnové zakončení celé série. Film se mi velice líbil a rozhodně doporučuji shlédnout. Původní atmosféra prvního dílu už je sice dávno v tahu, ale to je očekávatelné.

22. února 2010

Scary Movie 4 se mi líbí ale stačí mi to vidět jednou. Film mě velice pobavil a hezky sem zabil večer.

29. října 2009
avatar uživatele
20 %

Zbytečnost jako ostatní podobné "movies". Ale populace miluje parodie, tak se filmaři rozhodli natočit ještě další kopec tak primitivní legrace. Přijde opravdu přehnané, jak se Američani vyžívají v tělních tekutinách a procesech vůbec.

26. července 2009
avatar uživatele
30 %

Úroveň této série neskutečně kolísá... jednička se povedla, dvojka ne, trojka špatný dojem z dvojky napravila ale teď přichází čtyřka, která míří strmě dolů. Vzhledem k tomu, že liché díly jsou něco, na co se dívat dá a člověk se i baví, doufejme, že případná pětka naváže na úspěchy svých povedených předchůdců a vyhne se chybám propadáků, mezi které, jak už jsem řekl, se řadí i čtyřka, mezi jejiž největší chyby patří rozkouskování děje, opakování starých vtipů a toporné výkony herců (konkrétně Anna Farrisové), kterým po třech filmech už evidentně docházejí síly. Okamžiků, kdy se člověk skutečně dobře baví je minimum... Je to škoda, protože dobrých parodií je málo a alespoň zpočátku se zdálo, že by Scary Movie mohlo být klenotem žánru podobně jako dnes už pomalu legendární "Připoutejte se, prosím" či "Žhavé výstřely".

17. června 2009
avatar uživatele
60 %

Nic moc

Můj názor je, že tento čtvrtý díl kultovní série již nemá na předešlé díly. Stále se opakující vtipy z minulých dílů a jen pár herců z původní sestavy je velmi špatná kombinace a proto si tento snímek zaslouží jen 60%.

11. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

No čtverka to zachránila mno už byli lepčejší i herci i hudba ušla ale dost by mě naštvalo kdyby tam nebyla Cindy zase. Je nejlepčí....

15. února 2009

Jo zase dobrá parodie mě se líbej uplně všechny díly Scary Movie.sou fat dobrý. Vždycky se u nich tak nasměju je to fakt dobrý.

2. ledna 2009

Tahle parodie je stejně povedená jako ty ostatní ze série Scary Movie, mám je ráda, ale stačí se na ně podívat jednou, dvakrát a mám dost :-)

1. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

Málo kdy takovéhle parodie sleduju a ještě míň se jim směju, ale tohle mě docela pobavilo. Teda aspoň začátek. Ta scéna s Charliem Scheenem a kočkou mě dostala, ale potom už to nebylo nic moc a před koncem jsem to vypla. No, už se na to nepodívám, ale nebyla to nejhorší parodie co znám.

5. listopadu 2008
avatar uživatele
30 %

.....

No...nevím jestli dát 30% nebo 40% ....řekněme něco mezi...Jak byl minulý díl skvělý, tohle je spíš parodie na parodii...Upřímně, skoro vůbec jsem se nezasmála, takže pokud se u toho chcete bavit, tak buď musíte být typ, který se zasměje každé kravině a extrémně nechutným "vtipům", nebo radím mít už pár sklínek v sobě.(Osobně radím radši půllitry.) Potom pravděpodobně stoupne i kvalita tohohle filmu...byla to nuda a už jsem to radši vymazala než abych se na to musela znova s někým koukat...

25. září 2008
avatar uživatele
100 %

Mnooo...

Možná sem od toho čekala hodně ,proto mě zaskočilo to že 4 nebyla už nic moc myslím že bych ji mohla porovnat s 2,akorát ve 4 bylo ani víc srandy,dávám 100% jen díky výkonu Anny Faris ,ta ženská je prostě bezva

22. srpna 2008

Zklamání

Na čtvrtý díl série Scyry movie, navnaděn výborným třetím dílem, jsem se těšil. Bohužel mě ale film zklamal. Opakovala se v něm spousta vtipů a myšlenek z předchozího dílu, místy asi něco mělo být vtipné, ale vyznělo to trapně... prostě tento film nesplnil má očekávání. Jediné pozitivum bylo herecké obsazení (stejně jako v předchozích dílech) Anny Faris.

22. srpna 2008

HMMM....

Tak podle kritiky níže jsem nečekal nic extra. Ale při sledování Scary Movie 4 jsem měl asi 2-3 záchvaty smíchu. Rozhodně je to lepší než dvojka a asi na stejné úrovni jako trojka. 100% je podle mě akorát.

31. července 2008
avatar uživatele
40 %

4

Sranda musí být... Myslím, že udělat povedenou parodii je taky umění a tahle se celkem podařila... rozhodně lepší než druhej díl

28. července 2008
avatar uživatele
100 %

scary IV

Podla mna bol scary movie 4 celkom dobre,, obcas miestami som sa nudila napriklad parodia na film
Vesnice ma nebavila, nevjem ale na Nenavist SAw jako to som sa pobavila až až mozem pozerat hodiny,,,, a cely zaver scary 4 bol genialny, ako sparodovali Toma Cruisa, ja som sa tak smiala:) podla mna to bolo vtipne videla som videa traillery na scary movie 5 musim pov, smiala som sa:) A to len na ukazkach:) filmy ktore sa paroduju v SC5: su: Narnia,Pirati Karibiku,Hady v lietadle,Nezvratny osud,Hory maju oci,Silent Hill,Pad do tmy,,,,,a dalsie som uz zabudla:D ale 4 bola priemerna:)ale bavit som sa BAVILA

23. července 2008
avatar uživatele
20 %

Podľa mňa je tento film o ničom. Keď sme t pozerali s kamarátmi tak sme si vraveli že to nemá ani hlavu ani pätu. Minimum scén na ktorých sa dá zasmiať ale inakšie je to somarina. najlepšia bola si dvojka a trojka. U mňa 20%.

20. července 2008
avatar uživatele
70 %

Film se mi docela líbil. Byl velmi vtipný a zábavný, na druhou stranu jsem se taky párkrát leknul. Jelikož jsem neviděl předchozí díly ,tak to nemohu posuzovat podle předchozích dílů, jako všichni ostatní. Podle mě perfektně zparodovali různé filmy a proto dávám 75%.

11. května 2008
avatar uživatele
50 %

Asi nejlepší díl Scary movie. Opravdu dobře si vybrali filmy co chtěli zparodovat - třeba Saw a Válku světů. Film byl někdy hodně vtipný narozdíl od předchozích dílů, ale některé vtipy byly už ohrané a to někdy hodně. Na týhle parodii se mi nelíbilo hlavně to, že producenti ani nevěděli jak a co jak zakomponovat. Ty zparodované scény nedávaly moc smysl. Vlastně všechny parodie jsou hrozným zesměšněním všech možných filmů, a tohle je jedna z nich. Některý scény byl vtipný, ale jen ty který nezesměšňovaly jiný filmy. Tyhle scény byly zase trapný až na půdu. Opravdu lituju všech herců. kteří tu hráli. Anně Faris velmi přeju nějakou pořádnou seriózní roli, třeba v nějakém dramatu. Tohle si žádný z těch herců nezaslouží! Konečné hodnocení: k pohrdání hodná slátanina.

8. května 2008
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

No popravdě jsem čekal že po vynikající trojce by mohla být vynikající čtyřka, ale to jsem se celkem spletl. Je sice pravda že čtyřka je chvilkama hodně povedená co se hůmoru týče, těch vtipnejch vedlejších scének a hodně se mi líbilo jak film parodoval ostatní filmy a spojtost si mezi nima našel snad každý. Akorát mě mrzelo že dějově už to nebylo tak propracované jako trojka. Sice se asi režisér snažil propojit parodované filmy do sebe tak jak se mu to povedlo ve trojce, ale ve čtyřce se mu to už vůbec nedařilo. A to mě hodně naštvalo. Jinak bych film celkem doporučil, podívat se jak sedají zparodovat filmy typu Válka světů, Nenávist, Saw 2, Vesnice, Million Dollar Baby.
na trojku už to bohužel nemělo. jak jsme psal kdysy, trojka je podle mě nejlepší Scary Movie

18. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

FUJ

První a třetí díl, to je sranda a pohodička, ale tohle, to už je totální kravina... Děj je naprosto otřesný, scénář a rádoby vtipné scény vymýšlel zřejmě někdo, kdo má za sebou velmi dlouhý pobyt na psychiatrii... Máme tu tajemného chlapečka, který bravurně zvládá chůzi ze schodů, pak lidi, kteří již umřeli no a pak ještě otřepané vtipy, které buď již zazněly v předchozích dílech nebo neuvěřitelně trapné a bezduché scény, které mě nedostaly ani k lehkému pousmání.. Proboha, to scénaristi neznají to přísloví, že v nejlepším se má přestat?? Očividně ne, protože jinak by to už dávno utli... Ani pan prezident už mi nepřišel vtipný a to je opravdu co říct..

29. března 2008
avatar uživatele
20 %

Skončete

Hm, opravu tento film je už o ničem. Nejlepší díl s této serie byl třetí a myslím si, že tím by to mělo skončit.
Čtyřka mi příjde jako, že to jsou to vybrané jen nejlepší kousky z předchozích dílů a k tomu pár fórků, jenž zní jako s Kameňáku!Prostě je to už o ničem!

29. března 2008
avatar uživatele
50 %

Tak na tohlem filmu se mi asi nejvíce líbila postava malého strašidelného chlapeěka. Měl svý kouzlo, to se nedá říct o celým filmu. S každým dalším pokračováním se víc a víc divím jak mohla tahhle skvělá parodie padnout.

25. března 2008
avatar uživatele
100 %

Upada

Podle mě je tento film naprosto úžasný a skvělý.Hlášky jsou skvělé a velmi pěkné. A u některých scén sem přímo ch... smíchy opravdu třeba ta scéna jak se chce zabít a nasype do sebe celou krabičku viagry, ana penis se mu přichití kočka a jak se pak snaží jí dostat pryč a spadne dolu a .................. no prostě mohl bych toho vyprávět eště hafo je to fakt hustý !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

25. března 2008
avatar uživatele
30 %

Scary Movie 4

Hm takže tenhle díl mě vůbec ničím nezaujal, kam se hrabe na předcházející díly. Vůbec se v tom ději nevyznám, není to už prostě ono. Hlavně nechápu, jakto, že obživla Brenda, to je nějaké divné. Strašně mě s tímhle dílem zklamali, jediné co mě mile překvapilo byl Leslie Nielsen, je to fakt dobrý herec, takže za Leslieho dávám 30%

3. února 2008
avatar uživatele
60 %

KLESAJÍCÍ KVALITA

Už jsem se nebavil jako u předchozích dílů, rozhodně nejslabší díl. 2/5 fimlu jsou vtipné, zbytek stojí za předělání. Mnohdy mě napadlo dát místo nějaké nudnosti skvělý vtip, ale zkuste to kecat scénáristům do řemesla.

1. února 2008
avatar uživatele
30 %

Scary Movie 4

Film byl o dost horší, než jeho předchůdci. Opět se zde našlo pár vtipných scén, ale zbytek za to nestál. Tvůrci si mohli dát více záležet, nebo tenhle díl už točit ani nemuseli. Očividně to už ani nezajímalo některé herce z SM 3, což se pozná, jelikož tam nehráli, ale jejich "odchod" byl vysvětlen rafinovaně.

17. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Zklamání

Je mi to líto, ale čtyřka mě zklamala.Některé vtipy byly takové nijaké až téměř trapné.Našly se sice místa, která celkem ušla, ale jinak nic moc.Už prostě nevěděli co do filmu dát tak tam naplácali všechno možné.Na odreagování to ale stačí.

7. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

scaaary movie...

...najprv menšie zhrnutie: séria scary movie patrí k mojím najobľúbenejším komediálnym sériám a aj napriek negatívnym názorom že od dielu k dielu je to horšie a horšie, ja sa dokážem smiať hodiny na každom diely, no a troška zase k štvorke: nečakal som nič svetoborné, ale milo ma prekvapil štvrtý diel, na trojku sa nechytal ani z ďaleka, ale mal tiež pútavý dej :D s overenými "číslami" takže ma vôbec nesklamal a bolo výborné zaradiť tam Vojnu svetov, to bol fakt podarený kúsok, ktorý sa vyplatil...fakt obstojný film, ktorým nič nepokazili...

3. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Hodnocení

Taky super filmík.Taky docela strašidelný, ale upe mě bolel břišní sval .D :D :D tou "smací" námahou :D

26. prosince 2007
avatar uživatele
0 %

Boha jeho...

Tak tady jsem vážně čekal víc... Po dobré trojce jsem čekal, že se opět dobře zasměju, ale moje zklamání bylo obrovské. Poslepováním několika scén, které se marně snaží parodovat filmy poslední doby, vážně na vznik dobrého filmu nestačí. Jednotlivé scény na sebe téměř nenavazují a jejich pointa je buď úplně debilní nebo úplně chybí. Než abych ztrácel čas u tohodle blábolu, tak si radši pustim některý ze starších (ale zato mnohem kvalitnějších) dílů.

25. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Co vim tak se to u nás nikomu nelíbilo, ale mě docela jo... zvlášť pak ten začátek :-)) No nic, sem rád že alespoň jedno můžu průměr hodnocení zvednout a ne stáhnou dolů. Dávám 80%.

16. října 2007
avatar uživatele
10 %

co to sakra bylo

Jestli má být parodie film, u kterého by se měli diváci především pobavit, tak se dílo asi minulo účinkem. Vážně si myslím, že kdybych měl veškeré finance, které na film jistě padly, že bych natočil humornější dílko. A to jsem na tom se smyslem pro humor ne zrovna nejlépe.

12. října 2007
avatar uživatele
30 %

No tak od jedničky úspěšnost prudce klesá a na toto dílo se už ani nedalo koukat. Dobrej byl jenom začátek a pak scéna s prezidentem.

28. září 2007
avatar uživatele
70 %

ptákovina

jo tak todle je snad největší ptákovina, co sem kdy vidělqa....je to dobrá parodie, ale bylo tam i dost nudnejch scén....stejnak sem sebou většinou řezala smíchy....a dobrý bylo, že sem těsně před tim skoukla saw;)(takže sem vedel vo co go....)

10. září 2007
avatar uživatele
80 %

Mno, nic extra ale zas to nebylo horsi nez dvojka.... Byly tam vtipne sceny, jako v kazdem dile, ale je videt, ze uz nevi, o cem tocit.... Dalsi dil prosim ne... A kdyby nahodou jo, tak az po delsi dobe..

17. srpna 2007
avatar uživatele
50 %

Scary Movie IV

Nebylo to hrozné,ale naopak ani zas moc dobré ono tomu ten průměr tak odpovídá. Je to spíše taková blbostina k zasmání.

5. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Nic moc...

Zklamal mě. Hodně jsem se na něj těšila, ale musím říct, že trojka byla podle mě o hodně lepší. Čtverka sice není k zahození, ale přece jenom už zřejmě tvůrcům docházejí nápady.

31. května 2007
avatar uživatele
60 %

Scary Movie už pomalu začíná být parodickou klasikou, ale přeci jen to zpracování mohlo být lepší. Dvojkou si nasadili vysokou laťku, kterou nyní nedokázali porazit...

18. dubna 2007
avatar uživatele
LOST
...
80 %

Scary Movie 4

Od tohoto filmu jsem očekával docela hodně a určitě mě nezklamal. Podle mě se jedná o nejlepší díl v celé sérii.Pro mě dokonce překonal i výbornou jedničku. U Scary Movie 4 jsem se smál od začátku do konce. Udělat parodii na film Válka Světů byl skvělý nápad a navíc právě pasáže s Války Světů jsou nejzábavnější. Ještě uvidíte parodii na filmy jako jsou třeba Saw 2, Vesnice, Zkrocená Hora nebo Million Dollar Baby. Herci sice nepředvedli nic úžasného a děj je předvídatelný a docela špatný. I tak ale musím dat Scary Movie 4 velmi dobré hodnocení.

4. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Nevyrovná se předchozím

Čtyřka opravdu nemá na předchozí díly, zejména ne na trojku. Je plná trapných scén. Moc sem se nezasmál.

24. března 2007
avatar uživatele
70 %

ujde to

No musím uznat, že předchozí díly se mi asi líbily víc, ale ani tenhle není k zahození. Některý scény a hášky mě fakt dostávali..docela sem koukala, že tam hráli celkem známí herci. Jediný co jsem moc nepochopila, byla ta posledni scéna :(.

13. března 2007
avatar uživatele
80 %

Čtyřka nepatří k nejhorším ze série, ale ani k nejlepším. Myslím že takovej lepší průměr.... Protože musím říct, že jsem se nenudila

11. března 2007
avatar uživatele
40 %

Nevyrovná se to úplně předchozím dílům..témata už nejsou čerpána jen z hororových filmů takže např. si nejsem jista jestli bude všem úplně jasné proč Tom skáče po žluté pohovce a láme ruce moderátorce...myslím že čtvrtý díl z trilogie...a stačilo.

4. března 2007
avatar uživatele
Kovo
...
80 %

go scaaaary

séria scary movie je snáď jediná séria, ktorá si udržuje štandard. Jednotka bola total super a aj štvorka uložila pod jednu strechu všetky dnešné horory. čiže dám jej rovnaké hodnotenie, ako by som dal všetkým častiam:

17. února 2007

Scary Movie 4 je nejlepší díl ze všech Scary,ani chvíli se nenudite,ale právě naopak pořád se smějete,hlavně tvůrci Scary Movie 4 si vybrai opravdu skvělé filmy,a dokázaly udělat ještě lepší parodii,je to fakt nádherný film,směju se u toho i když to vidím už po několikáté,skvělé by bylo kdyby bylo ještě jedno možna i dvě pokračování.

28. ledna 2007

Nejlepší díl ze série Scary Movie.U tohohole filmu sem se ani na chvilku nenudil a pěkně sem si to užíval.Jestli bude pětka, tak neváhám a jdu na ni do kina.Skvělá parodie.

28. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Mam takovej pocit, ze uz nevedi, co by tak napatlali! Uz me to zacina celkem nudit... Trojku jsem jeste prekousla, ale tohle je uz trosku trapny! Doufam, ze uz je to posledni dilo z tehle serie!

27. ledna 2007
avatar uživatele
kin
...
70 %

Asi horší než 3, 100% lepší než 2

Včera jsem se dívala na úplně celou řadu"scary-movích". Bylo to na dlouho, ale konečně jsem se "rozhodla", který díl se mi nejvíce líbí (1 nepočítám- je ÚPLNĚ JINÁ než zbývající díly)...čtyřka je zlatý střed. Chvílemi jsem se musela smát jako šílená- při "viagře" nebo "hoře" jsem málem spadla z gauče. Některé "vtipné" scény mě ale vůbec nezaujaly- třeba Cindy v aréně, či stopadesáté náhodné ohnutí Leslieho Nielsena při projevu v Bílém domě, závěrečná "reality show".... Možná to byl záměr, ale zdálo se mi úchylné objevení Brendy- v celém filmu nebylo VŮBEC vysvětleno, jak je možné, že neumřela...Celkem vzato, je dost těžké posoudit, jestli jde o něco nesmírně vtipného, nebo trapného....

17. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

No ttoto docela ušlo. I když si myslím že ty předtím byli lepší. Ale taky se tomu dalo zasmát...Uvidíme jestli bude ještě další..

16. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Já osobně razim teorii, že by se jednotlivé díly mezi sebou neměli porovnávat. Tady ale udělám vyjímku, musím říct, že třetí díl podle mě nasadil vysokou laťku. Tento díl tu laťku a kousek shodil. I tak se člověk zasmál.

16. ledna 2007

Docela trapas

Tenhle díl byl narozdíl od ostatních propadák, protože tam mají už hned na začátku dva nárazy (Shaquile O' Neill). Prostě hrozně přeparodované. Taky se mi nelíbilo to, že to bylo jenom pár parodií za sebou, ne u sebe. Tento film hodnotím špatně, protože nazozdíl od ostatních filmů nebyl moc vtipný.

5. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Tak jednička byla fajn co jsem viděla, ale tohle už se mi zdálo trochu víc trapný. No prostě takovej malej propadáček, možná že měli skončit u trojky. Jak se říká v nejlepším přestat, tadyto už bylo trochu přeparodováno. I když jsou nový filmy, za každou cenu se to natáčet nemuselo. No prostě nesplnilo to mé očekávání :/

2. ledna 2007

Děsnej biják!!

Ani nevim jak to říct, hlavu mám plnou nadávek a toto je slušná stránka. Prostě extrémně přízemní film (?), který nutí diváka smát se i sám sobě, jedna debilita střídá druhou, známý herci (Pullman, Madsen, Bierko), jsou natolik prkený, že i ten šutr před naším domen by začal dřív tančit kozáka, než by se oni rozhoupali.

9. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

průměr

Souhlasím s předchozím názorem,pokud se chcete podívat na Scary Movie,sáhnětě raději po prvním nebo druhém dílu.

28. října 2006
avatar uživatele
40 %

Film se mi moc nelíbil. Na jedničku dvojka rozhodně nemá a trojka zase nemá na dvojku. A čtyřka nemá na trojku. Je to prostě nejhorší díl ze Scary movie. Ale to byly i 2 a 3, na jedničku prostě žádný z dílů nemá. Nestojí za to se na to koukat! Mě se to ještě trochu líbilo, ale už se na to asi znovu dívat nebudu...

26. října 2006

nic moc

Podle mého názoru je tohle nejhorší díl ze všech. Vtipný to už moc není, originální to taky není vůbec, bylo to prostě celkově nějaké takové nemastné neslané a hodně mě to zklamalo.

23. října 2006
avatar uživatele
10 %

Jiz 4 z rady totalniho nesmyslu, vlastne ani nevim co me na filmu zaujalo. Nic. Tohle snad muze mit velkej uspech jen v americe.

23. října 2006
avatar uživatele
100 %

když jsem psal názor k trojce napsal jsem že to nej parodie jakou jsem viděl,ale to už neplatí,protože jsem nedávno viděl čtyrku a ta trojku předčila-jednoznačně.

22. října 2006
avatar uživatele
10 %

SM 4

Scary Movie 4 se mi vůbec nelíbila. Děj byl naprosto o ničem a dialogy na tom byly stejně. Některý scény byly fakt nechutný. Ať hledám, co hledám, nemůžu najít nic pozitivního. Možná jen Charlieho Sheena...

14. října 2006
avatar uživatele
40 %

Parodie na čtvrtou

Parodiím moc neholduju, kdyžtak se mi líbí Bláznivá střela a to je asi tak všechno. Scary Movie mě nikdy moc nebrala, spíš se mi docela zamlouvala jednička a pak už teda nic moc... Je to ohrané, doufám, že se pětky nedočkáme. Neříkám, že jsem se vůbec nikdy nezasmála, ale to na dobrý film nestačí. Zvláště, když je to jinak splácané různě dohromady, není to zas moc inteligentní film a je to naopak až na hranici trapnosti. Možná se na to ještě někdy podívám, ale rozhodně to nebude v nejbližší době.

29. září 2006
avatar uživatele
Elik
...
40 %

Průměr

Byla to sice sranda ale někdy to bylo docela přiblblý a přehlcený, třeba na úplným konci v tom pořadu....ale některý scény byli fakt vtipný....myslím, že to mohlo bejt i lepší, ale co na tom, každej film má svý chyby..

17. září 2006

Tak na rovinu...nejhorší scary movie vůbec!!!Žádná zápletka...a už ani ty vtípky nic nezachránili....hrůza...

17. září 2006
avatar uživatele
40 %

Od 4. dílu jsem nečekala nic výjmečného, ale i přesto jsem se i něj dobře pobavila. Bylo vidět, že spousta vtipných scén se jen opakují z minulých dílu. Trošku nejde do hlavy, proč se tahle parodie "zpatlala" z cela odlišných filmů, které k sobě jinak nesedí. Je pravda, že poprvé jsem se tomu smála, ale myslím, že taky naposledy.

16. září 2006
avatar uživatele
100 %

parodie

4 je z nich nejlepší ale 1 byla bídná 2 norml a 3 dobrý ale 4 supper jde to obráceně u některých filmu je to na opak že nejlepší je 1. díl ale tady je to na opak... super film. :)

2. září 2006
avatar uživatele
40 %

tak je to 4tý díl trilogie...to už by snad stačilo páč kvalita snímků klesá od 10 k 5...no parodie sou chabé a nepovedené, místy přehnané. Herecké výkony sou u bodu mrazu, ale to je u SCARY MOVIE normální...40%...víc nedám

31. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Mě osobně se tento film moc nelíbil, pár dobrých scén a záběrů, ale to je vše. Byla jsem na něm v kině a pěkně jsem se nudila, jednu dobu jsem neměla daleko k tomu, abych u něho usla. Scary Movie 1 a 2 se mrtě povedlo, ale s 3 a 4 už to jde z kopce.

28. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

dobrej film. jednoznačně!! moc se mi líbil když jsem ho viděla v kině s kámoškama. dost sme se nasmály. no zkátka je to DOBRYYYYYYY =)

23. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Celkem mazec

Film je jako všechny filmy dobře komicky udělan ... Obsazení hercu se moc nezměnilo .. Ale opravdu mě dobře pobavil ale rekla bych že první díl je prostě the best .... a tenhle je asi tak 3 :)))

19. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Jakožto divák co má rad komedie a parodie (a nejlepší je to smíchané :-)) tak jsem se musel na tenhle film podívat. Četl jsem že některým se to moc nelíbilo, mě naopak se zdál nejlepší ze včech dílů.
1. Scary Movie 4
2. Scary Movie 3
3. Scary Movie 1
4. Scary Movie 2
To je můj pohled ne věc. :-) Líbilo se mi tam jak tvůrci a herci umí originálně a vtipně vymejšlet parodie. Tenhle film určítě stojí za a ani se mi nezdál krátky a to ani když jsem ho viděl podruhé. Z pohledu diváka 100%

14. srpna 2006
avatar uživatele
RQR
...
90 %

goood

Film byl celkem dobrej a líbil se mi. Ale nějaký věci mi tam přišli celkem trapny. nebylo jich moc ale nejaky tam byli. Jinak sem se skoro porad smal

7. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Mohlo to být horší

Je pravda, že čtvrtý díl není už tak vydařený jak některé předešlé, ale mohlo to dopadnout i hůř (viz. 2. díl...). Z kina zklamaná nejsem, i když jsem možná čekala že se zasměju víc. Pro mě nejzábavnější byly scénky s prezidentem :) Ale prostě jednička je jednička... To byl prostě originální film, a takový už se jim natočit nepovede i když se evidentně snaží...

6. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Počtvrté?

Ačkoliv první dva (možná i tři) díly byly zajímavý a vtipný o čtvrtým dílu se to teda moc říct nedá.. Přijde mi to strašně zmatený a jen chvilkama se objeví i nějaká opravdu vtipná scénka nebo hláška. Častěji je ovšem spíš převáží nudné a trapné chvilky, kterém nabídnou čas se zamyslet kde tahle série skončila (skončí).

28. července 2006
avatar uživatele
40 %

Kdo nemá dost?

Opravdu si nemyslím, že byla zapotřebí další druhořadá parodie, která je navíc již čtvrtým!!! pokračováním ze začátku vcelku úspěšného celku. Třetím dílem se to zdálo dobře zavrženo jako triologie, ale tímto si to myslím pokazili. Film není nic moc, a některé "parodické" scény nejsou ani trochu směšné.

26. července 2006
avatar uživatele
50 %

Mám pocit že díl od dílu je slabší a slabší, už sou to takový vynucení ftipy že už to není vono... ale úvodní scéna s onealem se mě líbila asi nejvíc a celkově takovej průměr, jakože fakt upřímě sem se u toho zasmál asi jen jednou narozdíl od jedničky kde sem se furt válel po zemi :)

25. července 2006
avatar uživatele
20 %

Další už snad ne!!!!

Podle mě už tahle 4 je dost slabá, takže doufám, že nedojde k nejhoršímu a 5ky že se už nedočkáme. Některé vtipy byly až za hranicí vkusu a něčemu se nedalo zasmát vůbec. Prostě už jen taková slátanina.Hodnocení dávám pouze za snahu herců.

10. července 2006

Chmm...

podle mě byla nejlepší 1 a 3 byla taky dost dobrá. U 4 je to nahraně..u něčeho sem se dost nasmála (hlavně když vedlě mě seděl můj bratranec=))) ale něco mi přišlo přehnaný a aý trapný. Takže smíšený pocity. Jinak ale filmek v pohodě=))

9. července 2006
avatar uživatele
50 %

Normal

Myslím že to bylo takové průměrné sice se mi více líbily předešlý filmy ale celkem to ušlo....sranda tam nechybí ale některé diváky to asi moc neupoutalo.

1. července 2006
avatar uživatele
30 %

Čtyrka - co dodat

No je to jak u každého filmu...jednička super...dvojka se ještě dá ale potom už ne! U Scary Movie mě celkem překvapilo že 3 dil byl ještě hodně dobrý jelikož z většiny změnili pohled na věc, dodali nové herce a hodně nových shotu apod. ale co bylo dobrý v 3 tak 4 uplně zkazila...72 minut bez děje a jen občas stojí některá ta hláška za to...no to že měli na vyběr parodi na filmy jako SAW ci Válka světu tak prostě nic moc. A víte co ...někdy kdyz je nuda a jen tak kecáme s kamošama tak se da aji vzpomenout na 1-3 ale na 4 vzpomínat určo nebudem tam není vůbec nic co by stálo za to si připomenout (asi až na triPod).

1. července 2006
avatar uživatele
100 %

Celkem to ušlo, přestože horory nemám ráda a tady to je parodie na horory někdy sem se i bála, ale jinak to bylo vtipné a zábavné.

26. června 2006
avatar uživatele
40 %

No, tak tohle už není parodie na horory, ale samotný film je horor. Bez vtipu, smyslu a vůbec. Prostě se nepovedlo. ne nadarmo se říká "třikrát a dost"

25. června 2006
avatar uživatele
70 %

Bezva

Řekl bych ze Scary Movie 4 byl lepší než 2 a 3. Dobrá parodie na slavné horory a filmy poslední doby, ale bohužel v tomto filmu je hodně vidět, že tvůrci měli hodně nápadů, ale málo času a zdá se mi všechno tak rychlé - prostě všechno má rychlý spád a než se nadějete už se řeší něco jiného. Ale jinak dobrý a hlášky taky stojí za to!

21. června 2006
avatar uživatele
100 %

...

Podle mého nározu je tahle parodie lepší než ty předchozí,a je také lepší se podívat na ní než na filmy,které zde byly terčem!Opravdu zde bylo pár okamžiků záchvatu smíchu!!!Vážně moc hezká podívaná!

18. června 2006
avatar uživatele
80 %

Klasická parodie

Já si myslím že to byl dobrý film, ale jsou i o hodně lepší. Parodie nějakého filmu jsou často dobré a tohle není výjimka. Hrubej je začátek když si řeže ten chlap nohu... ale co podívejte se na to. Prostě se na to podívejte jestli ste jej neviděly stojí za zhlídnutí zvlášt jestli jste viděly ty díly před tím.

15. června 2006
avatar uživatele
40 %

nič moc

Pár podarených hlášok, ale to je asi tak všetko. Pri niektorých pasážach som zaspával a nechcel to pozerať ďalej. Pri pozeraní ma držala iba zvedavosť, na ktoré filmy sa tam objaví ešte paródia. Už to bolo prehnané a dosť. Najlepšia časť bola druhá. Toto bolo dosť nepodarené.

14. června 2006
avatar uživatele
mici
...
80 %

scary movieeeee 4

tak na tom jsem byla včera v kině a můžu říct,že to bylo fakt dobrý..třetí díl je celkově lepší,protože se vůbec nenudím,ale tady jsem zase měla víckrát záchvat smíchu,ale u některejch scén jsem se dost nudila..ale jako jinak to všem doporučuju,je to dobrej film,ale jen tak na jedno shlédnutí... :))

13. června 2006
avatar uživatele
20 %

tohle se fakt nepovedlo.... všechno je to dokola nemá to myšlenku a zasmát se??? když se vám to poštěstí, tak to určitě nebude souviset s filmem...

11. června 2006
avatar uživatele
70 %

SCAAAARY MOOOOUVIE!!!

Překvapení se koná. Scary Movie vybrousilo vtipy, ubralo z nechtných a sexuálních vtipů (i když pár jich tam přece jen nechali), podařilo se jim z různých scén z různých filmů vytvořit něco jako příběh. Vtipy mají většinou nápad a spád, škoda jen, že originalita ubyla. Vždyť mimozemšťany, neustaále nectěné mlácení dětí i Micheala Jacksona už jsme tu měli!!! A ještě malý dodatek: King Kong se objevuje pouze na americkém plakátě (i když přišel i k nám) a sami tvůrci poukázali, že King Kong ve filmu skutečně není.

11. června 2006

..

jaaj..mno tak jako nebylo to špatný, vtipný to bylo taky, ale jinak ve mě ten film nezanechal takovej zážitek jako trojka..ta byla prostě z celý "trilogie" nejlepší..

11. června 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Ikdyž mi to přišlo horší než 1 a 3 ale stejně to bylo uplně super ,zase mě bolelo břicho,jako pokaždé když se dívám na Scary movie,zase tam byli supr hlášky a i herci byli zase supr,prostě já tenhle typ humoru žeru,co dodat ten kdo má rád ,hodně ulítlé komedie ,prostě musí vidět,všemdoporučuji a dávám jasných 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10. června 2006
avatar uživatele
90 %

do čtveřice všeho dobrého

Za prvé: série Scarry movie se mi staršně líbí a s nadějí jsem očekával i čtvrtý díl. Posháněl jsem si co nejvíce filmů, kterých se Scarry týká. Film byl naprosto skvělý, sice některé vtipy byly trapné, ale převažovaly fórky, které se scénářům povedly. Do role hlavní hrdinky si už ani nedokážu představit nikoho jiného než Annu Faris. Už jenom s napětím očekávám pátý díl.

9. června 2006

ZKLAMÁNÍ

Tak tehle film mě moc zklamal. Čekal sem, že to bude mnohem lepší. Podle mě byla nejlepší trojka. Víc jak 60% dát nemůžu.

5. června 2006
avatar uživatele
100 %

super filmík

byla jsem na premiéře a bylo celkem plný kino. Ten film byl super i když byla nejlepší trojka tohle si nemůžete nechat ujít! Nejhezčí z filmu byl kluk co se menoval robbie byl fakt sladkej tak když budete vědět kdo ho hrál tak mi to pls napište:

4. června 2006
avatar uživatele
mici
...
100 %

Skvělý

Jójójó,tenhle film je super,jako předešlý díly scary movie,ale tenhle ještě s 1 je nejlepší.Jako parodie na horory to bylo supera vážně jsem se řezala smích.Ale myslím,že 4díly stačej a víc by jich nemělo být.

30. května 2006
avatar uživatele
40 %

Scary Movie 4

Tak sem to viděla taky.Popravdě sem čekala o hodně lepší film.Vzhledem k tomu,že je to 4ka,tak se už tady pár věcí opakuje z předchozích dílů,děj sice navazuje z konce 3ky což se může zdát jako dobrý námět,ale zůstal podle mě nevyužitý.Ve 4ce dominují nebo spíš jsou skoro jenom vtipy se sexualním podtextem což na jednu stranu neodsuzuji ale na tu druhou se vytratil zbytek asexualních,ale přesto vtipných scen.Rozhodně nemůže konkurovat 3ce.Někteří skalní fandové si možná budou nalhávat,že to zas tak strašný nebylo...neříkám,že zas tak hrozný,ale Scary movie bylo v žánru parodii vždycky jednička,ale poslední dil padá někam hluboko do průměru amerických komedii pro teenageri.Trojka nasadila laťku vysoko a čtyřka se nedokázala udržet...

30. května 2006
avatar uživatele
100 %

Lepsie ako 3

Tak toto pokračovanie scary movie ma dostalo nemyslel som si že sa podarý také skvelé pokračovani.Bál som sa že trojkou to končí aj ked bola 3 o dosť slabšia ako jej predchodzé diely tak 4 si to úplne opravily.Ať žije Scary Movie

28. května 2006

...

Četl jsem o Scary Movie 4 hodně a taky jsem od toho hodně očekávál! A samotný film nezklamal. Několikrát mě chytly záchvaty smíchu, moc dobře jsem se bavil. Prostě super pohodičkovej film !

24. května 2006
avatar uživatele
80 %

..konečně

..Scary movie 4 oživili i když ne dostatečně serii těchto parodií. Když do kin přišla trojka moc jsem se těšil , že se zase zasměju , ale chyba ...trojka nedopadla moc dobře , sanžila se až moc o to být ftipná , ale čtařka to napravila je to vtipné a některé věci jsou tam fakt good. Ale u mě zatím nic nepřekonalo Žhavé výstřely 2 ;);) Scary movie 4 je určitě dobrou parodií na kterou se hodí zajít.

24. května 2006
avatar uživatele
60 %

Fajnovka....

Je to taka pohoda po namáhavom dni, spraviť si coffee,chipsy a zhliadnuť klasiku Scary Movie...myslím, že celkom dobrý výber parodovaných filmov...pohľad na malého Jigsawa ma naozaj dojal:),King Konga som tam nezhliadol...nechápem prečo? Inak celkom dobrá haluz až na niektoré scény, kde sa mi zdal až príliš násilný humor..oproti starším častiam dosť autori popracovali no niekedy som mal chaos v tom čo sa co filme deje...najviac ma dostala uplne posledná scéna v tej akože talkshow,tak to som skoro umrel od rehotu...V celku dúfam, že nabudúci rok príde Scary 5...pohoda!

11. května 2006
avatar uživatele
60 %

Lepší

Čtvrtý díl je velmi podobný trojce: Je tu tajemné dítě, je tu mimozemská invaze, jediná Cindy ví, jak to zastavit... Narozdíl od trojky ale scénář nepřipomíná slepenec na poslední chvíli (byť do pořádné kvality má taky daleko). Dávám 60%, protože není originální, ale zase je to sranda (zvlášť úvodní scéna s dr. Philem a Shaquilem).

9. května 2006
avatar uživatele
10 %

Už ne...

Připadal jsem si jako kdybych viděl další Kameňák. Vtipy nudné, opakující zavedené schéma z předchozích dílů (viz. neustálé ubližování svěřenému dítěti - to už tu jednou bylo). Nevím jak se u toho někdo může smát. Nudil jsem se už po prvních dvaceti minutách a musel jsem se hodně překonávat, abych to dokoukal až do konce. Těch 10% je za to, že se mi jednou zdálo, že bych se mohl i usmát. Ale nevím jestli to náhodou nebylo díky tomu, že jsem si vzpomenul na některý z předchozích dílů.

7. května 2006
avatar uživatele
70 %

Po třetím díle, který mě extra neoslovil (dal jsem mu 40%), udělala čtyřka krok kupředu a film má humor jedničky a dvojiky. King Konga jsem tam taky nezahlíd, ale Michaela Jacksona ano. 70%

24. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

miste fil

je to super film ako us niekto povedal ale zato som tam nevidel KING KONGA newiem mozno mam zly film alebo newiem ale to pochybujem pretoze saw tam je aj valka svetu aj vesnice aj nenavist a este newiem co vsetko ale KING KONG tam neni a vazne je to super film

22. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

No proste super

Scary ovie 4 je dalsi z rady povedenych parodii na uspesne i neuspesne filmy. To, co jsem od tohoto filmu ocekavala jsem take dostala. Od zacatku az do konce jsem se nemohla prestat smat a jsem rada, ze jsem byla pred filmem na zachode, protoze jinak bych asi zazila peknej trapas. Milovnikum techto zanru muzu film doporucit a i tem, kteri by chteli zkusit neco noveho, protoze pretchozi 3 dily na sebe nenavazuji. Preji prijemnou podivanou

17. dubna 2006