home
Saw 3D

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
////
...
100 %

saw 3D

Tak tento diel saw sa mi vôbec nepačil.Ta brutalita bola až prehnaná. A ten koniec som vôbec nepochopil. Asi najhorší diel saw. Keď sa ma celý saw skončit takto ako saw 3D tak to sa celý saw skončil zle.

30. června 2012
avatar uživatele
40 %

Přehnaný drasťák!

40% dávám jen za propracovanost děje.Řekl bych , že už od trojky je toho násilí a drastických scén příliš.Klidně mohli o hodně ubrat.Jednička a dvojka ještě dejme tomu šli.Je sice pravda,že podobných filmů o brutalitě je hodně(tenhle je ze všech dosavadních nejhorší) a kupodivu některým občas dávám i kladné hodnocení , ale to je(ty jsou) o něčem jiném.Myslím , že tento typ filmu přehnal hranice snesitelnosti.

6. července 2011
avatar uživatele
100 %

Nejlepší díl série, absolutně!

3. července 2011
avatar uživatele
10 %

Pravděpodobně nejpopulárnější "hororová" série současnosti konečně doznala svého konce! A byla to pořádná fuška. Sedmý díl je totiž… co si budeme nalhávat… vůbec ten nejhorší, nejzbytečnější, nejnudnější a nejhloupější. Mnohem víc než kdy předtím do očí bije explicitní brutalit a hlavně logické díry, za které by se nemusel stydět ani ementál. Nevím, na co mysleli, ale heslo „Odpovíme na všechny otázky“ se jim šeredně vymklo z rukou. Uspokojivé vysvětlení nepodali vůbec na nic a ve snaze poskytnout alespoň něco málo, vymysleli snad nejdebilnější zvrat, co šel... Po vzoru ostatních jsem se také rozhodl nic neprozradit a mluvit budu raději opět v obecnější rovině - ono to totiž bohatě stačí. Jak vidno scénáristé hold neměli svůj den. Aby to bylo ještě zábavnější "svůj den" zřejmě neměl ani zbytek štábu. Jen těžko se dá omluvit nevírazná režie, které nevytěží vůbec nic ze sebeohavnějšího masakru. Pasti v rámci možností OK, ale koho to má sakra ještě bavit, když všechny ostatní charakteristické rysy série SAW jsou ty tam. Herci děs a hrůza. Mandylor působí nezaujatě, Flanery zase nadmíru nesympaticky. Poprvé mi byla smrt postav srdečně ukradená. Katastrofálně selhává i tempo. Největší napětí jsem zažil asi v první třetině, pak šeď a nuda – čistá nevyváženost. Vskutku žalostný pohled. Od geniálního prvního dílu se ušla dlouhá cesta, jenže na jejím konci nezůstalo z prvotní kvality takřka nic. Je to smutné, že ze 100% pro Saw: Hra o přežití končíme na 10%...

26. května 2011
avatar uživatele
Budy
...
80 %

V poslední době jsem si pustil Saw 5 až 7 a všem třem jsem dal 80%. Čtverku jsem viděl před třemi lety a moc se mi nelíbila. Myslel jsem si, že takhle z kopce to půjde i se zbylými díly. Nevím, čím to je, ale líbily se mi více. Buď je to ten časový rozestup nebo byly opravdu lepší. Ač měl být tento 7. díl poslední, konec filmu je opět poněkud otevřený, tudíž se může stát, že za pár let náš může ohromit díl 8. No, to už se ale doufám nestane. Sedm dílů stačí. ;)

20. května 2011
avatar uživatele
40 %

SAW

tak po zkouknuti 7dilu serie saw sem dospel k nazoru ze nejlepsi pocit z toho je ten ze uz zadnej dalsi nebude. Cekal sem daleko lepsi vxsvetleni veskereho deni za podlednich 6 dilu ale jendinyho kteryho se dostalo bylo Dr. Gordona, a ktomu pribylo dalsich X osudu o ktere me nic nerikali...
K realne vypajicim pastim nutno dodat opet pani scenaristi a technicy prekvapili, ale prece jenom to 1 neni.
Jednim dechem: NIC MOC.....

8. dubna 2011
avatar uživatele
90 %

Na sedmičku jsem čekal jak dlouho. Musím uznat že mě překvapila:) Nebylo to místy tak moc brutální jako předešlý díly, i když samozřejmě některe ty pasti byly trošku silné kafe. Příběh mě překvapil, jako vždy nejvíce na konci. Jen tedy doufám, že to je fakt poslední díl.

2. dubna 2011
avatar uživatele
3ged
...
70 %

Saw 3D

Popravdě sem docela rád, že se celá série uzavřela, protože díly se mi začínaly líbit čím dál tím míň. Těžko říct, zda se pro mě vysvětlily všechny otázky, protože celej ten příběh (všech dílů dohromady) mi začínal připadat trochu zamotanější. Finální překvapení by tu taky bylo fajn, ale je asi tak od půlky dílu docela očekávaný.

28. března 2011
avatar uživatele
30 %

Game Over

Tak a je to konecne tady. Hra skoncila. Zakonceni teto mega serie v 3D bylo zajimavym prekvapenim a myslim, ze to filmu nijak neuskodila, ale ani nijak vyrazne nepridalo na uzasnosti. Jedinym duvodem, proc jsem se tesila na tehle film byla Gabby West, ktera vyhrala roli v tomto filmu v jedne herecke soutezi, kterou davaji v usa...ale jeji role byla tak malinka a zbytecna, ze jsem byla celkem zklamana. Bez pana Tobina to uz stejne neni ani ono. Takze jsem rada, ze je konec. Co se tyce deje, celkem logicky byl uzavren, coz bylo uspokojujici a co se tyce nastrah a pasticek, byly silene jako vzdy. Secteno podtrzeno, jsem rada, ze hra skoncila, ale ta podivana stala za to.

7. února 2011
avatar uživatele
Meky
...
50 %

***

Uf... konečně mám tuto nekonečnou sérii zasebou. Nemá smysl být přehnaně krutý, protože poslední 3-4 pokračování šla kvalita strmě dolů a přímo úměrně šlo dolů také divákovo očekávání. Já nejsem zklamaný, proč taky, když je předem jasné, co očekávat. Člověk by řekl, že dál se prostě už zajít nedá, ale zase to jsou nehorázná jatka a chuťovky pro opravdu libové diváky! To je primární cíl - zmasakrovat všechny a co možná nejefektivnějším způsobem. Příběh je sice sekundární (nic nového), ale klade se na něj určitý důraz, protože přece jen je to poslední díl a musí se to nějak logicky uzavřít. Uzavřelo se to tak, že by se klidně dalo pokračovat dále a trestat všechny hříšníky světa za své chyby a zločiny, ale nemá to cenu a Bůh žehnej rejžovi, že ho osvítilo. Herecky není o co stát, protože postavy přicházejí a bez mrknutí oka zase odcházejí. Bez Tobina Bella (neberu v potaz jeho flashbacky) už to není ono, on byl ikonou filmu a s ním umřel i Saw. Pak už to byla opravdu jen hra - si vinen, vybereš si život a stejně zemřeš! Závěr? Ve 3D nejspíš malinko větší "zábava", v normálním formátu průměrné zakončení jedné velké, nechutné hry.

5. ledna 2011
avatar uživatele
80 %

Znova Saw, tentokrát naposledy. Znova iné metódy zabíjania. Nuž keď mám priznať, tie predošlé boli lepšie. Nehovorím že táto bola zlá no už je to v tomto prípade že všetkého veľa škodí. Už koniec.

1. ledna 2011
avatar uživatele
30 %

Série Saw je všeobecně považována za tu možná nejúspěšnější hororovou sérii nevím kolikaletí… První díl měl skutečně myšlenku, která si zasloužila i ta další dvě pokračování, ale mělo vůbec smysl pouštět se do dalších dílů a čím dál nepřehledněji ji rozvíjet? Kouzlo vyprchalo velmi brzy. Další díly už nebyly o geniálním Jigsawově plánu, ale jen o další a další řežbě, která si vždy ke konci připravila rádoby překvapivé rozuzlení. Veškerý účinek vyprchal v přívalu informací, které svým charakterem nevzbudily jiné asociace, než že si je tvůrci na poslední chvíli vycucali z prstu. Nicméně když už se načalo něco takového, byla by škoda to nedokončit. Hned na začátek chci vyjádřit především úlevu nad tím, že mě úroveň předchozích dílů zdrtila natolik, že jsem neriskoval 3D zážitek v kině. A to hned ze dvou důvodů. Prvním je, že i na normální 2D obrazovce bylo pouze jediného momentu, kdy jsem měl pocit, že jsou věci blíž, a druhým, že by za to sedmý díl jednoduše nestál. Poutavost příběhu se poděla úplně do nikam. Atmosféra prvního dílu se ztratila již dávno, stejně jako sympatie k lidem, kteří si musí zahrát takovou hru. Celý film je opět jen o jatkách, nepřirozeně vypadající krvi a vnitřnostech. Nápaditost tvůrců se stroji smrti je pořád nevyčerpaná, ale v příběhu naprosto nesmyslná. Příliš jsem nevěřil, že se dočkám kvalitního závěru, ale předpokládal jsem, že většina času padne právě na konečné rozuzlení. Chyba lávky. Sedmý díl se nijak neliší od pětky ani šestky, a k mému velkému zděšení skoro úplně zanevřel na Tobina Bella. Není to náhodou on, o kom celá série pojednává? To mi měly stačit pouhé dvě minuty? Přivádí mě to k tomu, proč se na film většina lidí chce podívat. Každý chce vědět, jak série skončí, ale mě s tou svou ubohostí rohlíkem opravdu neopili. Je sice moc hezké, že jsme alespoň trochu zavzpomínali, ale dojem to udělalo naprosto minimální. Nechci prozradit nic, protože tím bych dalším divákům zkazil zážitek úplně. O důstojném zakončení se nedá mluvit, protože tak film vlastně ani vzhledem k předchůdcům nevyznívá.

21. listopadu 2010
avatar uživatele
100 %

,,,

tesila som sa ako male decko na to 3Dcko,, ae, odchadzala som nesmierne sklamana,, saw neni film na 3d neuveritelny trailler ae ako film&, bieda?,,,,sem tam dobrý zaver, ae presne dej filmu,, ako nič moc veru,,,,samozrejme prekvapenie na konci, filmu,,,,,ae to je asi tak vsetko co si z toho filmu pamatam uprimne nezaujimave,,, skoda lebo saw zboznujem ae toto fakt nejak pohnojili,,,

20. listopadu 2010
avatar uživatele
90 %

Saw VII

Vše zůstalo při starém - odpůrci budou film posílat do pekel a fanoušci s ním nebudou mít problém. Nenudil jsem se. Občas jsem sice přivřel oči, chvílemi byl napnutý a konec se dal akceptovat. To není na sedmý díl zas tak špatné.

6. listopadu 2010
avatar uživatele
20 %

Velké očekávání- hořké zklamání

Tento díl měl být vyvrcholem veškerého děje, se všemi vysvětleními a jasným dějem. No upřímně: jediným, i když zcela zásadním pozitivem bylo vyjasnění role Doktora Gordona v této sérii, ale jinak vůbec nic. Na druhé straně provedení pastí bylo velmi zajímavé a příběh hlavní oběti též nebyl špatný, ovšem vedlejší děj nestál za nic.

Velkolepá očekávání zdaleka nesplnila, co bylo očekáváno a rozhodně se nedá říct, že by tento díl patřil k tomu lepšímu z celé série.

5. listopadu 2010