home
Šarlotina pavučinka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

zvířátka

Hezký a dojemný film se zvířátky nadměrně upovídanými. Pro děcka jako ušité. I když pavouky fakt nemusím a pohledu ve filmech na ně se straním, tady byla pavoučice Šarlota hezky udělaná. Za mě 70%.

16. července 2012
avatar uživatele
70 %

Šarlotina pavučinka

Knihu som čítala, no prišla mi až moc detská. Chápem, že je to legenda, ale mne sa nepáčila. Možno by sa mi páčila, ale mala som k nej isté výhrady. Je pre mňa 50%...No asi pred mesiacom som sa rozhodla, že si to pozriem. Dakota Fanning bola úžasná ako vždy, tie peniaze si podľa mňa zaslúžila. Za ňu by som dala 100%. Určite. No tým sa, bohužiaľ, moje vysoké hodnotenie končí. Chápem, že si nemôžem na filme vylievať svoje fóbie z detstva, ale ja nemám rada ošípané. Mala som s nimi v detstve zlú skúsenosť, preto mi Wilburg príde roztomilý len s veľkým premáhaním. Mám arachnofóbiu a bojím sa všetkých pavúkov, aj kreslených. Proste toľko nôh neznášam. No film nebol až tak zlý, keby bolo hovoriace napríklad kura, alebo kohút, možno by som rozmýšľala nad 90%. Ale, Wilburg je tým, čím je. No nebolo to také zlé. Niekedy som vyvalila oči na obrazovku, či je to to, čo vidím. Film má podľa mňa na takých 75%. Pozriem raz, dvakrát a stačí :) No každý nech si urobí vlastný názor...

22. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Treba sa zamyslieť...

Niede len o klasický film kde zvieratká rozpravajú a hlavný hrdina zase prežije. Ide o re-make azda najslávnejšej knihy všetkých dôb. Tento nápad Winicka bol naprosto úžasný a celý film je dokonale spracovaný. Ide tam o priatelstvo a lojalitu nabitú humorom. Treba si ho vychutnať a nie sa pozastavovať nad tým, že sa to nesmierne podobá na prasiatko Babe. Každý film by sme si mali vychutnávať a brať ho tak ako je aj ked sa nám nepáči. Ja som tento film kúpil, už len kôli tomu, že tam hrá Dakota a je plný humoru. Dokonca aj mojím spolubývajúcim sa páči aj ked Dakotu nemôžu ani vystáť. Páči sa im preto lebo ho berô taký aký je.

14. března 2008
avatar uživatele
10 %

další z mnoha filmů a rozpravě zvířátek,kde všechno dobře dopadne a hlavní hrdina neskončí na pekáčí.jak dojemné a úžasné,člověk se až diví,že mu slza neukápne...(ironie a krutá)

1. dubna 2007