home
Samotáři

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Dalo by se říct, že to není špatné. Z poměrů domácí filmařiny to vyčnívá tím, že to není očividně debilní. Bohužel si člověk musí dát hodně práce k tomu, aby na tom ocenil i něco hlubšího. Herecky ok, ale jinak mě ten kolotoč postav příliš nevzal.

23. listopadu 2011

V tomhle filmu se mio nejvíc lidí Japonci-ti totiž u nás opravdu fotí i popelnice. Dál pak asi "ulítlostů postav Jakuba a Ondřeje.

14. března 2011
avatar uživatele
90 %

Tenhle film se mi moc líbí. Je plný skvělého humoru a zároveň jde do hloubky. Líbí se mi vývoj pana Macháčka. Tady hraje "sám sebe"-ulítlý hudebník a dnes je z něj opravdu dobrý herec.

25. června 2010
avatar uživatele
80 %

Jeden z mnoha českých filmů, který se projevuje osobitým českých humorem a hláškami. Nejvíce to asi stojí na skvělém výkonu všech herců, kteří se vžívají do rolí svých samotářů. Propletené příběhy, které spojují a zase oddalují. Humor a občas i absurdita, která přímo čiší z některých scén je skvělý způsob, jak se u dobrého filmu odreagovat.

27. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

U Samotářů jsem se nasmála od začátku až do konce. Hereckej výkon Jirky Macháčka je nepřekonatelnej.Jediný, co mi na filmu nesedlo, je role Ivana Trojana.Zahrál toho magora výborně, akorát jsem u něj zvyklá na role klaďasů a tohle mi k němu prostě nešlo (zahrál to ale tak dobře, že už ho díky tomu nemám tak ráda jako dřív) Jinak vážně bomba film.

24. srpna 2009
avatar uživatele
50 %

Samotáře už mám také velmi dlouho, ale vrtá mi hlavou, proč jsem se radši nepodíval na ně místo Dětí noci… Vždyť mají mnohem vyšší hodnocení a spousta lidí ho vychvaluje, ale já už jsem se takhle prostě narodil. Na mě neudělal vůbec žádný dojem ani tento film, i když jsem do něj dával velké naděje. Už zase je tu ten velký problém, který se týká našich českých filmů. Žádný scénárista si prostě nedokáže vymyslet vůbec nic jiného než příběhy ze života. I tento film je prosáklý tou děsnou realitou. Dialogové filmy mám velmi rád, ale ty dialogy musí být alespoň trochu k věci. Naši herci tu nedají vůbec žádný prostor fantazii, alespoň co se týče hlavní ženské role. Jako vždy se i v tomto filmu mluví jen o životních problémech, které lidé doopravdy mají, ale z toho vám potom nevznikne vůbec žádný kloudný příběh, který má začátek a konec. V divadlo to tak má být, ale ve filmech bych vždycky rád věděl, na čem jsem. A abych nezapomněl, životní problémy jsou zase záležitostí rádoby romantických aférek, které jsou vlastně složkou, která tvoří asi 90% celého filmu. Jediné, co je na tom dobré, je, že jich bylo více než jeden, a že se všechny navzájem propojoval. Když jsem viděl obal, řekl jsem si, že vše bude určitě velmi tajemné, ale celý film nemá vůbec žádnou atmosféru, má pouze slabý nádech atmosféry Prahy, což ji dělá neuvěřitelně stereotypní. Pražské uličky jsou skoro všechny stejné a denně jimi i já procházím, proto mi to přijde už velmi nudné. Jak jsem říkal, hlavní ženská role je přespříliš zaujatá, ale nějací herci mě dokázali občas i rozesmát. Je velmi podivné, že z jedné strany je film velmi realistický a z druhé využívá i takového humoru, který využívají třeba Simpsonovi. Třeba role Ivana Trojana ač vypadá velmi inteligentně, je ve skutečnosti strašně tupá a naivní a to samé platí o roli Jiřího Macháčka. A pak když se realita a tupost sejdou, tak je to takový divný mix, páč i v Simpsonech jsou i ti nejinteligentnější velmi vtipní. Ještě že to mám za sebou, protože jednou mi to bohatě stačilo.

4. června 2009
avatar uživatele
100 %

Hello lucky boy

Určitě jeden z nejlepších filmů v Čechách. Možná ani ne tak pro svou hloubku, jako pro vynikající zobrazení lidskosti postav. Jirka Macháček zde hraje jedno ze svých nejlepších představení a Ivan Trojan se ani nemusí moc snažit, aby jeho skvělý výkon dotáhl. Je škoda, že tento výborný film není v povědomí více lidí.

14. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Fajn

Na tomhle filmu sice nevidím nic extra zajímavýho, co by mě připoutalo, ale i přesto se mi líbil. Byl pro mě takový zvláštní. Macháček byl pro svou roli skvěle vybrán...nevím o nikom, kdo by to mohl zahrát líp.

9. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Super hlášky

Film mňa bavil. Herci sa predviedli, že majú fakt talent :) !!! Páčilo sa mi to. Naučila som sa všeličo o Bankoku, Tequlli atd :)

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Podle mého názoru jeden z nejlepších českých filmů. Totálně mi přirostl k srdci. Mám ráda jeho lehkou (nebo těžkou) ztřeštěnost a přitom i jakousi skrytou reálnost. Protože, přiznejme si to, svět je plný magorů. Hláškami konkuruje Pelíškům, ačkoliv tyhle dva filmy se nedají srovnávat, jelikož jsou tak rozdílné, jak to jen jde. Každopádně mám Samotáře hrozně ráda. Možná nejradši ze všech českých filmů vůbec.

6. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Dobrej film

Když vezmu v potaz většinu čekých porevolučních filmů, tak se tenhle se celkem povedl. Film mě bavil a oproti jiným měl aspoň děj, který nenudil. Výkon Macháčka byl perfektní a i Rašilov zahrál své. Film se mi líbil.

26. července 2008
avatar uživatele
60 %

Nevím proč, ale tenhle film mi nikdy k srdci nepřirostl. Macháček je skvělý, ale jinak mi to není nijak blízké:) Asi jsem šťastný člověk:D

24. června 2008
avatar uživatele
80 %

Hulení tady ještě nemá vybudovanou tradici:P Vcelku pěkný film, Macháček byl fakt úúúžasný a úúúchvatný:)) Občas mi to přišlo sice takový zmatený, ale celkově se to povedlo:) Příběh propletený různými vztahy...zajimávými postavami. Některé milujete, některé nenávidíte...tak trochu...ze života:)) Člověk nad tím ale nesmí moc přemýšlet, pár věcí tam fakt smysl nedává. Ale...Macháček the best:P:))

1. června 2008
avatar uživatele
90 %

Drsný...

a zároveň moooc pěkný :) Fajn příběh, děj bez chybičky a do detailu vypilovaný scény si zaslouží minimálně 90%. Psychopat Ondřej, zhulenej Jakub a Labina Mitevska alias Vesna dodávaj filmu bezvadnou atmosféru. Osudy všech hlavních postav byly taky moc hezký. Akorát jsem teda nečekala, že se Hanka a Petr daj znovu dohromady. Ale, 90% to je :)

21. března 2008
avatar uživatele
90 %

Lidi tu prostě málo hulej

Báječná, teď už, klasika (kdo by neznal slavné hlášky s českou hymnou a podobně, že?). A když navíc člověk miluje Macháčka, tak pak už není vůbec co řešit.

9. března 2008
avatar uživatele
100 %

100%

Tak tenhle film byl výbornej. Macháček skvěle zahrál vyhulenýho týpka. pefdektní obsazení a dobře vypracované charaktery postav. Fakt dobrej českej film.

8. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Samotáři jsou skvělí film.Člověk se krásně odreaguje a pobaví při hereckém koncertu v podání Jiřího Macháčka.Spousta hlášek a legrace.Film je v pohodě.Fakt to nehul, fakt, nehul to, hele.

30. listopadu 2007

uff

Vynikající film. Dnes už fenomén, málokdo by neuměl zacitovat alespoň jednu hlášku, navíc měl velmi povedený soundtrack...

24. října 2007
avatar uživatele
90 %

Fakt super film. Musím uznat, že hlášky se opravdu povedly. Macháček tam hraje opravdu ohromně a co se týká jiných herců, tak ty taky hrají bravurně.

21. října 2007
avatar uživatele
100 %

Samotáři jsou prostě jeden velký originál. Viděl jsem asi třicetkrát a vždycky se perfektně bavím. Herecké výkony na jedničku. Rozhodně film řadím mezi svoje nejoblíbenější. 100%. Jinak to snad ani nejde.

20. října 2007
avatar uživatele
100 %

Samotáři

Klasika... TEĎ po Medvídkovi jsem se na TO podíval znova a získává TO nový rozměr... určitě kdo neviděl Samotáře neviděl hodně českých skvostů...

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie, hlášky, ovšem bez Macháčka - který svou roli zahrál bravurně - by film za moc nestál. Když se na film občas podívám, čekám, až přijde na řadu jeho výstup, protože je to on, kdo film táhne. Jako celek je film průměr.

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

Tomu se dá říct klasika. Kdo to neviděl, ať se určitě podívá. Zajímavý děj, skvělý herci a hlavně nazapomenutelné hlášky. Pro mě je to jeden z nejlepších českých filmů.

20. září 2007
avatar uživatele
90 %

Teenegerovská komedie

Poprvé, když jsem viděl Samotáře, mi to přišlo jako praštěná komedie. Podruhé už jsem ten film sledoval a zjistil jsem, že má myšlenku, jsou tam dobré gagy atp. Dnes tenhle film všem doporučuji...a to vše! :-)

8. září 2007
avatar uživatele
90 %

Tento film přímo žeru, je to osudový, nezávazný, ale hlavně zmatený Jiří Macháček a jeho marihuana, to je bomba. Scénky jako ta v taxíku jsou perfektním kořením skvělýho filmu. Hodně mně zaujal.

15. července 2007
avatar uživatele
100 %

Změnila jsem názor

Nejprve jsem ho viděla už před několika lety a tehdy se mi vůbec nelíbil. Říkala jsem si, že ho musím nějak přetrpět. Jakmile jsem si ho pustila asi o 2 roky později, najednou se mi zalíbil a teď si myslím, že je opravdu dobrý. Některé hlášky jsou super a pochválila bych i hudbu, hlavně Lucky boy.

30. května 2007
avatar uživatele
70 %

Výraz totálního blba

Z tohohle filmu mi asi nejvic utkvely v pameti vystupy Jiřího Macháčka, který v marihuanovém oblaku působil fakt dobře:) jinak celý film byl zajímavý... prostě good

21. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Zajímavý...

Film, který stojí za to vidět. Fascinující pohledy na jednotlivé postavy, dobrá muzika. Myšlenka... Film se vším všudy.

21. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Strašně se mi líbila role Jirky Macháčka. Na celém filmu byl právě on to nejlepší. Docela povedený film, na který se vždy ráda podívám znovu. Prostě pecka, dávám 90%.

11. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Parádní dílko o tom, jak to v životě chodí. Moc se mi to líbilo a hlavně ty hlášky. Obdivuju herce Macháčka jak skvěle svojí roli zahrál, někdy jsem měla pocit, že je snad zhulenej doopravdy.

4. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Příběhy o lidském chování, o naší psychice a našich různorodých osobnostech. Film co má hlubokou myšlenku, nechybí mu spád ani vtip.

4. března 2007
avatar uživatele
90 %

Úžasné

Včera jsem zasunul své dvd z MF Dnes, abych si oživil zážitek jednoho z mála dobrých českých filmů posledních deseti let. Samotáři jsou skutečně vrcholem scénáristické ztřeštěnosti Petra Zelenky, jehož ostatní díla překonávají v mnoha ohledech (možná proto, že se nechopil i režie). Vizuální zpracování je velice svěží, kamera výborná, hlášky kultovní. Samozřejmě najdou se místa, která nejsou ideální a neurochirurgové asi z toho nejsou vyplesklí, že jsou tady za blázny. Ale tento film je tak silný, že pár věcí rádi přejdete. Vždyť těžko si představit dnešní český film bez herců jako Ivan Trojan nebo Jiří Macháček, které tento snímek objevil. Jsem rád, že alespoň někdo pochopil, že dělat všechny filmy stejně (teďka mnozí zase chtějí dělat filmy stejně jako Samotáři, někteří herci hrát stále stejně, někteří scenáristi psát stále stejně a režiséři stále stejně točit - zkrátka český film je jeden velký obšleh) nelze, a že je občas dobré ze zatuchlých ateliérů vylézt na vzduch.

16. února 2007
avatar uživatele
100 %

Samotáři. Mám je fakt hodně ráda. Jsou plný černýho humoru, scén ze života. Je to o lidech. A to je dobře :-) Není to umělá americká komedie, kde je všechno idealistický. Je to skvělej film, jeden z nejlepších novodobých českých filmů. Fakt 1!!

14. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Až mne udivilo, že jsem tak dlouho nevědomě obcházel podle mého jeden z nejlepších českých filmů dnešní doby... Tak schválně, kolikpak znáte filmových počinů české kinematografie, které by si zasloužily přízvisko té současné? Máme zde plno světové války, máme zde přehršel vážně i vtipně a nyní už i odvážně pojatého socialismu, ale kde je soudobá společnost? Až zcela nedávno se vynořili všichni ti Snowboarďáci a Rafťáci. Ale Samotáři byli první. A nejlepší. Vynořili se jako neočekávaný fenomén a vmžiku se stali kultovním snímkem. Vysoce oceňuji umnou kompozici humoru i tvrdosti, nesmírně se mi líbí nenásilná podvědomá přítomnost té osudovosti, která ze spáru člověka jen tak nepustí, protože člověk jest tvor společenský a společnost je jeho osudem ať chce nebo nechce. A tak si ji alespoň fragmentuje na ty subkultury, které se vůči pevnému mainstreamovému středobodu vymezují a zažívají přitom chvíle krušné i třeskutě veselé. A většinou se stejně nejvíc nasmějí ti, kteří stojí kousíček opodál.. Osobně film chápu jako nádhernou reflexi současnosti. Pro příští desetiletí archeologicky se ráchající v binci prehistorického internetu dodávám, nádherného sklonku devadesátých let. Samotářům se dávalo přízvisko tragikomedie, anebo hořká komedie, anebo něco obdobně sladkokyselého. Já říkám, že věrně odráží náš svět. Snowboarďáci vznikli z příliš komerčních důvodů. Neříkám, že jsou špatní, to ne. Samotáři však mají daleko větší hloubku. Jen škoda, že podobné snímky zákonitě brzy zastarají.

26. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Ze života

Na tento film jsme se dívali v hudebce a bylo to vážně senzační! Obsazení bylo dost dobré a z těch hlášek jsem nemohla. Myslím, že se zařadí do českých filmů, které budou mít úspěch vždycky.. a téma je docela aktuální. Prostě zhulený názor ze života.

28. listopadu 2006

Jen chvála

Je to prostě best, nejlepší a super...Prostě je to můj nej film na celičkým světě. Hudba, děj a herci všechno do sebe krásně pasuje a zároveň je to dost ze života.

28. října 2006
avatar uživatele
70 %

Hello, lucky boy.....

Tak tenhle song mě tutově dostal. Zpívám si ho od té doby, co jsem Samotáře viděla a stejně jako Jirka Macháček (český lev) jsou na tomhle filmu nejvíc nezapomenutelní. Celkově děj filmu je dobrý, ale čekala jsem víc. Některé hlášky byly naprosto vyčerpávající a natutovku filmu zajistily dobré jméno. Myslím, že patří k těm lepším českým filmům, ale pořád mi na něm něco vadilo nebo spíš chybělo? Těžko říct, ale i tak dávám.......takových dejme tomu 70%.

25. října 2006
avatar uživatele
50 %

Nejspis patrim k mensine lidi, kterejm se tenhle film nelibi. Kazdej o tom tak kecal a pritom je to tuctovej ceskej film. Rozhodne znam lepsi!!!

25. října 2006
avatar uživatele
100 %

Realita :)

Tenhle film se vážně povedl...je o skutečném světě lidí...o marihuaně...hlášky jsou originální...prostě a jednoduše perfektní vtipný film, který uvidím ještě minimálně 3krát :)

24. října 2006
avatar uživatele
100 %

Víc lvů

Nechápu proč za vedlejší herečku dostala v roce 2000
lva Holubová, její výkon v enebene byl na houby, měla to dostat spíš Labina Mitevska za Vesnu, a místo Polívky by ho měl dostat Miki Křen! Samotáři jsou prostě super film.

11. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

:))

tak tenhle filmeček fakt můžu!!! Vtipně o celkem vážných věcech! Výborné hlášky, skvělé obsazení a suprová hudba! Ano, ano, ano!!!

6. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Realita dnešního světa je prostě neúprostná a tenhle skvělý film to jen dokazuje a Jirka Macháček opět nezklamal.

25. července 2006
avatar uživatele
100 %

Černé komedie se Čechům daří. Samotáři už jsou klasika. Super hlášky, super hudba, super všechno...Na jedničku:-)

31. května 2006
avatar uživatele
90 %

Ačkoliv moc nemám ráda české filmi,v podstatě to není tím,že jsou české...úkázkou je tenhle film,protože ten mám opravdu ráda...Líbí se mi humor,kterého je ve filmu hojně,líbí se mi typ tohoto humoru.Líbí se mi prostě celý film...

2. května 2006
avatar uživatele
70 %

Jeden z mála českých filmů poslední doby, který se mi líbil. Skvělí herci, dobré hlášky a super hudba, která provází tento film. Určitě se na to podívejte!

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Patří k mím nejoblíbenějším českým filmům-společně s Jedna ruka netleská, takže to nejspíš bude tím kdo tam hraje =). Dvojka Trojan a Macháček je prostě sqělá.

11. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jointy?

Tak tento film znám už skoro nazpaměť, takže na mě udělal velký dojem.Soundtrack je naprosto skvělý a výkon Macháčka taky.Perfektně zobrazil, co udělají s člověkem drogy,ale nebylo to skoro vůbec ponaučující- třeba např jako Perníková věž.Ale moc se mi líbil a jestli máte rádi české filmy-tak se na to určitě koukněte! Byly tam skvěle ukázané vztahy-mezi rodiči i mezi partnery a kamarády.

3. dubna 2006
avatar uživatele
Pivo
...
100 %

Super

Skvělej film, hlavně když vidim v tomhle filmu Jiřího Macháčka, tak se musim pořád smát, ale i ostatní jsou skvělí. Pro mě je to jeden z nejlepší českých fimů.

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Super vtipnej film. Plnej humoru. Přijde mi dost podivnej, ale určo stojí za shlédnutí. Jirka Macháček je v něm skvělej zhulenej magor:)

2. února 2006
avatar uživatele
70 %

Hustý

Hustý příběh ze života maldých...i starých je vážně super..J.Macháček přímo jede v této roli neustále sjetýho kluka kterej je furt v pohodě a vidí svět optimisticky....propletené příběhy zapadající do sebe mají své kouzlo a mě se to docela líbilo a navíc je to velevtipný...někdy je to trochu sice přehnaný...třeba scéna na sále s psychopatem lékařem...atd.má to dobrý vyvrcholení takže mě film velmi uspokojil.....

29. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Líbí se mi že je to o životě těch mladších. Je to vtipný a celkem realný...jen občas to přehnali, jinak fakt dobrý.

28. ledna 2006

...

No, trošičku přehnaný to bylo, ale jinak to bylo fakt super.Někdy jsem si až uvědomila, jaká je to kritá realita, ale jindy vám zase připadá že se scénáristi nejspíš opili když to psali...

26. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

tak tohle je paráda...

Moc hezký film... Naši odvedli pořádnou práci - Moc vtipný příběh, který pojednává o životě mladých lidí... Moc se film líbil...

8. ledna 2006
avatar uživatele
dris
...
100 %

Super

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Labina Mitevska

Asi nejmladší legenda mezi českými filmy. Herci budou svoje výkony v tomto filmu těžko překonávat. A fakt, že rozpočet zvedlo hulení, je prostě zábavný.

11. prosince 2005
avatar uživatele
konz
...
100 %

Totalně český filmeček!

Sice je o nějaký ten rok starší ale pořád má něco do sebe!! Má to humor, děj a pointu!Velice se mi líbý hlavní role v podání Jiřího Macháčka!

1. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Prostě český film

Samotáři jsou jedním z nej českých filmů. Možná, že to není po technické stránce nejlepší, ale dějově naprosto vede. Hlášky jako "No tak to každopádně" a další jsou prostě nezapoměnutelné a používají se i v běžných rozhovorech. Pro mě to je prostě filmová jednička:)

25. listopadu 2005
avatar uživatele
Lee
...
90 %

:o))

No film jsem viděl v době kdy jsem se tak trochu hledal. Ne že bych moc hulil, ale prostě jsem se do toho děje nemohl vžít. S odstupem času jsem mu ale přišel na chuť. Navíc se zapíše do paměti nezapomenutelnými hláškami. A výkon Macháčka? To musíte vidět...:o)

27. října 2005
avatar uživatele
100 %

Nejlepší!!!

Co k tomu dodat, asi jen...z mého pohledu...nejlepší českej film, kterej byl kdy natočenej. Hlášky z filmu jsou nezapomenutelný...

24. října 2005
avatar uživatele
90 %

Skoro kult...

... pro dnešní mladou generaci, tedy mě nevyjímaje. Když jsem to poprvé viděl tak mi to přišlo jako pořádný úlet, a on to taky je. Současně jsou Samotáři jeden z nejhláškovatějších českých filmů ("Podívej jak je tam zaháknutej"; "To je hezká muzika, co je to za muziku?"). Tyto prupovídky se dostaly do podvědomí a i já je občas bezděky použiju. Líbila se mi i hudba ale hlavně herecké výkony. Sešli se tu mladí herci, kteří jsou dnes v kurzu a hlavně Jirka Macháček se mi líbil. Ale i Ondřej Trojan mě překvapil tím, co všechno z té své role pošuka vytěžil. Vážně dobrá komedie... i když, je to jen komedie?

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Kult

Prostě kult jak má být. Samotáří byla na svou dobu jediná pořádná komedie pro mladší generaci- a taky podle toho tak vypadala- skvělý soundtrack, neuvěřitelná zásoba hlášek a skvělí - i ti začínající - herci. Souhlasím, že Jiří Macháček a Ivan Trojan se tu opravdu blýskli (Macháčkovy hlášky jen tak z paměti nevymizí). Hlavně mě dostaly "výborný koláčky" :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Ulet!!

Jo- jo Samotáři - to byl filmeček při kterým sem napoprvé moc "nestíhola" prostě sem nechápala, jesti to co vidím opravdu mylí vážně!! -prostě to byl pořádný úlet!! a výkony Jiřího Macháčka jsou prostě bezkonkurenční!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:)

Macháček se převedl jako dost dobrej šílenec.. byl to skvělej filmeczek a spoustu hlášek používám ještě teď... Kultovní český film, který určitě každý viděl...a pokud ne "chyba" --- zhulenej Macháček vám vážně vykouzlí úsměv na tváři :) a jakej !

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Šílenééééé

Prostě šílený film, na který se stojí podívat víckrát. Jo když jsem je viděl poprvé to byla sranda. Nejlepší v tom flmu stejně je věčně zhulený Jirka Macháček.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Porad jedna z nejlepsich (mozna nejlepsi) ceska teen komedie, skvelej pribeh-docela i na zamysleni, poradnej ulet, Machacek tam zazaril...a uz vubec nemluvim o soundtracku, co dodat...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kultovy film

mne osobne sa to velmi pacilo, velmi trefne je zachtena dnesna doba a myslim ze kazda vekova generacia si tam nasla svoje.skoda ze sa takych filmov netoci viac

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

není pochyb

Vykouřený Macháček ve filmu nemůže chybět, tenhle film se opravdu povedl, byl jsem na něm v kině 3x a klidně bych šel znova, radím vám na ten film jít "vykouřenej/á"

Kdysi dávno

No nevim

...ale od tohodle filmu jsem čekal malinko víc posrtrádal jsem trochu víc vtipných scén,i když tam takové pasáže byli u zbytku filmu jsem se více či méně nudil

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Kultovní ?

Tento film se stal svým způsobem kultovní. Stalo se to, jelikož v dnešní moderní době, plné zmatku se ve filmu plno lidí našlo a na plátně kin jakoby se odehrávál jejich vlastní život. K tomu když se dodá to velmi populární "hulení" máme film, na který se mnoho lídí ještě podívá.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nej nej

Tento film se myslím stal kultovním pro dnešní mládež. Hlášky, které se tam objevily, člověk slýchá odevšad. Líbí se mi výkony herců, zejména Jirka Macháček si tady podle mě vystřihl svou nejlepší roli.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pecka

Co dodat...to je prostě kultovní filmeček.Macháček je zkrátka jedinečný.Všichni jsou tam skvělííí.A jinak,kdyby měl někdo žízeň....mám tady výborný koláčky :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dobrý

Celkem dobrá česká komedie. Líbili se mi tady některé hlášky a hlavně výkony herců Trojana a Macháčka - ti byli super!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

co k tomuhle filmu ještě říct, když už všechno řečeno bylo.. .je to prostě film v našich končinách ojedinělej.. .je to film kterej tě v jedný chvíli rozesměje a v druhý se cejtíš stísněně.. ..a lepšího huliče než macháčka taky v čechách nedajdete:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Macháček

Nedovedu si tam představit jiný herce-hlavně náhradu Macháčka...tragikomickej příběh-ve filmu je to ftipný,ale ve skutečnosti by to bylo asi k pláči...a hláškysou prostě nesmrtelný :-) to máš z toho života,jakej ty vedeš ;-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Samotáři

řekla bych že je to opravdu kultovní film, zvlášt hlášky a hudba použité ve filmu se mi opravdu libili. Kdo by si nevzpoměl " že je tahle země pekně skurvená - ostatně jako jakákoli jiná země"

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

VELMI DOBRÝ

Už téměř 20 roků si soukromě klasifikuju filmy podobně jako ve škole pohledem dost přísného profesora. Stupnice je následující: 1 - výborné, opravdu jen ty špičkové, 2 - velmi dobré, chci ještě jednou vidět, 3 - dobré, viděl jsem, víc už nemusím, 4 - dostatečné, vlastně dost špatné, vůbec jsem nemusel vidět, škoda času, 5 - nedostatečné, na propadnutí neboli propadák. ***** Tento film řadím mezi VELMI DOBRÉ české filmy poslední doby, film má inteligentní humor a nezapomenutelné herecké výkony, svědčí o tom i získaná ocenění. ****

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

dobrýýý

pár dobrejch herců, dobrej scénář a je tu další skvělej českej film plný dobrých hlášek. chtělo by to pokračování.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nemá Chybu

Jedním slovem...BOMBA!Ten film nemá chybu,Macháček...Dokonalá role.Myslím,že kdo ten film neviděl,měl by to hodně rychle změnit

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Samotáři je můj nejoblíbenější českej filmeček, má super obsazení a zkrátka celej je úžasnej, hlavnš Jirka Macháček:) .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

určitě jo :)

Tak tohle je nářez nejtěžšího kalibru.. :) Film je výborný po všech stránkách.. Seká to s vámi smíchem od samého začátku až do úplného konce.. Spousta nezapomenutlných hlášek, výborná režie, príma hudba..

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Samo/táři?, samo/zřejmě!

Zajisté další český film, který zná když ne každý, tak určitě vetšina. Všimněte si, že jsem použil slovo film a ne komedie. Pod pojmem česká komedie si představím "Marečka", "Vesničku" nebo Vlastu Buriana. Samotářě bych označil jako film pro mladší generaci, se spoustou vtipných hlášek, ale zároveň jsou tam scény dojemné. A spolu s výbornou hudbou a propojováním samostatných příběhů vzniká úžasný celek, který stojí zato shlédnout.

Kdysi dávno