home
Sám doma

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tak bez téhle komedie si neumím představit Vánoce! Pamatuji si, že jako děcko jsem si to pouštěl několikrát do týdne a pořád mě to bavilo. Dnes už si to sice tak často nepouštím, ale baví mě to pořád stejně. Zkrátka kultovní film!

12. prosince 2016
avatar uživatele
vlk1
...
80 %

nostalgie z dětských let

"Ťuk, ťuk..."
"Kdo je to?"
"Malý Nero, pane. Nesu vám pizzu."
"Nech to za dveřma a koukej vypadnout!"

30. července 2013
avatar uživatele
90 %

Nesmrteľný Kevin pred mojimi očami znova po niekoľkých rokoch. Neúnavná zábava, pre niekoho nutnosťou každý rok na Vianoce. Som rád, že filmy pozerám len mimo TV. Film, ktorý nesklame ani po 21 rokoch od uvedenia.

25. prosince 2011
avatar uživatele
90 %

Moje dětství

Vždycky jsem měla děsnou radost z těch pastí na zloděje. Jako kdybych je dělala já sama.:D Jak jsem byla malá vždycky jsem se chodila dívat na "Kevina" místo na "Sám doma".:D Nechybí akce, vtipné hlášky (Já zapoměl brýle na čtení,...), vtipné scény(pasti na konci,...), skvělé pasti, zloději. Oddychová rodinná komedie pro děti i pro dospělé.

26. července 2011
avatar uživatele
80 %

Skvělá oddychovka, nenáročná zábava, noční můra pro zloděje :D . Pokaždé když ho vidím fandím Kevinovi, a někdy je mi těch zlodějů fakt líto. Dětská komedie, která je tak trochu klasikou a na Vánoce ji nesmím zmeškat :)))

5. července 2011

Dokonalá komedie

Jedna z mých nejoblíbenějších komedií v hlavní roli dítě.
Je vtipný a děj není rozvláčný a pomalý. Ti dva zloději jsou prostě dokonalí :) a Kevin pochopitelně také. Konečně komedie s dějem. Nemohu než doporučit.

22. ledna 2011

Když jsem byla malá holka, zírala jsem na tento film pořád dokola. Pokud si mám vybavit, co se mi na filmu tenkrát líbilo bylo, jak si Kevin zahrával se zloději a také, že dokázal být doma sám :-))). Ale teď s odstupem času....naprosto nerozumím tomu, proč jsem na film pořád zírala. Vždyť je to úplná blbost, která nedává smysl.

20. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Kdysi moje obléíbená komedie. Ted s povzdalím par let musím říci, že je tp kravina. NBylo atm hodně nesmyslů, i když na zasmání je to celkem dobrá oddechovka. Byl to celkem dobrý napad, děj dobrý, ale jinak nic moc. ve své době to byl možná fenomén, ale v dnešní době takovej slabej průměr.

28. listopadu 2010
avatar uživatele
70 %

Celkem to jde. Jen se nesmí předpokládat, že je to něco reálného. Dítě, které moralizuje dospělé, pitomí zloději co skočí na každou blbost,....

25. června 2010
avatar uživatele
100 %

Sám Doma1 skvelá rodinná komédia na ktorú sa dá pozerať stále = ))) čo si robí s týmy zlodejmi neni možné hehe taký malý a celý dom obráni = ) ,,,

7. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Jednička je prostě stylová... :-D Culkin je zde k sežrání, že bych si ho vzala domů... :-D Tohle je klasika, kterou zbožňuji...

22. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Naprostá klasika nejen mezi vánočními filmy! Závidím Kevinovi jej´ho nebojácnost a geniální invenci - jeho likvidační metody dvou záškodnických zlodějíčků jsou přímo ukázkové... bohužel asi nereálné, ale o to více baví! Spolu s druhým dílem patří Sám doma mezi mé neojblíbenější komedie vůbec - jsou prostě nesmírně zábavné (a dojemné)... a ať je malý Macaulay dneska feťák, vyhlasá hvězda či cokoli, tímhle filmem mám zaručenou nesmrtelnost. Je skvělý a děsně roztomilý.

19. prosince 2009
avatar uživatele
70 %

V televizi už je pořad Sama doma, pak tu byl seriál Sami doma, ale ještě předtím je tu dětská legenda Sám doma. Je to už klasika v seznamu filmů pro menší děti a stejně jako třeba Grinch nebo Mrazík je vysílán hlavně o vánocích. Mě teda ani tak moc nevadilo, že jsem se díval teď, ale i přes to, že jsem film viděl předtím asi třikrát, procent dám tak přijatelně a budu brát ohledy na stáří a námět. No, ten teda byl. Příběh je dost suchý a všechny scény, kromě těch originálních, jste viděli snad ve všech filmech, ale občas mi tu přijde moc velká stupidita i na malé děti. Lupiči, kteří chtěli vykrást domy se mi zdáli víc než nepřesvědčiví. Jistě. Je to film s dětským hrdinou a je to komedie, ale na můj vkus občas až moc stupidní. A jak. Stupidita těchto lupičů se dá předpokládat. Přijdou k domu, se šibalským úšklebem na tváři a ejhle. Rozplácnou se na ledu a zjistí, že na ně osmiletý kluk přichystal past. Ale co je na tom nejhorší, lupiči se rozpráskaj na ledě, spálí se kde se dá a i po tom všem nejsou schopní logicky myslet a ani se nekoukaj, kam šlapou. A co teprve přehnaně vysoká inteligence a škála chytrých dialogů hlavní dětské postavy... Řekl bych, že na osm let zde malý Macaulay Culkin mluvil jako každý druhý dospělý. Pak rodiče, kteří se chtějí za ním vrátit, jsou zase ve špatný čas na špatném místě, takže jejich plán na návrat je v nedohlednu. Toto jsou ale údaje, které jsou jako stvořené pro děti, takže mínus je to akorát pro mě. Sám doma je celkem originální film, ale pokračování si může dovolit jen jedno, které už tedy má. Další tři už jsou jenom repliky.

22. února 2009
avatar uživatele
100 %

Na Vianoce nesmie chýbať

Tento film mi pripomína detstvo. Vždy som to rád sledoval... Tento film proste musí byť v televíznom program na Vianoce, aj keď je už otrepaný, nie som sám, kto si ho s chuťou pozrie.
Film je väčšia sranda skôr pre deti, no je to perfektná komédia, veľa humoru. Dej skvele vymyslený. Film je už starší, ale stále skvelý.

4. ledna 2009

Jo tenhle film je moc hezký. Hlavně je to sranda a to se hoodně cení. I ostatní dily sou fajn ale tenhle je nejlepší.

2. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Co napsat... Klasika žánru, která roky neztrácí.Skvělá Williamsova hudba a zábavná atmosféra. Navíc jediný případ, kdy mi nevadí Columbusova stupidní režie. Sám doma je prostě film, na který nejde nadávat a který si stačí prostě jen užít. Vánoce bez něj jsem si nikdy neuměl představit.

30. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

tak na tomhle filmu (a dalších dílech) sem snad "vyrůstala" xD viděla jsem ten film tolikrát že bych si ho snad i přehrála :) moc super komedy moc se mi líbí i teď ... super :)

26. prosince 2008
avatar uživatele
joda
...
100 %

Prostě Kevin

Co si budeme vykládat, tohle je film, který o Vánocích nesmí chybět. Bez něj by to nebylo ono, dokážete si snad představit Vánoce bez Kevina?:-) Viděla jsem ho nesčetněkrát, de facto jsem na něm vyrostla, a když se na něj dívám, pořád jsem uvnitř ta malá bezstarostná holčička, které se líbily Kevinovy pasti na lupiče. Je v tom nějaká ta nostalgie, vzpomínky. Film obsahuje bezvadné hlášky, s bráchou jsme se je snažili zapamatovat, i když dost blbě:-) Litovala jsem Kevina, jak jsou na něj všichni ošklivý... Prostě Kevin je moje srdeční záležitost, líbí se mi stále stejně, hudba je také krásná, takže nebudu tady něco vytýkat, dávám stovku a je to! Vím, že se na něj v pravém vánočním čase zase kouknu...

8. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Tak toto je můj oblíbenej film, vždycky je na Vánoce a nikdy ho nevynechám. Mám to moc rád, nejlepší jsou ti zločinci a tento fil mjen ukázal talent Culkina...100 procentní

30. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

...

Ked sa zjavil na platne Culkin, bol to americky boom. Nasli herca s mimoriadnym talentom...zial osud je nevyspitatelny. Sam doma je super komedia, ktorej pridava smrnc najma Joe Pesci. Herec ktory vie zahrat akukolvek rolu. Davam 9/10

1. září 2008
avatar uživatele
100 %

júúúúú

prostě supa fimlí,k, lbez kterýho by Vánoce ani pomalu nebyli.. supr udělaný, jenom trošku morbidní hořící vlasy, ozdoby a pod.. teda myslím na nápad 10ti letýho klučiny.. ale supeeer

29. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Klasika,ale pěkná

Tenhle film prostě nemá chybu.Koukám se na něj pravidelně každé Vánoce,už si je bez tohoto filmu neumim ani představit.Mou nejoblíbenější postavou je určitě Marv,to je prostě borec.

6. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

No jo...Vánoční klasika v komediích. Přesně tyto starší americké komedie se mi líbí. Bez Marva by to nebylo ono... Už když jsem byl malý, jsem se moc nasmál :-)

19. července 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Kevina mám ráda, vždy se mi film líbil, je plný humoru a rozhodně se u něj nenudím. A zloději - mokrý banditi jsou super, nejvíc Marv. Dům hrůzy je neskutečný :-D.

6. července 2008
avatar uživatele
60 %

Njn...Culkin

Tak toho uřvanýho malýho parchanta Kevina sem vždycky měla ráda.Líbí se mi to i dneska.Jen težko uvěřit, že jako malý Culkin hrál v tomhle a pak si vystřihne pěknou roli ve filmu Party Monster.Hlášky, akce a věčně dokonalý, chytroučký a mališkatý Kevin.Já jsem na to vyrůstala, takže už je to pro mě film, bez kterého bych se neobešla a když se vážně hodně nudím, tak si ho pustím na rela x a zasmání.Na jiný účel to nevidím.

3. července 2008
avatar uživatele
70 %

Dovedete si představit Vánoce bez Sám doma? Tahle otázka mi pokaždé vyvstane, jen co si film vybavím. Už ho mám neodmyslitelně zafixovaný k tomuto období a navíc se na něj pokaždé v TV rád mrknu, takže jestli bych si měl tipnout, výsledný počet zhlédnutí se bude pohybovat někde okolo čísla 9. Vážně klasika nad klasiky! Tak, přesně tohle jsem si myslel až do včera… Jaká ironie, že když si mám oživit nostalgii a konečně to s nadhledem ocenit, připadá mi film přitroublý. Vůbec jsem si neuvědomil, jak je děj prázdný, tak říkajíc o ničem. Nejdříve na vás vybafne se svojí výbušností až hektičnem… rodina McCallisterů dá jednomu zabrat… jenže od té chvíle tempo uvadá… sice se vzchopí v závěru, ovšem to už je pozdě. Obsahová stránka je opravdu k pohledání! Dobré 3/4 se rozebírají známá klišé, typu: Proč já tu maminku zlobil?, zatímco na druhé straně u rodičů: Jaká jsem špatná matka… Jestli si myslíte, že tohle stačí jako stěžejní téma, tak se pletete. Ještě štěstí, že máme ty lupiče. Nebýt jich, propadla by se úroveň hluboko pod průměr. Ano, jsou sice s inteligencí na štíru, ale mají velkou výhodu, a to že baví. Řeknu vám, jedna postava lepší než druhá... J.Pesci a D. Stern museli být k tvůrcům hodně benevolentní, páč se ztrapňovali, jak mohli. Tu na ně spadla žehlička, jindy pro změnu málem uhořeli pod LED-lampou. Vtip je založen pouze a jenom na fyzické bolesti těch dvou. Možná je to divné, ale i přesto jsem se řezal gag za gagem. Tato část s pastmi přišla zkrátka s novým druhem srandy a jedině kvůli ní budu při hodnocení hodný… Zbytek jsou akorát tak poučení a zpytování svědomí… A ke všemu vřeštící Kevin! Ani nevím proč, ale byl mi krajně nesympatický. Kritizovat jeho dětský výkon nemá smysl, jen mi vadilo jeho neustále řvaní na celý barák, to vtipné věru nebylo. Tak to vidíte, samé kárání… Kdybych Sám doma předtím vůbec neznal a díval se na něj poprvé, bez okolků dám +- 50%. Avšak protože se jedná o notoricky známé dílko, dám procent 70. Teď se děsím, co se mi asi tak bude líbit na dalších dílech, ty jsou jak známo, mnohem, mnohem horší…

16. května 2008
avatar uživatele
100 %

Kevin si nejvíc ze všeho přeje, aby zmizela celá jeho rodina a ono se mu to jako zázrakem vyplní. Samozřejmě, že si začne užívat toho pocitu být sám doma a dělá věci, které by normálně dělat nemohl.
Asi každý by chtěl být někdy na delší dobu sám doma a v tomto filmu můžeme vidět jak by to mohlo dopadnout. Každé Vánoce se na Kevina a jeho plány těším. Vždy se mi líbí ta pěkná atmosféra Vánoc.

15. května 2008

Souhlasím s ostatními že se prostě bez této komedie nedají představit Vánoční prázdniny. Když potřebuji zvednout náladu tak si ho kdykoliv pustím. Tento film se nedá popsat, je to prostě klasika na kterou koukám už několik let a stále mě baví a nikdy nepřestane :)

28. března 2008

Bez týhle komedie si prostě neumim představit Vánoce. Vždycky se u ní dobře pobavím. No co dodat . . . 100% :-)

13. února 2008
avatar uživatele
70 %

Home Alone

Opravdu povedená rodinná komedie, kterou určitě stojí za to vidět. Teď už mě to moc nenadchne, ale v mládí bych se na to pořád díval. Samozřejmě lidi si vždy pod tímto filmem vybaví především scénu, kdy zloději assaultují dům-prostě scéna, která je pro všechny na celém filmu ta primární.

23. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Nestárnoucí klasika, kterou můžu vidět znovu a znovu. Výborný český dabing, dnes už legendární scény a hlášky a hlavně velmi povedená hudba. Prostě klasika, která má to kouzlo i v době, kdy zrovna nejsou Vánoce. Pro mě je to na stejné úrovni, jako druhý díl (možná, že ten je ještě o chloupek lepší).

6. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Tenhle film je jedna z nejlepších komedií, jaké jsem kdy viděla. Rodina McAllisterů je naprosto senzační. Peter, Kate, Buzz, strýček Frank, Fuller a samozdřejmě malý, roztomilý, věčně ječící Kevin. Vždycky se mi nejvíce líbilo jak McAllisterovi běhali po letišti, aby stihli letadlo. Hlavní záporáci Harry a Marv byli taky užasní( hlavně trochu víc natrvdlý Marv). Tento film má geniální zápletku a velmi humorné scény u kterých se válím smíchy. Tenhle film je u mě jeden ze symbolů Vánoc a bej něj bych si svátky ani nedovedla představit. Je to taková Vánoční klasika.To jak si Kevin dokáže poradit s lupiči Harrym a Marvem je dost legrační a někdy mě to až udivuje(v dobrém slovasmyslu).

2. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Vánoční klasika

Tenhle film je jedním z těch, které nám naše televizní stanice rok co rok o Vánocích opakují. Je z něj cítit vánoční atmosféra, tak proč ne. Macaulay Culkin tu ještě nepůsobí jako nafoukaný fracek a jeho herecký výkon je přiměřený jeho věku. Duo Pesci + Stern je pak skvělý terč pro Kevinovy vtípky. Ty jsou opravdu vydařené a dá se jim zasmát i vícekrát. A to je hlavní. 80%...

31. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Já tenhle film měla vždycky ráda. Je to další z těch vánočních klasik. Nejlepší jsou Kevinovi pasti na Mokré bandity.

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Sám doma - dobrej film

Tenhle film je prostě paráda.Je u něho sranda.Viděl jsem ho jen jednou,ale musím říct,že rozhodně není k zahození.Ale rozhodně není možné aby někdo zapomněl doma syna...Asi ho neměli moc rádi...

26. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Pekná komédia, ktorá patrí k Vianociam. Je to vtipne urobené a najlepšie na tomto filme je, ako dostávajú lupiči na frak od malého chlapca.

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikající film

Tenhle film nemá naprosto žádnou chybu... Patří jednoznačně k mým nejolíbenějším a nedokážu si bez něj předsavit žádné Vánoce...

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

xmas!

Tak hodně pohodový film se vidí jen málokdy...A ještě když se vysílá o Vánocích, co víc chtít!? Sníh, vánoční songy, žádná nuda,...

26. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Hodnocení

Super film, fakt jeden z mích nejoblíbenějších.Moc rád se na kevinovy nápady dívám.Vřele doporučuju, opravdu skvělej film.

26. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

HIHIHI, komedie mýho dětství jak já ji milovala. Teď sem ji viděla zas po dlouhý době a musím říct, že svý kouzlo pro mě neztratila.

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Ten to film sa my ale inak brutalne pači.Neviem si ani prestavit bez naho ani vianoce je to proste klasika aj ked som to videl najmenej 20-krat vždy sa dokažem na tom pobavit a to sa my na tomto filme rata aj ked je stary ale nie ešte ošuchany.

25. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Mokrý banditi

Tak tenhle film jsem v dětství vážně zbožňovala a patřil u nás k vánoční klasice stejně jako třeba Tři oříšky. Celkem jednoduchý příběh, ale okořeněný skvělými herci. Moji oblíbení byli "Mokrý banditi" Marv a Harry. A hudba Johna Williamse krásně podtrhuje atmosféru celého filmu.

25. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Když sem byla mladší,tak mě tenhle film docela bavil, ale postupem času už mi to přijde trapný a nudný... dávaj to furt...už to není ono:/

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Sám doma je jednou z největších komedií počátkem devadesátých let minulého století. Jako malé dítko sem se vždycky na tento film těšil a nenechal si ho ujít. I teď když ho dávají v televizi tak se na něj kouknu, ale prvada, už to není tak vtipný jako dřív. Je pravda že je to tím, že film jsem viděl nesčetněkrát a je okoukaný ale to je po letech každý. Tomuhle filmu se musí nechat jeho kvalita a originalita tehdejší doby a vůbec by se neměl odsuzovat jako starý a okoukaný film, který je oničem, protože si přiznejeme, že každý se u něho zasměje a odreaguje...

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

úžasné

Harry, jdu do baráku. Kevine, ty jseš horší než zimnice. Strejda je pěknej otrapa! A další a další. Znám to celé nazpaměť, vím, kde čeká každá past na zloděje, neexistuje věta, která by mě překvapila, přesto Kevin u nás na Vánoce nikdy nechybí. Je to prostě žůžo (slovy Codyho Lamberta:)

23. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Klasika

Tak tenhle film patří už mezi klasiku u které se pořádně pobavím a zachechtám a pokud jde v televizi rád se naní podívám.Chudáci zlodějíčkové haha

27. listopadu 2007

Ňami

To takhle o vánočních svátcích si sednu k televizi, přitáhnu k sobě chlebíčky, chipsy a podobné věci a žeru a žeru a žeru. Dokud to všechno nesežeru. K tomu mi vždy dávali Sám doma. Bůh ví, jestli se mi líbí ten film, nebo mám vycvičen Pavlovovo reflex ( Sám doma- hrozně jídla), ale kombinace je to super...

24. října 2007
avatar uživatele
90 %

film mého mládí

Divím se, že kazeta, kterou jsme sjížděli celá rodinka za mých mladých let každou volnou chvilku, ještě vůbec funguje. Na film se můžete dívat opravdu v každém věku a pokaždé si na něm najdete něco sami pro sebe. Tato vynikající rodinná komedie je dle mého názoru již nesmrtelná a kdo ji neviděl, udělal rozhodně velkou chybu. Na závěr dodám pouze to, že už se těším, až si film znovu pustím.

15. října 2007
avatar uživatele
90 %

Mýslím si, že kdo neviděl tuhle dost známou a už docela starou komedii má velké mezery ve vzdělání :) Viděla sem ji asi 100x a pokaždé se strašně moc nasměju, skvělé pro odpočinek a zvednutí nálady.

20. září 2007

Skvělá komedie na kterou se vždycky rád znova podívám . Dobré herecké obsazení a i celé herecké výkony:-) dávám 90%

15. září 2007
avatar uživatele
80 %

Skvelá komédia, hoci viacej sa mi páčila dvojka... Všetkým však dávam 80%, lebo mi to nepripadá až také úžasné...

24. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Sám doma

Skvělá americká komedie s Macaulay Culkinem v hlavní roli...asi nejleppší komedie své doby...Dávám 100%

20. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Je to taková klasika, na který jsem vyrostla. Kdo film neviděl, přichází o základní část vzdělání. Kevin je vážně skvělej a o zlodějích nemluvě :D Sám doma 2 je díky zase o něco starším hlavním hrdinovi víc akčnější, přesto nedám dopustit ani na jeden film.

28. července 2007
avatar uživatele
70 %

Film ktery mam rada odmalicka, uz jsem ho videla alespon 100krat a porad se u nej bavim!!! Celkove davam 70%.

25. června 2007

Klasika

Jj tak tohle je film,který baví snad každé dítě:-)Je vněm humor,ale co bych vytkla je to ,že ty pasti jsou moc přehnané a normální člověk by se zabil.

21. června 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepsi

Dneska uz klasika mezi komediemi opravdu skvele moc vzdycky se na to muzu podivat a nikdy me nesklame proste bych byl blazen kdybych nedal 100% doporucuji vsem

18. června 2007
avatar uživatele
kopy
...
90 %

Super komedie

Jenda z nejlepších komedii. I teď se rád na tento film podívám. Perfektně pobaví. Skvělé sehrané role dvou šílených lupičů Marva a Harryho. Dobrá, ale strašně přihlouplá dvojka. Nejlepší část celého filmu je snaha těch dvou o vyloupení Kevinova domu.

17. června 2007
avatar uživatele
100 %

Úplně boží

Je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů a myslím, že popravdě. Není mu co vytknout. Skvělý nápad, výborný herec, je vtipný... prostě bomba. Mohla bych se na něj dívat i 100x...

29. května 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Jo tak tomuhle filmu nic jinýho než 100% ani nemůžu dát...:D Od první chvíle, co jsem ho viděla, (což už je hodně dááávno), se stal mym oblíbenym filmem...mno prostě fakt good...dřív jsem se na to koukala snad každej tejden, sice už to teďka tak často vidět nemusim a kdybych to viděla poprvý někdy teď, tak bych tomu asi úplně 100% ani nedala, ale prostě je to nej film z mýho dětsví...:)) Dřív jsem sice fandila Kevinovi, ale stejně Mokří banditi do toho!! :D

21. května 2007
avatar uživatele
100 %

Suprová komedie...zajímalo by mě kde bral ty nápady na ty pasti... docela bych je doma využil :D ...a taky bych řek že ty zloději by měli tak po dvou pastích dost

20. května 2007

Bombička

Tento film přímo zbožňuju. Jakmile jsem ho viděla poprvé tak mě tak nadchnul, že jsem se (jako malá) na něj dívala pořád dokola, teda nejen na tento první díl, ale i na další se skvělým dětským hrdinou M. Culkin. Myslím, že tuto komedii viděl snad každý, a všichni budou douhlasit s tím, že je GOOOD s velkým G. :-) Kdo Sám doma nezná nebo neviděl, přišel o mnoho.

12. května 2007
avatar uživatele
100 %

Americká vánoční komedie, co dodat. Americké filmy jsou ve většině skvělé.Tohle je super film a malý herec, který měl velevýborný výkon, se mi moc líbí. I když už jsem to viděla nejmíń 50×, klidně se na to podívám znovu. Nikdy se u toho nenudím. Akce malého kluka co brání svůj dům jsou k nepřekonání.

13. dubna 2007
avatar uživatele
Atex
...
90 %

Tak na tuhle super zabavnou komedii nedam dopustit, videl sem ji pred par lety a podivam se na ni take za par let. moje hodnoceni 94% :-P

17. března 2007
avatar uživatele
90 %

Vždsky se u teho filmu zasměju, i když jsem ho viděla asi milionkrát. Už se mi sice nelíbí, tak jako dřív, ale pořát patří mezi ty lepší...

10. března 2007
avatar uživatele
100 %

supeer...film na ktorom som vyrastal...je to síce už moc "otrepaný" film; ale vždy sa dá pri ňom zasmiať... :-D

21. února 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Další z mých oblíbených filmů =o) Tento filmek se mi taky hodně líbí.. =o) je to prostě Sám doma a ty filmy se mi vždy líbili =o) Líbí se mi jak nastraží ty pasti =D

19. února 2007
avatar uživatele
80 %

Líbezná americká komedie již nepatří k nejnovějším, ale nějak mě pořád oslovuje. Své dělá ta všudypřítomná vánoční atmosféra, pro kterou mám ve filmech vždycky slabost:) a když zpívá na Štědrý večer v kostele dětský sbor, běhá mi příjemný mrazík po zádech. Jako malá jsem se během filmu smála neustále, dneska už tolik ne, ale to mu na kouzlu neubírá. Vidím to na 85%.

5. února 2007
avatar uživatele
40 %

:-/

Jako malá jsem tenhle film milovala a možná jsem ho až moc okoukala. Dneska už si ho nepustím, protože mi nedá nic nového! A to je moc škoda!

28. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

...

Dobrá, skvělá, výborná a ftipná komedie. Na to jsem se koukala jako malá a koukám se na ni i teď, protože je opravdu skvělá.

25. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

super

Fákt super komedie. Koukala jsem se na ni jako malá a pokaždé se k ní ráda vracím. Asi na mě v dětství zapůsobila velkým dojmem. Vtipné nápady Kevina, jak odstranit neposlušné zloděje jsou nezapomenutelné.

19. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Kdo by neznal Kevina, že jo! :-) Je to film, na který se vždy o Vánocích ráda podívám... je sice docela nadsazený... ale který film není, že ano...!

31. prosince 2006

tenhle film je už docela klasika, dalo by se říct, že ho znám zpaměti, zvláště pak nejlepší konec. Ten je fakt boží. A co na filmu miluju, je český dabing Harryho a Marva v podání Václava Postráneckého a Vladislava Beneše.

27. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

paráda

skvělá komedie. jenom je to tak trochu americká klasika-geniální dítě a blbý zloději.. jinak supoer na pobavení!!!!!!!!znám už ho pomalu naspamet kolikrát jsem ho viděla ;-)

24. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

zábavný

myslím, že není co dodat. Všichni ostatní už vše co sem měl na jazyku napsali přede mnou, takže bych se fakt jen opakoval. Rád se na první díl podívám, už jen pro neopakovatelnou scenku, kdy se zloději snaží za každou cenu dostat do baráku za Kevinem :-)))

13. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Celkem povedeny filmeček .... když sme byla mala tak me toohle strasne bavilo ! ale i ted se na to občas juknu =) No kazdopadne by ste to ale spon jednou videt mohli

9. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Teď píšu jen o jedničce a dvojce, trojka se mi moc nelíbila. Oba filmy jsou skvělý, fakt sem se tenkrát dost chlámal, víc se mi líbí asi New York.80%

3. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Bezvadný a zábavný rodinný film, patří již k vánočnímu období. Chvílemi trochu krutá podívaná pro děti, ale musíme doufat, že jsou rozumné a berou to s rezervou. Snad se to nebudou snažit napodobovat vůči dospělým. A těm zlodějíčkům jsem to opravdu nepřál co museli vytrpět.

3. října 2006
avatar uživatele
100 %

Jen tak...

Tak tohle je jeden z mála filmů, které mě opravdu dokázali a pořád dokážou rozesmát. Tento film sem viděla já už ani nevím kolikrát a vždycky si ho ráda pustím. Už jen kvůi sladkýmu Kevinovi =) 100% jasná věc =D

12. září 2006
avatar uživatele
90 %

Je to docela dobrej film,fakt sem se u toho zasmál,je dost dobrá komedie,všem to doporučuju,nezklame vás to.
Zaslouží si po právu 90%

29. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Super

Tak ječící Macaulay Culkin se stal klasikou rychlej než cokoli jiného...Macaulay se mi tak zapsal do duše a já se rád o každých Vánocích posadím k televizi a zkouknu jak ničí dotírající zloděje...jak se poprvé snaží oholit... :D to se musí vidět

29. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Sám doma...a hned 4krát

No jo, není divu že nezůstalo pouze u jednoho dílu! Kdo by si tohohle lumpa nezamiloval? JÁ TEDA NE. Nic proti Culkinovi, ale spíš než on se mi líbily jeho mistrovské fígle a chytáky na ty dva blbečky:-) Byl to trhák a je pořád, dá se na něj dívat každé Vánoce a pokaždé se bavíte. Jo jo, ten malý to má zkrátka pořád pod palcem...

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Joooooooo!!!!!!!!

Úžasný filmík!!!!!!!!Je prostě supeeeeeeeer!!!!!!!!!
hrozně jsem se u něj smala a¨,ale byl taky duvod.Me se moc líbil.

24. srpna 2006

Úžasný film, když jsem ho viděla poprvé, děsně jsem se smála. Chtěla bych to zažít na vlastní kůži. Zezačátku malinko nudné, ale potom se to rozjede!!!
Druhý díl je taky skvělej. Určitě se pobavíte.

22. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Klasika v boji proti zločinu

Kdo z nás nikdy nesnil o tom, že si doma také připraví na někoho tak vychytané pasti a nástrahy. Tehdy mladá hvězda M. Culkin coby sladký Kevin hravě zničil hloupé zloděje způsobem, že jsem mu to nehorázně záviděl. Rodinná komedie je záruka pobavení a zábavy.

27. července 2006
avatar uživatele
80 %

* * * *

Čo viac povedať k filmu Sám doma, asi nikto si už bez neho nedokáže predstaviť vianoce, pretože tento film má niečo čo väčšina rodinných komédia postráda a to nezabudnutelné scénky s mokrými banditmi a hlášky čo pozná každý naspamäť. Jednoducho je to film ktorý je vhodný od 0 - 150 rokov.

5. června 2006
avatar uživatele
90 %

sranda

Myslím, že tato komedie se skutečně povedla a musím říct, že už jsem ji viděl nekolikrát a vždy se dobře pobavím.

5. června 2006
avatar uživatele
100 %

Zábavný

Tenhle film je skwělý. Dokáže mi zlepšit náladu. Vždy se na něj ráda podívám. Jsou tam skwělé scény i když už je znám, tak se přesto zasměju :)

21. května 2006
avatar uživatele
90 %

klasika

Tak tenhle film už je komediální klasikou. Je hodně známý a každý se na něj určitě znova rád podívá. Nechybí vyborné žertíky s lupiči ani skvělé hlášky a napětí. Mile mě překvapil a je prostě suprový!!

17. května 2006
avatar uživatele
80 %

Příjemná komedie,která se mi nikdy neokouká.Ze začátku se jen trochu vleče,ale vždy když počkám do poloviny mužu se na to koukat do omrzení pořád znova...

1. května 2006
avatar uživatele
80 %

Fajnová komedie! Když jsem to viděl poprvé smíchy jsem se řezal a dnes se na tom nic nemění.Macaulay Culkin byl skvélý a jeho herecké výkony taky. Super hlášky a super scény se zlodějema.Starši filmek, který zůstává být dobrým a jen tak neomrzí (Ovšem pokud ho nevidíte každý rok dvakrát v televizi:) )

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Filmová klasiky, která zná snad každý. Kdokoli ji dávají v televizi musím se na ni podívat, i když ji znám zpaměti. Kevin je filmu skvělý a jeho pasti na zloděje jsou bombastické.

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je klasika.Skvělý film. Supr zápletka a strhující závěr.Dá se na to podívat i několikrát a neomrzí.

18. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Skvělý. I když by další díly nemusely být. První díl je jako obvykle nejlepší. Ale co kdyby nějaké dítě napadlo něco takového udělat? To by asi nedopadlo moc dobře...

12. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Sám doma je (i když mám ráda hoooodně filmů) můj nejoblíbenější film-dobrý obsazení, hudba, děj a spousta vtipných situací.

11. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Cháááááááácháááááááá

Tak takhle ano, takhle si představuji výbornou komedii! Spousta gagů, srandovních hereckých kreací, parádně vymyšlené pasti, to vše dává tomuto snímku nálepku megafilmu! Doporučuji všem, kdo se chce zasmát!!!

18. března 2006
avatar uživatele
80 %

Bombáááá? He?

No, zase napoprvé prostě úžasné. Je to vtipné, sranda, hlavně ti dva zlodějíčci, dobrý výkon Culcina. Ale opět je v televizi pořád, tudíž to znáte nazpaměť a to potom sráží body. Nápad dobrý, dobrá komedie.

26. února 2006
avatar uživatele
100 %

fakt dost dobré

Bombastický film, který v dnešní době nemá konkurenci (alespoň v podobných filmech). Jako malý jsem tento film miloval a pokaždé, když ho o Vánocích dávali jsem si ho nenechal ujít. Ty Kevinovy vynálezy mě fakt dostaly a já jsem se potom ještě půl hodiny smál v křečích na zemi...=0)

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Podle mě je film Sám doma jednička nejlepší ze všech dílů Sám doma. Tenhle film byl prostě výborný a myslím, že ho každý viděl.

3. února 2006
avatar uživatele
100 %

Sám doma nikdy nezklame. Ze všech dílů byl určitě nejlepší. Neštěstí druhých prostě vždycky pobaví. A když jsou to lupiči, tak tím spíš.

2. února 2006
avatar uživatele
80 %

Nej ! ! !

Nej díl s celé "serie"!
Vždy se u něj pobyvím a stále je na co koukat obvzlᚍ podlá vychytralost Kevina!
Fakt supr!

28. ledna 2006

Film

už patří ke klasice. Vždy se na film rád podívám a nasměju se u toho téměř stejně jako když jsem to viděl poprvé. :-)

16. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

KEVIN!

No jo, tak tohle uz je skoro klasika. Je to vazne povedenej film, navic Macaulay Culkin se do teto roli vazne moc hodi. Sice takoveto film yvetsinou nemusim, ale tenhle se, jak uz jsem rekla, opravdu povedl!!

7. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle teda můžu sice je pravda že to co se stalo zlodějům by asi nikdo nepřežil a někomu to může vadit tak mě to ale nevadí. Je to prostě bombovej film.

3. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Pěkný

Pěkný americký vtipný snímek... Jednička je určitě nejlepšíi... Dvojka se taky dá, ale trojka, která je založená úplně na něčem jiném a ještě s jiným hlavním hercem je hrozná... Ale tenhle film je prostě fajn

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

vánoční klasika

Taky takhle se dá Sám doma pojmout. Tedy alespoň takhle ho pojímám já, protože jsem tenhle film neviděla nikdy jindy než o Vánocích a nebylo to jednou. Vždycky se ráda zasměji při pohledu na Kevina, který celý dům plní nejrůznějšími pastmi na zloděje a trošku přihlouplé zloděje, kteří se do nich vždy spadnou a hrozně se diví. Prostě ten film mám ráda a o Vánocích si na něj (většinou) čas najdu.

24. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

TEZUJ

no tak tenhle film nesmí chybět na vánoce natřískáte se u toho smíchy, prostě vás dostane, kdo by ho neznal tak ať se podívá fakt ňůňo filmeček.

21. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Moooc se mi to líbilo, Kevin byl naprosto úžasný. Když jsem to viděla poprvé břečela jsem jako želva.

15. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Kevin

Klasická rodinná komedie, pro mě ještě navíc s nostalgickou vzpomínkou, protože jsem ji viděl v mládí hodněkrát. Dokáže pobavit více generací a škodolibí divák si přijde na své, při četných úrazech lupičů.

15. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Christmas

Klasická vánoční skoro pohádka,kde je Malinkej klučík krozně roztomilej,ale sqele to navíc zahraje,a to bez problémů...Film podle scénáře Isaaca Newtona : AKCE A REAKCE=o)

11. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Rodinna komedie ,zalozena hlavne na hereckem umeni Macauley Culkina.Celkove je to docela dobry film s dejem,ktery docela ujde.

3. prosince 2005
avatar uživatele
wiky
...
100 %

Super

Jako dítě sem tenhle film milovala a i teď se při něm hodně nasměju. Tenhle film mi vždycky nahodí tak krásnou vánoční atmosféru, že když se podívám ven chci hned sníh, vánoční stromeček apod. Podle mě se jí žádná americká dětská vánoční komedie nemůže vyrovnat....

14. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Prča

Tohle je určitě jeden z filmů, který zbožňuje jakákoliv generace. Mě se nejvíc líbila scénka ve sklepě. Vím, že když jsem byla malá, tak mi to přišlo jako děsnej horor:)

13. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

McCalister..

Super film... kevin je fakt good..... a uteklej pavouk je taky vážně fajn........ ale znám lepší, dávám 90%....

5. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Film

Tento film sa im veľmy vydaril. Vynikajúca komédia.
Sám chlapec ktorý je chytrý má dobrú fantánziu a vyrába niekedy dobré pasce. Ale nerozumiem ako môžu byť zlodeji taký sprostý aj keď je to len film.

4. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Hurrá, Vánoce

Tak přesně to se mi vždycky vybaví, když vidim název Sám doma či Home Alone. Mě tento film asi tak poznamenal, že se mi stále páčí (jak by řekli slováci) :-). Skvělá dětská hvězda Macaulay Culkin v akci, co dodat...

24. října 2005
avatar uživatele
100 %

Úžo

No tohle nesmí o Vánocích chybět.
,,Mám pocit, že jsme na něco zapomněli...NA KEVINA!!!"
Mokří nadutí bandyti či Marv a Harry a jeden kluk, co jim to zavaří.
Vtipné od začátku do konce a vážně úžasné zbožňuju to.

23. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
90 %

Fajn

Jako malej, jsem to viděl mockrát. Sledovat, jak malý Kevin mlátí zločince a důmyslnými pastmi si s nimi poradí je prostě legrace.

18. října 2005
avatar uživatele
100 %

Tradice

Co by byly Vánoce bez Kevina a jeho samotného bytí doma.. .o)) Sranda, sranda a sranda...pěkne s lumpy zatočí...Vynalézavý hošík.. .o) Moc se mi to líbilo a vždycky se rád podívám.. .o)

10. října 2005
avatar uživatele
Lush
...
90 %

Nezapomenutelný

Film mého mládí, na který jsem byl schopnej se dívat několikrát do roka. Je to humorný rodinný film se super hereckým výkonem M. Culkina.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Vzpomínky na dětství

U Sám doma se teď vždy jen tak zasním, připitomněle usmívám a přemýšlím nad tím, jak jsem byl jako dítě schopen film vidět bez problémů i dvakrát za den. Byl bych Vám v té době mohl i odvykládat scénář slovo od slova. Co si pomatuji, tak se mi ohromně líbily Kevinovy pasti na Marva a Harryho. Ať šlo o nastražování autíček, plechovek, ledu, vařící koule u dveří a podobně... bylo toho mnoho, taky jsem toužil něco takového provádět. Tak asi proto má pro mě film své kouzlo a mám ho rád pro jeho nevtíravou milost. Třeba jak je Kevin s tím starým pánem odvedle v kostele a baví se s ním o jeho rodině... nebo když mu jeho bratr Buzz vyhrožuje roztrháním na kousíčky. Také lupiči jsou takoví v jádru pohodáři a mírní tupouni. Prostě se mi to líbí a tečka :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Nejnudnější ulicevChicagu

No páni. Padá na mě veliká nostalogie. Toho malého zlobivého klučíka, co nechce spát v jedné postýlce s pochcánkem Fullerem a díky tomu je nucen přenocovat na půdě, kde ho ráno rodiče, cestující s celou rodinou na Vánoce pryč, zapomenou vyzvednout, jsem milovala taky. Vůbec Macaulay Culkin byl mým oblíbený dětský herec (až teda na pár jeho filmových omylů). Podle mě tenhle film má všechno, co se malý divák potřebuje dozvědět. Třeba, že nemá mít předsudky k lidem, které nezná a kteří jsou tzv. méně společensky oblíbení. Taky se mi líbilo, jak si Kevin nejprve užívá z plna hrdla nabyté svobody, aby pak zjistil, že samota je úplně k ničemu. Prostě tenhle film mi dal tenkrát strašně moc, ani nepočítám kolikrát jsem ho viděla, či četla knihu napsanou podle scénáře. Ovšem, teď jsem o pár let starší a věci vidím jinak, i filmy, ale prostě na tom filmu nic negativního najít nemůžu už z pohledu malé holčičky, tam někde hluboko ve mně ukryté.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Skutečně

bezva zábava, teda napoprvé. Ale film časem ztrácí na zajímavosti. Když jsem ho viděl poprvé, hrozně se mi líbil, ale dnes mi to připadne ohraný. Přesto něco mezi 90 a 100%

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Kdo by to neměl rád??

Tak, na tenhle film koukáme o vánočním čase, jenom o něm. Protože by jinak ten film ztratil kouzlo, přiznám s že koukat na něj při 30C vedru by asi nebylo ideální, aspon teda pro mě. Kevin je báječnej, asni vám neřeknu kolikrát sem otevřela pusu jen co to šlo a začla vydávat podivné skřeky podobné Kevinovým, a kolikrát sem si vzala popcorn a začla s nim skákat po posteli. Řeknu vám, je to skvělej film, já se na něj s určitou nostalgií koukám znova a znova. Ovšem jenom v zimě.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super!!

Je to super film na kterém jsem byl 3x v kině, což se u mě jen tak nestává!! :-) Byl to super nápad udělat takový film. Člověk se u něj zasměje a hned má lepší náladu!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

moc hezký...

Moc vtipný.Rozhodně jsem se pobavila.Tenhle starej americkej film stál za to.Rozhodně mě nezklamal a každý Vánoce ho ráda shlídnu znova.Je asi nesmsyslý aby desetiletej kluk převezl dva lupiče, ale proč ne, v Americe je možný všechno a ve filmu taky :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:)

tady máme příklad správného a chytrého amerického dítěte ,které jeho rodiče zapomenou omylem doma což by se v normální rodině nestalo jenomže oni zaspali v málokterém filmu najdete tolik shod a tolik náhod jako v tomhle ale netvrdím že je špatný ale už se na to moc nedívám jelikož už mě to nic neříká ale ještě se tomu zatím směji je to totiž docela humorné

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Super!!!

tento prvni dil se fakt povedl... druhy byl horsi a treti hruza.. ale jako napad naprosto super.. Kevin je proste legenda :) a Mokry Banditi jakbysmet :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Paráda

Jako malýmu se mi to hrozně líbilo. když se to viděl poprve tak mii bylo asi 6 a hrozně sem se u toho zasmál.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

pohodka

jako malé se mi tenhle film moc libil.....v tomhle filmu se ukázalo,že Culkin patří mezi nejlepší dětské herce

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Home Alone

Sám doma prostě miluju, je to taková moje vánoční tradice...i když teď už dávají Sám doma i v létě :o)!!!nemám co tomu vytknout...nejhezčí je pro mě Kevin v koupelně ..."namydlím si každý záhyb na těle, použiju regenerační hrém, použiju vodu pro dospělí....aaaaaaaaaa"

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

tak tohle je taková klasika, bez níž si už ani vánoce neumim představit.. pokaždý když se na to koukám tak se s chutí zasměju, jenom mi vadí takovej ten výchovnej konec.. to se vždycky musim držet abych to nevypnu..l

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Vánoce

Tento film se hodně povedl. Chris Columbus předvedl že dokáže natočit rodinné filmy pro celou rodinu. Tento film se pro mě stal takový malý symbol vánoc. Kevin a jeho pasti na "hloupé" zloděje jsou opravdu tím, co celý film hodně vystupňuje.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

....

Tenhle film snad viděli všichni.Je to sranda,co k tomu dodat.Prostě dobrá rodinná vánoční komedie!:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Klasika

Klasická vánoční komedie,která k Vánocům patří jako Mrazík.Moje oblíbená komedie,u které se vždycky ráda zasměju

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Supa

Moj najoblubenejsi Vianocny film ktory davaju kazdy rok.Musim uznat ze tento film ma nieco do seba je zabavny,troska poucny ale hlavne je tam vela psyny

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

mazéc :)

Troufám si říct, že jde o jednu z nejznámějších a nejlepších komedií, kterou má upřímně rád snad každý.. Když ji zahlédnu v televizním programu, málokdy odolám..

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Yeah

Yeah.Tohle je vubec jedna z nej komedii vubec.Osobne bych ji dal sto procent,ale to davam jenom opravdu nejlepsim filmum a tento ma nekolik nevyraznych chybicek.Devadesatku si urcite zaslouzi..........

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Vánoční

Tento film mi vždycky připomene vánoce. Byla to pro mě vždy jedna z vánočních tradic, podívat se na Sám doma. Občas se na film podívám, když ho dávají v televizi a stále mi přijde stejně dobrý. Jen už ho tolik neprožívám, jako když jsem byl malý, ale vtipům se rád zasměju.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Supr

Tenhle film byl můj nejoblíbenější když mi bylo asi 8, ale i teď se na něj ráda kouknu. Je až neuvěřitelně vtipný jak Kevin přizabíjí zloděje ;).

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Bezva

Musim přiznat, že mě osobně baví tenhle díl asi ze všech nejvíc. Ve dvojce už sou některý pasti ohraný a trojka mě osobně ani nezaujala. Z jedničky dýchá aspoň taková příjemná atmosféra.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:)

Dobrej filmeček, jako malá jsem jej viděla asi 150krát, ale občas se na něj ráda kouknu i teď. Dávám 90procent.:)

Kdysi dávno