home
Růžový panter

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Veľké očakávania

Videl som oba diely novej verzie Ružového pantera a celkom sa mi pačili, teda hlavne jednotka. Tiež som niekoľkokrát videl útržky ostatných dielov kde hrá P. Sellers a tak som bol veľmi zvedavý na prvý diel. A asi aj preto ma to tak sklamalo. Film bol nudný, samotná postava J. Clousea bola nevýrazná a v podstate to ani nebola hlavná postava. Dej a zápletka sa točila okolo množstva nepodstatný vecí ale nie okolo vyšetrovania. Navyše aj humoru tam bolo úplne minimum.

16. května 2012
avatar uživatele
90 %

Pro mě je tohle ten nejlepší ze série růžových panterů. Kromě bezvadného obsazení (C.C.) je zde P.Sellers, který jako jediný může být zván inspektor Clouseau. Na rozdíl od trapné americké verze má v sobě tato postava jakousi tragikomiku, zatímco američani udělali z "největšího francouzského detektiva" úplného kašpara. Jen mě trochu zamrzelo, že s sebou neměl svého sluhu -přezdívaného Žlutá opice.

5. listopadu 2009
avatar uživatele
40 %

Film se mi vůbec nelíbil. Byl strašně nudný a nezábavný, takže jsem ho ani nedokoukal. Souhlasím s "mrtvolou" a to v tom, že se to absolutně nedá srovnávat s novějším dílem. Opravdu, pohroma, tohle se může líbit snad jenom nějakým pamnětníkům.

24. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Růžový panter (1963)

Ne,ne,ne!!!!!!!!!!! Někdo by tomu možná říkal klasika a podobný řeči ale mě osobně se film nelíbil nikdy a nelíbí se mi ani dnes.Na tom filmu není vůbec nic k pobavení je spíše k pláči.Režiséru Blaku Edwardsovi měli už po téhle katastrofě zakázat natáčet další filmy na téma růžový panter.Když k tomu přidám ještě ubohý a stupidní výkon Petera Sellerse. Ano stupidní lepší výraz si nezaslouží a ještě trapný děj a scénář tak je z filmu hotová zkáza.Film si podle mě nezasloží ani tu 0 kdyby tady bylo hodnocení - dostal by film - 100% boužel to tady není takže je to ( pouze ) 0%

24. června 2008
avatar uživatele
40 %

je to mnohem horší než verze která vznikla v roce 2006,v týhle komedii chybý humor,vůbec jsem se u toho nebavil,nikomu to nedoporučuju,je to fakt trapný.

10. září 2006