home
Zběsilý útěk

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Zběsilé tempo někdy stačí k dorovnání nedostatku nápadů a uvěřitelných postav. Zápasil jsem se třema hvězdama, ale nakonec tu čtyřku dám. Vždyť to má i Rodena, tak co bych ještě chtěl?

1. července 2012
avatar uživatele
70 %

Vera Farmiga

Je to akční film o mafiánech a jedné zběsilé noční honičce. První půlka filmu mě bavila, ale postupně ztrácel příběh tempo a děj byl předvídatelný.

25. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

Na film jsem se chtěl koukat hlavně proto, že byl natočenej v Český republice, a že se z toho vyklube dobrej film. Nejvíc mi na filmu vadilo, že se tu mluvilo strašně sprostě. Samý sprostý slovo za druhým. Pak taky, proč nechali v tomhle filmu hrát děti. Skoro od začátku do konce tu byly jenom jatka. Někdy jsem ani nevěděl o co jde, občas to bylo hrozně nudný a někdy fakt dost zamotaný. Pak jsem taky očekával dobrej výkon od Karla Rodena, ale moc se tady neukázal, protože ve filmu byl asi 20 minut. Postava Joey Gazelle měl ve filmu v podstatě stejnou situaci jako v Rychle a zběsile, jenom se to dozvíte až na konci filmu. Aspoň, že tu hrál celkm dobrej herec Paul Walker, mnou známý z filmu Rychle a zběsile jak jsem se už zmiňoval. Po celou dobu děje se tam odehrávalo v podstatě to samý, ale moje hodnocení zachránil dobrej konec filmu.

1. září 2008
avatar uživatele
80 %

Chvíli mi trvalo, než jsem si zvykla na to zběsilé tempo, ale pak film neměl chybu. Drsný, rychlý a vůbec ne hloupý. To mám ráda.

2. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

takže

nejdřív sem si řikala,že to bude ptákovina,ale tenhle filmeček mě mile překvapil...supr herci,akce...fakt dobrý

25. dubna 2008
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Velice zajímavý thriller :-). Čekal jsem něco mnohem horšího, a byl jsem mile překvapen. Výkon P. Walkera rozhodně nebyl špatný! Prostě doporučuju aspoň jednou zkouknout :-).

19. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

RUNNING SCARED

Na film Zběsilý útěk jsem se těšila, hlavním důvodem proč jsem se tolik těšila bylo herecké obsazení, protože Paulu Walkerovi i Johnnymu Messnerovi role v akčních filmech padnou a navíc zde byl obsazen můj celkem oblíbený Karel Roden. Ale bohužel ani toto herecké obsazení film nezachránilo. Na můj vkus se děj strašně vlekl, chvílemi jsem se kousala nudou a vůbec nesledovala film. Nemůžu říct, že by se mi snímek vyloženě nelíbil, ale nějak mi nesedlo to, že se veškerý děj točil kolem toho samého a navíc se mi nelíbilo, že režisér toho splácal tolik dohromady...

19. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

No začalo to nudou, pak to bylo dobrý, a skončilo naprostým šokem. Roden byl fakt skvelej a film nadprumernej.

19. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Running Scared

Hodně hodně zajímavý film. Už dlouho jsem neviděla tolik akce najednou. Jedna malá pistole a kolik je kolem toho napětí. Líbilo se mi herecké obsazení, Paula Walkera i Johnnyho Messnera mám ráda takže mi to vyhovovalo. Roden jako mafiánský boss no proč ne (další záporná role). Akorát Cameron, který si zahrál syna ruský šlapky, byl trochu děsivej s tím svým bledým výrazem a skoro žádnou mimikou. Ale ono to ani jinak nešlo v takovémto filmu. Snímek se mi vážně líbil jen ta scéna, kde je Oleg unesen zvráceným párem, mi přišla trošku mimo mísu a nějak se mi tam ani moc nehodila. Ale zase to vyrovnala ke konci ta krvavá lázeň na ledě (to byla fakt síla). Každá část filmu je zajímavá a rozhodně není nudná. A komu nevadí trochu víc těch peprnejch slov, plno mafiánů a trochu víc přestřelek tak ať se rozhodně na film podívá.

15. března 2008

Tak musím říct, že jsem si tento film pustil opravdu jen tak z nudy a bez velkého očekávání!Ovšem byl jsem opravdu VELMI mile překvapen!Je to opravdu akční film se vším všudy!CO Vás na tomto snímku asi zaujme kromě herců nejvíce je asi podle mě naprosto úžasná kamera!Děj pěkně odcejpá...a nudit se určitě nebudete...!Závěrečná, sice hodně přitažená bitka, ale o to víc zábavná mě velice bavila!A jen podtrhla velmi dobrý dojem s tohoto filmu!A ikdyž tento snímek nepřináší zhola nic nového do tohoto žánru..je opravdu vybroušený k dokonalosti!Dávám.

7. února 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Naprosto úžasný film, který si nezaslouží nic jiného, než plných 100%. Napětí od samého začátku až do poslední sekundy. A v hlavní roli ještě můj oblíbený herec. Lepší už to ani být nemohlo. Tenhle snímek se opravdu povedl a zařadil mezi jeden z mých nejoblíbenějších filmů.

3. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

gr8!

100%...co dodat? Když se řekne Paul Walker, napadne mě Rychle a zběsile anebo...Running scared? Tenhle snímek se opravdu povedl, nemám mu co vytknout. Když už si myslíte, jak to je, tak to tak nakonec není. Nejistota až do úplného konce!

28. září 2007
avatar uživatele
100 %

masaker

Nic není tak jako vypadá a všechno dopadne úplně jinak jak TO bylo původně vymyšleno a naplánováno anebo jedinou větou: "co se podělat má TO se po....!" Nejrůznější a hodně moc zajímavé situace, jejich brutálné vyřešení a ještě nevypočitatelnější úhly pohledů propojené do skvělé podívané... Pěkně zpracování o nepěkných věcech, napětí, akce a určitě až do poslední sekundy nejasné fakty... Paul a Karel sehráli duel, ve kterém násilí je jenom první level!

15. září 2007
avatar uživatele
90 %

Ačkoliv Paul Walker mi k srdci stejně nepřirostl, tak tenhle film je pro mě velmi příjemné překvapení. Na jednoduché zápletce je vystavěn hodně zajímavý děj, který má spád. Ocenění si určitě zaslouží i netradiční pojetí, kdy daná scéna skončí, tak jak by jsem nečekal. Asi nejsilněji na mně zapůsobila Vera Farmiga v boji o děti.

23. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

P*E*R*F*E*C*T

Jak mezi mé oblíbené nepatří action filmy tak tenhle ano,jelikož nemá chybu a to konkrétně jedna scéna se sadistickými rodiči co měli pokojíček plný hraček a přitom to byli tacoví prevíti ...Tu scénu jsem si pouštěla hrozně mockrát dokola a uvědomovala si,že se tohle děje i ve skutečnosti a bylo mi z toho zle .. Nicméně scénky byli bez chybičky,skvěle vybrané herecké obsazení možná bych pozměnila Veru Farmigu za I.Milicevic,ale i tak to bylo super zkrátka nemám slov opravdu mě tenhle film zaujal:)

5. července 2007
avatar uživatele
100 %

Parádní akčák. Už dlouho jsem se na film nekoukala s tak velkým napětím. Dokonce jsem se i bála, když byl Oleg u toho sadistickýho manželskýho páru co ho unesli..Co obraz to akce, no skvělý. A samozřejmě i Karel Roden tam byl supr. Určitě doporučuju vidět!!!!

3. června 2007
avatar uživatele
pier
...
100 %

Zběsilý útěk

Myslím si že je to nejlepší gangsterka jakou natočili po Kmotru.Velmi propracovaný příběh zaujme a usadí do křesla,dále to pokračuje hodně dobrou kamerou a střihem.To se prostě musí vidět.

11. dubna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Prostě parádní gangsterka. Hodně se mi film líbil. Po celou dobu filmy nějaká akce, a až do konce filmu nebylo pár věcí jasných. Jeden z tech mých lepších filmů a to sem k těmu přišel jak slepej k houslím. Prostě 100% na 100%

24. března 2007

paul walker a karel roden

Vůbec jsem se nemohl rozhodnout, zda mám tento film zhlédnout. Nakonec jsem udělal dobře, že jsem ho viděl. Takhle kvalitní (a temný) akční film jsem neviděl už hodně dlouho (tj. asi měsíc). Akce, napětí, emoce. Toho všeho je ve filmu požehnaně. Akční scény (respektive přestřelky) jsou zde dokonalé, perfektní, bombastické a úchvatné. Těmto scénám také pomáhá velmi kvalitní kamera a skutečně vynalézavé přechody mezi jednotlivými scénami. Film má po celou dobu takové strhující tempo, že ani na vteřinu neodtrhnete oči od obrazovky. Dokonce se mi líbil i happyend na konci... Na jednu scénu z filmu rozhodně nezapomenete... Jedná se o pedofilní manželský pár. Bude vám z něj na zvracení. Opravdu... Přejděme k hereckým výkonům. Paul Walker mě hodně mile překvapil. Takhle kvalitní herectví jsem od něj doopravdy neočekával. Ale to, co jsem očekával, byl strhující výkon Karla Rodena - v roli skalního fanouška Johna Waynea je dokonalý... Zběsilý útěk se mi prostě líbil!

19. března 2007
avatar uživatele
80 %

Výborná gangsterka s opravdu výtečnou atmosférou. Levné, svižné, akční, zajímavé, napínavé, výborné. Hodně syrová atmosféra skvěle podbarvená kamerovými fitry. Hodně se mí liíbili ty občasné vyzuální hrátky, připomínalo mi to Tonyho Scotta, jen o dost umírněnějšího. Herci byli vybráni výborně, zvlášť skvělý byl pak Karel Roden, opravdu hodně charismatický a výborný herec. Paul Walker zde působil taky dobře, byl v pohodě a hrál velmi dobře a to ho jinak moc nemusím. Opravdu velké, ale o to příjemnější překvapení.

17. března 2007
avatar uživatele
90 %

To musíte vidět

Na filmů jsem nenašel sebemenší chybičku, spousta akce, skvělá kamera, napínavá hudba. Herecké výkony jsou paradní. To prostě musíte vidět!!

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrá dynamická kamera...

Film, ktorý vás určite dostane neustála akcia snímaná skvelou dynamickou kamerou ktorá dáva snímku dravosť. K tomu všetkému je tu aj skvelé herecké obsadenie váš Karel to zas opäť rozbalil! Niektoré scény sú až moc brutálne hlavne z morálnej stránky človeka ale čo už je to proste raz tak!

27. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

"Týýý vado !!!" Tak to je teda hustej snímek. Paula Walkera mám rád, (hlavně kvůli němu jsem se na tenhle film kouknul) je totiž podle mě super akční herec. Mě se prostě zdá, že ať je film jakýkoliv Paul Walker ho zachrání svým kameným obličejem a drsňáckýmy vlastnostmi, řeči a jednáním. Prostě umí hrát výborně akční role v jiném žánru jsem ho ještě neviděl. Paul Walker prostě ve filmu zazářil. Další velká "ryba" tohoto filmu je Karel Roden v podání hodného násilníka. Tento řekl bych kontrast zahrál velice dobře a já pochopil proč si ho amíci vzali pod svá křídla. A teď k filmu. Film začíná velikou přestřelkou a akce a přestřelky se táhnou celou dobu. To by však bylo nudné a tak se vyskytnou opravdu veliké problémy a nečekané zvraty od brutálního, pedofilního manželského páru až po přestřelku na hokejovém hřišti a poté ještě trable v restauraci. To všechno film vyzvedá do kvelit akčního filmu. Tento film má i stinnou stránku tj. někdy ve filmu nevíte vo co jde. Nejde o zmatky v ději, ale ve filmu. Prostě někdy nevite, ale pak pochopíte. Další stinná stránka je ta, že se tam setkáte s již zmíňovaným pedofilním manželským párem a to co v této scéně uvidíte, z toho vám bude na blití, Jak už jsem psal, film je plný zvratů, a tak je zajímavý a určitě překvapí. Tento film vás pohltí a celou dobu se v něm něco děje, takže doporučuji. Z pohledu diváka 80 %.

20. ledna 2007