home
Vítejte v džungli

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Celkom dobrá akčná komédia či ako by sa to dalo nazvať. Nieje to žiaden trhák ale dokaže pobaviť.

6. prosince 2013
avatar uživatele
70 %

Pre mna jeden z tých slabších filmov kde sa "The Rock" prezentuje ale stále vie pobaviť. V pôvodnom-anglickom znení sa film lepšie pozerá, chápe a pobaví najmä v scéne, keď zjedia ovocie po ktorom sa nemôžu hýbať a chvíľu na to dôjdu opice.

1. května 2012
avatar uživatele
60 %

Akční komedie u které jsem se zas tak moc nenasmála. Děj tuctový a předvídatelný. Scotta (Stiflera) fakt nemusím. Bitky jsou však efektní a napínavé. The Rock je fešák na kterého se dá koukat. Takže suma sumarum 60%

14. dubna 2012
avatar uživatele
80 %

Celkem dobrá prů,měrná akční komedie u ktere jsem se i hodně zasmál. Přesto mě tenhle film v některých věcech moc nesednul. Připadnul mi chvilkami moc přímočarý. Je to půměrná akční komedie. Nepřináší nic nového. Což ovšem není v tomhle případě ani moc na škodu. I přesto, že jsem ho viděl už toliktrat, vždy se zasměju

1. prosince 2011
avatar uživatele
80 %

Dobrodružná komedie, kde najdete přesně to, co hledáte. Pobavíte se při neuvěřitelných kouscích svalnatého Dwayna Johnsona.

18. září 2010
avatar uživatele
100 %

Skvelý film

The Rock jeden z mojích obľúbeních hercov aj so Seann William Scottom opäť nesklamali parádny film aj zasmaiť sa dá pekne urobený = )))

7. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Pobavení

Skvělej film, hlavně výkony The Rock & Seann William Scott. Pobavení na jedničku. Ale úplně nej sou ty hlášky..."znáš hrom a blesk ??"

18. července 2009
avatar uživatele
70 %

The Rundown

Sobotní dopoledne a já se nudím. Tak si říkám, na co se kouknu? Odpočinkový film, to přesně jsem potřeboval. Něco co mě nenutí přemýšlet a něco co mě chce jenom pobavit. A to přesně film "Vítejte v Džungli" dělá. Přímočarý, bezduchý a ani né moc zajímavý námět zachraňuje tvůrčí a technická stránka filmu. Peter Berg je ten, co dělá takové ty novodobé akční filmy, kde jde hlavně o to, aby akční scény dobře vypadali. Takový druhý Michael Bay. Zpomalené záběry na letíci kulky, hodně dobrá choreografie bojových scén a velkolepé exploze, tohle přesně od filmu dostanete. Jednoduchou filmovou akční zábavu. Film se mi zdál víc akční, než komediální, ale to měl být. Jen bych S.W. Scottovi napsal víc gagů, protože on je podává opravdu zábavně. Film ale pobaví i těmi bitkami. A co mě potěšilo, že každá bitka v tomhle filmu je zábavná. Není to jako u mnoha jiných akčním filmů, ve kterých se nejlepší bojová scéna odehraje až v závěru a všechny ostatní jsou jako slabé odvary. Závěrečná akční scéna na mě sice působila velkolepě, ale jde těžko říct, jestli to byla nejlepší akční scéna z celého filmu, protože akční scény se v tomto filmu jsou velice dobře provedeny a favorita mezi nimi jen těžko najdete. Další plus filmu je zajímavé prostředí. Alespoň to potencionální diváky navnadí, když si čtou stručný obsah filmu. :) Já ho tu sice vychvaluji, ale musíte si uvědomit, že to je strašně jednoduchý film, bez většího smyslu a že kdyby za ním nestál Peter Berg a sympatické herecké obsazení, tak je to silný podprůměr, protože i scénář, ač je v něm několik vtipných momentů, není nic moc. Teď k hercům. Dvojka Dwayne "The Rock" Johnson a S.W. Scott je zde dobře sehraná a působí sympaticky. Každý má svou roli a každý se jí zhostil perfektně, jen Scott tu, zdálo se mi, nepředvedl svůj komediální talent naplno, díky scénáři. Když vidíte ve filmu "Stiflera", máte prostě velké očekávání. :) Rosario Dawson mě zde taky potěšila, sice nemusela moc hrát, protože tenhle film je postaven hlavně na dvou hlavních postavách, ale svůj talent už mi předvedla jinde a tak tady už mi nemusela nic dokazovat. :) Na Christophera Walkena jsem byl dost zvědavý, ale tady mi (překvapivě) jako záporák moc neseděl. Proč? Ačkoli na to vizáž má, hodí se spíš na ty chladnokrevné bosse a i když se tady tak snaží vypadat, jeho postava mi zde připomínala spíš sralbotku s velkým egem a tak mi by mi v téhle roli lépe seděl někdo jiný. A na cameo Arnolda budu ještě dlouho vzpomínat, protože působilo cool, trefně a vtipně. :) Jedním dechem: "Díky bohu, za dnešní počítačové triky, velké exploze a dobré kamery, protože tenhle film by bez Berga a jeho citu pro akční scény a bez Johnsona a Scotta byl jeden velký odpad. Jenže když toto všechno film má, působí akčně, vtipně a krásně. Jednoduše cool zážitek." Dávám 70 %.

4. července 2009
avatar uživatele
60 %

Ústřední dvojice pobavila, umístění děje do Braílie taky. Johnson se Scottem se starají o zábavu skoro po celou dobu trvání filmu. Přesto ale ať se snaží jak se snaží, sotva pozdvihnou film nad úroveň průměrné akční komedie.

22. května 2009
avatar uživatele
100 %

Bomba

TAk tady mě The Rock znovu nezklmal. Je to skvělý akční herec a v poslední době ve filmech ukazuje, že není jen svalnatý zápasník , ale že umí i dobře zahrát. Spekulace o tom, že je to nástupce Schwarzeneggera jsou podle mě na místě. Nemůžu ovšem popřít i svělý herecký výkon Seanna Williama Scotta, který je rovněž výborný herec. Velice rád bych viděl tuto dvojici ještě spolu v nějakém jiném filmu. Dávám 100 % a těším se na další povedené snímky obou těchto herců.

15. února 2009
avatar uživatele
100 %

The Rundown

Dobrý film a myslím že i když jsem ho viděl ixkrát tak ho ještě dvakrát tolik uvidím... neuvěřitelné jak mohli něco takového z přírody hodit do akčního filmu fakt dobrodružnější film asi s akčním spojený není (((;

15. ledna 2009
avatar uživatele
70 %

Rosario Dawson

Film má průměrný akční děj, ale prostředí je zajímavé, stejně jako zpracování některých bojových scén. Celkově je to víceméně jen o Dwaynu Johnsonovi a Christopheru Walkenovi.

22. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Docela vtipný film se známými herci. Opravdu, celkem i pěkný příběh, měli vybráno skvělé místo. Ovšem za předpokladu, že by zde hráli obyčejní herci, film by asi nebyl tak úspěšný.

12. září 2008
avatar uživatele
40 %

Moje podmínky pro sledování této komedie byli značně omezené, ale stejně jsem viděla, že je to docela hovadina. Primitivní vtípky, skoky a pády odporující fyzikálním zákonům atd. Tohle fakt není pro mě

28. června 2008
avatar uživatele
70 %

No jo, celkem dobrý film. Moc se mi nelíbil námět, i děj byl trochu jednoduchý a přímočarý, ale byl hodně vtipně akční. Aspoň, že zde obsadili Dwayna Jonese alias The Rocka a hrdinu z American Pie Seanna Scotta Williamse, kteří dodávali filmu šťávu po celou dobu filmu. Musím souhlasit, že dabing stál za nic, ale jinak se film vcelku povedl.

7. června 2008
avatar uživatele
60 %

Film se mi docela líbil. Je plný vtipných hlášek a skvělé akce. Ve filmu se mi velmi líbil The Rock, nicméně jeho dabing byl příšerný. Je to takový film na oddreagování. Vřele doporučuji všem nenáročným diváků.

8. května 2008
avatar uživatele
90 %

Opravdu tomuto filmu tleskám, už dlouho jsem neviděla tak skvělou akční komedii(naposledy Muži v černém). Sean William Scott byl prostě úžasnej a ten závěr se mi opravdu moc líbil.

22. února 2008
avatar uživatele
90 %

Vítejte v džungli

Tento film poukazuje na to jaké jsou životní podmínky v džungli...Nejlepší jsou nadržený opice, přistávání s letadlem nad stádem krav, poslední scéna s Travisovým otcem a ovoce po kterém se cítíte jako zhulený...dávám 90%

16. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Tenhle film je sice bezduchý nesmysl, ale takovým tím dobrým způsobem. Akční scény sou super, vtipy (některé) jsou i vtipné a celkově film utekl jako voda a rozhodně sem se u něj ani na okamžik nenudil. Je to příjemná podívaná, na kterou asi brzo zapomenete, ale která rzhodně není špatná.

14. října 2007
avatar uživatele
vlk1
...
90 %

Dobrodružná džungle, nadržené opice, ozbrojení povstalci, super bojové scény a velmi povedené hlášky jsou důvodem proč je to jeden z mála snímků, který přesně dokázal vystihnout to, co slibuje - tedy dobrodružná akční komedie. Sice jsem ho už viděl n-krát ( kde n>5 ), ale pořád se u něj bavím jako kdybych ho viděl poprvé.

14. října 2007

Dobrý

Ten příspěvek pod mým mě dostal, prý pokus o kung- fu! Dotyčný asi neví, co to je:) Mě to hodně silně připomínalo Capoeiru (což by v Brazílii docela odpovídalo). Film byl skutečně nabitý akcí i vtipem a rozhodně jsem se nenudil. Dostala mě scéna, kdy padaly z kopce, a Travis "jel" po hlavě, to bylo boží:D

13. října 2007
avatar uživatele
60 %

Tohle je sice přelomový snímek, protože je zde předání vlády Arnolda The Rockovi, jinak ale není, čím by mohl nadchnout. Na druhou stranu jsem se místy i dobře bavila, především při náletech homosexuálních paviánů. Za naprostou blbost na dortu považuju absenci hlavního hrdiny ke zbraním.

13. října 2007
avatar uživatele
60 %

The Rock je sice sympatický herec, ale na můj vkus trochu moc nevzhledný a zviditelňující se, podle mě je něco jako nový van Damme. Kráčející skála byla povedenější než The Rundown. Kladně musím hodnotit dobrodružnost a lehký vtip, zatím co přehnaná akce a nezranitelnost hrdinů bylo něco z čeho mi "slézali vlasy", nejvíce mě dostal zápas Rocka a Marianina gangu, ten pokus o kung-fu, fuj!

11. května 2007
avatar uživatele
80 %

Velice zajímavý film. Věděla jsem, že Scott je takový ten jeden blázen z prci..,ale nevěděla jsem , že umí hrát i něco jiného i když je to něco jiného, ale stejné. Je to pěkný film.

24. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Hmm...dobré

Dobrá akční komedie. Konečná přestřelka je trošku přehnaná, ale výkony Rocka S.W.Scota jsou velmi pěkné. Myslím, že i vám se bude líbit stejně jako mě.

11. března 2007
avatar uživatele
Atex
...
70 %

Bezvadná podívaná, nechybí jak komediální prvky a hlášky, tak ani hromady podle mně hezkých akčních scén. Hlavně mně překvapil Seann Wiliam Scott, který ani v tomhle filmu neposkvrnil svou pověst ;)

4. března 2007
avatar uživatele
90 %

Cool

Tohle se mi líbilo zatraceně hodně. Dvojka The Rock+S.W. "Stiffy" Scott to roztočili ve velkém stylu. Tak trochu mi připomínali Hilla se Spencerem. Peter Berg se tady sice ještě teprve zahříval na velké věci, ale je to opravdu režisér se skvělou budoucností. Akci umí natočit úžasně. Hlášky typu: "Vypadam snad jako Ježíšek?", mě dostávali do kolen (přestože jsem seděl:). Zábava která rychle uteče a dokonale pobaví.

3. března 2007
avatar uživatele
100 %

Toto je super film .Je to dobrá komedie=) Moc se mě líbil. Doporučuju se na něj meknout=)Moc tak dobrých filmů se už nenatáčí...

22. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Viděl sem pořad z natáčení akčních scén a bylo mi pak jasný proč tam furt lítaly ty lidi sem a tam jako supermani! To jen takovej menší zápor jinak film je pěknej, hlavně hl. hrdina the rock: Nabízim ti možnost A a možnost B... Měl sis vybrat možnost A!

22. ledna 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Tak jako vždy The Rock válel a Seann tomu dodal tu vtipnější stránku.Takže když se to spojí vznikne jedna super akční komedie takže fakt super!

22. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

COOL

Perfektné. Či akčné scény, alebo scenérie. Nedá sa mu vyčítať skoro nič. Ale tie akčné scény ma skoro dorazili - krása

1. listopadu 2006

skvělý

Tento film se mi velice líbil po všech stránkách - akční scény byly akčí a zábavné, humor je přesně takový, jaký ho mám rád a prostředí - džungle, to já prostě můžu.

21. října 2006

dobrý

tahleta Komedie je docela fajn....příliž akčňák to není... humor taky nechybí...ale občas se tam vyskytují nudný scény... ale co naplat? Takže dávám 80%

2. září 2006
avatar uživatele
70 %

Dobrý...

...akční trhák. Tenhle žánr sice moc nemusím, ale tenhle film to zachránil efekty, super bojovými scénami, ztřeštěnýmy a nadrženými opicemi a halucinogením ovocem, které mu dodaly určitou dávku humoru :-) A k tomu se tam vynořil Seann William Scott, kterého jsem viděla konečně i v jiném žánru než je komedie a role mu sedla. Jak říkám - i přes ten námět dost fajn film.

28. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Klasická dobrodružná akční ptákovina :). Ale „The Rock“, ač se to zdá neuvěřitelné má v sobě herecký a komediální talent. Jak už to tak u těchto akčních b-čkových opusů bývá, tak tu je jednoduchý scénář, plno akce - některé akční scény jsou, ale trochu přehnané a kromě The Rocka nevýrazní herci. Je to prostě a jednoduše nenáročná, oddychová a díky The Rockovi i vtipná akční komedie.

21. srpna 2006
avatar uživatele
boba
...
100 %

super

Podle mně je ten film dost dobrej.(zvlášť rvačka s rebely).The rock púsobí přirozeně film má dost dobrou akční náplň a člověk se u něj i zasmněje.Jenom příběh je púsobivý až na fakt že ve filmu zemře asi 50 lidí možná víc a Brazilská policie tam není ani jí asi nezajmá že nějakej civilní vimahač Beck zabil 10 lidí to je tak jediná chyba.

3. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Terminátor junior

Někomu přišel Dwayne "The Rock" Johnson zřejmě nápadně podobný A. Schwarzenegerovi a užuž jej chtěli do něj zaškatulkovat. O tom nasvědčuje i minutí samotného Arnolda na začátku filmu. Opět film dělaný pro úspěšnost, sledovanost a peníze. Vynikající dobrodružná komedie, která nemá chyby. Bojové scény, kaskadérské kousky....vše je skvělé.

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Původně jsem si myslela, že ten film je něco akčního, ale jak jsem ho viděla, tak jsem okamžitě změnila názor. Je to dost dobrý film, který obsahuje jak napětí, tak humor. Podle mě to je skvělá kombinace a S. W. Scott a The Rock se na své role hodili jak ušití.

25. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Vtipná kriminálka s The Rockem a "Stiflerem", což je dostatečně šílená kombinace zaručující nemálo humorných situací. Nejde sice o bůhvíjak geniální snímek, ale jako oddechovka pro pobavení je tento film super. Rozhodně se ukázalo, že The Rock umí i trochu hrát něčím jiným, než svými svaly.

18. března 2006
avatar uživatele
100 %

průměrný film

Tento ¨film je docela dobrý až na nudné kousky. trošku přehnané scény. ale jinak se mi film líbil a byl místy i vtipný

5. března 2006

Seann William Scott je fakt hustej herec. Na tenhle film jsem se vlastně koukla jen kvůli němu, protože akční snímky moc nemusím. A myslím, že jsem udělala dobře. Film se mi velmi líbil. Je tam spousta vtipnejch scén.

2. února 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrý...

Film nebyl špatný, ale podle mého nenabídl skoro nic nového... Dějově to bylo vymyšlené dobře, ale místy nudné. Jink po stránce akční to bylo působivé...

8. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

No...

Tento film mě zrovna dvakrát nenadchl.. Ale neříkám, že by byl nějak špatný, to ne... Ale mezi špičky podle mě nepatří, nevím, jestli bych se na něj dívala znovu...

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Juchů

Skvělěj film se spoustou akčních scén a celkem i vtipných scén - tak takovýhle filmy mám mrtě ráda. Navís se S.W.Scott ukázal jinak než Stifler.

27. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Super akční film

Je to nejlepší akční film s prvky komedie za poslední období nic lepšího nebylo natočeno. Výborné obsazení hlavně v hlavní roli The Rock a také Seann William Scott mají velikou zásluhu na nadprůměrném hodnocení. Všem ho vřele doporučuju.

14. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Vyborny

Skvely akcny film krizeny s komedialnymy prvkamy.A hlavne skvely The Rock so svojimy svalmy.Fakt klasa

4. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

No jo no prostě skvělej The Rock. Tenhle týpek se fakt hodí do takovejch filmů. Je to prostě nářez od začátku do konce. A navíc ta opička :-)

21. listopadu 2005

Tak tedy vítejte

Tenhle film se docela povedl, hlavní hrdina je krásnej svalovec a dokonce i vtipnej. Film se mi líbil, jelikož byl naplněn i mnoha groteskními situacemi. Například úchylnou opičkou:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Runda

Tim ze mam rad The Rocka a Stiefmeister je u mě eso, a mam rad bitky kde se mlatěj basebballovýma pálkama po hlavě tak se mi to velice líbilo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Bohužel jen průměr

Místama vtipná, ale jinak průměrná akční (komedie). The Rock se mi líbil, působil přirozeně až na nějaké přehnané akce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pohodicka

Celkom dobra akcna komedia.Dost som sa na nej pobavil a neboli tu ziadne pomale alebo nudne pasaze.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

THE ROCK

Dobrej film z džungle. Konečně našli THE ROCKOVI nějakej job, kde se může vymlátit, když źrovna neni v ringu.Ani sem nečekal, že to může tak dobře zahrát

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

džungle

supr podívaná!!!krásná příroda,krásnej Sean William Scott a nadrbaný opičáci :-)) mam ráda když se i v takovymhle stylu filmu najde ňáká sranda :-) a zajímavý ovoce :-))

Kdysi dávno

100%

Opravdu skvělý film!! Super podívaná spojená s vynikajícími hereckými výkony hlavních postav (i opic :) ) ... Tato akční komedie rozhodně stojí za shlédnutí :o)

Kdysi dávno

Super komedia

Od začiatku filmu som sa smial az do konca. je to film ktory pozerate dookola a stale sa este z chuti smejete. Nechýbali tam vtipne výroky či grimasy.

Kdysi dávno