home
Rudá Sonja

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Příběhově je film takový "nemastný a neslaný". Do vkusu se každému netrefí. Ale Arnold je můj vzor, ať už hraje v čemkoliv.

28. července 2012
avatar uživatele
80 %

Musíte se při recenzi také kouknout v jaké době tento film vznikl. Je to už 26 let co spatřil světlo světa. Dnes by to vypadalo s erou počítačů určitě jinak. Na tu dobu kdy se všechno točilo jen s malou pomocí počítačů si myslím že je to docela dobrej film. Dnes jej davají v telce, tak se na něj milerád podívám a zavzpúomínám na své dětská léta.

4. října 2011
avatar uživatele
80 %

V prvé řadě se zde musím zastat Arnolda. Lidé, co tady píší, že neumí hrát, ho očividně moc rádi nemají, a právě proto je jejich názor celkem zaujatý. Arnie byl jeden z nejlepších herců a je jedno jestli účikuje v hrozním nebo naopak prefektním filmu, vždy hraje výborně. Tento film mi popravdě přišel místy taky docela nudný, ale je to dnešní dobou, vím, že kdybych se na něj koukal dřív, tak mě naprosto uchvátí.

8. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Red Sonja

Svého času jsem si myslel, že je TO trojka od Barbarů, ale pak jsem si přečetl pár fantasy knížek a pochopil jsem, že je TO děj jen uměle podobný a možná jenom kvůli Brigitte, šikovné TO ženské amerického hollywoodu - hezká a vysoká - no a pak samozřejmě šikovná a z toho následně bohatá (((; pěkná až moc na TO aby se neprosadila...

15. března 2009
avatar uživatele
20 %

těch dvacent procent je tak nějak z nostalgie, kdy jsem to viděla asi v deseti letech... Teď jsem to po patnácti minutách vypla-nuda

4. září 2007
avatar uživatele
10 %

Tak od tohohle filmu sem čekal rozhodně mnohem víc, než jsem nakonec dostal. Děj je tupý, nevýrazný, stejně jako Arnie a Bridget. Je to prostě špatná fantasy.

29. srpna 2007
avatar uživatele
20 %

Se zaujetím jsem se na to začala dívat s opovržením a znuděným výrazem jsem to vypla. Tyhle staré fantasy jsou všechno blbosti, ale tohle je megablbost. Myslela jsem si, že to bude mít alespoň dobrý děj, ale asi v polovině jsem to vypla a vůbec mě nezajíma, jak to dopadlo.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Barbarians

Na dobu kdy byl film natočen, tak vcelku slušné. nejvíc mě uchvátila výborná muzika, která doprovází celý děj filmu. Pravda. De ot o, že kolem sebe dva maniaci máchaj mečema, ale na druhou stranu, pro milovníky fantasy je to filmo láhůdka. Pro vyznavače amerických komedií je to spíš cesta do filmového pekla. Já sem spíš nakloněn k té první skupině lidí.

31. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

Měla to být ženská verze Conana, ale je to spíš úsměvná parodie fantasy. Brigitte Nielsen byla ve své době sexbombou, ale herecky byla stejně tupá jako Arnold Schwarzenegger. Ten se tu taky letmo ukáže a v podstatě jenom kolem sebe mlátí mečem a zabíjí protivníky. Po neúspěchu „Conana ničitele“ tento paskvil zasadil těžkou ránu na další případné jiné fantasy filmy. Hlavním problémem jsou trapné triky a herci, kteří podávají směšné výkony.

24. července 2006
avatar uživatele
20 %

Bohužel, jen slabý odvar Conana. Brigitte Nielsen (opět) dokázala, že neumí hrát a Arnie musí dodnes litovat, že se na tomto filmu podílel. Jedná se sice o výrazný film minulé generace, ale je to jenom díky tomu, že se svezl na úspěchu zmíněného Conana, jinak jde totiž o těžký podprůměr, označení "béčko" by bylo ještě pochvalou. Jedním slovem: ruce pryč!!!

21. března 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektny

Velmi dobry film hlavne na tu dobu ked som to videl a stale je ten film pre mna niecim zvlastnim.Mozno je to tym ze Arnold tam hral este stale vyborne a v tomto filme to bolo velmi dobre videt.Len skoda ze tam nebol hlavny hrdina

21. února 2006
avatar uživatele
80 %

...

první drsnější film kterej jsem v dětství viděl a naprosto mě uchvátil.. .poctivej fantazy příběh se všim všudy a s výbornou muzikou ennia morriconeho:)

17. února 2006
avatar uživatele
80 %

tento

film som videl straaasne ale straasne davno. bol to vobec jedn z prvych filmov, ktory som videl na VHS (hm uz to bude aj dakych 17 rokov dozadu)..a samozrejme kedze tam hral Arnie, a bol to kacak ako vysity, nemohol sa mi nepacit. Dokonca som ho potom aj ziskal v kopii na VHS..ale ako by som sa nan pozeral teraz, to vazne neviem..radsej si ho zapamatam ako dobry film zo starych casov :-)

17. února 2006
avatar uživatele
90 %

Janet Agren

Je to pro mě, spolu s filmem Barbar Connan, asi to nejlepší (taková ta "klasika") co může tento polomrtvý žánr nabídnout. Ale už je to dávno, co takovéto filmy táhly...

17. února 2006