home
Rozhovor

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Neodvažuju se pochybovat o formální dokonalosti tohohle snímku, nemůžu ale říct, že by mě nějak zaujal. Možná že ve mně Rozhovor postupně poroste - ostatně zatím žádný Coppolův film se mi napoprvé nelíbil a časem to některé z nich dotáhly k maximálnímu zážitku. Teď to tak žhavé nebude, ale nějaký vývoj nevylučuju.

1. července 2012
avatar uživatele
70 %

Gene Hackman

Z krátkého rozhovoru, který nahraje expert na odposlechy se rozehraje zajímavé komorní drama, které má napětí i tajemnou atmosféru.

8. května 2012
avatar uživatele
100 %

Conversation

základ nášho života, konverzácia a komunikácia. ak niečo niekomu zdeľujeme rečou môže sa to samozrejme dostať do uší niekomu inému, a ak sa ten iný tým živý môžeme mať problémy... ale čo ak bude mať problémy práve ten, čo si vypočul určité informácie. hra kdo z koho môže začať

15. ledna 2011

děsivé šmírovaní

Gene Hackman, zde ztvárnil chlápka, který má velice zajímavý job. Jeho práce je pro něj koníčkem a záležitostí, o které se s nikým jen tak hned nepodělí. Francis Ford Coppola je výtečný režisér a zde se mu povedl i výtečný scénář! Tento thriller, není žádný nadprůměrný super zážitek, na který jen tak divák nezapomene. Pro mě osobně je to film, na který se už asi znovu nepodívám, neboť bych si ho už nemohl tak dobře vychutnat. Celý film je trošinku utahaný a místy až nudný, ale závěr a konečné rozuzlení mě zvednulo ze židle. Výtečné a naprosto nečekané.

28. srpna 2008